|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Snovi
30.5.2009 21:36:20   
božana
Da li verujete da svaki san ima neko značenje?Iako ne verujem u to da svaki san ima neko značenje i da ukazuje na buduće dogadje, a nisam ni sujeverna, desilo mi se da sam sanjala da sam trudna, a nakon par dana sam otkrila da sam zaista trudna.Snovi su mi još par puta ukazali na buduće dogadjaje.Šta reći?.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Snovi
30.5.2009 21:40:38   
Anoniman
Ja puno puta sanjam neshto....a kasnije to doslovce i dozivim....samo shto puno puta zaboravim san nakon par sati posle budjenja....pa tek kad mi se desi....setim se sna....

(odgovor članu božana)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Snovi
30.5.2009 21:58:55   
2002m
Neznam dali cete mi verovati ali ja sam sanjala kako sedim za komp. i kuckam se sa vamauser posted image Ovo je zarazauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Snovi
30.5.2009 22:29:31   
Anoniman
hahahahaha....ma imam i ja takve snove user posted image user posted image user posted image bash juche bila kod drugarice i sedimo obe za kompom....i ja njoj kazem da mi samo udje na ringeraju da vidim shta ima.....i dok sam joj diktirala adresu...skontam da sam to sanjala par dana ranije user posted image user posted image user posted image user posted image LUDAAAAAAAAAAAAAAAA user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Snovi
30.5.2009 22:31:14   
božana
Nažalost, snovi su mi ukazali i na smrt moje majke.Dva meseca pre njene smrti  više puta sanjala sam je kako sedi na krevetu i upozoravajućim tonom izgovara moje ime.To mi se nimalo nije svidjalo, ali tome nisam davala nikakav značaj.Medjutim,nakon tih snova moja majka koja nije bila srčani bolesnik umire meni na rukama od infarkta. 

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Snovi
30.5.2009 22:36:40   
Anoniman
A jojjjjjjjjjjj user posted image

Ja sam samo neke ruzne stvari naslutila u snovima....mada obichno sretne stvari sanjam....jer o ruznim brinem na javi....user posted image

(odgovor članu božana)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Snovi
1.7.2009 11:54:48   
Lu
Sanjala sam mrtvaca-svađa sa bračnim partnerom
sanjala sa i slomljen vjenčani prsten-žestoka svađa sa bračnim partnerom
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Snovi
1.7.2009 12:25:07   
Rivana
definitivno ima nesto u snovima, ja sam pred porodjaj sanjala kako sam se izgubila na groblju i nikako da nadjem put, nikako da izadjem kad odjednom moj muz sa pojavi i izvede me na ulicu koja nije bila daleko ali je nisam mogla naci.....i sta se desi jedva se izvucem ziva posle porodjaja.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Snovi
1.7.2009 12:25:20   
Anoniman
Pisale smo i ovde o snovima: Loši snovi i noćni strahovi KLIK

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Snovi
1.7.2009 12:35:00   
oliveradj
Verujem da snovi imaju neko značenje. Dan pre nego što mi je mama umrla sanjala sam kako šetamo ulazimo u neku kuću tu neki čudan doček od nepoznatog muškarca, i ja i ona pričamo ona nosi naočare, a nikada ih nije nosila, i svaka ode na svoju stranu. Posle toga sanjam kako sveća gori kažu po verovanju smrt. Pre mesec i malo više baš kad mi je baka otišla u bolnicu sanjam mamu i kako se svađam s njom došla je po nju to mi govori, ja se svađam s njom i ubrzo posle toga baka umire. Imala sam dosta predskazanja u snu pre nego što su se desile tragedije u porodici.

Još davno dok sam bila zaljubljena u jednog momka koji nije imao hrabrosti da mi izjavi ljubav, mada su osećanja bila obostrana imala sam divne snove vezane za njega i bila sam tako zaljubljena. To je ostala neka neostvarena ljubav. Taj period sam jedva čekala da legnem da spavam šteta što je bio smotan da prizna. Ali ostalo je lepo sećanje. user posted image  Drugarica mi jedna rekla čudi me da ga ti nisi napastvovala s obzirom koliko si o njemu pričala.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Snovi
16.8.2009 6:45:24   
gagana83
Joj zene,ja sam se malopre probudila u suzama,bukvalno sam jecala koliko je bio ruzan san. Mm se tako uplasio,jadnicak da mi ga je bilo zao. Je l se i vama to desava? Ja sam i ranije ponekad imala ruzne snove,ali od kako sam trudna bas cesto.
E ja definitivno nisam normalna,probudio me ruzan san a ja odmah na RR da se pozalim. Odoh da probam da zaspim,valjda mi nece opet neki ruzni san doci...


< Poruku je uredio gagana83 -- 16.8.2009 6:49:46 >

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Snovi
16.8.2009 22:17:40   
vodolija 82
zene ja sam nocas sanjala da sam rodila sina koji lici na mog brata,san je bio toliko ziv,da sam plakala kad sam shvatila da sam na javi,bilo je tako lepo:(ima li to neko znacenje,s'obzirom da trudnoce nema ni na mapi???

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Snovi
16.8.2009 22:26:02   
Zlatna ribica
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

zene ja sam nocas sanjala da sam rodila sina koji lici na mog brata,san je bio toliko ziv,da sam plakala kad sam shvatila da sam na javi,bilo je tako lepo:(ima li to neko znacenje,s'obzirom da trudnoce nema ni na mapi???


