|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
12.3.2010 9:11:40   
Anoniman
jooooj, i ovako se osecam k'o invalid...jednostavno, nisam navikla....a mm kaze da sam luda i u pravu je verovatno, kao da ce svet da propadne ako ja malo iskuliram :(

(odgovor članu lenaa)
  Direktna veza do poruke: 251
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
12.3.2010 9:22:11   
lenaa
Joj pa ja nema dana i noci da nisam proplakala za svo to vreme sto sam lezala, toliko mi je tesko bilo da sam se pitala kad cu moci da se radujem svojoj trudnoci, jos mi u spavacoj nemamo ni tv ni komp pa sam bila ko biljka gledam u plafon po celi dan il spavam da sto pre prodje to vreme.Tad mi je muzic i kupio lap top da imam bar internet da se cujem sa mamom bilo mu zao tako da me gleda.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
12.3.2010 9:23:41   
Anoniman
jooooooj, lenice, potpuno te razumem.....a najgore je kad si tako kao pustinjak izolovan, imas vise vremena za misli, i to najcesce crne....:( ommmmmm, mislimo pozitivno.....ili bar pokusavamo :)

(odgovor članu lenaa)
  Direktna veza do poruke: 253
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
12.3.2010 9:38:12   
Tara
Ajde malo pozitive user posted image user posted image user posted image user posted image
Hrabre smo mi zenice user posted image
Ja sam u pocetku trudnoce morala da mirujem , do otprilike 3 meseca .
Znam da vam je smor ,ali ne smete da ubadate u bedak , bice vam jos gore .
Samo pozitivne misli, mislite na vasu user posted image
ionako je vreme uzasno ,nista ne propustate user posted image
Mazite vase tibe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
12.3.2010 9:52:38   
Snelle
Drage moje, posto ima dana kada i ja moram da lezim, nasla sam odlican recept za utrosak slobodnog vremena i odbacivanje crnih misli - citanje knjiga. Ja sam do sada, koliko sam vec na bolovanju, procitala tonu knjiga, koje, em te opuste, em ti skrenu negativne misli, em te zabavljaju. Zasto ne biste to probale? Meni je delovalo, i jos uvek deluje user posted image

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
12.3.2010 9:57:17   
lenaa
Ja nemam sta da citam, imam Dostojevskog i to na nemackom ima da me smori jos vise, a imam i tonu knjiga o berzi- muzic nakupovao, nista naski za razbibrigu. Inace ja ne lezim vec dve-3 nedelje samo kad se osetim slabom, a i zavrsila sam terapiju utrogestanom, pijem samo vitamine "elevit"

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
12.3.2010 10:02:58   
Snelle
Lenaaaa, samo hrabro user posted image A imaš li u blizini neku biblioteku, mada da ne znam kako stojiš sa jezikom?

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
12.3.2010 10:03:24   
Anoniman
a do kad ste pili utrogestan? do 13e nedelje?

(odgovor članu lenaa)
  Direktna veza do poruke: 258
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
12.3.2010 10:05:59   
bebuska
Ksena dokle god imas krvarenje pa makar i najmanje lezi sto vise i kreci se sto manje.Znam da je dosadno al vrijedi zar ne? Ja koristim utrogestan od prvog dana i koristicu ga do kraja trudnoce. Prva 4 mjeseca sam samo lezala sad se krecem ali ne radim nista, nikakve kucanske poslove jedino sto rucak napravim i bas me briga za sve izdrzacu sve za mog malisana.

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
12.3.2010 10:11:01   
Anoniman
uh, ostale su mi neke 2 nedelje do ulaska u 4 mesec, pa ako je neophodno - lezacu, moram da se pomirim sa tim, vi ste mi inspiracija user posted image samo da jos cujem to srculence na uz pa da znam da je sve ok...

