|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.4.2018 8:36:27   
Misha i Ljisha
Sanjice to jeste strasno, ako je samo zbog toga odakle ste poreklom. I mi delimo dvoriste, stoga ja ne mogu da ga zakljucavam. Meni smetaju nekulturni ljudi, drski i bezobrazni. A ima ih raznih raznog porekla sa raznih strana. Pisala sam takodje kakvi su ti ljudi s kojima delimo dvoriste, isto nisu sjajni niti po mom ukusu sto se kaze. Ali osnovni red mora da se zna i kultura. Ja svoju D ne pustam izmedju 3 i 5 ni napolje da ne bi uznemiravala nikog. Ako se zivi u zajednici tako ma kakvoj bilo, u smislu u zgradi ili tako u dvorisnim stanovima ili ako se deli kuca pa makar i sa porodicom mora da se zna red. Ja sam tako vaspitana. Smece se ne baca po dvoristu vec u kantu i onda naravno da coveku dojadi da cisti za drugima i da mu tako nesto smeta. Meni je to osnovna kultura isto kao i tebi i tvojima. Trudimo se da nam svima bude lepo i uredno i ugodno za zivot a onda se neko buni. Nepojmljivo mi je.
Evo riknula mi susilica, ja u ocaju. Kaze tata pa prostri ves napolju. Toliko je malo dvoriste da stvarno nemam gde. Ili ce ovi ljudi prolaziti kroz moj strik da bi dosli do svog ulaza ili moram strik rasiriti izmedju dva svinjca bukvalno. Komsija lev drzi svinje, komsija desno drzi svinje. Smrdi sve na sve strane u zadnjem dvoristu. Naravno da nikog nismo tuzili iako je to ovde zabranjeno. Komsija je cak svinjac naslonio na nasu garazu, znaci nema svoj zid. U garazi nam smrdi kao da mi drzimo svinje. Po meni to nista nije u redu ali hajd ne zameramo se. Ali ono sto ja vidim jeste da covek sto ima vise tolerancije i razumevanja sve ga vise iskoriscavaju. I to boli. Zasto sam ja budala? Dobar i lud su oduvek bili braca. I tvoj tata, ima razumevanja za coveka koji ga psuje. Ali eto neki ljudi su takvi a neki onakvi. Uz malo truda svi mi mozemo lepo ziveti.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.4.2018 8:43:03   
AnaTamara
Sa sadasnjim komsilukom sam na dobar dan, kako ste, slabije se druzim jer nema niko mojih godina, a ni uzrasta mog deteta. Zato vise vremena provodim sa detetom kod mojih, zive 1 km od nas, jer je zgrada puna dece a svi mi kao porodica.

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.4.2018 8:45:25   
Sanjica26 RR
E, pa tako su nas roditelji vaspitavali. Cuti, preskoci se. Ne moras uvek da kazes sta ti smeta. Stvarno nekad mora da se kaze posebno kad te neko pravi blesavom. Mnogo sam vise cutala, nego sto sam nesto rekla, jer eto tako smo vaspitani.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.4.2018 8:52:42   
Misha i Ljisha
Isto Sanjice. Isto. Mm je cak moj takav, on nema problem. Obicno sam ja ta koja vice "Cuti ne zameraj se bezveze". A ponekad se covek zapita dokle vise cutati.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.4.2018 9:21:39   
IvanaSK RR
Sanjica vec napisa.. Tema je zakljucana zbog konstantnog mašenja teme...
Zgrada pored nase je jako blizu, na dva metra. Nasa terasa se skoro spaja sa terasom dotičnog komšije. Koji od kada se doselio non stop pali rostilj na terasi, sve sa cumurom. Meni se tamo ves suši. A vetar tako duva da nam miris udje i u stan i u zgradu iako je sve zakljucano. Da ne pricam o društvu koje se skupi uvece i toliko su glasni da iritiraju. I letos mu je receno da smeta sve to, al ga bas briga. Skoro smo osetili miris u kuci (sve zatvoreno), izlazim na terasu, vetar duva, smrdi sve, beli ves mi na zici.. Kazem mu jel moze to da pomeri. On proprlja nesto u fazonu da gs bas briga. Muz izadje napolje i kaze mu da nije u redu, on kao tuzite me bla bla... Jedva uvukoh muza u kucu.
A najgore od svega je sto je ispod nadogradjena soba na donji stan, i to je velikim delom drvo. Ne daj Boze da odleti varnica na taj prostor...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.4.2018 9:38:21   
Misha i Ljisha
eto imas terasu a opet nemas gde ves da susis. Napisah bas sad da mi tata kaze da mi treba 2 hektara dvorista da bih stavila strik na odgovarajuce mesto. Pa sta da radim kad je tako??? A ves da susim izmedju dva svinjca ne pada mi na pamet. Problem je Ivana sto ako si jedan i nesto zameris onda nisi normalan a vecina nas cuti. I tiho te tapse po ramenu jeste u pravu si ali niko da te podrzi. Da svi iz zgrade dignu frku i halabuku drugacije bi se covek mozda ponasao. Nego eto nauceni da cutimo. Sto se tice svega valjda u zivotu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.4.2018 10:19:18   
IvanaSK RR
Ne znam.. To za svinjac stvarno nije u redu...
Ja imam kombinovanu masinu, ali ne susim uvek ves u njoj... (masim temuuser posted image ). Leti i kad je lepo vreme susim na terasi, ali od takvih ludaka čovek ne moze ni na sopstvenoj terasi da susi ves.
Da se razumemo, da je bio normalan, izvinio se i pitao da li nije problem (pre toga me je video na terasi), rekla bih ok, komsija, nije problem. Ovako mi samo dodje da mu udjem na terasu i polomim roštilj 😂😂

