|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
11.7.2019 8:36:45   
flamingos
I ja sam za tu varijantu-pokloniti slavljeniku igračku,raduju se deca igračkama,dati novac pa da mu roditelji kupe šta žele


(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
11.7.2019 8:40:09   
MimaKos
Iskreno, novac, nikad ne znas sta dete vec ima od stvari i igracaka


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
11.7.2019 8:48:25   
bubulence
Evo, moje dete je dobilo malo poklona, a puno para. I bila je prilicno razocarana. Njoj novac nista ne znaci, voli igracke. I juce smo isle pa od tih para kupile igracke. 


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
11.7.2019 8:50:27   
MimaKos
Dobro , ali kada je 1 rodjendan u pitanju oni i ne znaju sta se desava, a roditeljima znaci da sami izaberu sta im treba


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
11.7.2019 9:01:59   
flamingos


IZVORNA PORUKA: MimaKos

Dobro , ali kada je 1 rodjendan u pitanju oni i ne znaju sta se desava, a roditeljima znaci da sami izaberu sta im treba


Slažem se u potpunosti sa tobom.Drugo je kad su veliki,a za prvi je to super rešenje


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
11.7.2019 9:05:28   
MimaKos
Mi smo recimo dobijali duple igracke i guralice i ne znas sta sa tim posle


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
11.7.2019 9:53:59   
doramar11
Poklonis drugarima za rodjendan 

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
11.7.2019 11:19:16   
MimaKos
Ovo je bebece a bebe nemamo.. samo stariju decu.. zato das novac i ne mislis


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
11.7.2019 11:32:56   
doramar11
Mimi je prakticna zena..

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
11.7.2019 11:37:24   
mama ivane
Mi dajemo novac uvek, pa neka kupe sta im je potrebno

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
11.7.2019 11:42:04   
doramar11
To je sasvim legitimno, mama Ivane. Volim da kupim ponesto, ako dobro znam sta dete voli.

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
11.7.2019 11:55:23   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: doramar11

Mimi je prakticna zena..
nego sta ;) kovertice su zakon


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
29.11.2021 7:56:56   
dddaca
Sta pokloniti drugaru iz razreda za 7. rodjendan? Ne bih nesto skupo, da se ne osecaju da treba istom merom da uzvrate za nas rodjendan, a ne znam sta vole decaci. Koju velicinu garderobe nosi decak od 7 godina? Racunam da su krupniji od devojcica

< Poruku je uredio dddaca -- 29.11.2021 7:57:22 >

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
29.11.2021 16:27:50   
Sanjica26 RR
Knjiga, drustvena igra. Eto to je otprilike ono sto ja kupujem.

Garderobu ne kupujem, jer cu mozda da pogresim velicinu 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
29.11.2021 18:40:36   
dddaca
Ove drustvene igre sto sam gledala u Dexico su bas skupe. O knjizi sam razmisljala, ali ne znam koja su interesovanja decaka tog uzrasta.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
29.11.2021 19:13:31   
vonavoj
Moja nosi 130-134..ima 7godina. 

Imas u Lidlu svasta nesto sad..

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
29.11.2021 20:30:42   
flamingos
Igračku,nešto od garderobe(Von ti je rekla veličinu)i neki slatkiš.Mislim da je to super za dete tog uzrasta.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
29.11.2021 20:42:23   
Bambino1
I ja mislim da sa igrackom ne moze da se pogresi. Ili neka igra, npr. igra memorije ili nesto slicno. 🙂


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
29.11.2021 21:22:42   
Tiziana

Gde zivis Daco? U Bgd ima knizara Knjigolovka, svakakvih super igara ima za decu tog uzrasta i ima od pristupacnih do bas skupih, ali za svakoga stvarno po nesto. Mi imamo razne igre odande. Cortex, Dooble, imas one mental pzzzles koje su super.. Sigurno to ima i u drugim knjizarama. 
Onda, u Vulkanu, Laguni imas strip Dogmen, super je i za decake i devojcice, jedino sto je na latinici, ako ne cita latinicu, onda je bezveze.. 
IZVORNA PORUKA: dddaca

Ove drustvene igre sto sam gledala u Dexico su bas skupe. O knjizi sam razmisljala, ali ne znam koja su interesovanja decaka tog uzrasta.



(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
29.11.2021 21:38:52   
dddaca
Moja devojcica nosi 134, ali se plasim da bi to bilo malo za decake. Tako da garderoba mozda i nije dobar izbor.
Sad sam pogledala, deluje mi simpaticno ovaj Dogmen, ali latinicu ne verujem da cita, tek su naucili azbuku. Znam da ce se dete najvise obradovati igracki, ali htela sam da cujem misljenja i iskustva mama koje imaju decake. Sta njihovi decaci najcesce dobijaju i cemu se najvise obraduju. Hvala na pomoci user posted image

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
30.11.2021 13:55:23   
dunja RR
Tizi baš je zanimljiva knjižara, da li imaš preporuku za neku njihovu igru koju mogu da igraju i roditelji sa decom?

A Dogman izlazi redovno ili kako, baš je strip? Čini mi se da je Vulkančić izdavač.

IZVORNA PORUKA: Tiziana


Gde zivis Daco? U Bgd ima knizara Knjigolovka, svakakvih super igara ima za decu tog uzrasta i ima od pristupacnih do bas skupih, ali za svakoga stvarno po nesto. Mi imamo razne igre odande. Cortex, Dooble, imas one mental pzzzles koje su super.. Sigurno to ima i u drugim knjizarama. 
Onda, u Vulkanu, Laguni imas strip Dogmen, super je i za decake i devojcice, jedino sto je na latinici, ako ne cita latinicu, onda je bezveze.. 
IZVORNA PORUKA: dddaca

Ove drustvene igre sto sam gledala u Dexico su bas skupe. O knjizi sam razmisljala, ali ne znam koja su interesovanja decaka tog uzrasta.






< Poruku je uredio dunja RR -- 30.11.2021 14:03:01 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
30.11.2021 15:19:05   
Sanjica26 RR
Moje su Dogman citale. Bio im je zanimljiv.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
30.11.2021 15:46:28   
ivaMark
Knjiga, solja neka zanimljiva npr..drustvene igre. L je sada bio na rodjendanu kod drugarice, isto 7. rodj, idneo joj pandu igracku plisanu i solju sa pandom... Verovatno cerka zna sta taj decak voli, ili neka ga pita onako naokolo 🙂
Garderoba je bas nezahvalna za kupovinu, L ima sedam godina i nosi 128 a J osam i po i nosi 134-140.

Decaci uglavnom vole stripove 🙂

< Poruku je uredio ivaMark -- 30.11.2021 15:49:15 >


_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
30.11.2021 17:51:06   
Tiziana

Dunja, pa i ovaj Cortex i Dooble su za celu porodicu, ima i Picmix i on je super. 
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Moje su Dogman citale. Bio im je zanimljiv.


Picmix

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
30.11.2021 20:37:46   
Tiziana
Opet sam pogresno kliknula da citiram!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here