|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta sve pred partnerom?
14.7.2014 16:57:31   
branki*
dodje i meni da prd..,normalno,ali odem u vc tad ili u kupatilo,a podrignem u sebi,da ne bude gromoglasno..takva sam,sta znam.....znam da ne moze sve ceo zivot da bude sminka i leptirici,ali nekako ne volim da me iko vidi u tim gorenavedenim izdanjima,pa ni on.a,ne volim ni ja to od njega.njemu se omakne nekad neki tihi,ja ga samo osetim i pitam je l tebi nesto smrdi ovdeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Šta sve pred partnerom?
14.7.2014 17:00:29   
Olga75
ne znam , posle 15 godina me vise nista ne moze iznenaditi a ni njega user posted image
izgleda da sam dobrano ostarila kad prdim pred matorim user posted image
a pocela sam kad sam bila trudna sa M , to nije bilo sanse da stignem do wc i tako
eto , mi prdimo i volimo se ( valjda user posted image )

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Šta sve pred partnerom?
14.7.2014 17:14:48   
bubulence

IZVORNA PORUKA: branki

ja pred mm niti podrigujem,niti prdim,niti su mi otvorena vrata kupatila dok vrsim nuzdu i malu i veliku.cak i ako mi je nekad stolica malo bucna,uvek pustim vode da se ne cuje nista i zamaskiram mirisima.uloske nikad nisam menjala pred njim.meni je to nekako bzv.niti nih ja volela njega da slusam dok prdi,podriguje ili sta vec...user posted image


sve identicno, cak i ono pustanje vode user posted image . nema to veze sa bliskoscu ili ljubavi nego sa navikama.
i meni je mm mazao ranu posle porodjaja, i svasta nesto video ali to je nesto drugo....
npr meni se zeludac prevrne ako on podrigne tako da se trudi ta ja to ne cujem.
i opet tvrdim da nema veze sa ljubavlju nego sa navikama.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Šta sve pred partnerom?
14.7.2014 17:22:56   
Olga75
eto mi imamo navike iz tora user posted image
znam ja da je implozija poznata fizici ali ne zelim da podrigujem i prdim u sebi samo zato sto je tu coek kome perem gace
i tako
ajd odoh da se igram user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Šta sve pred partnerom?
14.7.2014 21:17:30   
madre

IZVORNA PORUKA: Olga RR

znam ja da je implozija poznata fizici ali ne zelim da podrigujem i prdim u sebi samo zato sto je tu coek kome perem gace


user posted image user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Šta sve pred partnerom?
11.8.2014 17:58:38   
wivern

IZVORNA PORUKA: Olga RR

eto mi imamo navike iz tora user posted image
znam ja da je implozija poznata fizici ali ne zelim da podrigujem i prdim u sebi samo zato sto je tu coek kome perem gace
i tako
ajd odoh da se igram user posted image

user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Šta sve pred partnerom?
11.8.2014 18:05:20   
Torbica
Nema ničega što ne radimo zajedno...Nema sramote,to smo mi...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Šta sve pred partnerom?
11.8.2014 22:00:48   
Dada81

IZVORNA PORUKA: Olga RR

eto mi imamo navike iz tora user posted image
znam ja da je implozija poznata fizici ali ne zelim da podrigujem i prdim u sebi samo zato sto je tu coek kome perem gace
i tako
ajd odoh da se igram user posted image


To je tako normalno,ali legla sam od smehauser posted image user posted image ..Nasa Olga,brate,jednostavna zena.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Šta sve pred partnerom?
11.8.2014 22:21:57   
jovicaa
ja i prdim i podrigujem i drzim otvorena vrata, i set__am u potkosulji ili pidzami po ceo dan, ma ja sam jedno ogavno stvorenjeuser posted image
najbolje jos da ne smem da prdnem ili podrignem ispred muza, pa kakav je to zivot, ja tako ne bih mogla, niti bih mogla da budem sa osobom kojoj to smeta.
a kad kakim zatvorim naravno, ipak je to vec uznemiravajuce da se siri po kuciuser posted image

