|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Egzorcizam
18.8.2011 23:23:30   
minavb
Znam gagi, ima u ljudima i zlobe i dobrog. Po meni to nema veze sa Bogom, ljudi su prosto takvi. Naravno, moguce je da gresim. Odlutasmo od teme.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Egzorcizam
18.8.2011 23:24:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Olga RR

moje dete je pre neki dan dok smo prolazile pored crkve : bljak crkva , ja ne ici tamo
mislim  da je agnostik user posted image


user posted image

Luka je pitao "Mama kad ćemo u crkvu?", pitam "Zašto?", kaže "Da krstimo nekoga pa da posle idemo na Salaš da se igramo". user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 23:24:43   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Tash

Ja, ako i Mina, ne želim da verujem da ovakve stvari postoje, i volela bih da verujem da su ti ljudi za psihijatriju, ali nisam isključiva, baš kao što ne mogu reći da verujem u Boga,

user posted image Ja sam agnostik. Kad nauka bude dokazala, verovacu i u Boga i u djavola. Ima zlobe u ljudima, ali to nema veze sa djavolom.



Mina to je poenta vere... neće se cela vaseljena saviti ne bi li tebi ili bilo kome dokazala da nešto postoji... moraš imati vere.

Ima jedna pesma duhovna koja govori o veri, ljubavi i nadi... bez ova tri čovek ne može da živi i kad napokon stane pred lice Božije i vera i nada tad se ostvaruju i samo ljubas čista stoji pred Bogom!

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Egzorcizam
18.8.2011 23:25:08   
Olga75
e kad bi imali teologa da nam lepo objasni , moze i taksativno :
kako dolazi do zaposednutosti
kako se to prepoznaje sa sigurnoscu
kako se vrsi obred
onda ne bi imale o cemu da raspredamo


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Egzorcizam
18.8.2011 23:26:09   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Olga RR

e kad bi imali teologa da nam lepo objasni , moze i taksativno :
kako dolazi do zaposednutosti
kako se to prepoznaje sa sigurnoscu
kako se vrsi obred
onda ne bi imale o cemu da raspredamo



:)

< Poruku je uredio dunja RR -- 18.8.2011 23:27:51 >

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 105
   [Obrisana poruka]
18.8.2011 23:28:21   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Egzorcizam
18.8.2011 23:29:32   
Olga75
 molim te da nam to taksativno i jednostavno ( ja sam ipak prirodnjak )
objasnis , kako i sta kanonski ide kod zaposednutosti
tu ne mislim na ocigledne psihijatrijske bolesnike koji tvrde da su videli Majku Boziju kako plovi nebom ( jedna moja komsinica )
pliz , priti pliiiz user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 18.8.2011 23:31:23 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 107
   [Obrisana poruka]
18.8.2011 23:30:54   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Egzorcizam
18.8.2011 23:36:04   
minavb
Olgice moja user posted image
Rado, i ne mora se vaseljena saviti. Verujem da ce nauka jednom dokazati da postoji, ili da ne postoji.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Egzorcizam
18.8.2011 23:38:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Olgice moja user posted image
Rado, i ne mora se vaseljena saviti. Verujem da ce nauka jednom dokazati da postoji, ili da ne postoji.



Kao i promaja! user posted image user posted image user posted image user posted image

OFF: kažu, reč promaja postoji samo na srpskom, to je srpska izmišljotina, a ja pouzdano znam da i na mađarskom postoji reč identičnog značenja.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Egzorcizam
18.8.2011 23:39:58   
minavb
Tasho, promaju su u Austrougarsku doneli Srbi kad su se sa Carnojevicem selili.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Egzorcizam
18.8.2011 23:41:07   
jabudic

IZVORNA PORUKA: minavb

Tasho, promaju su u Austrougarsku doneli Srbi kad su se sa Carnojevicem selili.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Egzorcizam
18.8.2011 23:41:19   
Anoniman
Ljudi batalite bacanje para na nauku... eto bar godinu dana i od tih para nahranite gladne. Nauka je do sada više štete nego dobra donela (to je statistički tačno) pronađen je lek za karies (naprimer) ali se ne može pustiti u upotrebu zato što bi zeznuo kompletnu granu medicine.

