|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zločin: ne šminkam se!
31.5.2009 14:02:52   
guppy RR
Druga tema me navela da otvorim ovu. Čini mi se da je u današnje vreme skoro zločin da se žena ne našminka svaki dan i ne sredi.

Ja sam tip devojke koja je našminkana kad joj prija, a inače idem i na posao skroz bez makeupa, očešljam se jednom dnevno (ujutro) i bitno mi je samo da se istuširam svaki dan i prijatno mirišem.

... da li je ZLOČIN ne šminkati se?

Što više čitam RR postove, to više mi se čini da u mom "klubu" nema žena?

Ako ima  user posted image  
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Zločin: ne šminkam se!
31.5.2009 14:04:36   
Lu
Uh zločin teški...ne znam kako prijeći preko togauser posted image
user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Zločin: ne šminkam se!
31.5.2009 14:05:07   
Dora
Ja se Guppy ne šminkam! Jednostavno ujutro ne stignem jer se teško probudim, ali to mi ne smeta da se lepo sredim. Tek uveče ili popodne kad izlazim negde, našminkam seuser posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Zločin: ne šminkam se!
31.5.2009 14:08:53   
afrodita
idem i na posao skroz bez makeupa, očešljam se jednom dnevno


pa kad si prirodno lepa,
ja se sminkam jer to volim i takav mi je posao

imam bore staracke pege user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Zločin: ne šminkam se!
31.5.2009 14:09:38   
Lu
Pošla sm da pravim sendvič i morala sam se vratiti...
Ja se iskreno ljutim na neuredne žene,znači kupanje,pranje kose,brijanje,deo ispod ruku!
Nema opravdanja nijedna osoba ne samo žena da ne obavlja osobnu higijenu.
Šminkanje je nešto drugo,stvar izbora,želje,osjećaja tako da mi to nema veze sa urednošću user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Zločin: ne šminkam se!
31.5.2009 14:10:02   
guppy RR
prirodno lepa user posted image user posted image
ajd' vidimo se u Novom Sadu user posted image user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Zločin: ne šminkam se!
31.5.2009 14:10:10   
Ptičica
Ah, pa nećemo da preterujemo! Ko kaže da žena mora da je našminkana da bi izgledala lepo? Ali, čista kosa se podrazumeva, kao i ok ten!
Jednom rečju: negovana žena!
Takođe, sjaj za usne, malo maskare i eventualno prah puder je dovoljna dnevna doza šminke. user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Zločin: ne šminkam se!
31.5.2009 14:14:44   
afrodita
KLIK

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Zločin: ne šminkam se!
31.5.2009 15:25:18   
mihi
Ja se šminkam za posao, radim sa studentima, vežbe, predavanja pa mi glupo da idem bleda inače imam anemiju i nisko Fe. Ali sada od kada sam na bolovanju odmaram kožu maksimalno koliko mogu, našminkam se baš kad pođem u grad a ovako ne, istuširam se ujutru, stavim serum na lice i to je to i naočare za sunce bez njih nigde ni zimi ni leti.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Zločin: ne šminkam se!
31.5.2009 15:26:38   
guppy RR
izgleda sam ja stvarno jedan  user posted image  

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Zločin: ne šminkam se!
31.5.2009 15:28:44   
bebać
IZVORNA PORUKA: Ptičica

Ah, pa nećemo da preterujemo! Ko kaže da žena mora da je našminkana da bi izgledala lepo? Ali, čista kosa se podrazumeva, kao i ok ten!
Jednom rečju: negovana žena!
Takođe, sjaj za usne, malo maskare i eventualno prah puder je dovoljna dnevna doza šminke. user posted image



e isto ovako,za neke posebne prilike ili večernje izlaske na večeru sa mužićem,znam staviti i plavo-zelenu olovku za oči.Rumenilo se podrazumeva,umjesto pudera...ja en koristim puder...samo rumenilo na jagodice!


