|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rekviziti za plazu
3.7.2016 8:26:50   
Mariya
user posted image
Evo našeg ranca sa rekvizitima za plažuuser posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Rekviziti za plazu
3.7.2016 9:12:53   
Khaleesi
Ajao user posted image jos se nismo tako spakovali, ali valjda nece biti veca torbauser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Rekviziti za plazu
3.7.2016 17:36:23   
Mariya
A nije ona tako velikauser posted image 40x40 cm user posted image
Mi smo izvadili ono što ne koristimo i natrpali igračkama na naduvavanje. user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Rekviziti za plazu
3.7.2016 17:39:52   
isidora88
Jao ako nesto nrzim to je kad vucemo 5 torbi na plazuuser posted image
A redovno imamo ogromnu torbu sa peskirima, jednu za kantice, lopatice, nekad bude jos jedna torba sa grickalicama i onim loptama i tako to, i plus 2 duseka, suncobranuser posted image
A sad sa bebom jos jedna torba sa pelenama, hranom, flasicama...

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Rekviziti za plazu
3.7.2016 17:56:42   
Mariya
Ahaha,Isi,sve znam,tako je i kod nasuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Rekviziti za plazu
3.7.2016 19:51:46   
Khaleesi
I mi kao da cemo celo leto da provedemo na plazi ne tri sata... Pet torbi suncobran, kolica... a duseke ne kupujem vise i ne nosim!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Rekviziti za plazu
11.6.2017 22:53:24   
lesica
Žene, ima li negde kod nas da se kupi dobar suncobran sa UV zaštitom?

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Rekviziti za plazu
11.6.2017 23:39:31   
Mariya
Lesice, možda Jysk? Mi smo tamo uzeli suncobran, ali ne sećam se da li je imao uv zaštitu ali je izbor bio velik.
Home center?

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Rekviziti za plazu
12.6.2017 8:45:00   
IvanaSK RR
Ili Jumbo? Mada ne znam da li oni imaju sa uv zastitomuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Rekviziti za plazu
12.6.2017 10:30:29   
mama Jo
Sta mislite kolika je cena suncobrana sa uv zastitom? I mi ih trazimo, ali jos nismo detaljno pogledali gde ih ima...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Rekviziti za plazu
12.6.2017 13:04:24   
Anck Su Nmaun
Ihh ja za ovo nisam.ni cula.
Sad kontam da nam je camcic pukao, moram kupiti pre mora. Kantice i lopatice spremne, misici jos samo bebiju jos neki camcic.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Rekviziti za plazu
20.6.2017 23:39:08   
Dragce86
Slauf, misice i plasticna kutijica sa sve alatima za pesak, eventualno maska za ronjenje ako je dete vece :D

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Rekviziti za plazu
23.6.2017 14:01:18   
Anck Su Nmaun
mali mi je za misice, to necu kupovati. Uzeli smo onaj mali camcic/slauf sa krovicem

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Rekviziti za plazu
4.7.2017 14:13:49   
Dragce86
Heh, ima prelepih camcica ( meni je predivan onaj gde sedne, moze da provuce obe nozice i drzi se za vrat flaminga ili vilinog konjica :D Svasta sam videla preko neta, samo da resim koji cu uzeti za more u septembru :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Rekviziti za plazu
4.7.2017 15:18:39   
Duškić
Gumu i misice obozava
Voli i dusek..cirkus moj mali.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Rekviziti za plazu
4.7.2017 15:28:30   
branki*
Misice uzeli u maksiju,elza i ana na njima,komplet kofica sa grabuljama i lopaticama,isto u maksiju i guma camac sa onim izmedju nogu.a,na moru ima tih zezancija gumenih milion,da biras.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Rekviziti za plazu
8.7.2017 11:04:43   
Dragce86
Da, Maxi je bas povoljan, mi juce uzeli gumene igracke za vodu na naduvavanje - delfin i flamingo :)

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Rekviziti za plazu
9.7.2017 9:37:59   
vocicana
Dragce, divno tio je to, nogice kroz gumu, drzi flaminga za glavu user posted image , moram to da mu kupim, bar tako nesto. Kantice i lopatice svakako.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Rekviziti za plazu
9.7.2017 9:53:06   
vocicana
Mame da vas pitam. Kkao se ponasati sa paenom na plazi, kako se bebe ponasaju...sve mi detalje ispisite, to mi je sada novo, da znam sta da ocekujem. Kada gaubacujem u more, to da radim gole guze, je rnesto nisam odusevljena onim kupacim gacicama za jednokratnu upotrebu ili mi to preporucujete. Hvala unapred.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Rekviziti za plazu
9.7.2017 11:14:16   
Sanjalicaaa
Voci ja bih ti savetovala kupaj ga gole guze. Ako ti je to bzv onda možeš da mu kupiš neke kupaće gaćice.
Mi nikada nismo koristili te pelene za kupanje.
Kada se ne kupa malo mu staviš pelenu, malo ga pustiš da uziva go.



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Rekviziti za plazu
9.7.2017 11:16:35   
veselicaa
Ja Voci moje ne skidam a i vidim da se i ne preporucuje,nije to bas higijenski.Uzmi slobodno te pelene za plazu,odlicne su.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Rekviziti za plazu
9.7.2017 11:55:08   
mamica 91
Mi smo prošlo leto bili u fazi odvikavanja od pelena, V je imao tacno 2god. Ja mu kupila u h&m paketić gacica, neke šarene sa brodicima, auticima, i te gaćice sam mu oblacima za kupanje, kad izadje skinemo mokre, obučemo suve i super. Nisam mogla da nadjem tako mali kupaći za dečaka,a on je bas sicusan, tako da su nam gaćice bile super rešenje. Nisam probala pelene za plažu (ili kako ih već zovu). Iskreno, nikako ne volim videti golišavo dete, bilo na moru ili na bazenu, prvo što svuda sedaju i nije higijenski, drugo ružno mi brate, ja svojima nikad ne puštam, uvek nosim suvu presvlaku.

< Poruku je uredio mamica 91 -- 9.7.2017 11:59:47 >

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Rekviziti za plazu
9.7.2017 23:26:22   
dddaca
Ja sam mislila da nikad necu pustiti dete da se kupa bez gacica, ali eto popustila sam, tako da smo se kupali ovog leta malo sa gacicama, malo bez. Pelene za kupanje nikad nismo koristili

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Rekviziti za plazu
10.7.2017 16:48:48   
vocicana
E pa hvala vam mnogo devojke. Pocela sam na nosu da ga stavljam, ali sada je njanjav jer je prehladjen, pa sam malo popustila, cim se bude malo bolje osecao,nastavljamo. Nije losa ideja ni da bude u gacicama, ali mm mu je vec kupio kupace gacice, jos yimus u C&A, mnogo su slatke.

Hvala drrugarice moje!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Rekviziti za plazu
10.7.2017 16:51:56   
veselicaa
Voci mali je jos za nosu,neka ga jos malo lakse ce biti i tebi a i njemu.Super za gacice,rekoh ti ja ipak ne bih gologuzo dete na plazu,nije toliko cisto kao sto se misli.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here