|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Snovi
4.2.2010 22:58:42   
JULIE
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Snovi
4.2.2010 23:00:41   
cipiripi
a znas sta to znaci? user posted image user posted image user posted image
da si opterecena GRANDOM user posted image user posted image user posted image

ne secam se da li sam pisala ovde da sam sanjala kako JK i Britni Spears snimaju spot-duet user posted image user posted image
ili kako sam isla kod JK na rodjendan user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Snovi
4.2.2010 23:05:47   
JULIE
Moj muz obozava lepe i neobicne detalje na kucama posto imamo jednu kucicu na selu koju trebamo tek da sredimo on sakuplja te detalje da iskoristi.Sanjao on pre neko vece otisao u cecinu vilu i ona nas vodila u razgledanje a njega bas bilo briga za cecu on snimao kucu i tokom celog sna mi saputao i krisom pokazivao detalje u njenoj kuciuser posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Snovi
4.2.2010 23:08:28   
cipiripi
pitam se da li bi gledao kucu ili nesto drugo na javi ? user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Snovi
4.2.2010 23:10:17   
Anoniman
joj devojke a meni tolik0o nedostaje hopa cupa da sam jutros dozivela orgazam u snu,odnosno toliko je bio jak da sam se probudila i osetila se ufffff,jbt ne znam da sam ikada dozivela jaci orgazam user posted image a koga sam i sta sanjala....nemam pojma,znam samo da sam  se cudila kako sam uspela a da se dodirnula nisam,rke su mi bile pored glave user posted image
a gini nam je rekao da zasad nema toga(rekao je muz moze a vi ne user posted image ) pa sam se jos i uplasila da nisam nesto napravila sa tim orgazmom ajjjjjjjoooooooooooj

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Snovi
4.2.2010 23:26:37   
Anoniman
ovim sam i htela reci da je podsvest cudo jedno user posted image
a ja inace sanjam o onome sto me muci ili raduje... a nikada nisam imala cudne snove kao sto je zena u crnom da mi nesto prica ili svetac,i smtram da je na neki nacin blagoslov kada ti se javi svetac,andjeo,sv. petka i drugi u snu...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Snovi
5.2.2010 21:20:20   
ksenija81
IZVORNA PORUKA: lenaJe

joj devojke a meni tolik0o nedostaje hopa cupa da sam jutros dozivela orgazam u snu,odnosno toliko je bio jak da sam se probudila i osetila se ufffff,jbt ne znam da sam ikada dozivela jaci orgazam user posted image a koga sam i sta sanjala....nemam pojma,znam samo da sam  se cudila kako sam uspela a da se dodirnula nisam,rke su mi bile pored glave user posted image
a gini nam je rekao da zasad nema toga(rekao je muz moze a vi ne user posted image ) pa sam se jos i uplasila da nisam nesto napravila sa tim orgazmom ajjjjjjjoooooooooooj



I meni se to desavalo par puta, ali sex mi u tom momentu nije nedoatajao, cak i posle sexa mi se desavalo da sanjam orgazamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Snovi
5.2.2010 21:26:06   
ksenija81
Ma snovi su cudo. Uglavnom sanjm stvar koje treba da mi se dese uskoro pa ne znam kakav ce biti ishod. Ali obavezno moram da presanjam, pa sve ostalo. Narocito kad treba nesto da kupim ili kad sam trebala da uradim pirsing. Uglavnom mi snovi nisu ugodni, cak sam jednom sebe sanjala u kovcegu. Uzas, kad sam to prezivela... Jednom sam imala tako strasan san da sam se probudila u potpunom grcu, uplakana i nisam bukvalno mogla da se pomerim 10 min (sanjala sam da je jedna devojcica umrla ispred mene, a ja nisam mogla da joj pomognem niti da dozovem pomoc).user posted image

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Snovi
5.2.2010 21:27:17   
Anoniman
Jao ja sam sanjala malu setricu obesenu ispred vrata kod moje babe... uzas!user posted image

(odgovor članu ksenija81)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: Snovi
6.2.2010 19:05:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ksenija81




I meni se to desavalo par puta, ali sex mi u tom momentu nije nedoatajao, cak i posle sexa mi se desavalo da sanjam orgazamuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image snovi su cudo

(odgovor članu ksenija81)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Snovi
7.2.2010 8:45:02   
Anitaaa
Ja sam noćas sanjala neki opasan triler/horor,ma i Spilberg bi mi pozavideo na radnji user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Snovi
7.2.2010 14:10:31   
Anitaaa
Idemo banini i ja ulicom...nigde nikoga a nas dve pričamo o cipelama (user posted image ).Kad odjednom iskoče iza drveta DG i Oti....DG počne da nas juri sa nožem a OTI slika i viče čekaj da vas uslikam da stavim na rr.Trčimo tako mi i uletimo u Lily onaj kod Slavije i sakrijemo se iza kase kad tamo čuči Sunčica i lakira nokte user posted image i posle sve nešto u tom fazonuuser posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Snovi
7.2.2010 14:23:08   
LillyT
Anitaaa, a sto DG s nozem, pa ona je bas tako mila i draga, majke mi (kontam OTI i aparat user posted image )

Ja sam uvek tako sanjala svasta, verujem da svi mi imamo lude, glupe i nadasve cudne snove, ali veliki broj ljudi ih zaboravi. Ja sam nekada svoje zapisivala, pa kada ih kasnije procitam, uvek mi se vrati taj osecaj. To mi je oduvek bilo super, nekako sanjam celim svojim telom (i dusom), kada se uplasim nesto u snu, srce mi iskoci, kada mi je lepo, prosto se topim. Secam se da sam jednom kao klinka sanjala nekog tipa sto mi se jaaakoooo svidjao (naravno, nikada nije bilo nista) i skroz sam ga osecala u snu i njegov miris i mekocu usana i sve, sve, sve....


