|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
16.2.2021 12:08:03   
lesli
I da, nabijeni zub je vec izbio. Skoro pa se izjednacio sa drugom jedinicom. Malo je iskrivljen. Boja je normalna.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
16.2.2021 12:08:36   
Misha i Ljisha
Nije hteo da stavi portiklu. Ja rekla zeni ma snimajte svesna sam da nije veliko zracenje. I zena bum snimila. Drzala sam ga ja


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
16.2.2021 12:12:50   
lesli


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Sinoc nismo nasli stomatologa koji radi. Svi mahom na zimovannu. Stomatoloski fax ne radi. Praznik. Dodyse ivaj covek radi na stomatoloskom. Tako da sam prilicno sigurna u njega. Malo je bilo muke oko snimanja ali uspeli smo


Jasno Ljisho. Isli ste na “bum”, ali ste nasli nekog ko ima neku referencu. U tom slucaju se ni ja ne bih bunila da kazu “mora da se snimi”.On je vec i stariji, verovatno ste i uspeli da ga urazumite. 
Kod nas se epizoda sa zubom pretvorila u traumu. Sada cim vidi beli mantil, bez da joj i pridju i ceprkaju po ustima, krece vristanje i otimanje. 😬Mi treba za oko mesec dana ponovo na kontrolu, ali se razmisljamo da li da idemo ili ne. Vec su 3x gledali i rekli da je sve ok. 


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
16.2.2021 12:24:15   
Misha i Ljisha
Ne bih da pocinjem objasnjavanje kako izgleda urazumljivanje sa P. Los sluh ne prica karakter znate... u bolovima. Ali kad se mora mora se. Rekla sam mm ako nece milom mora silom. Bas me briga.  Umalo nije sutnuo sestru tamo na snimanju.  Ali drzala sam ga i preziveli. Ja kad  stisnem stisnem. A kod zubara pa prvo je seka sela na stolicu pa onda on zubar namerno nije obukao mantil. Covek bio u majici na strafte a maske ionako sad svi nose. Znaci nista strasno


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
16.2.2021 12:25:45   
lesli
E da i ovo sto Tizi rece i njoj se bas osecalo iz usta.E sad, ona je bila i rasecena, pa je tu bilo i krvi. A i rekli su nam i da preskocimo pranje zuba taj dan. Poceli smo od narednog i to tek uvece i naredna 2-3 dana smo samo vodom prali,tako da je moguce da je sve po malo doprinelo tom “mirisu”.
Hrana maksimalno prohladjena ili hladna, ako ti to nisu rekli. Mada je meni i bez njih to bilo intuitivno.Mi smo pravili i smuti sa smrznutim malinama i pavlakom, umesto sladoleda 😉

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
16.2.2021 12:32:20   
lesli


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ne bih da pocinjem objasnjavanje kako izgleda urazumljivanje sa P. Los sluh ne prica karakter znate... u bolovima. Ali kad se mora mora se. Rekla sam mm ako nece milom mora silom. Bas me briga.  Umalo nije sutnuo sestru tamo na snimanju.  Ali drzala sam ga i preziveli. Ja kad  stisnem stisnem. A kod zubara pa prvo je seka sela na stolicu pa onda on zubar namerno nije obukao mantil. Covek bio u majici na strafte a maske ionako sad svi nose. Znaci nista strasno






Ljisho, sta da ti kazem kad je moje dete morao da drzi mm u krilu i da joj svojim nogama stisne noge, da rukama obuhvati oko ruku i onda su jos 2 (sestre?) dosle i drzale joj glavu i otvarale usta, da bi zubar mogao da pogleda i pipne desni. Ja u 3. mesecu trudnoce, nisam imala zeludac ni snage za sve to.Mm je izneo kada se pregled zavrsio da bi mogao da cuje sta mu covek objasnjava - terapija, sta moze da se desi, koje su opcije i sl. Ne znam na sta bi snimanje licilo i da li bi uopste mogli da bilo sta snime. Moguce da je i to razlog sto nisu pominjali snimak.Sigurno im mi nismo ni prvi ni poslednji pacijenti u tom uzrastu, pa da ne znaju sta da ocekuju. I verovatno im je lakse da se u tim slucajevima oslone na neku praksu.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
16.2.2021 13:16:55   
emicaa
Joj muke sa njima.Ljiso grlim te.Nadam se da ce biti zubici dobro.Ovaj moj nema kakve padove i udarce nije imao,ali hvala Bogu zubi su uvjek bili u redu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
16.2.2021 16:15:15   
jess021
Ljiso, kako je P? Ajd da prodje sto bezbolnije. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
16.2.2021 18:08:49   
Maraj
Jao ljiso, sva sam se najezila.
Bas mi je zao da vas i to snaslo...
Kako je P danas?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
16.2.2021 20:39:42   
Misha i Ljisha
Dobro je. Dete ko dete. Seti se da ga boli s vremena na vreme. Cuva se kad jede kasikoom i tako. Sutra vakcina


