|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   PENZIONERI...
26.11.2008 16:40:55   
BINCE
NERVIRAJU ME PENZIONERI U TRANVAJIMA...I U GRADSKOM SAOBRACAJU....da li ste vi imale lose iskustvo sa penzionerima,,,ja sam bas imala jutros mali incident sa penzionerom...a inace cesto mi se desavaju male prepirke s njima,,al se nedam,,ipak su to stariji ljudi pa se usutim...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: PENZIONERI...
26.11.2008 18:36:02   
guppy RR
Ja imam incident sa svim ljudima, bez obzira jesu li penzioneri ili ne user posted image

Ajde ispričaj nam šta je bilo, da se smejemo malo.

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: PENZIONERI...
26.11.2008 19:09:36   
BINCE
Ma,standardno njihovo..jutros kada sam se vozila na posao cekala sam tranvaj pola sata a snijeg i hladno vani pravo..i docekala sam ga napokon,,i kada sam usla unutra jedva sam cekala da sjedem..samo sto sam sjela na slijedecoj stanici ulazi covjek srednjih godine nebi se ni reklo da bi bas penzioner,,i od toliko ljudi on je prisao meni i bukvalno me povukao za ruku i digao sa stolice i svasta mi nagovorio..kao... ti si mlada sjela, ustani da mi stari sjedemo.ja ostala bez rijeci,,i posto je bilo jutro nisam se htjela prepirati izasla sam i tranvaja da udjem u drugi..u drugi kada sam usla bilo jos gore..pun tranvaj penzionera zatvoreni prozori,,,a svi se najeli bijelog luka...UZASSSS...neznam,,nije mi jasno gdje oni po ovoj zimi idu ujutro u 8 sati..niko ne radi a penzije se ne djele...a pogotovo kad je ljeto 40 stepeni vani,,a oni zatvaraju prozore da im ne napuse..bas mi se desilo ljetos u tranvaju...VANI JE BIO PAKAO,A POGOTOVO U TRANVAJU..I JEDVA SAM CEKALA DA OTVORIM PROZOR DA UDJE ZRAKA...I NADJE SE PENZIONER KOJI UDJE U TRANVAJ..I OD PRVIH VRATA DO ZADNJIH POZATVARA PROZORE I NA SLIJEDECOJ STANICI IZADJE...KATASTROFA

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: PENZIONERI...
26.11.2008 19:55:15   
andrijana
Jao... Beli luk...user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: PENZIONERI...
26.11.2008 20:02:12   
BINCE
nista gore majke mi moje.....

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: PENZIONERI...
26.11.2008 20:16:07   
guppy RR
da im ponudiš žvaku? user posted image

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: PENZIONERI...
26.11.2008 20:42:03   
andrijana
user posted image user posted image user posted image user posted image Molim vas,uzmite zvaku,smrdi vam iz usta...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: PENZIONERI...
26.11.2008 22:35:16   
Anoniman
Pre 3-4 nedelje, 7.30h ujutru, idem na posao, zima mi je, žurim. Prolazim pored Lilly drogerije, stoji 20 penzionera u redu (drogerija još nije ni otvorena. Prođem...
Sledeće jutro, ista meta - isto odstojanje, stoji 30 penzionera... silno se raspričali...
Sledeće jutro, ista priča, stoji ih 30-ak u redu...
Popodne stižem sa posla, kaže muž "Nećeš verovati šta sam danas video! Prolazio sam pored Lilly oko 11h, stojala kolona penzionera pred Lilly!", kažem da sam videla da već jutrima tamo stoje ali ne znam šta čekaju. Taman kada je hteo da mi kaže šta čekaju, stiže nam drugar, i kaže da je prolazio pored Lilly oko 14h i video brdo penzionera pred Lilly, i napokon nam moj muž otkriva tajnu šta su čekali: BESPLATNU MASAŽU!
Ljudi moji, oni su stajali tamo još 3 nedelje svako jutro kada sam išla na posao! user posted image

