|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.11.2017 13:40:37   
Duškić
Mi ni sa kim, ustvari bila je jedna cool komsinica ali se odselila, vec 4 god.smo u zgradi i ni sa kim se nesto ne druzimo. A znacilo bi mi, ali sta da se radi!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.11.2017 19:02:29   
emicaa
Ljiso jel se planiras vratiti,znam koliko volis salas.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Kakav vam je komšiluk?
21.11.2017 1:00:53   
MamaNecaVo

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: NevenaAleksejmom

Meni je nekako bezveze da se komsije nedruze.

Jel se ti druzis sa komsijama?


Da.
Sa komsijama.iz zgrade pored i svih okolnih zgrada.
Ljudi iz moje zgrade nisu zainteresovani za druzenje
Na prosto dobar dan ne znaju da uzvrate.Samo prodju.
Nisam neko ko nece uljudno pozdraviti komsiju pa makar ostala i bez povratne reakcija.Tako sam vaspitana.
Da ne pricam kako zivim u prizemlju pa mi 24h zvone jer misle da sam vratar zgrade.
Jednostavno,jako cudna grupacija ljudi zivi u toj zgradi.
Uglavnom su to ljudi koji rade u drzavnim sluzbama i shodno tome glume nivo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Kakav vam je komšiluk?
21.11.2017 9:34:35   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ljiso jel se planiras vratiti,znam koliko volis salas.

Ne.Mozda u starosti ako mi moji prepisu salas user posted image . To bih volela. Ovde smo renovirali, kupujemo namestaj, uveli grejanje, novi prozori. Dete sam prebacila u vrtic. i td i td.
Tata letos hteo da mi prepise salas a ja mu rekla sta mi sad vredi, jedino da ga prodam ne treba mi kuca na 30 km da mi propada. Mislim moji nisu korektni prema meni i tamo su me tretirali kao stranca a ne clana porodice zato sam se i naljutila. Shvatili su naravno koliko sam im znacila, sad treba oni da kose travu, sve odrzavaju, skupljaju lesnike i orase (a lesnika 200 stabala) i ne mogu sveda stignu. Tata svaki dan ide na salas a nije morao dok sam ja tamo zivela. Sta da im radim.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Kakav vam je komšiluk?
21.11.2017 10:07:07   
isidora88
Ljiso a gde sada zivite, u gradu?
Nama je komsiluk ok, ne zalim se. Super mi je sto nam je ulica mirna, svaka kuca u okolini po dvoje, trojeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Kakav vam je komšiluk?
21.11.2017 10:22:21   
bubulence
Isi, gde ste vi sada? U kom delu?
Mi smo ovde prezadovoljni komsilukom, ali trazimo neku nekretninu da kupimo i koliko gledam kako izgleda sama nekretnina, toliko gledam i da je komsiluk normalan. Od jedne kucice smo odustali bas iz razloga sto pored zivi zena koja nije sva svoja

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Kakav vam je komšiluk?
21.11.2017 10:26:11   
Misha i Ljisha
Mi smo u Futogu u muzevoj kuci.user posted image Sad sam se zapravo "udala". Do nedavno je on bio taj koji se udaouser posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Kakav vam je komšiluk?
21.11.2017 10:26:51   
isidora88
Kod Gras-a :) bas je porodicno naselje

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Kakav vam je komšiluk?
21.11.2017 10:34:16   
bubulence
Na naselju? To je super lokacija za porodicu. I nas stan je u blizini.
Ljiso, zao mi je sto si otisla sa salasa jer znam da si ga volela... Ali, ko zna zasto je to dobro user posted image ...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Kakav vam je komšiluk?
21.11.2017 10:48:38   
MamaNecaVo
Joj blago vama koji ste u tom kraju.
Mislim na NS i okolinu.
Obozavam taj deo.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Kakav vam je komšiluk?
21.11.2017 19:13:25   
Anck Su Nmaun
Kod nas bi bilo idealno da nema dve namcoraste babe koje stalno prave neke pobune user posted image i sve kvare.
Inace u ulici ima bas puno dece, mirna ulica, mogu decu samu da pustim, bas smo uboli user posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Kakav vam je komšiluk?
21.11.2017 20:58:38   
MamaNecaVo
Bas je super kada u komsiluku ima mnogo dece.
Jos ako su po godinama tu negde,ma divota.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Kakav vam je komšiluk?
21.11.2017 21:24:27   
isidora88
Bubi Adice, odmah preko puta u jednoj od ulicica. Mi imamo svoje dvoriste od zgade koje je ogradjeno, celo leto je stariji sin bio sam napolju po ceo dan, ja sidjem sa bebcem u toku dana kad stignem.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Kakav vam je komšiluk?
21.11.2017 22:01:24   
Anck Su Nmaun
Hheheh to kod Grasa moze svasta da bude i Satelit i Telep i Adice i Naselje user posted image user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 21.11.2017 22:02:15 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Kakav vam je komšiluk?
21.11.2017 22:15:31   
mama Jo
Isidora, bubulence, Nevena - vi ste sve Novosadjanke, jesam dobro razumela?

