|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:48:59   
Sanjica26 RR
Gagi, meni je iskreno glupo to sto je rekao svestenik. Idem svake nedelje na sluzbu i postim sve postove. Ne vidim uopste da sam drugacija od ostalih.

Tasho, sad me nasmejauser posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 18.8.2011 22:51:14 >

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:50:14   
Anoniman
To to Sanjice misliš da te nije! user posted image  user posted image

A Mira je zakuvala i pobegla?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:50:50   
Anoniman
Pih, promenila si post dok sam ja kuckala! 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:51:07   
Olga75
IZVORNA PORUKA: n i n a

Olga ova knjiga je pisana u 19.veku user posted image Verovatno su i pravila bila drugačija onda


svojevremeno sam citala Dostojevskog user posted image
a koliko se razlikuju pravila ruske i srpske pravoslavne crkve , to ne znam


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:51:12   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: gagi

Ja sam cula od svestenika,da davo zaposeda ljudi koji su jako posveceni Bogu,ne znam zasto ali ima neki razlog.

A film je ajde zdravo da se useres u gace od straha.Da mi neko da 2000eura nikada ga ne bi vise pogledala.


Čula sam priču o isposnicima koje đavo diže i baca u besu, zato što im ne može ništa.

Rđav čovek đavolu nije zanimljiv... kao što je velika radost na nebu kad se grešnik okrene veri tako je i veliki izaov za đavola čisto srce čovečje


(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:51:18   
minavb
IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Gagi, ja sam posvecena Bogu, pa me djavo nije zaposednuo. Mislim da je to glupost. Zavisi kako shvatas veru.
Zivot je pred tobom, ima vremena.user posted image
Salu na stranu, ona devojka o kojoj sam pisala potice iz jako religiozne porodice. I sama je jako pobozna i sve je pocelo tako sto je pricala da joj sveta Petka sedi pored kreveta i prica da ce je cuvati jer stize tesko vreme.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:51:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tash

A Mira je zakuvala i pobegla?


Ta žena je đavo user posted image

user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio n i n a -- 18.8.2011 22:52:45 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 57
   [Obrisana poruka]
18.8.2011 22:52:08   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:54:06   
Sanjica26 RR
Znas sta Mina meni su to gluposti. Znas kakav treba covek da budes da bi se sretao sa svetiteljima. Samo se velikim ljudima to desava. Licno ne verujem u te price.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:57:48   
minavb
Nisu sanjice gluposti nego je psihicki bolesnik. Napisah vec, lecena je od paranoidne sizofrenije. Imala je halucinacije. Mislim da je nekako povezala te halucinacije sa svojim verovanjem. Tako bar ja sebi objasnjavam.
E, nevezano za temu ali slicno-drugarica moje drugarice je u povratku iz grada srela golu babu raspletene kose kako recituje nesto sebi u bradu. Pobegla kuci i sutradan imala saobracajku. Bila u bolnici mesecima, slomljena karlica.

< Poruku je uredio minavb -- 18.8.2011 22:59:23 >


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:58:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: n i n a

IZVORNA PORUKA: Tash

A Mira je zakuvala i pobegla?


Ta žena je đavo user posted image

user posted image user posted image user posted image


Tu saaam! Jela sam, bem vas lude. user posted image

A i vi ste ispisale i ispisale, ja sad sedim u mraku i čitam i umreću od straha user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:58:22   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Znas sta Mina meni su to gluposti. Znas kakav treba covek da budes da bi se sretao sa svetiteljima. Samo se velikim ljudima to desava. Licno ne verujem u te price.


to ne moraju biti veliki ljudi... oni veličinu dobijajau tek kasnije. U početku su najčešće smatrani budalama i ludacima i niko im ne veruje... tablete, lekovi, terapije... mali je čovek spram veličine Božje da bi tek tako razumevao stvari.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:59:01   
Brana
Та devojka koja je videla sv.Petku je u zescoj prelesti,slazem se sa Sanjicom,treba nam veliki stepen duhovne moci da bih videli svetitelje ili bolje receno da bi bili prozorljivi...To obicno mogu videti duhovni oci,monasi,mogao je nas patrijarh Pavle,koji svakodnevno citaju molitve,poste,itd....