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.4.2018 10:27:49   
Misha i Ljisha
Nije u redu a opet kako reci ljudima koji eto pored nas zive od njive i hrane se od toh svinja ajde nemojte drzati u urbanoj ste sredini i po zakonu ne moze i da ispadnes djubre??? Ovaj drugi opet radu u firmi i ima solidnu platu al covek ima 3 dece. Treba to othraniti. Obrni okreni kako reci? A tvoj komsija nije ok pogotovo sto te prethodno video. Mogao ti doviknuti da ne siris ves

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.4.2018 14:09:00   
Sarav
Stvarno imate problema sa komšilukom..
Pisala sam i ja jednom o šljokari koji živi u stanu pored nas i o njegovim ludilima u sred noći. Omakne tv na najjače i tako od 1,2 pa do 5. Spava preko dana a noću pije i luduje. Jednom sam mu poslala muža na vrata pa se izbalansirao inače sam pre toga više puta zvala policiju i kad dođu utiša, pa sutra opet isto.


_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Kakav vam je komšiluk?
25.4.2018 20:59:55   
Anck Su Nmaun
Ja ne znam sta smo bogu zgresili da imamo ovakav paket ludaka u zgradi.
Pored dve babe koje vecito nesto zakeraju imamo i jednu zene sa dwtetom koja se sa svima posvadjala. Inace se vidi da je malo zveknuta al ja sam bila ono ok sa njom zdravo zdravo i ponekad po koju procaskamo. Dl
Zena inace od skoro vozi i uvek se parkira na dva mesta a inace nam je parking jedva za 5 auta . Uvek frka. I uvek se njoj kao precuti a vi se snalazite.
Da bi danas pametnica pocela u svom nekom ludilu da vriati kako smo se parkirali blizu nje. Haoos vriska po ulici.
I ode negde vrati se i parkira iza naseg auta
Mm kuca da otvori jer je blokiran a ona nista nece da otvori. Dete vice mama otvori ona se dere necu. Jedva nagovorih mm da ne zove pauka. Zvao njenog oca pa ce covek doci da pomeri auto...kakava ludnica boze sacuvaj.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Kakav vam je komšiluk?
26.4.2018 8:35:26   
mama Jo
O, boze, stvarno nas ima svakakvih...a nikada necu razumeti ljude koji tako prave probleme oko gluposti. Sto bi moja mama rekla - ona nije bas sama 😂
Mislivsi da ima neke podstanare u glavi 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.5.2018 10:33:33   
Anck Su Nmaun
Vec par dana je mir u komsiluku...ne mirise to na dobro user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.5.2018 11:00:19   
MimaKos
Prost i nekulturan..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.5.2018 13:04:06   
mama Jo
Steta volela bih da je bolji

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.5.2018 13:08:52   
MimaKos
A nisu matori, mladi uglavnom

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.5.2018 13:10:03   
Anck Su Nmaun
Rekoh da kupim trecinu zgrade jer nijw vwlika pa da budem vecinski vlasnik mozda bide mir user posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.5.2018 13:10:31   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Vec par dana je mir u komsiluku...ne mirise to na dobro user posted image

Bice akcije, znači user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.5.2018 13:12:04   
Anck Su Nmaun
Imamo danas sastanak user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.5.2018 13:19:22   
MimaKos
Kod nas izbije svadja svaki put

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Kakav vam je komšiluk?
5.5.2018 8:51:35   
mama ivane
Mogu reci da imam kosije daleko im lepa kuca user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Kakav vam je komšiluk?
5.5.2018 9:24:05   
mama Jo
☹ ljudi posandrcali skroz na skroz...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Kakav vam je komšiluk?
5.5.2018 11:17:21   
mama ivane
Skupe se odredjeni broj abronosa i ogovaraju ljude zalosno basuser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.10.2018 13:01:09   
Olga75
Ja imam prekoputa kafanu, ajd sad pobedite to user posted image
Znači komšiluk mi je uber, em se oseti kuvanje po vasceli dan em imaju petak- subota veče žive svirke. Dobrica mi je na granici živaca jer urbani svet kapira kako može da parkira gde mu padne na pamet. Sad već i meni pada na pamet da otvorim kapiju i počastim Dobrija lovom. Pecovan je pa može samo gaće da im podere

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.10.2018 13:02:20   
jess021
Olga, pretpostavljam da je Dobrica pas😂😂

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.10.2018 13:09:58   
Olga75
Ooo, da, jedan nervozni i nadrndani džukac user posted image
a i komšiluk je prekoputa taj koji uliva nervozu. Što reče frau Gabrijela: moj Dobrica je nervozen na ljude koji se osete na kafane-restorane-poštare user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here