Ja sam kod Grasa 😊 na Naselju 😊
Meni je Naselje bas lepo, porodicno, ima dosta zelenila, par malih parkova za decu, ponekad se vrtimo okolo-naokolo u krug, ali mi je bas lepo.

Ja bih bas volela da u samoj zgradi imam nekog sa kim bih mogla da se druzim, ali na zalost nema... blizu su mi dve drugarice sa decom koji J.vrsnjaci pa se onda svakodnevno druzimo. Ali blizi komsiluk bih volela malo ,,bolji "

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Kakav vam je komšiluk?
21.11.2017 22:32:48   
MamaNecaVo
Mama Jo,ja sam iz BGa.
Novi Sad je moja velika ljubav i smatram da je to grad koji ima dusu.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Kakav vam je komšiluk?
21.11.2017 22:35:13   
Sanjica26 RR
Meni je zao sto se ne druzim sa nekim u zgradi. JA se sita ispricam u liftu.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Kakav vam je komšiluk?
22.11.2017 8:36:29   
emicaa
ja se ispricam sa prvim komsijom user posted image on i jos jedan stariji par sa dvoje kucica su bas divni.Ostaj onako,pozdravimo se u prolazu i to je to

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Kakav vam je komšiluk?
22.11.2017 9:00:53   
bubulence
Mama jo, mi vise ne zivimo u NS , ali imamo stan na Naselju u M.Maric. pre toga smo ziveli u Kraljevica Marka , kod supa i nije mi se svidjalo. Naselje je idealno za decu...
Isi, i taj deo je super, jos sa tim ogradjenim delom... Pustis decu i nemas o cemu da brines

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Kakav vam je komšiluk?
23.11.2017 0:04:07   
MamaNecaVo
Ja ni u liftu.user posted image
Zivimo u prizemlju.
Ali ceo komsiluk mi zvoni 24h pa dodjem kao vratar drugim recima,to se racuna kao-ispricamo se.user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Kakav vam je komšiluk?
1.1.2018 22:56:39   
Anck Su Nmaun
Dve babe kvare citav utisak u zgradi user posted image
Imam komsinice da mozemo povremeno popiti kafu ali nije za svakodnevno druzenje.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.4.2018 7:20:28   
Misha i Ljisha
Dobro jutro drage moje.

Ne znam gde drugde da uputim javno izvinjenje, vec u ovoj temi jer sam juce napravila upravo komentar na svoj komsiluk i time sam ocito uvredila neke clanove.Elem zelim da se objasnim (i pokusacu da to ne bude na dve strane)

Jako mi je zao a i tesko ako sam nekog uvredila svojim komentarom, to mi sigurno nije bila namera. Htedoh opisati svoj komsiluk kao sto bi ih opisala neka tragikomicna nasa serija, gde sam ja jedan od aktera a ljudi i mentalitet su bas stereotip opisivan eto cak i od strane televizijskih kuca.Nisam zelela da uvredim bosancke ili krajisnike, naprotiv moja mama je bosanka (i hajd da kazem "cista") pola muzeve familije su bosanci takodje.

Zamerila sam da su ovde ljudi nekulturni (napisah za moj pojam nekulturni da preciziram). Zasto? Evo primer. Nedavno me priteralo da idem u wc, i onako u zurbi vrata od wc-a koja se malo teze zatvaraju nisam zatvorila i dok sam bila u wc-a upada prvi komsija bez kucanja bez zvanja, bez najave naravno. Mozete misliti kako mi je bilo neprijatno. Da zato sam kupila zavese da mi ne vire kroz prozor, i zato u poslednje vreme zakljucavam kucu, jer zelim da ih naviknem da cu imati malu bebu i da ne zelim da mi se upada kad god u bilo koje doba dana. Sto je ovde normalno. Ne zelim da me vidi svu znojavu u spavacici bez brusa ili kako dojim dete. Mislim da bi svaku od vas to nerviralo jer ne postoji granica privatnosti. Dolazi se do prozora sa komentarom nesto mirise sta se to kuva, dodju u sred rucka pa mi bude neprijatno sto uopste jedemo. I td itd. Ja se salim i kazem da su to bukvalno komicne scene u filmovima gde verujem da biste mene sazaljevali user posted image . Ja nisam u losim odnosima s komsijama. Naprotiv. Isti taj komsa sto je upao nedavno dok sam bila u wc je dosao i doneo kvasac i rekao ako mogu da mu umesim strudlu s makom. Zenu je izgubio majka mu je stara. Kad god nesto napravim podelimo, sad se vec i salimo jer cesto na prozoru kao u crtacima iznesem da se prohladi pa komsa dodje na prozor da se zasladi.

