|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta sve pred partnerom?
5.9.2009 21:04:41   
Verus
U dobru i u zluuser posted image I mene je moj pazio posle operacije kolena...vadio iz kade, oblacio, kuvao, cistio (ne bas lepo ali je).  Sad kad mogu opet po starom, ali znam da ce biti tu ako ga NE DAJ BOZE opet trebam da to radi.  Ali sada kad su stvari na starom, gledam da neke stvari drzim za sebe.
IZVORNA PORUKA: Rivana

Ja pred njim mogu sve toliko smo bliski jos nas vise zblizili moji problemi koje sam imala posle porodjaja on mi je stavljao kateter da piskim kad sam izasla kuci iz bolnice tri meseca nisam piskila prvo sam isla u bolnicu da mi stavljaju na svaka 4 sata posle su obucili njega pa mi je on stavljao, stavljao mi cepice kad nisam mogla da kakim, vadio konce posle prodjaja, ma sve.....bas sve gledao me i dlakavu i nikakvu, mozda ce nekom zvucati bljak i vaginalete mi je stavljao u tom periodu. Zato ga volim sto me je gledao i upi..... i us...... i ostao uz mene

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Šta sve pred partnerom?
5.9.2009 21:12:47   
sephora
ja sam isto pred mm krajnje slobodna.
kada smo sami kod kuce ne zakljucavamo vrata od kupatila i cesto dok je jedan vec unutra onaj drugi udje da nesto obavi, sta god bilo. nista nam nije odbojno ni gadno... dese se i vetrici i podrigivanje,...
inace on je lekar pa me je na porodjaju gledao ne smem ni da zamislim kako, to je sve prirodno i ok kaze on... u braku i kod lekara ne sme da ima stida!!!
moja jedna baba je rekla da je prava bliskost ono kad pustis vetar a ne moras ni da mu kazes "izvini" i ne osecas se nimalo neprijatno...valjda je u pravuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Šta sve pred partnerom?
6.9.2009 16:17:01   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image za baku, to i ja mislim!

moja jedna baba je rekla da je prava bliskost ono kad pustis vetar a ne moras ni da mu kazes "izvini" i ne osecas se nimalo neprijatno...valjda je u pravuuser posted image

(odgovor članu sephora)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Šta sve pred partnerom?
6.9.2009 16:30:03   
indy_25
Ja pred svojim muzem ni ne ispustam vjetrice niti podrigujem. Nekako mi je to ruzno. A on preda monom sve to radi i ja ga uvjek kritikujem zbog toga pogotovo kad podrigne to mi se bas nekako gadi zvuci mi odvratno. A kupamo se zajedno c

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Šta sve pred partnerom?
6.9.2009 17:14:29   
BINCE
ja i mm....sve radimo jedno pred drugimn...heheh po kuci hodamo ko od majke rodjeni....hahha,,jednostavno kod nas je prava i iskrena ljubav user posted image user posted image user posted image ...e,jedino sto ja jos nikada nisam uradila jeste ispustila vjetar pred njim...nekako mi je to ruzno..i kad idem u wc.da vrsim veliku nuzdu zakljucam se a,inace onako su vrata sirom wc-a otvorena...pa nekad u isto vrijeme piskimo   hhhiihihhi....uh.kako je lijepo kada zivis sam...nisi u zajednici pa je sve dopusteno...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Šta sve pred partnerom?
6.9.2009 23:08:21   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Neke stvari nikako ne bih radila pred njim....evo za 15 godina kako smo zajedno, nismo nijednom vrsili nuzdu jedno pred drugim, piskiti OK, ali ovo drugo bljaaaak.  Ne menjam uloske i tampone pred njim, ne bih se ni luda setala pred njim ako sam dlakava.  Ako mogu da se suzdrzim ne prdim, osim ako bas nije frkauser posted image , on je u tome maaalo slobodniji.   Naravno, sve ostalo radimo zajedno, kupanje i sl. 