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Zločin: ne šminkam se!
31.5.2009 15:38:24   
prase
Ma šta ti je guppy, ja se isto ne šminkam redovno... Imala sam neki trip da ću početi da se šminkam svaki dan kada se zaposlim, ali kada sam se zaposlila - konstatovala sam da se u firmi devojke ne doteruju, ista garderoba kao na faksu, ništa šminka, ništa štikle... Doduše, mi imamo i neki dressing code koji je teško ispoštovati sa štiklama, naime moraju biti niže od 5cm a ja (majke mi) ne umem da hodam u tome, meni je 7cm minimum za ravnotežu - ne znam zašto. U trudnoći sam maksimalno koristila to što mi niko nije mogao da zameri, pa sam nosila sandale sa ortopedskim đonom koje su mi fenomenalno prijale za moje jadne otekle noge (visina ispod pete 10-12cm) user posted image

Šminka mi dolazi u obzir samo da koriguje neko tekuće stanje, tipa da mi se lice "ofuca" pred user posted image i slično... No, razmišljam da moram to kod sebe da promenim, nisam više klinka i sve manje se osećam ugodno u svojoj koži kada nisam doterana u javnosti. Zašto? Pa, evo jedne priče od Kulina Bana (u mom stilu)...

Bila sam u nižim razredima osnovne škole i trebalo je da imamo neki roditeljski sastanak, zajedno roditelji i đaci i učiteljica. Mi smo valjda sačekali da se roditelji okupe jer smo bili već u školi... Moja mama je došla pravo sa posla, doterana kao i uvek, odmah sam konstatovala da je najlepša od svih mama tamo. Mama jedne drugarice je došla - ni manje ni više - u farmerkama i patikama, što je danas valjda skroz normalno... a meni je onda bilo nezamislivo! Ja sam prve farmerke obukla u 6. ili 7. razredu osnovne škole, a zimi sam nosila skafander i u školu ako je baš tako hladno - nikakve pantalone nisam nosila (danas, skoro obrnuto user posted image ). Pomislila sam: "Jadna V..., vidi na šta joj mama liči, pa zar nije mogla bar za ovaj dan da se obuče lepše?!". Ježim se od pomisli da neko to pomisli za mene i moje dete. Što bi rekla moja mama: sad si udata žena i majka, mogla bi da počneš tako da se oblačiš user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Zločin: ne šminkam se!
31.5.2009 16:09:34   
bebać
Pradse kontam šta si htela reći,ali po meni,našminkana žena ne znači i lepa žena....pre da znači samo atraktivna i doterana.

A imaš žena koje obuku farmerke,atlet majicu,kakve fine papuče..pokupe kosu u rep i ako imaju lep ten i lijepo lice,bez šminke izgledaju LIJEPO I DOTERANO.Ne može se reći da nisu ok,da ne valjaju...ne znam da li me razumiješ????


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Zločin: ne šminkam se!
31.5.2009 17:07:36   
sneza24
Jao guppy pa ni ja se ne sminkam svakog dana.Kad sam pocela da radim u pocetku sam stavljala samo maskaru,pa mi to dosadilo jer sam ustajala u pola 5 i vise puta mi se desavalo da nemogu oci da otvorim i onda sam odustala od sminkanja.Sminkam se samo za posebne prilike.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Zločin: ne šminkam se!
31.5.2009 17:18:07   
Anoniman
Ja sam svaki dan ful nashminkana....dodushe bez pudera u letnjem periodu...ali senka za ochi (u zavisnosti od boje majice, ali uglavnom roze, lilava, plava, zelena...ponekad siva)...maskara..olovka za ochi...sjaj za usne....retko...ali jako retko da idem negde a da nisam nashminkana... A to mi oduzme zajedno sa pranjem zuba i umivanjem, kremom...oko 10 minuta user posted image Toliko uvek imam user posted image A kosa je posebna pricha...tu mi treba malo vishe vremena jer treba biti simetrichno razchupano...ali imaa kad se ne cheshljam jer mi spavanje namesti friz...pa samo popravim i pichim....user posted image user posted image user posted image
Naravno ostala higjena se podrazumeva...epilacija, brijanje, kupanje, mackanje se takodje podrazumevaju....a zene ne bi bile zene da ne mogu raditi vishe stvari u isto vreme...kao ja sada....depiliram se i kuckam user posted image user posted image user posted image user posted image

Sve su svemu...sve se moze kad se hotje :)



(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Zločin: ne šminkam se!
31.5.2009 17:56:29   
prase

IZVORNA PORUKA: bebać

Pradse kontam šta si htela reći,ali po meni,našminkana žena ne znači i lepa žena....pre da znači samo atraktivna i doterana.