O psovkama. Da moja mama je bosanka i ona sama kaze : bez svega ce bosanac lako al bez j-bi ga nikako. user posted image Da previse psuju, a opet to mi je stereotip. Muzika koju slusaju je krajiska. I zato i napisah kako zivimo u Krajiskoj ulici koja u potpunosti opisuje svoje stanovnike. Ni u jednom momentu nisam zelela ikog da uvredim. Ja svoje komsije volim ali volim i svoju privatnost i stoga me neke stvari naravno tangiraju u vezi njihovog mentaliteta. Ja znam da je to sve ovde normalno da komsija zna gde se sta nalazi u tudjem dvoristu, da dodje da s nogu poprica, da se ovde casti ako kupis komad namestaja, i td i td. Ako je to ovde normalno ne mora da znaci da ja treba tako da zivim. Ja u zivotu nisam usla nepozvana u necije dvoriste a kamoli kucu ako mi niko nije otvorio vrata. Ja sam tako vaspitana. I da doziveh kulturoloski sok dosavsi ovde. I da naziv ulice ih sve opisuje jer su opisani svim streotipima.

Ja se jos jednom izvinjavam ako se neko nasao uvredjenim ili povredjenim zbog mog jucerasnjeg pisanja.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.4.2018 8:07:48   
Sanjica26 RR
Ljiso, vidis kako moze da se pise u odgovarajucoj temi. user posted image Zbog toga smo je i zakljucali. Ne samo zbog tvog masenja tema, nego i zbog drugih devojaka koje to namerno rade i porem mojih opomena.
Ma, razumem ja tebe za komsije. Lose si se izrazila. user posted image I to je tako protumaceno. user posted image Mora da se biraju reci. Ipak portal prati mnogo ljudi.Mnogo puta napisem nesto, pa izbrisem. Ne brini se. Nije zbog toga zakljucana tema. user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 2.4.2018 8:15:22 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.4.2018 8:13:49   
Misha i Ljisha
Sanjice hvala na razumevanju. Jako sam se juce rastuzila i sto je ispalo da vredjam nacionalnosti i sto je zakljucana tema. Naravno utisak da je zbog mog pisanija.
Meni mm uvek kaze:ti ne mozes ukratko. Ne mogu ja to i kad pokusam da docaram dozivljaj ili situaciju uvek mi je sve zivopisno. Takva sam. Kazem jos jednom mi je zao i zbog lose biranih reci, i zbog masenja teme

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.4.2018 8:25:50   
Sanjica26 RR
Ni ja ne mogu ukratko mislim u uzivo razgovoru. user posted image
Ja moje komsije u zgradi ne cujem. Skoro sretnem komsinicu koja zivi na nasem spratu ciji je muz umro. Nisam ni znala. Zivi sama. Ni dece nema. Bas prijatna zena. Posle muza joj je umrla sestra. Sad joj je majka bolesna. Sad kad bude mrs kad budem napravila nesto hocu da joj odnesem nesto.Zao mi je sto je sama.
A kod roditelja dok sam zivela komsije su reci nema.
Pukla mojima cev i voda je otisla u komsinicino dvoriste. Nije to bilo strasno, da je poplava. Mladja komsinica pozove inspekciju da tuzi tatu. Ceo zivot prave smicalice posebno ta mladja (50godina sad ima). Posle dva meseca je srela tatu i izvinjava mu se jer je pogresila. Nije trebalo da tuzi moje.
Onda komsije u dvoristu posto delimo dvoriste su jako bile neprijatne. Mama uzme da ocisti celo dvoriste, dodje komsinica i gurne je. I to sve su se tako ponasali jer smo sa Kosova. Nazivali nas raznim imenima.
Ali kad je deda komsija umro nemam nikog osim unuke koja je psihicki lose (sizofrenija). Sta ce tata ode okupa dedu,obrije ga i obuce. Inace on je po ceo dan psovao u dvoristu i tako se istresao. Nesto mu smeta. Dodje da kaze.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here