< Poruku je uredio jovicaa -- 11.8.2014 22:26:27 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Šta sve pred partnerom?
11.8.2014 22:35:29   
minnica
Ako neću moći da budem prirodna pred čovekom sa kojim sam intimna već skoro 15 godina, ja ne znam pred kim mogu. Kao što Olga reče, to je čovek kome ja perem prljave gaće. I šta? On kao ne zna da ja imam fiziološke potrebe? Naravno, ne podrigujem i ne prdim često pred njim, ali ako mi se omakne, ne stresiram se. Dešava se i njemu, pa je on meni još uvek privlačan. Ne vidim zašto ja njemu ne bih bila.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Šta sve pred partnerom?
11.8.2014 23:43:10   
Verolina
Vecina vas uopste nije shvatila o cemu Branki prica. Ja je shvatam jako, ali jako dobro, zato i delim njeno misljenje. Mogu da idem, prljava, dlakava i smrdljiva pred mojim muzem i on mi nikada nista nece reci, ali ja to necu. Onog momenta kad bih ja pocela da podrigujem , prdim, ne brijem noge i cicu, ne parfemisem se, ne sminkam i ne budem lepa sebi, ja bih ubila sopstvenu zenstvenost, a to po mom misljenju nijedna zena sebi ne treba da dozvoli. Ne zbog muza , nego zbog sebe. Naravno da bajke ne postoje i da i princeze prde, ali "princevi" to ne moraju da slusaju i obrnuto. I da, sto se tice pojedinih dubokoumnih razmisljanja,moj zivot sa nekim nije uslovljen time da li mu smeta moj prdez ili ne....To jeste stvar navike, sto kaze Bubi, a praznjenje creva ne treba da bude uslov za bracnu preraspodelu ljubavi!

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Šta sve pred partnerom?
11.8.2014 23:53:02   
anci kv
stvar navike. Ne želim samu sebe da gledam da sam neuredna,zapuštena a kamoli mm. Jednostavno, ne mogu.

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Šta sve pred partnerom?
11.8.2014 23:54:39   
Leptiric123
Branki,Verice potpisujem.
Na vencanju maticar ne kaze:"I zauvek cete zajedno prdeti,podrigivati,kakiti...?"
Pricate o nekoj kao "distanci" intimi,ne citate poruke mm a prdite pred njim? koliko god pokusavala da shvatim pojedine zene onda vidim da svaki dan pisu drugo....
Postoje neke stvari koje su deo bontona,a brak nije potpisivanje presude kojom se partneri medjusobno osjdjuju na zivot bez tog istog bontona...

jeste tako prdele i podrigivale i kad ste ih muvale?

("Prdele i podrigivale" figurativno mislim na to ponasanje celokupno)
Nije mi jasno.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 0:01:41   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Leptiric123


Postoje neke stvari koje su deo bontona,a brak nije potpisivanje presude kojom se partneri medjusobno osjdjuju na zivot bez tog istog bontona...



Poenta.
Sto veli, Anci, ja to ne mogu. Omakne se i meni i bude mi jako neprijatno. Jednom sam zinula da odgovorim na pitanje neke Japanke u gradu i podrignula kao kreten jer sam popila fantu pre toga. Toliko mi je bilo neprijatno, htela sam u crnu zemlju da propadnem. Bila sam crvenija od bulke. I bez obzira sto je ovde u pitanju moj muz, moje sve, to su ruzne navike koje ljudi treba da se potrude da iskorene.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 0:12:19   
jovicaa
silovanje tela i psihe je uzdrzavati se svakodnevno od prdenja i podrigivanja a nije ni zdravo. dovoljno mi je sto to moram da radim na javnim mestima i u drustvu, jos mi samo fali da moram i u kuci ispred coveka koji mi je napravio troje dece i gledao dva porodjaja da ne prdim, ma nemojte da me zasmejavateuser posted image
niko ne prica o neurednosti, vec o tako nekim fizioloskim potrebama koje su potpuno normalne i nije zdravo uzdrzavati se od njih, meni to deluje kao pravo mucenje da se ceo zivot uzdrzavas od toga u svakodnevnom zivotu.
ne kazem da svi treba da prde i podriguju ispred muza ali ja sam takva, pa sam verovatno takvog muza i nasla, mom muzu nije bitno da li mi je pica obrijana ili sam prdnula, seksi sam mu zbog svega sto jesam fizicki i psihicki, a koja dlaka i sl na to stvarno ne obraca paznju. a posebno mu ne smeta ako obavljam fizioloske potrebe kao sto je prdenje.
moja baba nikad nije prdnula ispred mog dede, moje misljenje o tome je da mi je zao sto se tolke silne godine uzdrzavala, jadna..
ne znam mozda samo ja vanserijski puno prdim i podrigujem, posebno kad sam trudna, pa prosto bih ceo dan morala da trcim u wc da ne bih prdnula ili podrignula ispred mmauser posted image

< Poruku je uredio jovicaa -- 12.8.2014 0:14:06 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 0:16:03   
anci kv
ja to jednostavno tako ne mogu

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 0:20:09   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: anci kv

ja to jednostavno tako ne mogu

razlikuju se ljudi, ja sam generalno dosta slobodna po pitanju golotinje recimo i sl. ima zena koje se nikad u zivotu nisu skinule skroz gole ispred muza na svetlu i sl.. ili koje bi se jako stidele da muz vidi njihovo telo dok se poradjaju i sl... pricali smo vec u drugim temama o tome. ja sto se toga tice stvarno nemam stida ispred mma...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 0:21:06   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: Torbica

Nema ničega što ne radimo zajedno...Nema sramote,to smo mi...

tek sad sam ovo videla, lepo receno!

