|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Usisivač
26.12.2020 17:28:27   
Duškić
Kako sam se pre neki dan iznervirala, nemam vise papirnih kesa za usisivac, odem do radnje tu u blizini u prolazu, ona zatvorena, pa lupaj i cisti knu obicnu. A mm svrati kod nekih kineza i kupi ih. Meni je moj usisivac za sad ok, elin , bas je jak.

(odgovor članu Bojjana)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Usisivač
27.12.2020 11:03:09   
mama Jo
Bojjana super, da vas dobro sluzi!!

Dunja, pa to je info koji i meni najvise znaci, da moze da usisa lepo i tepihe. Nama je ovaj prodavac rekao da bas i ne ocekujemo da ce lepo tepihe usisavati a za ovo ostalo je munja 😏

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Usisivač
27.12.2020 13:08:09   
Bojjana
Hvala☺ Ja Sam ga juce ukljucila Kada sam napunila baterija I usisala mrve I prasinu sa parketa I plocica u stanu Koji je 40kvadrata za bukvalno 5 minuta. I to na brzini 1. Meni je to sasvim dovoljno I fino se napunila ona posuda. Bukvalno Sam ga zato I kupila. Imam drugi kojim moje muz usisava tepihe, krevete, fotelje... Meni je ta brzins 1 sasvim dovoljna I verujem da ce mi I baterija samim Tim I duze trajati. Da kazem da Sam stazu u decijoj sobi probala da usisam na dvojci I on je tako poceo da vuce da je super usisao I tu stazu I ja Sam se odusevila. Trecu brzinu nisam Ni probala. Inace mom muz usisava tepihe meni je to napirno za ruke I ledja tako da ce on to raditi...tako da ovaj super usisava I tepihe. Nisam probala na onom u dnevnom on je cupav Ali meni za taj tepih I ne treba ovaj usisivac. Tako da za to nemam info. Ali za parket, plocice je top. Garancija je 2 godine. Nadam se Samo da ce I duze trajati ako ga budem kiristils Samo za te svari I to na brzinu 1. Ovde Sam cula da usisavaju na 2 Ali meni je stvarno ok I ova 1. Brzina. I meni su rekli da su oni 2 u 1 bas slabi tako da Sam uzela ovaj izjedna. I da nspomrnem da ovaj model u Boshu vise nemaju. Kaze da ce ga mozda dobijati u Januaru. I svi ga hvale kaze da se dobro pokazao. Ja Sam nasla poslednji u tehnomaniji u Sarajevskoj ulici. A zena je rekla da je ostalo Jos jedan u tehnomaniji na Adi kod tempa. Mozda se neki zadrzao u nekoj radnji drugih prodavaca to treba proveriti. Ti je mode BCH 625 LTD.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Usisivač
27.12.2020 13:14:38   
Lilly5
Sad imate usisivace sa posudom. Lakse i prakticnije od onih sa papirnom kesom.


(odgovor članu Bojjana)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Usisivač
27.12.2020 13:35:49   
dunja RR
Bojana, drago mi ej da si zadovoljna, ako sam dobro razumela jesi :)
Meni je zaista spas, a ja ga koristim uvek, nemam drugi, bacila sam stari.

E htedoh juče da ti napišem pre nego sam videla da si kupila da ima zglob koji treba potrefiti da stoji, ali to se vremenom ušemiš.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Bojjana)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Usisivač
27.12.2020 13:38:40   
Duškić
Meni su u svakom slucaju laksi sa papirnom kesom , nego sa posudom.
Sestra ima taj Bosh i takodje odusevljena, kaze odmor za kicmu.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Usisivač
27.12.2020 13:40:32   
veselicaa
Moj usisivač ima i posudu,baš je praktičan.Ja gledala usisivače ali ovaj kao Dunjin nema kod nas.A za dečije sobe bi nam bio odličan.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Usisivač
27.12.2020 13:41:40   
Lilly5
Sa posudom je super, a stapni jos prakticniji.


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Usisivač
27.12.2020 13:41:46   
dunja RR
Duškić, ma kakvii, pa ova posuda na ovom mom se prazni i vrati dok izbrojih do 2 (ne perem je svaki put, operem vodom s vremena na vreme, ne često), veruj mi, ne bi menjala za papirnu kesu, ili za drugi usisivač, više nikada, stvarnooo!