Ovako je i kod nas user posted image
Piškanje ok, ali "kakanje" ne zbog "miomirisa" user posted image kao ni vetrovi (ne sa moje strane), naravno menjanje uložaka ni u ludilu kao ni depilacija, mislim , ipak ne mora da gleda moje čupe user posted image Kupanje je skoro pod obavezno zajedno user posted image


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Šta sve pred partnerom?
6.9.2009 23:15:29   
Anoniman
Joj ja se ne depiliram nego brijem a bas svaki dana da se derem ne ide pa tako me je video i cupavu i nemamo problema sa tim! Spremam ga za,ako da Bog bebicu,pre porodjaja da me sredi,bolje on nego sestre u bolnicu! user posted image
Proslo bilo dosta kako smo zajedno i sta cu ja jednom da ga pitam: "A jer moj decko prdi?" ubio se od smeha i dan danas me podseti na to!user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio pcelica Maja -- 6.9.2009 23:18:32 >

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Šta sve pred partnerom?
6.9.2009 23:19:09   
Verus
Jel kod nas jos uvek briju i klistiraju? (tako se kaze ne?)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Šta sve pred partnerom?
6.9.2009 23:20:27   
Anoniman
Mislim da briju i klistiraju! user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Šta sve pred partnerom?
7.9.2009 10:46:37   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Jel kod nas jos uvek briju i klistiraju? (tako se kaze ne?)

Da, oba user posted image


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Šta sve pred partnerom?
30.10.2013 15:00:27   
Olga75
evo u duhu predhodne rasprave
ja piskim pred matorim , bez blama
mislim rodila sam mu dete user posted image sta jos imam od stida user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Šta sve pred partnerom?
30.10.2013 15:27:19   
Ana RR
Ja sam generalno stidljiva, mislim, pred mamom me uvek bilo sramota da se skinem u brus ili bez njega, pred tatom u životu nisam prošetala u šortsu.. A mm se valjda navikao user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Šta sve pred partnerom?
30.10.2013 15:37:29   
jocajaca
Ja pred mm sve radim, kad sam se porodila tesko sam se oporavljala a I imala sam neke jake upale pa niti sam mogla u wc sama niti bilo sta drugo, tad me nosio u wc, kupao, stavljao cepice jer nisam mogla kakiti bio pored mene kad to obavljam, mijenjao mi uloske, mijenjao krvavu posteljinu, brijao me "dole" I do tad me nista nije sram pred njim, evo I u ovoj trudnoci me brine jer se ne mogu dohvatiti. A inace I ja sam jako stidljiva sto Ana rece nikad se nisam skidala pred mamom niti bila u necem jako kratkom pred tatom ili svekrom.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Šta sve pred partnerom?
30.10.2013 15:49:51   
jole82
U principu nemam problem ni sa čim što ne bih mogla pred mm..naravno ne vodamo se za ruke svaki put zajedno u wc, ali ako se trefi..nikad nema blama obostrano...

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Šta sve pred partnerom?
30.10.2013 16:18:53   
Trcosava
Ispisah i tamo, a i ovde - ništa me nije blam user posted image


Ana, kako si išla na more sa tvojima????user posted image

Da se razumemo, nisam ja pred tatom šetala gola, ali kupaći je normalan, čak i ako brus ili gaćke nisu čipkane... Mislim koja je razlika. Pre mi je on govorio - pa nemoj tu suknju, providi se (a mene stručno boli levi ćošak od Beograđanke)

Bez blama sam, a očigleno i bez dlake na jeziku user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Šta sve pred partnerom?
31.10.2013 8:21:26   
Anck Su Nmaun
Maximalno opusteno i sve, kod nas od kad su stigla decica nema cak ni zatvaranja vrata u wc-u user posted image nebitno sta se unutra obavlja ! Tracno nam je neobicno kad neko dodje pa moram da se zakljucam .

