|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 0:55:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Nemojte se prepucavati, posmatram vasuser posted image


Ti ćuti, sad ću ti poslati lanac sreće pa ako ne proslediš uvenuće ti filadendron user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 0:59:04   
Anoniman
user posted image

Stvarno, Brana je imala najbolju nameru, ti takođe. Samo se niste dobro razumele. Odoh u krpe, laku noćuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 0:59:40   
liliana
U, jbt. , ovo  kvazi "upozorenje" me podseti na smak sveta koji je trebao da se odvije u subotu...user posted image Mi nismo mogli da mu prisustvujemo, porodično smo izostali, išli smo da podignemo nagradu u "Aksu", pa mi kriiiivoooo... ne znam kako je proteklo!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 1:01:03   
Brana
Bubo nemam nameru da nastavljam bezrazloznu diskusiju,nisam ja ovo postavila da bi se tresao ceo forum nego da se eto ima u vidu radi svoje sigurnosti,jer danas je svet poludeo..
Umorila sam se od svadja i filozofiranja vecito sa odredjenim ljudima...
Hocu da uzivam ovde i da mi bude lepo sa odredjenim divnim mamikama i buducim mamikama...nemam nameru da sebi use..em vece zbog ovakve gluposti..
Eto ti si nasla da je ovo lazna informacija i glupost pa neka moderatori onda zakljucaju temu,nemam nista protiv,cak mi je drago sto se ti razumes u takve stvari jer si strucna za tu oblast.
Laku noc!user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 24.5.2011 1:06:27 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 1:01:24   
Anoniman
Lili, biće repriza posle "Gumuša" , budi kući user posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 1:02:10   
Brana
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

user posted image

Stvarno, Brana je imala najbolju nameru, ti takođe. Samo se niste dobro razumele. Odoh u krpe, laku noćuser posted image

Slazem se!Laku noc!user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 1:02:33   
gagana83
Liliana, evo ja cu ti reci .
Nisi mnogo propustila, bilo je isto kao i kod prethodnih smakova svetauser posted image
Ja sam ovaj put vise ocekivalauser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 1:03:58   
Brana
IZVORNA PORUKA: liliana

U, jbt. , ovo  kvazi "upozorenje" me podseti na smak sveta koji je trebao da se odvije u subotu...user posted image Mi nismo mogli da mu prisustvujemo, porodično smo izostali, išli smo da podignemo nagradu u "Aksu", pa mi kriiiivoooo... ne znam kako je proteklo!user posted image user posted image user posted image

Ja cula da ce odrediti nov datumuser posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 1:04:51   
liliana
E, Gagana, baš ti hvala!!! A ja se toliko nasekirala što sam propustila!!!user posted image Bubi, a kad je "Gumuš"? Da ne propustim i reprizu!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 1:06:57   
Anoniman
Brano, ne mora se zaključavati tema, nek je preimenuju u, ne znam, recimo "upozorenja, lažne uzbune i realne opasnosti". Možemo ovde pisati ta upozorenja koja smo od nekud dobili nakon što proverimo da li su zaista realna, ili možemo zajedno diskutovati o tome da li su realna i koliko su opasna navedena dešavanja. Takođe možemo upozoravati na lažne uzbune.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 1:08:20   
Anoniman
A sad idem da spavam, ako krene smak sveta cimnite me na mobilni user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 1:08:32   
liliana
E, Bubo, ne može!!! Ima da nastavimo temu o smaku sveta-ne mogu više svaki da propuštam!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 1:10:59   
Anoniman
Pre nego što umremo od smaka : Brano, volim te, nemoj da se tripuješ više, umreću a neću uspeti da ti dokažem da grešiš, a to će me ubiti ! user posted image  user posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 1:12:11   
choopa choops
kao sto rece ona grupa...