A imaš žena koje obuku farmerke,atlet majicu,kakve fine papuče..pokupe kosu u rep i ako imaju lep ten i lijepo lice,bez šminke izgledaju LIJEPO I DOTERANO.Ne može se reći da nisu ok,da ne valjaju...ne znam da li me razumiješ????



Ma razumem ja, nije to... Nego kada se lepo obučeš, nekako uz to ide neka diskretna dnevna šminka. Pri tom pod "lepo" ne mislim na sportsku i polu-sportsku varijantu. Jasno je da je lepota nešto što se nosi u sebi a ne na sebi, na prvom mestu - a fizička lepota ne može da se napravi ako je nema. Moguće (da ne kažem "možda" user posted image ) je da se nisam lepo izrazila, ali mislila sam na kompletan izgled. Ja na primer moju mamu ne mogu ni da zamislim nenašminkanu, uvek je uparivala obuću, tašne i zimi rukavice... a na glavi uvek šešir, bila zima ili leto (ima poseban kredenac samo za šešire i marame). I sad, kada staviš šešir, normalno da ćeš da se našminkaš, jer šešir toliko privlači pažnju da te svi gledaju user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Zločin: ne šminkam se!
31.5.2009 18:04:02   
Tara
Ja se retko sminkam, samo u specijalnim prilikama,
i kad mi "dodje" da budem user posted image .
Kad sam imala kratku kosu ,morala sam da se sminkam,
najvise sam isticala oci , jer bih u suprotnom izgledala kaouser posted image
Sad kad imam duzu ,nije neophodno sminkanje svaki dan ,
imam talasastu kosu , stavim naocare ,malo sjaja za usne i to je touser posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Zločin: ne šminkam se!
31.5.2009 18:07:54   
Anoniman
Ne bih se ni ja shminkala da sam prirodno lepa....al meni treba arsenal svega i svachega da bih to bila  user posted image  

< Poruku je uredio Smeshkica -- 31.5.2009 18:08:59 >

(odgovor članu Tara)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Zločin: ne šminkam se!
31.5.2009 18:08:26   
Anoniman
ala brljavim....koji mi je  user posted image  

< Poruku je uredio Smeshkica -- 31.5.2009 18:09:40 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Zločin: ne šminkam se!
1.6.2009 9:23:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy RR

Druga tema me navela da otvorim ovu. Čini mi se da je u današnje vreme skoro zločin da se žena ne našminka svaki dan i ne sredi.

Ja sam tip devojke koja je našminkana kad joj prija, a inače idem i na posao skroz bez makeupa, očešljam se jednom dnevno (ujutro) i bitno mi je samo da se istuširam svaki dan i prijatno mirišem.

... da li je ZLOČIN ne šminkati se?

Što više čitam RR postove, to više mi se čini da u mom "klubu" nema žena?

Ako ima  user posted image  




Ista sam ti .... nadam se da nas nece linčovati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Zločin: ne šminkam se!
1.6.2009 9:30:38   
Anastazija
Puder ili tonirana krema, maskara za trepavice i obrvice (ja nemam ochi pa moram malo da ih naglasim)... i to je to.. labelo ili sjaj za usne..
Pri tom, mnogi moji prijatelji bi se zakleli da se ne sminkam user posted image user posted image user posted image
Pretpostavljam da mi nedostaje umesnosti user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Zločin: ne šminkam se!
1.6.2009 9:39:38   
Anoniman
Tačno razumem šta prase hoće da kaže!

KAKO BIH JA VOLELA DA MOGU DA IZGLEDAM KAO MOJA MAMA KADA SAM JA BILA MALA!!!

