|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
1.11.2018 12:59:04   
loknacrna
Samo da se javim, da konačno brojim sitno user posted image
Lesli je bila u pravu, ovih mesec dana kao godina user posted image
Samo se nadam da ću nakon poslednje tabletice Microgynona dobiti brzo, na nekim sam forumima čitala da žene čekaju i po nedelju dana da prokrvare.

Sve sam ja to nekako izbrojala :) 5.11. poslednji Microgynon, dan-2 dok dobijem i onda još desetak dana terapije do transfera user posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
2.11.2018 2:53:17   
lesli
Ja sam prokrvarila i pre poslednjeg mikroginona, pa su mi kao prvi dan ciklusa racunali prvi dan po prestanku istog :)A kada smo pocinjali stimulaciju u novembru prosle godine, trebalo mi je 2 ili 3 dana da dobijem po prestanku mikroginona.
Terapiju uzimas od 2 dc. Diferelin, jedna boca svako vece, valjda 7 komada. Od 3. dc ide estrofem 3x1 i 13. ili 14. (zaboravih) ides na UZ kod Goce. Ako ona proceni da si spremna to se racuna kao dan aspiracije i tog dana pocinjes sa estrofemom. Transfer se zakazuje nakon onoliko dana koliko su stari embrioni i od tog dana pored estrofema ukljucujes i utrogestan isto 3x1, vaginalno.

(odgovor članu loknacrna)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
6.11.2018 8:21:06   
loknacrna
Hvala lesli za sve detalje user posted image

Ali kod mene izgleda ništa ne ide kao podmazano, pre 4 dana sam dobila neku upalu/infekciju urinarnu, nisam radila urinokulturu već sam odmah krenula sa antibioticima kako bi mi se što pre izlečilo. Nadam se da to neće prolongirati dalje terapije na VTO.. user posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
6.11.2018 17:39:22   
lesli
Sad vidim koliko sam se nalupetala u poslednje 2 recenice. :D
Kad Goca proceni da si spremna se racuna kao dan aspiracije i pocinjes sa utrogestanom 3x1, a ne estrofemom kao sto napisah. Estrofem se pije od 3. dc
A za urinarnu infekciju im svakako reci, ali se nadam da ces regulisati to do FETa. Udri po antibioticima, brusnicama, dosta tecnosti... Kupi u apoteci caj Josif Pancic za urinarne infekcije (mozes varijantu za trudnice i decu) i spremaj po uputstvu sa kutije.

(odgovor članu loknacrna)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
9.11.2018 15:04:05   
loknacrna
Danas bila na pregledu, počinjem bockanje sa Diferelinom i od sutra Estrofem, pa 20. na prvi UZ :D
Nije mi ništa rekla za hranu, ali poslušaću savet i malo pročešljati forum pa ću uzeti da grickam paprike. Ali me je uputila na presoretarpiju? Kao, to pomaže rastu endometrijuma.. Neko imao iskustva sa tim?

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
30.11.2018 19:26:46   
Anoniman
Zene ☺️ kako ste se ponasale posle transfera?  

(odgovor članu loknacrna)
  Direktna veza do poruke: 206
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
30.11.2018 19:36:58   
loknacrna
Evo ja se lepo ponašam :DLeškarim i gledam filmove :) transfer jutros bio. Kad je tebi? Radiš sve što ti prija, ali tako da se ne naprežeš.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
30.11.2018 19:43:27   
Anoniman
U subotu... Koliko dugo si lezala kod njih? :) I od cega zavisi uspesnost? 

(odgovor članu loknacrna)
  Direktna veza do poruke: 208
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
30.11.2018 19:49:13   
loknacrna
Leži se pola sata-sat max.Sam transfer traje 2min, ništa se ne oset_i. Posle malo odležiš, sačekaš da ti napišu izveštaj i kažu šta uzimaš od lekova.To za uspešnost niko ne može da ti kaže. Mirna glava, no stres, pozitivne misli, odmor i opuštanje, malo se štediš (ne dižeš teško, ne savijaš se, češće leškariš..).I malo sreće, naravno, a ja ti želim toga i više :)


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
30.11.2018 19:53:08   
Anoniman
Takodje! ✊ pisi ako oset_is neke promene :))) 

(odgovor članu loknacrna)
  Direktna veza do poruke: 210
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
30.11.2018 19:56:23   
loknacrna
Biće sve to kako treba! :)
Nego, da li ima neko da me posavetuje - jutros bio transfer a ja kao da ću se prehladiti (suprug bolestan). U klinici se ne javljaju, ne znam da li smem išta da popijem. Na primer fervex ili aspirin C. Aspirin inače nemam u terapiji..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
30.11.2018 20:18:01   
Maraj
Lokno nemoj nista. Uzmi limun, narandzu, med...
Nemoj lekove. Zovni ih ujutru.

