|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
10.12.2018 11:59:21   
Anoniman
Samo da sve bude ok! 🙏 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 251
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
11.12.2018 7:47:11   
loknacrna
Drage cure, moja beta ispod 1.Ništa od ovog pokušaja :(Iskreno, nisam sigurna da ću sledećeg meseca uopšte ići na drugi pokušaj, fizički se toliko bezveze osećam od ležanja i hormona, videćemo..Vama želim puno sreće i puno uživanja u trudnoći! :*

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
11.12.2018 7:49:42   
Maraj
Lokno bas mi je zao.
Odmori. Ne moras odmah sledeci mesec. Tebe tvoj smrzlic ceka.
Ne znam zasto si lezala, da li si morala? Ali meni je uspeo fet, kada sam setala. Bitno je da se seta zbog prokrvljenosti materice

(odgovor članu loknacrna)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
11.12.2018 8:10:45   
loknacrna
Maraj, nisam baš sve vreme ležala, prošetam 2-3km dnevno ali me je stomak boleo sve vreme a naročito posle šetnje pa sam se plašila više aktivnosti.
Sad znam, sledeći put se ponašam potpuno normalno :)

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
11.12.2018 11:27:14   
lesli
Lokna, zao mi je. Bice bolje sledeci put 🤗

(odgovor članu loknacrna)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
11.12.2018 12:01:28   
Anoniman
Lokno bas mi je zao 😔 Nemoj da se sekiras.. Opusti se i ne razmisljaj o tome.. sledeci put ce sigurno biti pozitivna! Nema pravila ali eto ja sam vise lezala...

(odgovor članu loknacrna)
  Direktna veza do poruke: 256
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
12.12.2018 19:33:37   
vocicana
Loknice, mnogo srece sledeci put, slusaj ove nase dRRugarice , nadam se da sleci put te vidim u user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
11.12.2019 21:00:01   
Hortenzija
Drage devojke, citam vas bas dugo i dosta korisnih saveta sam dobila na forumu. Prvi put idemo na FET (prosli ciklus je bila aspiracija i embrioni su zamrznuti)...jedino sto imam poviseno su PTH (paratiroidni hormon) i antitela stitne (a i to nesto malo), a vitamin D mi je snizen (on moze da bude razlog povisenog PTH, niko ne moze da nadje drugi uzrok). Da li neko ima iskustva sa ovakvim rezultatima...da li moze da utice na trudnocu? Vidim da dosta devojaka pije pronison i da ste radile razne analize...kod nas je problem bio azzospermia, pa ne znam da li da radim neke lab analize i pokusam da predupredim moguce probleme... hvala :)

_____________________________

Detelina sa 4 lista <3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
4.2.2020 0:07:37   
Hortenzija
Opet ja, nadam se da ce neka devojka moci da mi pomogne. Naime, isli smo na FET, od drugog dana ciklusa estrofem 9 dana i onda kombinacija estrofema i progesterona. E sada, zanima me u kojoj nedelji trudnoce ste prestale da uzmimate estrofem? Meni je receno na pocetku 3x2mg, onda u 6 nedelji sa smanjim na 2x2mg, u 7 nedelji 1x2mg, a od 8 nedelje da prestanem skroz sa estradiolom. Da li je neko imao takvu situaciju, dr tvrdi da je ok prestati cim se cuju otkucaji srca...ali mene hvata panika da prestanem..

_____________________________

Detelina sa 4 lista <3

(odgovor članu Hortenzija)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
4.2.2020 22:46:41   
lesli
Meni je na izvestaju sa klinike (Ivanovic) pisalo da se estrofem i utrogestan postepeno ukidaju nakon 12. nedelje.Rezim je bio 3x1 od 3. dc do pozitivne bete, a od pozitivne bete ako se secam je isao 3x2. Utrogestan od 5 dana pre transfera, 3x200mg.Meni ga je doktorka koja je vodila trudnocu na kraju ostavila skoro do polovine trudnoce. Krenula je da smanjuje prvo njega (pa kad ga izbaci htela je da izbacuje utrogestan) ali dobila sam kontrakcije i ona ga je vratila. Pocela je ponovo da ga izbacuje od neke 16. nedelje. Kontrakcije verovatno nisu imale veze sa njim, ali ona valjda nije htela da rizikuje...

(odgovor članu Hortenzija)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
4.2.2020 22:49:37   
lesli
Sad ukapirah da mi je nesto mnogo 6 estrofema na dan.Moguce da je rezim bio 2x2 estrofema od 2mg od pozitivne bete. Znam da je ona kutija kratko trajala, ali mi se cini da nije trajala 4,5 dana...vec malko vise.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
5.2.2020 0:08:37   
Hortenzija


IZVORNA PORUKA: lesli

Sad ukapirah da mi je nesto mnogo 6 estrofema na dan.Moguce da je rezim bio 2x2 estrofema od 2mg od pozitivne bete. Znam da je ona kutija kratko trajala, ali mi se cini da nije trajala 4,5 dana...vec malko vise.



Hvala na odgovoru. Meni utrogestan ostaje 3x1 do daljnjeg i progesteron depo na 5 dana. Jedino sto mi je ukinut estrofem...prosle nedelje sam pila samo po jednu tabletu, a od danas sam prestala pa me hvata panika. Da li neko zna zbog cega tacno se daje esteofem toliko dugo? Citala sam neke radove gde ukidaju 66 dana od prvog dana poslednje menstruacije a ja sam sada 58...bas me hvata panika da li moze da ima uticaj na embrion..


_____________________________

Detelina sa 4 lista <3

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
5.2.2020 0:11:53   
lesli
Pretpostavljam da se on koristi sve dok posteljica ne profuncionise i ne preuzme ulogu lucenja hormona.

(odgovor članu Hortenzija)
Direktna veza do poruke: 263
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here