|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Snovi
23.12.2009 13:28:09   
viking
ja sam bila sanjala smeškicu da je trudna sa blizancima i mesec-dva kasnije stvarno je bila... čak sam to i napisala ovde negde, tako da dokaz postoji! user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Snovi
23.12.2009 13:35:50   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Snovi
23.12.2009 13:46:11   
Anoniman
ja sam sanjala sv.vasilija kako stoji pred mojim krevetom i doziva me da ustanem, iz njegovih ustiju čujem očev glas koji ne prestaje da me moli da ustanem iz kreveta....trgla sam se i jedva opasuljila.... popodne mi je mama rekla da je u to vreme kad sam ja otprilike sanjala, moj tata imao blaži srčani udar.....

2 godine je prošlo od tad, a ja se i dalje ježim...pa vi vidite ima li "nečeg" ili je sve samo podsvest....user posted image user posted image user posted image

inače retko sanjam, ali snovi mi se uglavnom ostvaruju i povezani su sa nekim dogadjajem.....

baš sam spookey, jel dauser posted image user posted image user posted image ????

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Snovi
23.12.2009 13:49:28   
Anoniman
uf,najezila sam se!
Ma ajde da je podsvest i kod mene ali moja me sanjala da joj govorim kako sam trudna a ona ne zna da smo planirali bebicu!


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Snovi
25.12.2009 8:40:40   
Anoniman
to se meni isto desilo...drugarica me sanjala kako sam trudna, a nema pojma da radimo na tome....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Snovi
25.12.2009 8:41:53   
jacagoga
Namucila sam se nocas, sanjala sam da sam ostala bez bebe-tackice, uzas

< Poruku je uredio jacagoga -- 25.12.2009 8:42:07 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Snovi
25.12.2009 8:56:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jacagoga

Namucila sam se nocas, sanjala sam da sam ostala bez bebe-tackice, uzas


joj dušo.....neće tvoju tačkicu niko da dirne, to te tvoja svektiva nešto pominjala, sto posto...evo nešto za tebe,ovako će roda da ti je donese....
user posted image

(odgovor članu jacagoga)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Snovi
25.12.2009 10:23:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jacagoga

Namucila sam se nocas, sanjala sam da sam ostala bez bebe-tackice, uzas


uh, kosmar...
NE brini...i ja sam na pocetku sanjala da sam u kupatilu i kao skidam pantalone i vidim mnooogo krvi i tako...Uh, kako je bilo zeznuto!!!
sve je to normalno

(odgovor članu jacagoga)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Snovi
19.1.2010 9:35:24   
dacca
Vec cetiri noci uzastopno sanjam svoju trudnocu, a veceras je bio dan D user posted image . Kao da se porodjaj blizi,imala sam bolove, grcevito stezanje u stomaku i krstima i bas je boljelo. Osjetila sam bol. sestre su mi rekle da setam ...i ja sam setala i... posla sam u wc. Kraj toga sna!
Uopste nisam opterecena, ne user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Snovi
19.1.2010 11:56:58   
Anitaaa
Ja sam sinoć sanjala animirani mjuzikl user posted image user posted image user posted image
Šta li to onda znači? he he user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Snovi
27.1.2010 8:19:09   
Anoniman
ja sam noćas sanjala mm i sebe kako mućkamouser posted image user posted image user posted image i odjednom se soba i krevet napuni leptirima...on ustane da ih otera, ja mu ne dam i u tom trenutku leptiri se pretvaraju u papagajeuser posted image user posted image šire krila,krešte,užas...oboje smo zastali...i tu se san prekida....