(odgovor članu bebuska)
  Direktna veza do poruke: 260
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
12.3.2010 10:13:33   
bebuska
Bice sve ok samo miruj. user posted image

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
12.3.2010 10:17:54   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebuska)
  Direktna veza do poruke: 262
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
12.3.2010 10:25:00   
Cvorak
Ksena,

ako ti je problem u Pančevu da nabaviš Utrogestan, u Beogradu to nije neki problem. Ja inače od početka sam na terapiji sa Progestoronom Depo, prvo na treći dan bocka, a sad na peti. Šta da mu radiš, sve za user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
12.3.2010 11:24:33   
Anoniman
Cvorak, ne znam zasto mislis da sam iz Panceva jer nisam. Zivim u Grckoj i utragestan mi nije problem ni naci ni disciplinovano piti...Mirovanje je ono sto me nervira, ali...nema veze, izdrzacu :)

(odgovor članu Cvorak)
  Direktna veza do poruke: 264
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
12.3.2010 12:46:22   
Snelle
U Ksena, pa ti ako si u Grckoj, za tebe nema zime user posted image Ja sam pila Utrogestan grcke proizvodnje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
12.3.2010 12:48:22   
Anoniman
Da, stvarno sto se toga tice nema nikakvih problema i usput je to jedna od retkih stvari koje ovo moje osiguranjce pokriva - dobijam ga besplatno user posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 266
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
12.3.2010 13:00:46   
Snelle
Odlicno! Kod nas je prilicno skup, a i jako je tesko doci do njega, jer se prodaje "ispod ruke".

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
12.3.2010 13:57:41   
Anoniman
nemam pojma koja mu je cena ovde, nisam pitala, ali ne verujem da je vise od 8 evra kutija

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 268
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
12.3.2010 15:03:50   
liliana
Ja sam do 13. nedelje primala Progesteron, a onda sam Utrogestan pila do kraja trudnoče.
I nemojte da kukate što morate da ležite- bar ste kuči-ja sam morala 6 meseci da budem u bolnici i smela sam samo do kupatila i nazad. Nisam smela čak ni da sedim.


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
12.3.2010 15:11:45   
bebuska

IZVORNA PORUKA: liliana

Ja sam do 13. nedelje primala Progesteron, a onda sam Utrogestan pila do kraja trudnoče.
I nemojte da kukate što morate da ležite- bar ste kuči-ja sam morala 6 meseci da budem u bolnici i smela sam samo do kupatila i nazad. Nisam smela čak ni da sedim.



Ja ne kukam, sve je dobro dok mozemo bit kuci...user posted image

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
12.3.2010 15:20:56   
Anoniman
ja sam malo kukala user posted image al evo ucutacu :)

(odgovor članu bebuska)
  Direktna veza do poruke: 271
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
12.3.2010 15:29:44   
babovicka
pozdrav za sve!  ja sam u 13 nedelji i takodje pijem utrogestan,pila sam i u 8 kad sam prokrvarila,pa onda nisam,i prosle nedelje opet sukrvica,pa sam opet dobila da pijem i evo sad mi se pojavio braonkasti iscedak,mada da budem iskrena ja bas i ne provodim puno vremena lezeci,ne mogu.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
12.3.2010 15:56:11   
Anoniman
ja sam bila u utorak na UZ i sve je ok,a gini mi je rekao da idalje koristim utrigestan... nisam nikada krvarila,ali eto on mi je tako rekao...ja sam na svoju ruku od pocetka smanjila,stavljam ga samo uvece.. ne znam kada ce mi reci da prestanem..kada posteljica preuzima ulogu?

(odgovor članu babovicka)
  Direktna veza do poruke: 273
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
12.3.2010 16:00:18   
Anoniman
mislim u 13oj

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 274
   RE: Odrzavanje trudnoce i Utrogestan
12.3.2010 16:05:18   
Anoniman
pitala sam ga i jel se popela materica u stomak ili je idalje u maloj karlici? :)))) on kaze3 u karlici je user posted image a negde sam citala da vec treba polako da izlazi... to sam se ja tesila da mi je stomak ovoliki zbog bebe a ne zbog sala user posted image

koristis li i ti utrogestan?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Previše guranja tokom porođaja krivo za po...
U Velikoj Britaniji, trenutni projekat babica postiže odlične rezultate u smanjenju porođajnih razderotina jednostavno n...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here