|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
18.8.2011 22:32:33   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:34:17   
Brana
gagi imala sam slicno iskustvo...

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:34:44   
Olga75
malo sam sam isla na verski portal user posted image
statisticki je na 1000 /1 - 3 zaposednuta
ima jaaako puno psihijatrijskih bolesnika koji idu u religijske krajnosti pa ne mora svako zapomaganje biti vrisak nepomenika


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:35:04   
Sanjica26 RR
Psihijatar moze samo privremeno da pomogne pacijentu. Kad pacijent prestane da pije lekove sta biva posle. user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:36:04   
Anoniman
Sad sam na youtubu gledala najpoznatiju priču o isterivanju demona, na ruskom je + enegleski titl. Dokumentarac je upitanju ima 6 delova... nije strašno to jest' lepo je upakovano.
Odgledala sam od početka do kraja.
http://www.youtube.com/watch?v=-YI6krugHMk

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:36:33   
Olga75
pa sada ako svaki disbalans hormona ili organsko ostecenje CNS posmatras kao delo Sotone onda nam svima treba egzorcizam

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 31
   [Obrisana poruka]
18.8.2011 22:37:32   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:37:43   
Anoniman
Dobro veče žene....

Brrrrrr, kakva tema... Ja se lično jako plašim svih horor filmova, tako da nijedan od navedenih nisam gledala, a hvala Bogu nisam imala ni prilike da se sretnem sa takvim ljudima (zaposednutim)........... Ipak, plaši me mogućnost da se takvo šta događa zaista

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:38:28   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Olga RR

pa sada ako svaki disbalans hormona ili organsko ostecenje CNS posmatras kao delo Sotone onda nam svima treba egzorcizam

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:38:52   
minavb
IZVORNA PORUKA: Olga RR

IZVORNA PORUKA: minavb

Ja imam utisak da psihijatrija ima objasnjenje za zaposednutost.


kad psihijatrija nema objasnjenje , kada zaposednuti ne reaguje na lekove u stvari kada pokazuje fenomene za koje medicina nema objasnjenje tek onda se po katolickim kanonima moze pristupiti egzorcizmu



Citala sam jednom neka objasnjenja, ali mi nije bilo narocito bitno za upamtim. Zapravo, zelim da verujem da medicina to moze da objasni i sredi.user posted image
ZNam za jednu devojku, bila je jako lose. Videla demone svuda, pricala sa drvecem, vristala, trovala se, pricala da joj demoni sede na glavi... lecili je od manije gonjenja, paranoidne sizofrenije. Ne znam sta je sa njom na kraju bilo.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:38:56   
Sanjica26 RR
Mislila sam na teze slucajeve. A, to sam videla kod moje bivse komisnice.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 36
   [Obrisana poruka]
18.8.2011 22:39:27   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:39:42   
Brana
IZVORNA PORUKA: Olga RR

pa sada ako svaki disbalans hormona ili organsko ostecenje CNS posmatras kao delo Sotone onda nam svima treba egzorcizam

Olga a posebno kada imamo pms?user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:40:13   
Olga75
kao sto rekoh puno dusevnih bolesnika ima verske fiksacije 

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:40:18   
minavb
IZVORNA PORUKA: Olga RR


ima jaaako puno psihijatrijskih bolesnika koji idu u religijske krajnosti pa ne mora svako zapomaganje biti vrisak nepomenika

To ti pricam.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 40
   [Obrisana poruka]
18.8.2011 22:41:05   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:42:39   
minavb
Idi bre gagiuser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:42:40   
Anoniman
Mislim da Dostojevski u knjizi "Zli dusi" na neki metaforički način upravo opisuje zaposednutost čoveka... Sad malo razmišljam... Knjigu sam pročitala nekoliko puta i ima dva poglavlja koja su decenijama bila cenzurisana od ruske pravoslavne crkve upravo zbog promovisanja zaposednutosti i isterivanja đavola... Iskreno, ta dva poglavlja čitala sam preko dana dok mi je sve živo bilo uključeno-radio, TV... user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:43:52   
PoisonEve
Ja se donekle slazem sa Minom i volela bi da nauka moze sve da objasni, ali...nije uvek tako.



_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:45:08   
Olga75
pravoslavna crkva ne negira zaposednutost samo nema instituciju zvanicnog egzorciste , koliko sam ja shvatila

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:46:21   
Anoniman
Olga ova knjiga je pisana u 19.veku user posted image Verovatno su i pravila bila drugačija onda

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 46
   [Obrisana poruka]
18.8.2011 22:46:33   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:46:39   
minavb
IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Ja se donekle slazem sa Minom i volela bi da nauka moze sve da objasni, ali...nije uvek tako.


I to je tacno. Ipak biram da verujem da objasnjenje i resenje postoji u nauci. Tako se manje plasim.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:46:49   
Anoniman
Odgledala sam onaj prvi YT snimak koji je postavljen na ovoj temi, nije strašan (bez tona sam gledala), slobodno gledajte. Ceo snimak od 30min se dešava isto što i u prvih minut, a onda pred kraj je zaposednuti bocnut u prst, isceđeno mu je malko krvi (kao kad vadiš krv iz prsta), i ustao je kao da ništa nije bilo. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:47:11   
Anoniman
Trebali bi otvoriti neku temu gde bi smo raspravljeli o nauci kao fenomenu.... za ili protiv... argumenti

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here