Ponekad stvarno mislim da čoveku nisu potrebni demoni... čovek će sam sebe uništiti

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Egzorcizam
18.8.2011 23:42:28   
Anoniman
Pa Tasho Đarma nam je susedna zemlja komšijska a virus promaje se širio brzinom vetra, te daaavne 1897.user posted image . Vladala je kuga i pomorila mnoga sela, ali se onda kuga ušinula od promaje, pala sa konja i umrla. Veruje se da su od promaje umrla sva 4 jahača apokalipse. U stvari, jedan je išao na fizikalnu jako dugo, pa je bilo samo 3 jahača, ali je njima bilo smor da oni jašu a ovaj se rehabilituje i tako... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Egzorcizam
18.8.2011 23:47:07   
minavb
IZVORNA PORUKA: Rada T.

Ljudi batalite bacanje para na nauku... eto bar godinu dana i od tih para nahranite gladne.
Don't go there. Ne, nikako. I znas kad cu da dam pare gladnima umesto da dam za nauku? Kad pop Nesa proda  glanc novi audi i te pare da romskoj porodici koja zivi do njega u nekoj supi, i nekako krpi pare da decu salje u muzicku skolu.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Egzorcizam
18.8.2011 23:49:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Pa Tasho Đarma nam je susedna zemlja komšijska a virus promaje se širio brzinom vetra, te daaavne 1897.user posted image . Vladala je kuga i pomorila mnoga sela, ali se onda kuga ušinula od promaje, pala sa konja i umrla. Veruje se da su od promaje umrla sva 4 jahača apokalipse. U stvari, jedan je išao na fizikalnu jako dugo, pa je bilo samo 3 jahača, ali je njima bilo smor da oni jašu a ovaj se rehabilituje i tako... user posted image


Iz tebe treba isterati Đavola! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: Egzorcizam
18.8.2011 23:50:05   
Anoniman
Meni je žao onih 2 miliona dece u Africi što će pomreti od gladi i nikad ne mogu a shvatim zašto je "Božja volja" da stradaju deca. user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: Egzorcizam
18.8.2011 23:51:13   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Rada T.

Ljudi batalite bacanje para na nauku... eto bar godinu dana i od tih para nahranite gladne.
Don't go there. Ne, nikako. I znas kad cu da dam pare gladnima umesto da dam za nauku? Kad pop Nesa proda  glanc novi audi i te pare da romskoj porodici koja zivi do njega u nekoj supi, i nekako krpi pare da decu salje u muzicku skolu.



Kako ti nemaš pojma o čemu govoriš.
Ti gledaš kakav auto vozi pop u tvojoj parohiji?!

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Egzorcizam
18.8.2011 23:53:03   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Meni je žao onih 2 miliona dece u Africi što će pomreti od gladi i nikad ne mogu a shvatim zašto je "Božja volja" da stradaju deca. user posted image


Ni meni nije jasno dosta togauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: Egzorcizam
18.8.2011 23:55:23   
minavb
Rado, nemoj sa mnom o popovima i religiji. Nadji drugog sagovornika. I da, gledam. Taj isti mi je 1993. trazio 50 maraka da me krsti. Moji su primali 3 marke mesecno a ja sam zelela da se krstim. Vise nikad nisam usla u tu crkvu i vise nikad nisam imala zelju da budem deo stada.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Egzorcizam
18.8.2011 23:56:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Meni je žao onih 2 miliona dece u Africi što će pomreti od gladi i nikad ne mogu a shvatim zašto je "Božja volja" da stradaju deca. user posted image


http://www.ringeraja.rs/forum/fb.asp?m=84262

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: Egzorcizam
18.8.2011 23:57:42   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: minavb

Rado, nemoj sa mnom o popovima i religiji. Nadji drugog sagovornika. I da, gledam. Taj isti mi je 1993. trazio 50 maraka da me krsti. Moji su primali 3 marke mesecno a ja sam zelela da se krstim. Vise nikad nisam usla u tu crkvu i vise nikad nisam imala zelju da budem deo stada.


Ti si počela o popovima... a ja sam ti još na početku teme (vrati se na prvu stranicu) rekla da se ne uplićeš u religiju kad nemaš pojma šta pričaš... ne veruješ u Boga, ne posštuješ popove, brkaš babe i žabe pa šta se koji moj petljaš u temu onda.

Drži se ti nutricionističkih saveta o tome, valjda imaš pojma

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 122
   [Obrisana poruka]
18.8.2011 23:57:47   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Isterivanje đavola
18.8.2011 23:59:42   
Olga75
molim vas da rasprava ostane pristojna

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Egzorcizam
18.8.2011 23:59:45   
Anoniman
Pa kako bre da se poštuju popovi kada svuda samo uzimaju. Bez srama uzimaju koverte.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here