|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Usisivač
21.9.2021 12:44:31   
Dragica Draga
Ivana, a koja je cena tog jeftinijeg?
Svaka cast onom ko izmisli robot usisivac. Sve se slazem sto Didy napisa... Svaki dan bih mogla da usisavam koliko me prasina nervira. Sa ovim usteda vremena nema cenu zaista

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Usisivač
21.9.2021 13:46:09   
Didy
Mislim da je Ivana pisala da ima onaj iz Lidla, bio je 19-20 000 dinara. Još ga ja gledala i dvoumila se hoću-neću, sad mi krivo što ga nisam uzela. Ne planiram da uzmem taj najnoviji model koji je preko 100 000 dinara. Moraću malo da izguglam i iščitam ovih dana...



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Usisivač
21.9.2021 14:16:30   
IvanaSK RR
Didy, moj je bio 25000 din. Ovi drugi su bili posle njega, ali mi nisu delovali isto. Mada nema tu neke velike razlike. Mozda kod baterije... Naravno da i dalje usisavam ja, ali mnogo redje nego pre. Za svakodnevne mrvice i prašinu mi je ok. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Usisivač
21.9.2021 14:41:26   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Didy

Mi imamo stepenište i čupave tepihe u dnevnoj. To sam svesna da će biti problem. Pragove nemamo, kablove nemamo, sve je kroz zidove razvučeno dok smo kuću gradili. Takođe ne verujem da može da izdrži baterija da sredi celu kuću odjednom 150m2, ali nek jedan dan sređuje sprat, drugi dan prizemlje i milina. Svesna sam i da ne može da zameni detaljno usisavanje i ribanje, ali ja stvarno ne mogu svaki drugi dan da usisavam kuću (treba mi 2-3 sata) i za brisanje podova još sat i po + terase sat vremena.... Strašno! S druge strane, nervira me kad ima maca i trunja, a ja shvatim da realno nemam vremena da sređuje tokom radne nedelje i onda se devica u horoskopu živa pojede kao da je smak sveta. 🤣 Takođe sam imala ženu koja mi je spremala kuću, ali nisam bila zadovoljna, stalno sam neke zamerke nalazila, ali to već mislim da je problem do mene i do horoskopa. 😁Dakle, treba mi ovo čudo da mi smanji nervozu koju izaziva svakodnevna prašina, mace i trunje koje vidim po podu. 



Pronalazim se. 🤣

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Usisivač
21.9.2021 15:41:33   
Dragica Draga
Uf, skupi su mi iskreno. Ali mislim da vrede. Nadam se da ce biti prilike i to da nabavim. Odlicna stvar stvarno

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Usisivač
17.10.2021 20:40:32   
milicicak


IZVORNA PORUKA: Didy

Mislim da je Ivana pisala da ima onaj iz Lidla, bio je 19-20 000 dinara. Još ga ja gledala i dvoumila se hoću-neću, sad mi krivo što ga nisam uzela. Ne planiram da uzmem taj najnoviji model koji je preko 100 000 dinara. Moraću malo da izguglam i iščitam ovih dana...





Didy, naš je bio oko 320e na akciji na Amazonu. Usisava i briše u isto vreme.
Vratila sam tepihe u stan, svi su niski i nečupavi. Ok ih usisa, samo ume da se ponekad upetlja u resice. I dalje sam zadovoljna 😀 

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Usisivač
17.10.2021 21:37:53   
dddaca
Milicicak, kupila si ga na Amazonu? Koliko vam je bila carina?

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Usisivač
18.10.2021 8:21:14   
milicicak


IZVORNA PORUKA: dddaca

Milicicak, kupila si ga na Amazonu? Koliko vam je bila carina?



Mm ima neku kombinaciju za kupovinu sa Amazona, ne ulazim u detalje samo kažem šta hoću 😀

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Usisivač
18.10.2021 12:18:50   
dddaca
user posted image super ti je to

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Usisivač
18.10.2021 23:12:35   
Didy
Još se nisam odlučila... Ne znam ni ja. Bojim se da neću biti zadovoljna i da će na kraju završiti u kutiji. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Usisivač
6.2.2022 20:06:58   
dddaca
Kakva su vam iskustva sa usisivacem koji ima posudu umesto kese? Ili da opet uzmem klasican sa kesom. Ovi stapni o kojima pisu Dunja i Ana su super, ali za moj budzet dosta skupi.

