|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište KBC Podgorica
9.6.2012 12:38:33   
tijatija
Samo cu da ti kazem da ga Pedja radi user posted image , e to je sto kazem sve sto nemas u citavoj drzavi kod njega ima user posted image user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Porodilište KBC Podgorica
9.6.2012 12:43:24   
IVA 11

IZVORNA PORUKA: nenja22

čekaj,ali ovo za šamar govoriš figurativno, ili te je doslovce ošamario? pa ja to ne mogu da verujem šta su ljudi u stanju sebi da dozvole, stručnjak kakav god da je, to je po meni nedopustivo toalno!



Njenjo, doslovce me osamario da bih se probudila, i rekao " Aoooooo, a vidji ove ludeeeee, spava na porodjaj!" To je bilo oko 23 h, tacno se sjecam sata koji je bio ispred mene, plavi sta na zidu. Ni dana danas mu se ne javljam, a on mi je cak i rodjak iz Bjelopavlica, po maminoj strani.

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Porodilište KBC Podgorica
9.6.2012 12:45:20   
IVA 11
tija ne zezaj me, aoooo user posted image dje kod njega?!
Inace, ima li kakvih novina o renoviranju porodilista ili je to samo prica?

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Porodilište KBC Podgorica
9.6.2012 12:49:43   
tijatija
Stvarno Pedja radi i cinimi se da je 70e ja, meni je Micunovicka ukljucila 3d color isto se super vidi user posted image
Prica se da ce se prebaciti porodiliste ce biti kod djecije bolnice tacnije kod NEO, ja mislim da nigde na svetu nema da je je Neo u drugoj zgradi od porodilista user posted image bukvalno 300-400 m od bolnice.Ali to neverujem da ce se desiti pre 2099 user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Porodilište KBC Podgorica
9.6.2012 12:53:36   
IVA 11
Jao, Boze sacuvaj.
Haha, e dobro si!

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Porodilište KBC Podgorica
20.6.2012 17:20:39   
tijatija
Renovira se porodiliste, sad se porodjaju gde je bila patologija, samo da se nezbunite kad krenete user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Porodilište KBC Podgorica
20.6.2012 22:29:10   
oxy7
Forumi su malo prodrmali javnost, pa su nešto konačno pokrenuli.! Tija,sa četvrtom bebom ćeš biti u boljim uslovima!!!
Što se tiče Pedje, ja ga obožavam! Sve što mi je rekao bilo je tačno, porodio me oba puta super efikasno, radio mi je i amniocentezu, nije gnjavio nepotrebnim analizama.Meni je najvažnije to povjerenje i sigurnost koju mi je ulivao.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Porodilište KBC Podgorica
14.9.2012 14:36:07   
tijatija
Da li mozda neko zna kad ce biti gotovo renoviranje porodilista user posted image

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 58
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here