i da se smejem i da plačem koliko sam nenormalna....user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Snovi
27.1.2010 9:49:44   
Anck Su Nmaun
Sinoc sam sanjala moju bebu.... ne bas sve jasno ali zam da sam bila jako srecna user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Snovi
27.1.2010 9:58:19   
buhla
ja sam noćas sanjala baš bezveze san... gluposti, gluposti i svi ljudi iz sna su neki moji rodjaci sa kojima više nisam u  kontaktu i koji mi nisu baš dragi.... user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Snovi
27.1.2010 10:00:51   
bebironcic
ja sam nocas sanjala da imam dugu tamnu kosu i da me neko sisa bas na kratko-a ja uopste ovako nemam tamnu kosu,inace ja uglavnom sanjam neke gluposi!user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Snovi
27.1.2010 17:25:42   
Snelle
A ja, čini mi se kako sam ušla u peti mesec svako veče erotske snove, tj. nisu baš erotski, sve naginje ka tome, ali nikako da dodje do toga, sve kao muž i ja bismo...ali nismo sami, nemamo gde.....poludeli hormoni user posted image

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Snovi
27.1.2010 20:10:31   
mamaca
Ja sam sinoc sanjala da mi je brat imao udes,uzas,sva sam se preznojila,ali ja sve sto radim preko dana,nocu sanjam,kao beba sam,a juce sam pila kafu sa mojim batom,pa sam ga verovatno zato i sanjala

_____________________________

"...Ni u cemu sto nam se desava nismo sami,ni prvi.............,ni PoSlEdNJi!!!!!!"

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Snovi
27.1.2010 22:15:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebironcic

ja sam nocas sanjala da imam dugu tamnu kosu i da me neko sisa bas na kratko-a ja uopste ovako nemam tamnu kosu,inace ja uglavnom sanjam neke gluposi!user posted image


ovo znači da ćeš slinuti neku brigu...znam da ne valja duga i crna kosa da se sanja, a šišati je u snu je dobrouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebironcic)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Snovi
27.1.2010 22:18:51   
bebironcic
ih,nadam se da ce biti tako!a kazem ti ja banini,ja stalno sanjam neke gluposti,kada bih pocela da ti pricam rekla bi mi da sam za ludnicuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Snovi
28.1.2010 11:55:17   
Anitaaa
Ja sam noćas sanjala kako sadim papriku i nerviram se zato što umesto da izraste zelena svaki put izraste plavauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Snovi
28.1.2010 12:33:07   
lothroniell
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Snovi
4.2.2010 22:42:31   
Anoniman
Sad me JULIE podseti...
Sanjala sam nocas kako drzim dete,a ono u stvari ja kad sam bila mala!user posted image

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Snovi
4.2.2010 22:43:19   
JULIE
Malopre mi bio kum,ja pricala nesto o postu i on mi kaze da je i on poceo da posti.Kaze da je sanjao u nekoj tvrdjavi zenu u crnom koja je po nasem verovanju Sv.Petka i rekla mu je da treba da posti i da ne jede zelene namirnice tj voce i povrce.U prvoj trudnoci sam sanjala kako sedim i pricam sa zenom u crnom,ne mogu da joj vidim lik nikako...Stavila je ruke na krilo i pricamo...Pita me ona kako ce mi se zvati beba,ja joj rekla da su u opticaju 3 imena,Mihajlo,Matej i Andrija.Ona malo cuti i kaze aj ponovi ono prvo,ja kazem Mihajo i probudim se i eto,to je odlucilo da se beba zove Mihajlo.

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Snovi
4.2.2010 22:45:14   
Anoniman
Moja baba je sanjala bila isto tako zenu u crnom i kao rekla joj da ponovo pocnu da slave slavu tamo neku koju su kao slavili pre i prestali!
Ma ima nesto u snovima!

(odgovor članu JULIE)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Snovi
4.2.2010 22:53:54   
JULIE
Kad sanjam neke gluposti nisam opterecena i ne razmisljam o njima ali kad su sveci u pitanju onda...E imam jedno pitanjce ako se neka razume u teologiju ili je detaljno izucila Biblijuuser posted image Malo posle porodjaja sam sanjala prelepog velikog andjela rasirenih krila a ispod njega je pisalo Besur.Nailazila sam na taj pojam ali nikako da pronadjem znacenje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Snovi
4.2.2010 22:56:14   
cipiripi
ja jedino mogu da ti kazem sta znaci kad sanjas estradne umetnice user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here