|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rekviziti za plazu
15.6.2012 14:23:25   
New Mom
Ja sam to zacrtala sebi da ni na jedno more neću nositi, već ću tamo uzimati.
Mada i opet se prošle godine vratila sa čamćicem, pa onda onim koji ima proreze za noge, 3 lopte na duvanje, 5 gumenih, a o kanticama, lopaticama i drugim plastičnim glupostima da ne pričam.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Rekviziti za plazu
15.6.2012 14:29:21   
Snelle
Ja ću ove godine da nosim samo gumu za plivanje, jednu loptu i kanticu za pesak sa lopaticama. Jel to uopšte "samo" user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Rekviziti za plazu
15.6.2012 14:30:53   
Olga75
ja necu i kategoricki necu da nosim kofice i te glupost
a sta ce na kraju zavrsiti u gepeku to cemo videti user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Rekviziti za plazu
29.6.2012 13:01:51   
Shishica
Ja mrrrzim vukljanje camaca i duseka do plaze.
Ali mm nece to da izostavi ni pod razno.

Emi imamo da nosimo i ove godine slauf sa trakama za noge, mislim tim rupama-trakama (valjda nije velika za to) i kanticu i te specije kojekakve.

Razmisljam samo da li da uzmem obican slauf i da li ima tako mali i da li uopste treba.. Misici mislim da nemaju svrhu, s obzirom da ima dve godine.. user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Rekviziti za plazu
29.6.2012 13:08:56   
madre
IZVORNA PORUKA: Shishica

Ja mrrrzim vukljanje camaca i duseka do plaze.


i sa plaze... muka me hvata od togauser posted image

< Poruku je uredio madre -- 29.6.2012 13:09:27 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Rekviziti za plazu
29.6.2012 13:09:33   
isidora88
ja planiram da kupim koficu,ova od prosle godine je ostala na moru kao i slauf tako da to moram opet ove godine da kupujemuser posted image
kupicu i mali dusek da mateja moze da spava na njemu na plaziuser posted image
suncobrane i lezaljke cemo iznajmljivati nema sanse da bih jos i to vukla

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Rekviziti za plazu
29.6.2012 13:17:57   
Sashica82
Nama se bliži prvo letovanje sa detetom i baš smo uzbuđeni user posted image

U Idei imate akciju tih gumenih čuda za plažu, pa idemo večeras da vidimo i kupimo bazenčić za terasu i koji šlauf i čamac.

Nego me zanima, da li negde ima onaj šlauf koji ima prorez samo za noge, znate ono, samo da nožice prođu, kao gaće na šlaufu (al objasnih user posted image ). Mi ne možemo u "običan" šlauf, to nam je veliko za bebu od 10 meseci.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Rekviziti za plazu
29.6.2012 13:18:29   
lanajelena
Ja sa ovim nemam problema sve mi je vec tamo,spustim prvi dan sve na plazu i tek kad krenemo kuci(mislim na NS)popnem gore (zato su dobre manje plaze)...kad smo bili mali znali smo da papuce,suncobrane i jos neke gluposti ubacimo u neku stenu i da nas to saceka sledece godine user posted image

JojSashice negde sam videla sad da li u Idei ili Maksiju(pogledaj u onom katalozi(akcije)

< Poruku je uredio lanajelena -- 29.6.2012 13:19:24 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Rekviziti za plazu
29.6.2012 13:21:27   
Sashica82
Gledala sam Idein katalog on-line i ne vidim niš!

Idemo večeras pa ću vidim na licu mesta. Tnx!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Rekviziti za plazu
29.6.2012 14:08:55   
Bebilina
Zavisno gde idemo- u zemlji ili van, kolima ili avionom ili nosimo, ili kupimo pa ostavimo tamo kad se vracamo. Mada ako odsedamo u vilama sa bazenom onda su i one pune tih rekvizita jer svako ko dodje kupi pa ostavi. Na domace plaze nosimo svoje. Ima dete sanduk sa peskom u dvoristu i odatle samo povadimo sve sto hoce i popakujemo u auto.
Za plivanje nismo koristili nikada gumu, misice jedne sezone. Koristi "stap" (woggle) i prosle smo godine i u Grckoj nasli da joj kupimo. Takodje i dasku za plutanje- malu ili za bodyboarding. To su joj dve glavne stvari.

