|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Usisivač
14.10.2013 10:29:56   
lesica
Lepo ste me odgovorile od kupovine usisivača na vodu.
E sad dajte mi pravi savet, koji usisivač da uzmem user posted image Ono zbog čega planiram da ga uzmem su pseće dlake. Da se razumemo, moj pas se ne linja previše, ali opet... Do sad smo prolazili ok sa starim usisivačem, ali je on nešto poludeo, a i iskrena da budem ona kesa mi je dojadila više.. Dakle sad bih uzela neki sa posudom.

Dajte mi preporuke! Fala vi unapred user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Usisivač
17.10.2013 19:19:06   
lesica
Pa javite se, pišite na šta da obratim pažnju, i dajte preporuke.
( utepaću se ovih dana sa odabirom koječega)

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Usisivač
29.11.2013 13:36:59   
Anck Su Nmaun
Uhh moj se raspaadaaaaa! Sav se u delove raspada user posted image

Razmisljam da uzmem onaj na vodu.... a vidi Lesica pise nesto da se predomislila user posted image moram da pitam sto ?

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 29.11.2013 13:43:24 >

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Usisivač
29.11.2013 13:41:15   
vikiveki
Ja koristim usisivač na vodu i nemam nikakvih zamerki ,jeste da je veliki i teško mi je vući ga po kući ali kada usisam sa njim sve blista,a kada usisavam ovim običnim,što i radim skoro svaki dan nekako mi se čini kao i da nisam usisavala

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Usisivač
29.11.2013 13:42:41   
Anck Su Nmaun
Kod mene u stanu se prasino uzasno vidi! Ako usisam, obrisem prasinu a ne oribam......... kao da nista nisam uradila user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Usisivač
29.11.2013 13:45:35   
vikiveki
Joj Anck i kod mene je od prašine užas,deca su to non stop skaču i prašina se diže i samo taloži...zato ja svaki drugi dan mogu brisati prašinu i opet se vidi...jedino kada deca negde odu onda bude čisto duže vreme

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Usisivač
29.11.2013 14:00:34   
2002m
ja imam ovaj gorenje vec duze vreme i zadovoljna samuser posted image
user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Usisivač
29.11.2013 15:00:54   
minnica
Mi smo kupili neki Fox usisivač na vodu. Vuče kao lud. user posted image Zadovoljna sam.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Usisivač
29.11.2013 15:06:18   
New Mom
Naš usisivač je neki Bosh-Siemens nasleđen od mm babe i star je skoro koliko ja. Al sjajno radi. Doduše, mm usisava, pa mi svejedno.user posted image
Imala sam i Cepterov i još neki na vodu, s*anja neviđena. Loše su usisavali, a još se zezaš sa filterima i posudama, užas.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Usisivač
29.11.2013 16:07:06   
isidora88
nama je mateja odvalio onaj poklopac od usisivaca, sad je zalepljeno selotejpomuser posted image
inace smo ga dobili za svadbu, neki gorenje, nije na vodu, nije los

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Usisivač
29.11.2013 16:26:05   
Ivanka 75
ja posudu koristim samo leti, usisam, izadjem napolje i istresem je direktno u kantu, odmah operem na cestmi i gotovo.
Zimi koristim kesu, imam Gorenje usisivac (sa turbo cetkom, fenomenalna je!)

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Usisivač
29.11.2013 16:35:04   
Ana RR
Mi imamo neki gorenje koji se može koristiti sa posudom za vodu i sa kesom. Nismo nikada koristili sa posudom jer se naknadno kupovala, ne kupismo je odmah i tako prođe vreme.

Tada kada smo kupovali ja sam se zalepila za neki huver, dugačak i visok, ne moraš da se saginješ, fantastičan. Doduše, i cena mu je bila fantastična pa me mm lagano "odlepio" od njega user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Usisivač
29.11.2013 16:44:31   
Žapkić
Moj je "Bauer" sa vodenim filterom. Prezadovoljna sam, mada me nervira to pranje posle svake upotrebe. A što se tiče usisavanja-kupi sve-toliko je jak da diže tepihe.user posted image MM mu je odvalio one ručke za otvaranje, pa je jedno vreme bilo malo komplikovno za korišćenje, jer sam morala da ga prenosim iz prostorije u prostoriju držeći ga odozdo, ali smo to zavarili i sad je OK
Za prvu pomoć, da ne uključujem taj vodeni ako se nešto prospe, imam neki "Gorenje". Nije nešto jak, ali služi svrsi