Imam urezanu jednu sliku u glavi, ja sam bila prvi osnovne, bilo je jedno od prvih jutara kada sam ostala sama kod kuće pre škole (od 6.30-7.30h user posted image ), stajala sam pored mame, sećam se da sam bila užasno uplašena! user posted image  Mama se spremala za posao. Imala je konjak kosu, gore kraće, a dole dužina... znate te frizure garant, sve to na viklere, pa se taj deo kore tapirao, a ovo nazad je tada bilo skupljeno nekom teget šnalom sa mašnom. Teget odelo (sako i suknja 5 prstiju iznad kolena), bela svilena košulja, ogromna marama, KAO neobavezno vezana preko sakoa (teget, belo, crveno)... Mislim da je te godine bilo moderno mornarsko kao i ove. Teget cipele na štiklu u kompletu sa tašnom. Kompletna šminka... i izgledala je toliko lepo! user posted image

Uopšte ne mogu sebe da nateram na tako nešto. Nekoliko puta sam se već dogovarala sa sobom, i krenem... ponedeljak, utorak... u sredu sam već zaspala, obukla prve pantalone koje dohvatim i majcu i trčim na posao. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Zločin: ne šminkam se!
1.6.2009 9:47:42   
Jeca*
Mene sad sramota kad citam.  Vidim da ja ovde vise licim na vase mame nego na vas user posted image  ja sam uvek isla na posao full nasminkana (naravno, dnevna varijanta). Tako i na fakultet nekad (s tim sto mi se na faxu desavalo da ne stignem skroz nego bar puder i karmin i maskaru). Ne idem u suknji na posao svaki dan, ali imam pantalone u svim bojama, sa prugicama, jednobojne....naravno i neke normalne farmerice cesto dolaze u obzir. I gore kosulja, dzemper, majica....prosto, taj sam tip. Kad nisam sredjena kao da sam gola. Kad nisam nasminkana kao da se nisam umila. Volim da se sminkam i to je kod mene stvar navike i zelje i za to uvek moram da nadjem vremena.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Zločin: ne šminkam se!
1.6.2009 10:58:46   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Anastazija

Puder ili tonirana krema, maskara za trepavice i obrvice (ja nemam ochi pa moram malo da ih naglasim)... i to je to.. labelo ili sjaj za usne..
Pri tom, mnogi moji prijatelji bi se zakleli da se ne sminkam user posted image user posted image user posted image
Pretpostavljam da mi nedostaje umesnosti user posted image user posted image user posted image user posted image





Potpisujem sve sem mazanja obrva user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Zločin: ne šminkam se!
1.6.2009 11:05:30   
prase

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Tačno razumem šta prase hoće da kaže!

KAKO BIH JA VOLELA DA MOGU DA IZGLEDAM KAO MOJA MAMA KADA SAM JA BILA MALA!!!

Imam urezanu jednu sliku u glavi, ja sam bila prvi osnovne, bilo je jedno od prvih jutara kada sam ostala sama kod kuće pre škole (od 6.30-7.30h user posted image ), stajala sam pored mame, sećam se da sam bila užasno uplašena! user posted image  Mama se spremala za posao. Imala je konjak kosu, gore kraće, a dole dužina... znate te frizure garant, sve to na viklere, pa se taj deo kore tapirao, a ovo nazad je tada bilo skupljeno nekom teget šnalom sa mašnom. Teget odelo (sako i suknja 5 prstiju iznad kolena), bela svilena košulja, ogromna marama, KAO neobavezno vezana preko sakoa (teget, belo, crveno)... Mislim da je te godine bilo moderno mornarsko kao i ove. Teget cipele na štiklu u kompletu sa tašnom. Kompletna šminka... i izgledala je toliko lepo! user posted image

Uopšte ne mogu sebe da nateram na tako nešto. Nekoliko puta sam se već dogovarala sa sobom, i krenem... ponedeljak, utorak... u sredu sam već zaspala, obukla prve pantalone koje dohvatim i majcu i trčim na posao. user posted image


user posted image user posted image user posted image Upravo tako, Tasho, čitaš me k'o slikovnicu, ne k'o knjigu user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KOŽA ŠTITI NAS, MI ŠTITIMO KOŽU!
Eucerin® Oktobar – mesec suve kože
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here