|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vreme je za bebe
16.8.2012 14:45:06   
Jovana91
Hvala puno :) .. bolje vas nasla :Duser posted image
IZVORNA PORUKA: tanjica85

Cao Jovana, cestitam. dobro ti nama dosla user posted image


(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Vreme je za bebe
29.8.2012 14:48:42   
Jole84
Prošla emisija je bila u Nišu,kad bolje zagledam a ono lik iz moje srednje škole user posted image Baš mi bilo drago,slatka mu je i ženica i klinac a i ovaj novi user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Vreme je za bebe
1.9.2012 15:17:29   
anajid
Ja bih se rado prijavila,zasto da ne,ali mm nece pa nece.Kaze da je njemu to suvise licno i da se ne bi izlagao i snimao.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Vreme je za bebe
28.10.2012 14:20:04   
MarijaBg
Mesecima nisam gledala, evo upravo pocinje user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Vreme je za bebe
28.10.2012 16:04:09   
boba 11
Joj skro preplakah celu emisiju strasno kroz sta sve ljudi prolaze.Ali eto na kraju ih je ogrejalo sunce

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Vreme je za bebe
12.3.2013 16:43:03   
Pretty78
aj da vidim ko nas nije gledao user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Vreme je za bebe
12.3.2013 16:45:53   
Pretty78
stavila bih ja i link ka mojoj emisiji ali NECU...morate da komentariset_e albume a ne da gledate user posted image user posted image user posted image user posted image



stavicu 16.03 user posted image

< Poruku je uredio Pretty78 -- 12.3.2013 16:46:15 >


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Vreme je za bebe
12.3.2013 16:49:34   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Pretty78

stavila bih ja i link ka mojoj emisiji ali NECU...morate da komentariset_e albume a ne da gledate user posted image user posted image user posted image user posted image



stavicu 16.03 user posted image

user posted image Ja vas nisam gledala jer na tV ne stižem od dece koji po ceo dan gledaju neke dečje kanale a videla sam slike u tvom albumu tvoje prelepe bebice

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Vreme je za bebe
12.3.2013 16:53:36   
Pretty78
user posted image user posted image user posted image user posted image
obecavam link...ali prvo pobeda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ucenaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Vreme je za bebe
12.3.2013 16:54:05   
Figaro88
Nisam ni ja,u poslednje vreme bas retko gledam,cekam linkuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Vreme je za bebe
12.3.2013 16:55:06   
Pretty78


stavicuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ali posle 15.3user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Vreme je za bebe
12.3.2013 16:55:52   
dunja RR
user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Vreme je za bebe
12.3.2013 16:58:22   
Pretty78
motivacija user posted image user posted image user posted image user posted image

do pobede user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Vreme je za bebe
16.3.2013 11:51:45   
Pretty78
evo obecani link ka nasoj emisili

http://www.rts.rs/page/tv/sr/story/20/RTS+1/725210/Vreme+je+za+bebe.html

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Vreme je za bebe
16.3.2013 11:57:18   
Dada81
Ja prosli put htela odgledati,David me prekinuo..E,sad evo sela pogledam sa mmuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Vreme je za bebe
16.3.2013 12:03:56   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: Dada81

Ja prosli put htela odgledati,David me prekinuo..E,sad evo sela pogledam sa mmuser posted image


opet i ti meni spominjes tm user posted image user posted image
pa covek je vec gledao user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Vreme je za bebe
16.3.2013 12:04:05   
Dada81
Moj muz....user posted image user posted image user posted image
ja crkoh....

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Vreme je za bebe
16.3.2013 12:06:32   
Sanja90
Ja volim da gledam tu emisiju ali ne mogu od dece... ja cu sad da pogledam tvoju pretty

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Vreme je za bebe
16.3.2013 12:07:57   
Dada81

IZVORNA PORUKA: Pretty78

IZVORNA PORUKA: Dada81

Ja prosli put htela odgledati,David me prekinuo..E,sad evo sela pogledam sa mmuser posted image


opet i ti meni spominjes tm user posted image user posted image
pa covek je vec gledao user posted image

Blesooo...user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Vreme je za bebe
16.3.2013 13:24:58   
jovana13
pretty sad sam odgledala! Ti si stvarno zena zmaj,svaka ti cast! user posted image Kolika ti je razlika izmedju Martine i Davida?

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Vreme je za bebe
16.3.2013 13:32:12   
Ivanka 75
Pretty gledala sam i prvi put... i svaki put vam se divim, treba naći sebe u svemu tome i nastaviti dalje.
Kada jemoja Iva punila 1 godinu moja mama je plakala, i pitam je zašto plače a ona mi kaže da je tako preplakala i moj prvi rođendan jer je moj brat blizanac umro odmah po rođenju. tek tada mi je sve bilo jasno...
user posted image

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Vreme je za bebe
16.3.2013 13:35:28   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: jovana13

pretty sad sam odgledala! Ti si stvarno zena zmaj,svaka ti cast! user posted image Kolika ti je razlika izmedju Martine i Davida?

3 godine 2 meseca i 3 dana user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Vreme je za bebe
16.3.2013 13:36:35   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Pretty gledala sam i prvi put... i svaki put vam se divim, treba naći sebe u svemu tome i nastaviti dalje.
Kada jemoja Iva punila 1 godinu moja mama je plakala, i pitam je zašto plače a ona mi kaže da je tako preplakala i moj prvi rođendan jer je moj brat blizanac umro odmah po rođenju. tek tada mi je sve bilo jasno...
user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Vreme je za bebe
16.3.2013 13:37:59   
Sanja90
Ja sam se u jednom trenutku rasplakalauser posted image user posted image user posted image Ti kazes da ti je porodjaj bio bolan a meni je delovalo da si se bas lako porodilauser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Vreme je za bebe
16.3.2013 13:42:31   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: Sanja90

Ja sam se u jednom trenutku rasplakalauser posted image user posted image user posted image Ti kazes da ti je porodjaj bio bolan a meni je delovalo da si se bas lako porodilauser posted image


dobila sam epidural user posted image  ali sve pre njega je bilo mnogo brzo i bolno, a mogu ti reci da su me i naponi boleli jer je on bas zurio napolje. Ja taj deo iz porodilista uvek preskocim, jer mi je uzasno kakve sam face pravila i onda ne volim da gledam...uzas user posted image user posted image
kad je bila emisija zvao me brat na mobilni da mi kaze kako lepe face pravim , ma uzas, taj deo nikad ne gledam user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here