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Sashica82)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Rekviziti za plazu
30.6.2012 12:11:31   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Sashica82


Nego me zanima, da li negde ima onaj šlauf koji ima prorez samo za noge, znate ono, samo da nožice prođu, kao gaće na šlaufu

KLIK

(odgovor članu Sashica82)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Rekviziti za plazu
30.6.2012 21:04:43   
Sashica82

IZVORNA PORUKA: ribizla


IZVORNA PORUKA: Sashica82


Nego me zanima, da li negde ima onaj šlauf koji ima prorez samo za noge, znate ono, samo da nožice prođu, kao gaće na šlaufu

KLIK


Hvala, ribizla! Ali smo sinoć kupili u Idei ovo isto/slično, koštalo 500 din na akciji.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Rekviziti za plazu
7.6.2013 15:38:42   
viking

IZVORNA PORUKA: jovicaa

joj sad gledam ove gumene zanimacije za decu i kupila bih im mozda neki mali camac na naduvavanje, kakva su vam iskustva?



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Sashica82)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Rekviziti za plazu
7.6.2013 15:53:42   
vonavoj
planiram da odem do Idea-e jer ima puno rekvizita na akcijiuser posted image ..do 26.6user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Rekviziti za plazu
7.6.2013 20:14:16   
nata11
Ja sam danas bas bila ima svega i svacega po 100 i nesto dinara. Posto meni ne trebaju igrackice kupila sam jastucic za glavu na naduvavanje, onaj za plazu 180 din.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Rekviziti za plazu
13.6.2013 13:38:05   
Shishica
Gledam STA sve ima.. ali preterali su malo sa cenama..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Rekviziti za plazu
13.6.2013 14:04:04   
Peace*
Videla sam u IDEA povoljno te kantice, lopatice i čuda. Ali sam ja odlučila da ću kupiti na moru i ostaviti tamo! Ne mogu da nosim, nemam ni jednu jedinu rupu mesta u kolima.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Rekviziti za plazu
13.6.2013 14:21:16   
isidora88
za ovu godinu nam trebaju misici, kanticu imamo ai nemam pojma gde su lopatice, grablje itdg. tako da cemo morati opet novo da kupujemo, imamo camcis za mateju, bazencic, slauf...

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Rekviziti za plazu
10.7.2013 11:12:06   
Figaro88

IZVORNA PORUKA: isidora88

za ovu godinu nam trebaju misici, kanticu imamo ai nemam pojma gde su lopatice, grablje itdg. tako da cemo morati opet novo da kupujemo, imamo camcis za mateju, bazencic, slauf...

Sve ovo puta dva,ako bude mesta,ako ne kupicemo tamo ovo vece,a ovo na naduvavanje kad se izduva i onako ne zauzima puno mesta...Bazencic necemo,veliki su,za duseke jos odlucujemouser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Rekviziti za plazu
1.6.2014 11:55:20   
Sanchy
Set kofica,kalupi,grabuljice,lopatica itd,kolut,misici,dusek,bazencic,lopta,fali mi jos camacuser posted image ..sreca sto idemo kolima a i sto nam je plaza ispred kuce..e da htela sam da kupim i onaj kos na naduvavanje za vodu ali cini mi se da je previse malouser posted image

< Poruku je uredio Sanchy -- 1.6.2014 11:56:28 >


_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Rekviziti za plazu
1.6.2014 12:00:34   
anci kv
Kofica sa pratećim igračkama,mali bazen,mala guma i dosta je
Srećom plaža je 25m od kuće

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Rekviziti za plazu
1.6.2014 12:18:25   
Didy
Jedan praktican savet - nama se obicno lopatice izlome ili pogube, a ostanu kantice i grabljice i onda kupim u zdravoj hrani one lopatice sto koriste u zdravoj hrani kad grabe robu za merenje. Em su 20 dinara, em su cvrsce od ovih koje idu u sklopu s kanticom.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Rekviziti za plazu
21.7.2015 17:33:36   
vikiveki
Didy user posted image dala si mi sjajnu ideju,moram ovih dana to kupiti,polako da se spremam za more...razmišljam da li da nosim gume za plivanjeuser posted image pretprošle god. kada smo bili na moru niko nije hteo da stavi ni mišiće

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Rekviziti za plazu
21.7.2015 18:03:34   
amdn
mi ove godine odustali od mora, ali kad smo isli ja prvi dan ponesem sve
lopta, slauf, misice, lopatice, kofice, gluposti za pesak, autice, i naravno nas dasa se samo igrao malo koficom i auticima naravno, narednih dana samo smo nosili misice i lopaticu i koficu

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Rekviziti za plazu
21.7.2015 23:08:36   
veselicaa
Svake godine ponesem gomilu lopatica,kofica,onih modlica za oblikovanje peska i uvek tamo kupe jos.Ali u dvoristu iza kuce imamo gomilu peska pa ih uvek lepo iskoriste.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here