|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Snovi
11.2.2010 9:51:37   
lothroniell
Tasha sva sreca pa ne verujem da snovi imaju neko znacenje, inace bih te zgromila... user posted image user posted image user posted image

Ja sanjala nocas kako sam crtala kuhinju iz snova... user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Snovi
11.2.2010 9:56:15   
bebironcic
Ja svaku noc sanjam neke gluposti,uglavnom je sve to nepovezano!A da li ste cule za pricu da ne valja da se snovi pricaju pre podneva?Ja sam to skoro cula i bas mi nije jasno!To su sigurno opet neke bapske price!

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Snovi
11.2.2010 9:59:10   
Anoniman
mene je noćas davio crni čiča gliša.....umrla sam od straha jer me majka probudila-kaže da sam kriknulauser posted image user posted image user posted image

ljudi,ludim više,nemam pojma koji mi je....user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Snovi
11.2.2010 10:06:08   
bebironcic
Sta bi bilo kada bi koristile tablete za spavanje,da li bi tada sanjale gluposti?user posted image Mozda pricam gluposti ali ajde da pitamuser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Snovi
11.2.2010 10:14:14   
lothroniell
Zbog partusistena sam par puta morala da popijem bensedin i nisam imala nikavih promena, sem sto sam se komirala totalno i jedva se razbudila... A sto se tice te price za podne i to- GLUPOSTi, ne opterecuj se tim stvarima, to cu ciste izmisljotine.

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Snovi
11.2.2010 12:16:42   
kleopatra*
Ja sam nocas sanjala nasu mamacu da je trudnauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Sve je tako jednostavno-ILI ce se desiti ILI nece..Treceg nema ;) "

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Snovi
11.2.2010 16:15:42   
Suncicabg
Pre neku noc sam sanjala user posted image . Sve bi bilo u redu da san nije bilo tako detaljan. Naime pojavila se samo jedna crtica, a tek kroz par sekundi je lagano pocela da se pojavljuje druga! Bilo je tako stvarno! Kao da se realno desava! Plakala sam ujutru.

(odgovor članu kleopatra*)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Snovi
12.2.2010 9:14:13   
kleopatra*

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Pre neku noc sam sanjala user posted image . Sve bi bilo u redu da san nije bilo tako detaljan. Naime pojavila se samo jedna crtica, a tek kroz par sekundi je lagano pocela da se pojavljuje druga! Bilo je tako stvarno! Kao da se realno desava! Plakala sam ujutru.


Mila mojauser posted image


_____________________________

" Sve je tako jednostavno-ILI ce se desiti ILI nece..Treceg nema ;) "

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Snovi
18.2.2010 7:46:51   
bebironcic
Ah ti snovi...lepse mi je da sanjarim kada sam budna nego da sanjam kada spavam jer sa tim snovima ne znam sta cu...i dalje sanjam neke gluposti,neke karakondzule...ma ne znam ni ja sta sanjam...najbolje da ne spavam i onda nista necu sanjatiuser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu kleopatra*)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Snovi
1.3.2010 11:30:55   
Rivana
zene, sta znaci sanjati zmiju veliku, da sam je ubila, to nije dobro jel da?

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Snovi
1.3.2010 12:13:35   
Vania
Ja sam sanjala 2 zmije koje me napadaju,a istovremeno sam imala 2 clana familije kojima je taj opis stajao extra.Inace,kada bih jos uvek brinula zbog snova mislim da bih ravno mogla na lecenje.Nemojte se sekirati,ne prikazuju svi snovi katastrofu,neki nam samo govore da mozda nije sve po planu.Ja sanjam toliko toga nenormalnog da sam sebe prozvala medijumom i kojesta jos al meni je to kao dobar dan....verovatno se svakodnevne brige i stresovi odraze kad-tad pa ih kroz snove prozivimo opet.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Snovi
8.3.2010 9:23:07   
Maxin
Neki snovi imaju znacenja

Ja sam celu noc sanjala kerove i ciganeuser posted image

Ne znam sta to znaci?user posted image

(odgovor članu Vania)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Snovi
8.3.2010 9:56:40   
Mari86
Pre neko vece sam sanjala kako sam trudna i tusiram se ...kad u jednom trenutku ispada iz mene
neka loptica kao beba user posted image i ja se rastuzim,ali govorim sama sebi nemoj biti tuzna imas jos jednu u stomaku user posted image user posted image user posted image user posted image

A juce sam sanjala kako preko UZ gledam moje jajne celije i odjednom oplodjene i vidim beba se razvija user posted image user posted image user posted image