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 0:26:29   
Leptiric123
Sto se mene tice i porodjaj nije stvar koju treba partned da gleda (mislim na vaginalni) nikada to ne bih dozvolila,imala sam eserihiju posle porodjaja i sama tretirala ranu,pomagao mi je da se istusiram,sve sto nisam mogla,nudio se da mi pomogne oko rane nisam dozvolila.Ranu je prvi put video posle 6 nedelha,tacnije kad smo i imali prvi odnos...Nikada me nece videti u stanju u kome se ja ne osecam zenstveno,a da nije pitanje zivota i smrti.Povracala sam sad na putu sa mora nisam mogla da mu oprostim sto je izasao da mi pomogne...Posle porodjaja kad sam videla ranu plakala sam,iako sam znala da sam skoro jedva prezivela,osecala sam se kao ona lopfa krpenjaca koju deca siju...ali pred mm uvek sam se trudila da budem zenstvena.Da se razumemo nije meni cin radjanja nesto grozno,ali za mene je intimno...kada bih imala cr prisustvovao bi samo iz razloga sto bih volela da oseti tu srecu rodjenja i prvog pogleda na bebu,ne na moj stomak,na rez,nista...samo bebu...
Meni je izgled i zenstvenos jako bitna stvar u braku, isto tako neke stvari kad on radi ne bih volela da gledam...niti slusam.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 0:31:04   
anci kv

IZVORNA PORUKA: jovicaa


IZVORNA PORUKA: anci kv

ja to jednostavno tako ne mogu

razlikuju se ljudi, ja sam generalno dosta slobodna po pitanju golotinje recimo i sl. ima zena koje se nikad u zivotu nisu skinule skroz gole ispred muza na svetlu i sl.. ili koje bi se jako stidele da muz vidi njihovo telo dok se poradjaju i sl... pricali smo vec u drugim temama o tome. ja sto se toga tice stvarno nemam stida ispred mma...

Golotinja nikakve veze nema sa ispuštanjem gasova


_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 0:32:37   
Leptiric123
Jovice kakve veze ima golotinja sa prdenjem i podriguvanjem? A te koje se stide da se skinu pred muzem ro je drugi problem...to nema veze sa bontonom nego sa niihovim licnim zadovoljstvom,sa onim kako vide sebe,sigjrno se neka super zgodna cica ne stidida se skine ali mozda ne zwli da prdi...a opet mozda se neka manje zgodna stidi xa ss skine jer misli da nije zgodna,a nece ni da prdi jer smatra da to nije ok.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 0:33:03   
Verolina
user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 0:34:17   
jovicaa
u sustini on na porodjaju uopste ne mora da vidi nista dole sta se desava, prekrije se zena carsavom ako ne zeli da se bas vidi. doktor je pitao mma da li zeli da vidi kada je izlazila glava, pa je prisao i pogledao. sto se toga tice ne mora da ti vidi vajdzajnu ni jednog momenta.

ja se uopste ne lozim na taj trip da budem seksi i da izgledam seksi i ne znam sta.. ponekad mi prija da se sredim, ali najvise volim prirodu, spontanost i opustenost..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 0:36:23   
Leptiric123
Ja sam prirodno sexy i ne prdim,podrigujem,kakim i ostalo pred muzem.Ukratko.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 0:38:01   
jovicaa
pitanje je sta sve radis ispred partnera. pa neko je ovde spomenuo kako nije zenstven ako ne izbrije noge i sl, pa ja kazem eto ima zena koje je stid da prdnu a neke je stid i da se skinu.
prdenje i podrigivanje su fizioloska potreba! i u mnogim zemljama je normalno prdeti i podrigivati nije takav tabu kao u nasoj primitivnoj sredini. nije normalno suzdrzavati se svakodnevno non stop od fizioloskih potreba.

to je meni i neravnopravnost izmedju polova. za muskarca je normalno da prdne ili podrigne, ali zena mora da se od istog suzdrzava da bi odrzala svoj seksipil.. hm

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here