< Poruku je uredio dddaca -- 6.2.2022 20:07:21 >

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Usisivač
6.2.2022 21:57:56   
IvanaSK RR
Ja imam posudu koja se puni vodom,ne znam da li n taj mislis? Meni je dobar.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Usisivač
7.2.2022 8:32:14   
dddaca
Ne, nisam mislila sa posudom koja ima vodu. Ne znam gde bih prosipala tu prvljavu vodu a da ne zapusim kanalizaciju. Ipak tu ima i prasine i dlaka i svacega.
Mislila sam na usisivac koji ima posudu u koju ide prasina, a ne u kesu. Nesto ovako

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Usisivač
7.2.2022 8:44:16   
Sanjica26 RR
Daco, imam ja taj prvi plavi Samsung. Zadovoljna sam kako usisava. Praktičan je. Samo bi trebalo da se filter pere nakon tri do četiri usisavanja. Ako je zaprljan nece da usisava kako treba i bruji. Ja ga često ubacim u masinu sa prljavim krpama koje koristim za pod, sa stazom iz kupatila. Mm rucno opere. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 7.2.2022 9:01:27 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Usisivač
7.2.2022 9:13:40   
dddaca
Moze da se pere u masini? To mi nije palo na pamet. Jos uvek se dvoumim izmedju modela sa posudom i klasicnog. Sinocm sam pricala sa drugaricom koja ima slican model i kaze da je u pocetku bio super i da je onda poceo slabije da vuce, da mora cesto da se istresa filter.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Usisivač
7.2.2022 11:13:02   
Sanjica26 RR

Vidis Daco, ovaj sundjer izvadim i operem. Uglavnom mm pere rucno, a ja kad stavljam u masinu tipa krpe za pod, brisko i to ubacim. Evo mogu jos jednom da usisam i vec moram da operem. Jako često usisavam. I kutija se prazni. Tako da ja planiram i stapni da uzmem, kad bude neki popust. Verovatno kao Anin.
user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 7.2.2022 11:24:27 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Usisivač
7.2.2022 11:28:53   
dddaca
Hvala Sanjice, pomogla si mi. Mislila sam da cu olaksati sebi ako samo ispraznim posudu, ali ako filter treba da se cesto pere, onda mi to nije resenje

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Usisivač
7.2.2022 11:44:41   
Sanjica26 RR
Meni je ovaj usisavac odlican. Nisam htela one papirne kese. Kutiju ispraznim, posle četvrtog puta usisavanja isperem sundjer i nikakvih komplikacije nema. Za sekund se opere ako peres rucno. Meni je jos lakse sto ga gurnem u masinu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Usisivač
8.2.2022 10:06:30   
Didy
Meni su oni s posudom na vodu savršeni, već 3. smo kupili koji je na taj princip. 

A onaj robot usisivač sam jutros opet u Lidlu merkala, sad je 12 000 dinara i opet ga nisam kupila. Imamo tepihe u skoro svakoj sobi, zbog njih ću morati da palim redovan usisivač, na stepenicama isto ne može... Bojim se da ću ga kupiti i da ga neću koristiti.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Usisivač
8.2.2022 11:10:01   
IvanaSK RR
Ako su cupavi tepisi sumnjam da ce moci na njih. To zavisi od cetkica. A i ako bude radio na njima samo povrsinski usisa. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Usisivač
8.2.2022 15:30:58   
Didy
Ma, u dnevnoj i u trpezariji su čupavi, a i kod dece u sobama su neki debeli, tako da bih za to i za stepenište sigurno morala veliki usisivač uključivati, a kad ga već uključim i vučem gore-dole, usisaću sve. Zato sam i odustala, ali svaki put ga pomalo šmeknem sa set_om. 😉



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Usisivač
11.2.2022 21:11:25   
Leptiric123
Jel ima neko iskustvo sa Rovus usisivacem iz Dormeo radnji?


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Usisivač
11.2.2022 22:36:36   
Ana RR
Ima moja kuma i psuje ga non stop user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Usisivač
12.2.2022 10:05:01   
Leptiric123
Kuku...🙈 ja ga dobila od svekrve...ona odusevljena pa kupila i meni

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Usisivač
12.2.2022 10:29:18   
nata11
Ja ga imam na poslu uzas zivi po meni user posted image

A premisljala se da ga uzmem.

Nista ne uvlaci .

_____________________________





(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here