(odgovor članu loknacrna)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
30.11.2018 20:23:28   
Anoniman
Maraj, da li si ti imala transfer? Da li si imala neke simptome? 

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 213
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
30.11.2018 20:26:16   
Maraj
Da.... pre par godina user posted image
Ja sam dosta set_ala nakon transfera. Samo sam taj dan transfera leskarila. Posle sam set_ala. Normalno se ponasala. Samo nisam nista tesko dizala/usosavala...
Od simptoma , mislim da se ni jedan simptom ne javlja rano. Tek negde oko ocekivane user posted image meni su krenule grudi nekako daa bride. Kao da imam struju u grudima

< Poruku je uredio Maraj -- 30.11.2018 20:27:38 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
30.11.2018 20:27:13   
Anoniman
Da li si imala neke simptome? :) 

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 215
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
30.11.2018 20:57:10   
loknacrna
Tako sam i pretpostavljala..Hvala!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
3.12.2018 14:12:17   
Anoniman
Lokno, kako se osecas? :) kako ide cekanje? 

(odgovor članu loknacrna)
  Direktna veza do poruke: 217
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
3.12.2018 14:54:35   
loknacrna
Nikako :(Razbolela sam se.. prehlada, nema temperature koliko sam merila ali svejedno se ne osećam dobro uopšte.Na stomak i ne mislim, svakako ležim zbog bolesti, ponekad me probode malo i to je to.Ti? Jesi imala transfer?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
3.12.2018 16:48:24   
SaritaKey
Ne mora da znaci, nemoj da ocajavas, samo smiri glavu to je izgleda najveći problem kod svih nas...😣Gde si radila postupak?

(odgovor članu loknacrna)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
3.12.2018 17:14:41   
loknacrna
Sarita, kod Goce sam radila. Ok sam u glavi, čini mi se.. Krivo mi je što sam se baš sada razbolela a unazad 3 meseca sam se sačuvala iako su svi oko mene bili bolesni. No, šta je tu je 😕

(odgovor članu SaritaKey)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
3.12.2018 19:14:29   
Anoniman
Samo sto vise vitamina, supica i proci ce! Ne sekiraj se :)  

(odgovor članu loknacrna)
  Direktna veza do poruke: 221
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
4.12.2018 14:32:00   
Bebana17
Loknice, ako prehlada nije ubistvena, tj.sa visokom temperaturom, nemoj da brines, mali pad imuniteta moze ti pomoci da zatrudnis, jer se embrion lakse usadi, jer tvoj imuni sistem nije jak (da odbaci plod), neces biti prva koja je zatrudnela pod prehladom, i na ovom forumu ima takvih slucajeva. Zato, caj, propolis, odmaranje i uzivanje uz lepe knjige i filmove, pa da nas obradujes sa visokom betom!

(odgovor članu loknacrna)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
4.12.2018 14:34:39   
Maraj
Ma naravno. Ja sad kada sam poslednji put zatrudnela, izasao mi herpes na usni...sve usled pada imuniteta i trudnoce user posted image

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
4.12.2018 17:06:47   
loknacrna
Uhhh... hvala, lakše mi je kad znam da je bilo još slučajeva a da je sve prošlo ok user posted image
Danas mi je već lakše sa prehladom, a na režimu sam samo takvom: Utrogestan - Propolis+Čaj+Limun - Estrofem - Inhalacija - Folna pa sve u krug user posted image .

Čujemo se uskoro, sa lepom betom! user posted image


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: FET(zamrznuti embrioni), ET
5.12.2018 17:30:40   
loknacrna
Ljudi, ne bih da smaram, ali da li je normalno da mene jako boli stomak 6.dan od transfera??Do sad je boluckalo, danas baš boli :( Kao jak menstrualni bol.. 

(odgovor članu loknacrna)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here