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: PENZIONERI...
27.11.2008 7:56:25   
Anoniman
Nećete verovati, eno ih opet... njih 20ak stoje pred Lilly! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: PENZIONERI...
27.11.2008 17:39:09   
andrijana
Zeljni su svega i samo kukaju!user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: PENZIONERI...
28.11.2008 13:27:08   
orhideja
I ja na poslu imam jako loše iskustvo sa njima.Oni nemaju druga posla da rade kući nego po ceo dan sede u ambulanti za recepte,a kada uđu ne izlaze po pola sata.A oni koji su baš bolesni ne mogu da dođu od njih na red i čekaju pola dana da bi prešli kod lekara.Bože sačuvaj da puste nekog preko reda osim kada je jako hitno,a i tada komentarišu ''baš je moralo sad da mu pozli''.Strašno!!! Svaka čast izuzecima,a postoje i takvi,stvarno kulturni i vaspitani ljudi,a takvi su neprimetni.user posted image

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: PENZIONERI...
28.11.2008 15:08:36   
BINCE
Pravo su cudo,,,znam da ce mo i mi ostariti al necemo biti ovakvi sigurno..ja znam par mojih susjeda koji kukaju da su bolesni i da im nije dobro..i odu diktoru povade sve nalaze sve im ok.i onda kaze ma neznaju doktori nista ja sam bolestan...ponasaju se isto djeca...

(odgovor članu orhideja)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: PENZIONERI...
28.11.2008 16:40:38   
andrijana
Jao,Bince,dobro me podseti. Odes kod lekara mrtav bolestan,ili sa detetom,sto je na selu slucaj,a oni se nabiju na vrata,nosom u kvaku,samo da im niko ne udje preko reda! Kao da ce svakog trenutka umreti a nista im ne fali. HIPOHONDARI! user posted image Bogu plakati... Svuda su prvi,kao da ce nesto da propuste.... Daj Boze da ne budem takva kad ostarim...

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: PENZIONERI...
28.11.2008 16:58:31   
BINCE
hahah,,,a dobro je ono cekaju na masazu besplatnu u reduuser posted image user posted image user posted image user posted image ,,,nije mi jasno kako mogu rano tako iz kuce da izadju jos po ovoj zimi...MOJ SUSJED JE KUKAO KAKO JE BOLESTAN....I DA CE UMRIJETI UBRZO,,A USTVARI MU JE ZENA BILA BOLESNA I ONA JE UMIRALA A NIJE KUKALA...I POSLIJE NJENE SMRTI ON JE LEGAO U KREVET I KUKAO KAKO JE BOLESTAN I SVAKI DAN MU HITNA DOLAZILA NA VRATA,,,PREGLEDAJU GA NISTA SVE OK.A ON NAZOR TRAZI NEKE LIJEKOVE,,I TAKO JE POLA GODINE RADIO..I OD SILNIH TABLETA JE STVARNO UMRO..I RAZBOLIO SE A ZDRAV BIO...SVASTA...MISLIM DA SU MUSKARCI STARI GORI OD ZENA..

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: PENZIONERI...
28.11.2008 20:25:40   
andrijana
Ja mislim da je drugacije. Mi smo isli da obidjemo nekog svekrvinog tecu,kao,bolestan je strasno,jedva sto je ziv. Idemo da ga vidimo pre nego sto umre. Kad nije ni proslo mesec dana,javljaju nam telefonom da je tetka umrla... Tako se desilo i mom komsiluku...user posted image Ustvari,svi matori toliko kukaju a ima mnogo mladjih koji su bolesniji. Ali,i zato me nerviraju sto misle da su oni jedini na svetu i ne pustaju nas mlade da zivimo!