Godinama sam sanjala da sam trudna, ili da se poradjam, ili da drzim bebu u rukama i shvatim da je moja - to su bili vrlo realisticni snovi, a nakon budjenja padala sam u depresiju i osecala se prazno, prazno, prazno... Sad vidim da su ti moji snovi bioi izraz moje silne zelje za bebom.
Onda sam u trudnoci sanjala kako mi izgleda sin, da sam se porodila ranije, da je mnogo sitan ... I tako... moji snovi odrazavaju moje zelje i moje strahove.

_____________________________

Moj lavic 6.08.2008.g.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Snovi
17.8.2009 11:05:03   
božana
Ja sanjala Slobodana Miloševića kako me mrtav juri.Probudila se sva preplašena, drhtala sam, zgrabila sam muža i protresla ga.Baš se uplašio.

(odgovor članu Zlatna ribica)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Snovi
17.8.2009 11:05:32   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nadam se da to ne znači da ćeš imati problema sa policijom i sudom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ili da se nećeš kandidirati na izborima za predsjednicu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 17.8.2009 11:12:16 >

(odgovor članu božana)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Snovi
17.8.2009 11:11:09   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: vodolija 82

zene ja sam nocas sanjala da sam rodila sina koji lici na mog brata,san je bio toliko ziv,da sam plakala kad sam shvatila da sam na javi,bilo je tako lepo:(ima li to neko znacenje,s'obzirom da trudnoce nema ni na mapi???


I ja sam skoro sanjala da sam rodila sina,i secam se njegovog lika,ne znam da li ima neko znacenje ili je to samo prevelika zelja za bebom...

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Snovi
17.8.2009 11:37:05   
Anoniman
Ja sam sanjala mačke. 2 komada. Ove uličarke, tigraste. Sanjala sam da su naše mačke, znači, nisu frktale, ili nešto slično, nisu se ni preterano mazile, prosto... ponašale su se kao kuće.

Šta to znači?

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Snovi
17.8.2009 12:41:09   
božana
Znači Tasho, ako je verovati snovima, da u tvojoj blizini imaš 2 licemerne, prevrtljive osobe koje će te pokušati izigrati.Vučko neću se ja kandidovati.Bože sačuvaj, neću da imam posla s političarima.Vidiš da nam ni ovi mrtvi političari ne daju mira, pa šta reći onda za ove žive.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Snovi
17.8.2009 12:45:40   
Anoniman
Sanjati Macku znači: Vidjeti mačku: prevara, kradja, nepotrebni izdatci; Ubiti ili tući mačku: jednog neprijatelja imaš manje, nevjerstvo; Crnu mačku sanjati: nesreća, opasnost; Mačke da mjauču: neprijatni dogadjaji; Mačku sa mačićima: bijeda, napast; Bijela mačka: čuvaj se laskavaca; Mačku da te ogrebe ili ujede: neprijatni doživljaji; Jesti mačje meso: brakolomstvo; Milovati ili hraniti mačku: dobrota ti se vraća nezahvalnošću...

(odgovor članu božana)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Snovi
17.8.2009 12:46:15   
Anoniman
Ju, ju, kako onda nisam sanjala bar 10 mačaka, jer bar toliko licemernih imam oko sebe? user posted image

(odgovor članu božana)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Snovi
17.8.2009 12:48:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

Sanjati Macku znači: Vidjeti mačku: prevara, kradja, nepotrebni izdatci; Ubiti ili tući mačku: jednog neprijatelja imaš manje, nevjerstvo; Crnu mačku sanjati: nesreća, opasnost; Mačke da mjauču: neprijatni dogadjaji; Mačku sa mačićima: bijeda, napast; Bijela mačka: čuvaj se laskavaca; Mačku da te ogrebe ili ujede: neprijatni doživljaji; Jesti mačje meso: brakolomstvo; Milovati ili hraniti mačku: dobrota ti se vraća nezahvalnošću...


Ni jedno. user posted image  Mačke su se mazile jedna uz drugu. Možda su mjaukale, jao kakvi crni neprijatno događaji? Ustvari, to sam sanjala preksinoć, a juče sam imala neprijatnih događaja... jel sada to onda prošlo?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Snovi
17.8.2009 12:48:29   
božana
Možda su ove 2 mačke upravo osobe za koje ne znaš da ti baš ne misle dobro.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Snovi
17.8.2009 12:49:16   
Debeljuca
ja sam sanjala nocas da sam rodila decaka od 2800 sa crnom kosom i tamnim ocima...
kad sam rekla mm pitao je bebu u stomaku... ko ti je tata... jer smo oboje plavi user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Snovi
17.8.2009 12:51:24   
božana
Ebem ti muža ja user posted image user posted image user posted image .Ja imam zelene oči, moj muž braon, a Nevena plave.Ko je tata?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Snovi
17.8.2009 12:51:25   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Debeljuca

ja sam sanjala nocas da sam rodila decaka od 2800 sa crnom kosom i tamnim ocima...
kad sam rekla mm pitao je bebu u stomaku... ko ti je tata... jer smo oboje plavi user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

koliko cesto vodite ljubav?
Branko



vise od jednom nedeljno (53%)

jednom nedeljno (25%)

jednom u mesec dana (22%)


Ukupan broj glasova: 148

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here