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Snovi
7.2.2010 14:33:16   
Anitaaa
Ma DG je super zato i ne kontam san.Doduše ja svašta sanjam....Jednom sam sanjala i kako Klark Gebl kolje prasiće u mom dvorištu i sve neka krv....to sam sanjala kad sam bila trudnauser posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Snovi
7.2.2010 22:13:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anitaaa

Idemo banini i ja ulicom...nigde nikoga a nas dve pričamo o cipelama (user posted image ).Kad odjednom iskoče iza drveta DG i Oti....DG počne da nas juri sa nožem a OTI slika i viče čekaj da vas uslikam da stavim na rr.Trčimo tako mi i uletimo u Lily onaj kod Slavije i sakrijemo se iza kase kad tamo čuči Sunčica i lakira nokte user posted image i posle sve nešto u tom fazonuuser posted image


idi zeno bre...jeste tebi bilo ludo nocas u snu....



(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: Snovi
7.2.2010 22:15:19   
Anitaaa
A baš mislim ono kao mislim stvarno user posted image
Bila je tu negde i Lili al ne mogu da se setim šta je ona radila


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Snovi
8.2.2010 8:23:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anitaaa

Idemo banini i ja ulicom...nigde nikoga a nas dve pričamo o cipelama (user posted image ).Kad odjednom iskoče iza drveta DG i Oti....DG počne da nas juri sa nožem a OTI slika i viče čekaj da vas uslikam da stavim na rr.Trčimo tako mi i uletimo u Lily onaj kod Slavije i sakrijemo se iza kase kad tamo čuči Sunčica i lakira nokte user posted image i posle sve nešto u tom fazonuuser posted image


ijao.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: Snovi
8.2.2010 8:29:32   
Anoniman
ja sanjala sestru kako pala sa terase , svi plačemo nad njenim kovčegom samo se njen otac(moj stric) veseli i peva uz rečenicu:ako je mrtva, kad je ostala trudna iza mojih leđa...

inače ona se udala jako mlada i on joj to ne oprašta i dalje....user posted image user posted image user posted image

trgla sam se oko 5 i trenula nisam više....a u pm, samo neke morbide sanjam u zadnje vreme....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Snovi
8.2.2010 8:32:20   
Anitaaa
Uf,uf....ja sam svašta sanjala ranije.Sad se i ne setim uvek šta sam sanjala ali u trudnoći sam imala stvarno uvrnute snove.Znam da sam jednom sanjala kako Klark Gebl kolje prasiće u mom dvorištu,i svuda krv a ja ga jurim sa krpom i teram da pere beton na mi ne ostanu fleke i s.Pisala sam eno gore.A najžešćeje bilo kad sam sanjala Zdravka Čolića kako se izgubio u mom kraju i kako ga ja teram da mi peva-Moja draga da bi mogao da telefonira i tako.....user posted image

< Poruku je uredio Anitaaa -- 8.2.2010 8:33:49 >


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Snovi
8.2.2010 8:33:58   
minavb
IZVORNA PORUKA: Anitaaa

kako Klark Gebl kolje prasiće u mom dvorištu,i svuda krv a ja ga jurim sa krpom i teram da pere beton na mi ne ostanu fleke i sl

hahahahahauser posted image user posted image user posted image prasici su prohujali sa vihorom!


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Snovi
8.2.2010 8:34:06   
Anoniman
hi hi hi....pa de njega nadje????user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: Snovi
8.2.2010 8:35:24   
Anitaaa
nemam pojma,stvarno moj mozak.....duuuuuga priča user posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Snovi
11.2.2010 9:46:46   
Lu
Ja sam cijelu noć sanjala da se smijem k'o ludauser posted image

edit;
SMIJEH
Čuti smijeh - uskoro vas očekuje velika tuga zbog problema, ogovaranja i ruganja koja ćete trpjeti, a što je sve djelo vaših protivnika. Smijati se - bit ćete ljuti na nekoga, ali u poslu i u ljubavi vas očekuje uspjeh i zadovoljstvo

Ja sam i slušala smijeh u nekom ludom društvu a i sama sam se smijalauser posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 11.2.2010 9:49:30 >

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Snovi
11.2.2010 9:48:39   
Anoniman
Ja sam preksinoć sanjala da sam gledala dugoročnu prognozu i da će sneg padati do juna, i da će do tog perioda sve zajedno biti 15 dana bez padavina, a da će sve ostalo vejati. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 124
   RE: Snovi
11.2.2010 9:51:24   
indy_25
Jao sta sam ja sinoc sanjala pa ne mogu nekad da vjerujem sta sve ja ne sanjam. Sinoc sam sanjala da vodim ljubav sa dvojicom muskaraca jedan je plav jedan je crn. I onda zatrudnim ali ne zna se koji je od njih dvojice otac. Pa su oni uz mene cijelo vrijeme i svadjaju se koji ce biti bioloski otac. Kad sam se probudila nisam mogla doci sebi koliko sam se cudila tom snu, ali sve izgleda tako stvarno.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Отац детета.
пеперутка16

Да ли бисте дозволили детету да упише име оца празно, тј. „непризнато очинство“, зато што сте у лошим односима са оцем и зато што он не прихвата дете?

Да. (75%)

Не. (25%)


Ukupan broj glasova: 4

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here