Snovi su mi optereceni user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Maxin)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Snovi
8.3.2010 9:59:32   
ljubavce
verovatno koliko sam opterecena kako ce beba izgledati i na koga ce liciti ponekad sanjam da sa njom nesto nije uredu pa se ceo dan tripujem user posted image


(odgovor članu Maxin)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Snovi
8.3.2010 10:03:39   
Iva979
A ja sanajala da moj drug prodaje suzuki swifta, novog za 1.378 eura user posted image
Da li sam normalna? user posted image
I kada sam ustala, bila sam ubedjena da sam ga kupila! user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Snovi
8.3.2010 10:04:18   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Iva979

A ja sanajala da moj drug prodaje suzuki swifta, novog za 1.378 eura user posted image
Da li sam normalna? user posted image
I kada sam ustala, bila sam ubedjena da sam ga kupila! user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image oces me provozas??


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Snovi
8.3.2010 10:07:09   
Iva979
Naravno! user posted image

A to je zato sto mi se toooliko svidja taj autić, i kupicu ga da ga imam samo za sebe da se vozikam! user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Snovi
8.3.2010 10:13:49   
Anoniman
Baš 1378 eur? user posted image

(odgovor članu Iva979)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Snovi
8.3.2010 10:40:49   
Unica
ne sanjam cesto ali ovo nocas je bio horor film u mojoj reziji... sanjala sam da mi je umro drug (koga jaaakooo volim) i da je sahranjen u mojoj sobi user posted image tj. tu je sanduk i kao tu treba da bude iako ja sve vidim unutra. a on je na sve to polu ziv i pomera prstima... user posted image joj, zivote koja nebuloza a ja sam na kraju morala da ustanem da se presvucem koliko sam se preznojila... fuuuj, bolje je sto ne sanjma cesto... 

_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Snovi
8.3.2010 10:50:01   
minavb
O Unice, u tvojoj sobi sahranjen?!?! user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Snovi
8.3.2010 10:50:09   
Anoniman
To navodno znači da si mu produžila život, ako te to teši. user posted image

(odgovor članu Unica)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Snovi
8.3.2010 10:56:38   
Unica
ubija me u pojam onaj osecaj kad se probudim a to kao da se stvarno desilo. user posted image inace, u poslednje vreme kad god sam nesto i sanjla to su bili ljudi kojih vise nema, sve tripujem da je zato jer bih volela da su zivi pa da podelim sa njima svoju radost sto cu postati mama.
ali ovo je previse...
cak sam zavirivala u sred noci kod kreveta da se uverim da je to bio sanuser posted image


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Snovi
9.3.2010 14:32:41   
pepino
Ja sam nocas cini mi se sanjala vise snova,inace sanjam jako puno i svasta,tako da se nekad upitam jesam li normalna,sta se to desava sa mnom!!!???
Ali nocas sam sanjala najljepsi san koji sam mogla cini mi se da sanjam!
Kao poradjam se kuci(ne u bolnici),pored mene djevojcica od 5-6 godinica,odprilike,mislim da je moja,nisam sigurna.Jos je neko tu uz mene,ko,ne znam!Krenula beba lagano da izlazi,bez bola,divota,ja govorim da sklone tu djevojcicu sto je pored mene,da ne gleda bebu kako izlazi,da je ne isprepadam zbog krvi i svega ostalog...Poradjam se,uzimam bebu u narucje,u zagrljaj,onako golu,malenu,a osjecaj....Ne moze se rijecima opisati...Najljepsi na svijetu...
Inace kad sanjam u snu mi je intenzitet osjecanja jako izrazen,za neke situacije sam se uvjerila da je jaci u snu nego na javi...
Eto tako ce se vjerovatno osjecati Oti uskoro....
Moram priznati da joj zavidim,ali se radujem zbog nje....user posted image

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Snovi
9.3.2010 14:40:20   
anci 81
A ja sam nocas sanjala da mi se prijateljica,koja i nije trudna,porodila.
Rodila devojcicu(kao sto cu ja Boze zdravlje) i ja je sve gledam onako malu i sve se mislim kad cu ja,kad cu ja...
U poslednje vreme uglavnom i sanjam bebe.
Sta ti je mozak...Cudnovata sprava...user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Snovi
9.3.2010 14:45:51   
pepino
Pa kako i ne bi sanjale Anci,ti si trudna,a ja radim na tome vec cetvrtu godinu,to nam je uvijek u glavi i u podsvjesti!!!To nam je najbitnije u zivotu!!!!user posted image

(odgovor članu anci 81)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here