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Usisivač
29.11.2013 17:09:45   
Štetica
Ja imam samsungov sa dodatnom posudom i nekim filterom koji se stavlja na cev,a ima platnenu kesu koja se prazni. Sva prasina,mrve i sav krs ide u tu posudu koju posle usisavanja prospem. Za 2,5 godine jednom sam skidala filtere da operem,a kesa se prazni bukvalno jednom u 6 meseci,jer skoro nista neprodje u nju. Razlika u ceni izmedju tog i obicnog usisivaca je bila oko 1000din,ali se isplati jako brzo. Sveki je skoro kupila isti i cini mi se da je rekla oko 6500 da je kostao.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Usisivač
11.4.2014 20:32:16   
Anck Su Nmaun
Trazim neki dooobra usisivac, predlagali su mi neke Samsunge i Gorenje... mOja mama ima ovaj na vodu i kaze da je prezadovoljna..
Sta mislite....sutra idem u kupovinu ... svaki savet dobrodosao!!

user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Usisivač
11.4.2014 20:49:50   
New Mom
Ne znam kakav je. Posala sam gore, imala sam 2 neka sa posudom i filterima i to bas skupe i bili su potpuno s*anje. Imam praistorijski sa kesom i jos sljaka sjajno.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Usisivač
11.4.2014 20:55:42   
pocahontas
a da li imate da preporucite neki rucni usisivac, onaj mali, kao kuhinjski?
planiram da kupim, a nemam preporuku ni za jedan...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Usisivač
11.4.2014 20:57:24   
Anck Su Nmaun
Ja imam taj neki ali to je raspad... em sto se raspao em sto vise ne vuce uopste. Imam utisak da samo kalorije skidam dok usisavam ali prasinu ne user posted image

Na jednom forumu sad citam Svi hvale ove na vodu i da ne bi zivi vise imali obicne ..hmm... zanimam me da li sem sto ima posla oko skini natoci vodu, operi.... radi dobro posao ipak mi je to najvaznije!?

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Usisivač
11.4.2014 20:59:27   
Anck Su Nmaun
Poc ja imam taj rucni ali boze sacuvaj jako slabo vuce... ako uzimas uzmi sto jaci jer oni su mali pa im treba dosta snage!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Usisivač
11.4.2014 21:04:43   
New Mom
Meni iskreno bolje vuce ovaj stari sa manjom usisnom snagom od tih sa filterima.
Gledaj kolika je usisna snaga a ne ona oznaka sto stoji. Tipa 1800W a usisna je samo 350W.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Usisivač
11.4.2014 21:28:27   
pocahontas
moja mama ima cepterov na vodu i kune se u njega, e sad, da li je stvarno dobar ili samo nece da prizna da je bacila brdo love, nemam pojma, koristila sam ga, ali kod nje, a ona nema tepihe, a plocice moze dobro da usisa i najobicniji usisivac, tako da se ne bih usudila da ga preporucim, ali da je cimanje oko ciscenja-jeste.
mi imamo stihl-ov usisivac, onaj okrugli veliki i imam utisak da bi i mene usisao ako bih ga okrenula prema sebi, fantastican je. menjas kese i ne mislis user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Usisivač
11.4.2014 21:30:34   
pocahontas
evo ovakav, samo raniji model, moj je SE 60 http://www.takolako.rs/user/usisivaci/stihl-usisivac-se-61/44_958_15092_1_0_0/item.jsp
taj bih preporucila, za razliku od ceptera, jako je dobar.

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Usisivač
11.4.2014 21:34:45   
Anck Su Nmaun
Bas sam o takvim i citala da su dobri ali to mi je veeeliko... ovaj sto sam postavila sliku je mozda najmanji od tih na vodu.

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Usisivač
11.4.2014 22:58:54   
branki*
anck,ja imam na vodu usisivac i vuce kao luduser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Usisivač
14.5.2014 10:05:31   
Anck Su Nmaun
O pa nisma se pohvalila da smo uzeli ovaj mali Gorenje na vodu i PreeeZAdovoljna sam!

Vuce kao lud, nema prasine a sta sve nakupi vidim tek kad otvorim filter ... odlican je.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here