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: PENZIONERI...
5.1.2009 14:36:38   
Penzos
user posted image Ua penzioneri!
Imam puno pravo da ovo napisem zato sto sam i sam penzioner.Sticajem okolnosti penzionisan sam u navrsenoj 50-pedesetoj godini zivota jer sam radio u drzavnoj firmi za "prevaspitavanje"kriminalaca.
Dok sam bio mlad i zdrav nervirali su me SVI penzioneri narocito u ambulanti narocito u gradskom prevozu narocito svugde.Nisam imao sluha za njihove kukumavke,beli luk,nehigijenu itd.Narocito me je nervirao moj otac penzioner,srcani i plucni bolesnik koji je "doruckovao" lekove!
Cudno mi je bilo da u apotekama stojim iza nekog penzionera/penzionerke koji u ruci drzi bar dvadeset recepata{svi su za njega} a ja dosao po C vitamine za decu.
Medjutim sta se desava u medjuvremenu:iznenadni napad angine pektoris!Da i to zestok.Meni u 52 godine zivota, meni koji nikada nije bolovao, sem od kijavice ili prehlade!
Hitna pomoc,bolnica,bolnica,operacija,bolnica,ambulanta sve sto sledi.
Ja sada rucam tablete,beli luk i ostale djakonije.
Ja sada razumem penzionere.
Naravoucenije-zdrav i mlad covek nikada nece razumeti penzionere zato sto je ZDRAV i boji se starosti i bolesti.Potpuno razumem pisce satiricnih tekstova na ovom Forumu i podrzavam ih 100%.
Pozdrav _Penzos-05.01.2009-14:36

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: PENZIONERI...
5.1.2009 14:49:04   
Anoniman
Dobro nam došao Penzose! Ili da persiram? user posted image

(odgovor članu Penzos)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: PENZIONERI...
5.1.2009 19:16:21   
guppy RR
Dobro došao... baš mi je drago čuti i mišljenje nekog sa druge strane...

malo off topic, ali baš sam danas razmišljala kako sam bila kritična kad sam videla u vrtiću prvi dan svu decu slinavu i kašljucavu, a ja dovela zdravu decu tamo... a sad razmišljam kako moja deca već dva meseca kašljucaju i skroz su slinavi i jadni, a evo danas sam ih odvela u vrtić... baš je lako "ne razumeti" druge dok nisi sam u sličnoj situaciji....

ajde sad back to topic...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: PENZIONERI...
5.1.2009 23:23:03   
Penzos
user posted image Hvala na dobrodoslici,mada ovaj forum svakako nije za mene.Ovaj forum je za mlade ljude koji pocinju da zive zivot,naravno u braku.Zasto naravno u braku?!
Brak je kljuc harmonicnog zivota u dvoje,kasnije u troje,cetvoro mislim kada dodju deca.
Za decu je svakako najbolje da rastu u sretnom braku svojih roditelja...
Na ovaj forum sam slucajno naleteo trazeci neki poslic za mladog penzosa a morao sam da se registrujem da bih odgovorio .
Pozdrav svima...

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: PENZIONERI...
5.1.2009 23:25:57   
Anoniman
Meni baš gode postovi. Mislim da bismo mogle dosta naučiti iz njih.

(odgovor članu Penzos)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: PENZIONERI...
6.1.2009 7:26:25   
guppy RR
Hmmm.... i meni gode vaši postovi.... a što se foruma tiče, namenjen je svima... imamo i podforum za razgovor o svemu i svačemu, tatin forum, tehnički forum....

sad nešto razmišljam... sviđa mi se vaš način pisanja... a da vam mi nađemo poslić u vidu neke saradnje?