A nemam nikakve veze sa Boschom verujte user posted image


Ja sam iskreni zadovoljni kupac user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 27.12.2020 13:42:41 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Usisivač
27.12.2020 13:43:57   
veselicaa
Dunja i ja ne perem posudu svaki put,u početku da ali  sada nekoliko puta nedeljno.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Usisivač
27.12.2020 13:44:59   
Lilly5
Samo istresem, a operem posudu posle 3 upotrebe otprilike. Pa pa papirne kese 😁

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Usisivač
27.12.2020 13:56:03   
Bojjana
Dunja hvala stvarno sam prezadovoljna. Bas je lak za koriscenje. Lako se vadi ona posuda. Za moje potrebe top. Samo da nam traje sto duze.


(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Usisivač
27.12.2020 13:59:11   
veselicaa
Koliko traje garancija?

(odgovor članu Bojjana)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Usisivač
27.12.2020 14:11:19   
Bojjana
Za ovaj stapni 2 god.


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Usisivač
27.12.2020 14:13:06   
veselicaa
Odlično,i za ovaj obični je isto toliko.

(odgovor članu Bojjana)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Usisivač
27.12.2020 14:20:21   
Lilly5
Ne kvare se usisivaci ni duze od 2 godine.


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Usisivač
24.2.2021 11:13:43   
Ana RR
Stigao nam usisivač

user posted image

Trebao mi je neki koji mi je na dohvat ruke, za svaki dan. Imamo i veliki industrijski i jedan klasičan ali me uvek mrzi da razvlačim kablove. Ovaj će biti praktičan pošto ja usisavam non stop user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Usisivač
24.2.2021 11:19:00   
mati
Super Anci!!! Bas je zgodan za rukovanje. Aj sad u kafanu da castis...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Usisivač
24.2.2021 11:27:47   
Ana RR
Hahaha ajde user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Usisivač
24.2.2021 11:50:20   
Tiziana

Ana, mi imamo isti takav Bosh. Veruj mi pocela sam i sa poda nekad da skupljam prasinu izmedju dva usisavanja, sa onim produzetkom. Baterija mu bas dugo drzi. 

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Stigao nam usisivač

user posted image

Trebao mi je neki koji mi je na dohvat ruke, za svaki dan. Imamo i veliki industrijski i jedan klasičan ali me uvek mrzi da razvlačim kablove. Ovaj će biti praktičan pošto ja usisavam non stop user posted image



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Usisivač
24.2.2021 12:06:38   
Ana RR
Tizi, ja sam prvo htela onaj što nije 2 u 1 ali ne znam kako bih onda usisala prašinu sa komode npr (ja prvo malom četkom usisam prašinu sa komode pa tek onda brišem krpom) tako da ovaj dodatak planiram da koristim u te svrhe. Za sto mi ne treba, to već imam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Usisivač
24.2.2021 12:31:03   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Stigao nam usisivač

user posted image

Trebao mi je neki koji mi je na dohvat ruke, za svaki dan. Imamo i veliki industrijski i jedan klasičan ali me uvek mrzi da razvlačim kablove. Ovaj će biti praktičan pošto ja usisavam non stop user posted image



Takav i meni treba, jer svaki dan usisavam. Nekad i dva puta🙄

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Usisivač
24.2.2021 12:45:07   
Ivanka 75
Ana, moja sestra ima taj dubeci, drugi po redu, odlicna stvar. U zdravlje da te sluzi, mnogo je praktican. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Usisivač
24.2.2021 12:50:42   
dunja RR
Anči, da te služi dobro!

Ja odavno imam taj, ali ne 2 u 1, jer su mi rekli u Boschu da su 2 u 1 slabiji, pa sam uzela kompaktni. A i taj mali mi ne treba iskreno.

Ja usisavam 5 puta dnevno minimum, jer M stalno nešto jede, i mrvi, proždrljivica moja ljubi je majka (moja deca me zezaju da sam mama "usisavdžija" user posted image ), ali to usisavanje sve ukupno dnevno traje možda 10 minuta, ma i kraće, zato što je ovo mašina, a ne usisivač. Najbolja stvar koju je čovek izmislio, po meni user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 24.2.2021 12:54:23 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Usisivač
24.2.2021 12:56:28   
Ana RR
Dunjči, gledali smo i taj kao tvoj,mada, ja sam zapravo htela onaj iz 8. serije ali realno nema potrebe za tim. Ovaj je sasvim ok za ono što meni treba - kada vidim mrvu ili prašinu da imam usisivač pri ruci i da usisam. I ja sam od tih što usisavaju i brišu parket 5 puta na dan user posted image A za neka ozbiljnija čišćenja imam industrijski, isto bosch.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here