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Šta sve pred partnerom?
31.10.2013 8:40:58   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


Ana, kako si išla na more sa tvojima????user posted image



Pa na moru je nekako drugačije, mada je tata jako retko bio sa nama na odmoru. Uvek je radio u inostranstvu i nisam ga viđala i po godinu dana.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Šta sve pred partnerom?
31.10.2013 8:45:07   
Didy

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Maximalno opusteno i sve, kod nas od kad su stigla decica nema cak ni zatvaranja vrata u wc-u user posted image nebitno sta se unutra obavlja ! Tracno nam je neobicno kad neko dodje pa moram da se zakljucam .


Isto user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Šta sve pred partnerom?
31.10.2013 8:48:18   
Misha i Ljisha
joj meni je dugo trebalo da se opustim. mislim da nikad nisam pustila vetar, a kamoli piskila ili slicno pred nekim. Sad posto imamo jedno kupatilo desi se da recimo mm ujutru udje pod tus a meni frka user posted image . Joj ma ni sad nisam opustena ali eto bolje je. On se bas trudi da se ja opustim jedno vreme mi je namerno ulazio u kupatilo dok ja obavljam sta imam kao u fazonu da se opustimuser posted image . Pre neki dan kad smo jeli pasulj ja pustila vetar a kaze on meni e previse si se opustilauser posted image (ma njima nista ne valja ahhaa)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Šta sve pred partnerom?
31.10.2013 8:53:44   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Pre neki dan kad smo jeli pasulj ja pustila vetar a kaze on meni e previse si se opustilauser posted image (ma njima nista ne valja ahhaa)


Ovo ako mi se desi desilo se, sta sad, ,a uvek biram da ne cuje user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 31.10.2013 8:54:06 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Šta sve pred partnerom?
31.10.2013 9:16:44   
Anoniman
ne ulazimo jedno drugom u kupatilo, nikad nije toliko hitno. uostalom zasluzujemo par momenata mira i samoce....dobro, ne racuna se kad je M budna i kako cuje da zatvaram vrata kupatila, odmah trci pa moram da biram ili da mi se dernja ispred vrata ili da me nervira u kupatilu.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Šta sve pred partnerom?
14.7.2014 15:57:22   
Teodora_Bg
Sad čitam šta pišete i vidim da skoro sve radim špred partnerom.. toliko sam opuštena da nemam granice, hm, ne znam ni koliko je to dobro...:)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Šta sve pred partnerom?
14.7.2014 16:38:01   
branki*
ja pred mm niti podrigujem,niti prdim,niti su mi otvorena vrata kupatila dok vrsim nuzdu i malu i veliku.cak i ako mi je nekad stolica malo bucna,uvek pustim vode da se ne cuje nista i zamaskiram mirisima.uloske nikad nisam menjala pred njim.meni je to nekako bzv.niti nih ja volela njega da slusam dok prdi,podriguje ili sta vec...user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Teodora_Bg)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Šta sve pred partnerom?
14.7.2014 16:51:26   
Olga75
ajao Branki
ja bih umrla da skoro sve to ne radim kad mi dodje user posted image
jedino sto ne volim da ajd da budem fina kakim jer to smrdi a sto bi neko sedeo u tom smradu ako ne mora
a vetrovi - sto je zdravo nije sramotno , piskanje - pa to se mora , menjanje ulozaka - ne vidim zasto je to sramotno ili gadno , nekad ih zene nisu nosile pa je za njima ostajao trag
i tako
da , slazem se ubili smo romantiku kad smo prvi put prdnuli jedno pred drugim

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Šta sve pred partnerom?
14.7.2014 16:57:30   
Verolina

IZVORNA PORUKA: branki

ja pred mm niti podrigujem,niti prdim,niti su mi otvorena vrata kupatila dok vrsim nuzdu i malu i veliku.cak i ako mi je nekad stolica malo bucna,uvek pustim vode da se ne cuje nista i zamaskiram mirisima.uloske nikad nisam menjala pred njim.meni je to nekako bzv.niti nih ja volela njega da slusam dok prdi,podriguje ili sta vec...user posted image

user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here