< Poruku je uredio guppy -- 6.1.2009 7:27:05 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: PENZIONERI...
8.1.2009 11:44:24   
Penzos
user posted image Pozdrav svima.
Nevezano ni za jednu temu na forumu, vec vezano za NEZNANJE ili kako narodna poslovica kaze :Covek se uci dok je ziv-
Naime listajuci internetom svratim naravno i na ringeraju da procitam po neko razmisljanje i tako to.
Medjutim sta mi se desilo pre nekoliko dana?!Udjem na google, otkucam ringeraja,enter,ukucam korisnicko ime penzos, ukucam lozinku, enter kad ono :TAKAV NE POSTOJI !!!
Kako bre nepostoji!?Ponovim postupak,sve po redu kad opet hladan tus.
Pocese leptirici da mi leprsaju u stomaku pa poceh da pretrazujem malo detaljnije stranicu.
Vidim da nijedan clan nije aktivan trenutno na forumu a tema je bila cinimise u vezi kucnih ljubimaca.Razmisljam, moguce je ovo ono, sve i svasta mi se vrzmalo u glavi...
Sledeceg trenutka nestade struje , puce internet i sve ode do dj...
Eto do danas kada sam uspeo da dodjem nared (starija cerka ima neka posla a mladja je kod nane i deke)
Dakle sedoh za komp i hajde prvo da vidim tj da pokusam ponovo da se ulogujem na ringeraju.Naravno da mi nije uspelo.Gledam stranicu pazljivo je citam kad ono sa leve strane pise nesto kao :vi ste iz srbije, ili zelite da se uclanite a iz srbije ste,tako nesto.Vidim ja u kom grmu lezi zec pa kliknem na tu poruku i naravno eto me ovde.
Stvarno nisam znao da postoje OOUR-i ringerraje po biv.republikama biv.juge i da za svaki OOUR treba posebna lozinka .Da ...nisam znao...ali eto sada znam.
penzos-08.01.2009-11:44

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: PENZIONERI...
8.1.2009 12:02:05   
Anoniman
user posted image  Da, da Penzose. Ima u Sloveniji, Hrvatskoj, Bosni i kod nas. Inače, odgovorila sam Vam na onu temu Kućni ljubimci.

(odgovor članu Penzos)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: PENZIONERI...
19.3.2009 14:41:47   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Penzos

user posted image Ua penzioneri!
Imam puno pravo da ovo napisem zato sto sam i sam penzioner.Sticajem okolnosti penzionisan sam u navrsenoj 50-pedesetoj godini zivota jer sam radio u drzavnoj firmi za "prevaspitavanje"kriminalaca.
Dok sam bio mlad i zdrav nervirali su me SVI penzioneri narocito u ambulanti narocito u gradskom prevozu narocito svugde.Nisam imao sluha za njihove kukumavke,beli luk,nehigijenu itd.Narocito me je nervirao moj otac penzioner,srcani i plucni bolesnik koji je "doruckovao" lekove!
Cudno mi je bilo da u apotekama stojim iza nekog penzionera/penzionerke koji u ruci drzi bar dvadeset recepata{svi su za njega} a ja dosao po C vitamine za decu.
Medjutim sta se desava u medjuvremenu:iznenadni napad angine pektoris!Da i to zestok.Meni u 52 godine zivota, meni koji nikada nije bolovao, sem od kijavice ili prehlade!
Hitna pomoc,bolnica,bolnica,operacija,bolnica,ambulanta sve sto sledi.
Ja sada rucam tablete,beli luk i ostale djakonije.
Ja sada razumem penzionere.
Naravoucenije-zdrav i mlad covek nikada nece razumeti penzionere zato sto je ZDRAV i boji se starosti i bolesti.Potpuno razumem pisce satiricnih tekstova na ovom Forumu i podrzavam ih 100%.
Pozdrav _Penzos-05.01.2009-14:36



Kakav šok za moja osetljiva čula! Post u muškom rodu! Ne mogu da ga zovem curka nikako, hahahahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio eugenija -- 19.3.2009 14:42:04 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Penzos)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: PENZIONERI...
19.3.2009 14:43:19   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image  Da, da Penzose.


JOJ ČUJ TASHE, aaaaaaaaaaahhahahahahahahahahahahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image smejem se naglas, a joooooooj koja legenda aaaaaaaaaaaaaaa


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here