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
16.2.2021 20:49:08   
mati
Joj Ljiso, namučili ste se svi. Nestasko mali. Ko prima vakcinu?
Ja sam vodila starijeg M na snimanje pre par god, dok je menjao jedinice i dvojke, i sada čuvam tu sliku, snimak ostao kod zubara pa sam ja slikala samo. Išli smo, jer dosta dugo nisu počeli da izbijaju novi, možda nije ni trebalo da ga vodim, šta znam. Ali snimak.... Svi zubi koje je imao, i plus svi koji su bili u desnima. Puuuuno zuba je bilo. Ali bar sam bila mirna, videli smo da su tu, i da će da izbiju uskoro.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
16.2.2021 21:50:52   
flamingos
Ljisho,duša mila.Samo da što pre prođe.Žao mi je kad se povrede.I dan danas Anđeli pričam,nebitno je i da padneš,samo da se ne pivrediš.Još ona i naoćare nosi.I sad dok je bila na rođendanu,samo o tome razmišljam.Deca su to,stepenište,kuća.Ja sam jedan"Brinoslav",tako me moje dete zove,jer uvek za nešto brinem.Uostalom,kao i sve majke.❤


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
16.2.2021 22:10:38   
Misha i Ljisha
Joj P mora da primi onaj pentaksim sto mu onomad ne dade dr. Zbog povrede. U njoj je tetanus. Evo ziva nisam dok ne primimo vakcinu. A znam da ce biti temp od vakcine. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
16.2.2021 22:23:01   
mati
Ljiso, a jel ima veze nešto što pije antibiotik? Ja se slabo razumem u to, radim kako mi dr kaze...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
16.2.2021 22:38:04   
Misha i Ljisha
Nema jer on nije bolestan pije antibiotik za prevenciji


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
17.2.2021 5:51:09   
Misha i Ljisha
Jao mame sto je njemu NOCAS tek oteklo. 


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
17.2.2021 6:02:09   
Duškić
Ljiso, a je l place, je l se budi, boli ga mnogo?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
17.2.2021 6:23:10   
Misha i Ljisha
Pa kukao je ali ne mogu reci da nije spavao nocas


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
17.2.2021 6:43:13   
Duškić
Jadan, ne zna ni sam sta ga je snaslo. Ljubi ga da sto brze prodje.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
17.2.2021 7:21:48   
Ivanka 75
Nema temp Ljisho? 


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
17.2.2021 8:44:19   
Tiziana

Mozda mu i posive desni, ako vec nisu.. Probaj ako uspes da mu malo isperes žalfijom. Natopi onu gazu, kompresu pa mu premaži.. Malo ce mozda da mu umiri. A slobodno mu daj i neki brufen, paracetamol, sigurno ga boli. 

Mojoj cerki em su bile otecene desni, zubi polukrvavi, em ta usivena usna, kao da ju je voz bio udario. Ali kad pomislim sta je moglo da bude, a nije, hvala bogu,najezim se. A bila je u nekoj beloj bluzici i kad sam je videla, bluza sva krvava, kad se nisam onesvestila.. 
Ona je bila veca, 5,5god,razumnija,i od celog ludila kroz koje je prosla, najvise se na kraju plasila skidanja konaca🙃
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Jao mame sto je njemu NOCAS tek oteklo. 





(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
17.2.2021 8:46:26   
bubulence
Jao bre Ljiso, nisam ni cula za nabijanje zuba ali zvuci prestrasno. Nadam se da brzo prolazi ❤️.

Moje dete je juce po cetvrti put razbilo bradu, ali je prvi put isla na usivanje. Bila je hrabra, nije plakala, izgleda da je meni bilo strasnije nego njoj

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
17.2.2021 9:05:06   
smeško
Љишо, желим вам екстра брз опоравак. Сигурно да га боли. И супер је што сте то већ снимили и ја бих то тражила. Када је Ј пао и поломио предњу једницу стоматолог у дз нам је, после прегледа, рекао да му се чини да је све ок, али и да би сигурно снимао да је зубић набијен. Јер не могу да претпоставе шта се дешава у вилици. Супер је што је све ок, само да вам прођу ти први дани када је све отечено и болно.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
17.2.2021 9:07:27   
lesli
Ljisho, hladni i kasasti obroci dok to malo ne splasne. Sladoled, vocne kasice, jogurt i mleko iz frizidera itd. Plasticna kasicica ili silikonska. Ona bebeca.Posle 2-3 dana oni budu kao da nista nije bilo. Kod nas je bar bilo tako. A mi se strecali jos neko vreme na svaki njen pokret 😬Cak sam se isprva plasila da ne pocnemo da je prezasticujemo 🙄


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
17.2.2021 9:14:33   
flamingos
Ljisho,baš mi je žao.Dušica draga.Samo da što pre prođe,da ga ne boli.On spava,ali,verovatno i tokom okretanja ga zaboli.


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here