Ne bih da se hvalim, ali ovo je vec peti smak svijeta koji sam prezivjela user posted image user posted image user posted image user posted image


Moze onako kako kaze Buba, jer cesto dobijamo ovakve mailove, a ne znamo da li su istiniti ili ne? da li i dalje vaze? Pa ovdje fino bachimo dilemu i razrijesimo misteriju odmaK. user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 1:14:12   
Brana
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Pre nego što umremo od smaka : Brano, volim te, nemoj da se tripuješ više, umreću a neću uspeti da ti dokažem da grešiš, a to će me ubiti ! user posted image  user posted image

Nemoj sa ovom laznom izjavom da napravis ne predvidjeni smak svetauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 1:19:02   
Anoniman
Evo još jedan KLIK

Ovi mejlovi o Burungblabla  drogi i vizitki su u suštini samo poslužili da se svetom pronese saznanje o novoj drogi. Znači, neko je napravio tu drogu, pa onda izmilsio način da izreklamira tu drogu, jer je veliki broj stranih novina pisao o "lažnom mejlu o ženi sa vizitkartom". To sa ženom nije ni bitno, bitno je da su svi počeli da pitaju šta je to burundanga , a narkomani širom planete nam drage poludeli od sreće. Eto, to je cilj ovih mejlova, osim cilja da nas uplaše i posvađaju mene i moju Branu user posted image .

A sad stvarno idem da spavam. user posted image

< Poruku je uredio BubaMira -- 24.5.2011 1:20:38 >

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 1:22:36   
Brana
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Evo još jedan KLIK

Ovi mejlovi o Burungblabla  drogi i vizitki su u suštini samo poslužili da se svetom pronese saznnje o novoj drogi. Znači, neko je napravio tu drogu, pa onda izmilsio način da izreklamira tu drogu, jer je veliki broj stranih novina pisalo o "lažnom mejlu o ženi sa vizitkartom". To nije ni itno, bitno je da su svi počeli da pitaju šta je to burundanga , a narkomani širom planete nam drage poludeli od sreće. Eto, to je cilj ovih mejlova, osim da nas uplaše i posvađaju mene i moju Branu user posted image .

A sad stvarno idem da spavam. user posted image


user posted image
Eto ,drago mi je da post koji sam dobila nije stvaran tj.istinit,i da takve stvari mozda nece nikada zaziveti, jer bi to stvarno bilo previse jadno i okrutno od strane prevaranata,koji teze ka toj mogucnosti prevare....
Odoh i ja!
Laku noc!user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 24.5.2011 1:37:44 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 9:27:39   
*Alexx*
Jbte, ja nisam ni znala da je trebalo u subotu da bude smak sveta user posted image
Ovo može pravo i u internet prevare user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 10:42:29   
Rivana
Jos jedna u nizu gluposti.....slatko se nasmejah!user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 12:06:42   
mikica sa

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Jbte, ja nisam ni znala da je trebalo u subotu da bude smak sveta user posted image
Ovo može pravo i u internet prevare user posted image



Bas smo neinformisane, ni ja nisam znala! user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 12:12:24   
Ana RR
Ja takve mailove brišem iste sekunde, kakve sve gluposti kruže netom pa to nije normalno.
Ovo bi moglo u internet prevare user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Upozorenje iz MUP-a
26.5.2011 4:43:52   
vukosava
a zene sad ozbiljno:

bila sam prosle nedelje u policijskoj stanici da mi nameste novo sediste za dete (da, to ovde policija radi i nesto kao amsj za dz) i pokupila sam neke flajere o licnoj bezbednosti i o nekim tipsovima

dakle cela ova prica bez vizit karte i te ne-mogu-da-ponovim-ime droge ima jednu dobru pouku:

- ako vas neko prati kolima idite pred zgradu policije ili neko javno mesto gde ima dosta ljudi, ne izlazite iz kola i trubite sto vise dok ili oni ne pobegnu ili neko ne primeti to sve i pritekne nekako u pomoc

ovo mi lici na neki mail sa americke strane posto ovde zene non stop voze same kola i idu na pumpu i pune rezervoar (nigde nema radnika da ti sipa)

< Poruku je uredio vukosava -- 26.5.2011 4:45:44 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 47
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here