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 63
   [Obrisana poruka]
18.8.2011 22:59:02   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 22:59:36   
Sanjica26 RR
Pa, da neki ljudi umeju da umisle da im se javljaju svetitelji. Kao sto kazes haluciniraju. I ne znam da li ste primetili mnogi se pozivaju na sveta Petku.
Rado, moraju da budu veliki ljudi. I veliki ljudi ne objavljuju na sva zvona da im se javila sveta Petka ili neki drugi svetitelj.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 18.8.2011 23:02:13 >

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 23:01:07   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Pa, da neki ljudi umeju da umisle da im se javljaju svetitelji. Kao sto kazes haluciniraju. I ne znam da li ste primetili mnogi se pozivaju na sveta Petku.



Sanjice, pitah ja tebe nešto na temi ''verujete li u Boga'' ali mi nisi ogovorila

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 66
   [Obrisana poruka]
18.8.2011 23:01:49   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 23:02:09   
Olga75
ma klasicna religijska fiksacija
da bi neko bio zaposednut mora da da pristanak , da ide kod vracara ili da radi sta ja znam sta i tako direktnio ili indirektno pristaje da dodje do toga
sad jos malo odoh na verski portal i saznadoh ovo i jos nesto :
kod krstenaj se citaju 4 molitve koje se koriste za isterivanje i to je prvi egzorcizam
a kada je neko zaposednut citaju se iste molitve pri cemu svestenik koji to radi mora biti jako cvrst u veri jer oslobadjanje ne radi on nego asam Bog kroz njega
eto , posto sam ja prirodnjak , filosofske teme , kao sto je religija mi bas i ne idu od ruke


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 68
   [Obrisana poruka]
18.8.2011 23:02:12   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 23:02:37   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Rado, moraju da budu veliki ljudi.


Ja sam to rekla iz stanovišta običnog čoveka... Eto da se pozovem na ''Petkanu''

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 23:03:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

http://www.youtube.com/watch?v=32XYOKy4s7g

evo vam jedan isjecak pa pogledajte.


E, gledala sam ovaj film, samo mi je promaklo da je po istinitoj priči, valjda se zato nisam toliko uplašila.

Sad si jela Miro? Znaš koliko je sati? user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 23:03:46   
minavb
IZVORNA PORUKA: Sanjica26

I ne znam da li ste primetili mnogi se pozivaju na sveta Petku.
Znam porodicu koja se navodno borila sa kletvom. Tvrdili su da im je sveta Petka jedne noci sedela u decijoj sobi. STvarno su im se grozne stvari desavale u tom periodu [a su mozda sebe tako tesili. Inace, sve ove price koje znam, cula sam na istoku Srbije i u Banatu.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 23:04:10   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Rada T.


IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Znas sta Mina meni su to gluposti. Znas kakav treba covek da budes da bi se sretao sa svetiteljima. Samo se velikim ljudima to desava. Licno ne verujem u te price.


to ne moraju biti veliki ljudi... oni veličinu dobijajau tek kasnije. U početku su najčešće smatrani budalama i ludacima i niko im ne veruje... tablete, lekovi, terapije... mali je čovek spram veličine Božje da bi tek tako razumevao stvari.




Naisam baš sigurna da li sam te dobro razumela, ali rekla bih da nisi shvatila šta je Sanjica htela da kaže. Ovo što si ti rekla pretpostavljam da misliš na svetitelje i njihov život pre

Sanjica je rekla da svetitelje mogu videti samo veliki, posebni ljudi - za života na zemlji

to su potpuno različite stvari, ako kažem sam razumela dobro na šta si mislila



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 23:04:36   
Anoniman
Ja sam skroz zbunjena.

Tasho, jela kornfleks, i sad ću da offujem: ušla sam u stare pantole i uspela da se upakujem u košuljicu od pre trudnoće. user posted image

Inače, ja sam gledala film Rite sa Hopkinsom, nakon kojeg me zagolicalo pitanje egzorcizma, a sinoć opet neki horor i totalno sam naježena već 2 danaaaa!


< Poruku je uredio BubaMira -- 18.8.2011 23:08:27 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 23:05:04   
Sanjica26 RR
Gagi, to sam i ja cula od jednog prijatelja monaha da se desavaju razne stvari dok su na stepenu iskusenistva. A, sta se tacno desava nikad mi nije ispricao niti ce da mi isprica. Ako prodje taj stepen moze da bude monah.
Dunjice, razumela si me.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 18.8.2011 23:06:50 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

SLADOLEDI DA ILI NE
bukimuki

KOLIKO CESTO TROGODISNJACIMA KUPUJETE SLADOLED ?

JEDNOM DNEVNO (31%)

DVA I VISE DNEVNO (3%)

JEDAN DO DVA SEDMICNO (56%)

VISE OD DVA SEDMICNO (11%)


Ukupan broj glasova: 72

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here