|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.10.2018 13:46:04   
Olga75
Kud spomenuh komšiluk user posted image
Malopre se neki munkaši sa sve kamionom parkirali na kapiju i ajd na kapiju al pravo na neku mučenu juku koju već deset godina planiram da zapatim i ona se primula i živi. Sad stvarno fizički odvajam Dobricu od kapije i čekam uber mehandžiju da mu se načestitam mile nove godine ( tako naša lesica kaže)
pa ljudi nije dosta od mene što trpim pijane tinejdžerke što se kikoću i zapišavaju, sad već i kubikoše moram da udovoljavamuser posted image
pa, Dobrice moj, naoštri zubiće!

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.10.2018 15:51:45   
Ana RR
Olga user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.10.2018 20:47:25   
milicicak
Olga, ja te obozavam 😂 bas si nedostajala!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.10.2018 20:58:28   
lesica
Oldži 😘

A čuj, bar nam mehana neće biti daleko user posted image decu kroz pendžer da nadgledamo.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Kakav vam je komšiluk?
30.10.2018 10:24:08   
Olga75
Idemo na nešto pod sačem a decu ću da podmitim da naprave sve što im padne na pamet dok ručamo. Damjana ću posebno da častim ako se popiški na šank user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Kakav vam je komšiluk?
1.11.2018 15:31:00   
Anck Su Nmaun
Ovo je tema da samo ja pisem svoje dogodovstine i da bude uvek aktivna.
Samo cu reci prosle nedelje zvala policiju...toliko user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Kakav vam je komšiluk?
1.11.2018 16:28:37   
emicaa
Anck zasto 🙀
Preko puta nase zgrade su u jednu veöiku kucu smjestili alkoholicare i tako te,svaki dan dolaze ljudi koji ih obilaze.Svako vece s balkona gledam pijane budale kako se pjevajuci,galameci i teturajuci vracaju tu.Tako da divan mi je komsiluk

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Kakav vam je komšiluk?
21.1.2019 16:21:54   
Sanjica26 RR
Moj komisluk u zgradi je jako fin, ali imamo jednog komsiju koji nije uopste normalan. Cak stavise mislim da je bolestan. On i zena imaju dvoje dece. Zena radi. A on uskoro ostaje bez posla. Uzme decu iz vrtica. Evo sad je toliko vikao na decu i lupao po kuci da je mm probudio. Meni se zeludac prevrnuo. Htela sam da mu kucam na vrata. Nego mi mm nije dao. Jadna deca. Izivljava se.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Kakav vam je komšiluk?
22.1.2019 9:01:09   
emicaa
U nasoj zgradi u stanu ispod nas zivi neka zena moza 50 godina ima.definitivno joj nesto fali u glavi.Od ujutru do navece muzika tresti,ali stalno ista ojesma.Bukvalno cijeli dan sluaamo jednu pjesmu.Kazem slusamo jer je toliko pojacan zvuk da mi ludimo u stanu.Kad joj pozvodimo nece da otvori.
U stanu pored nje zivi mjesec dana jedna zena koja je od prekjuce u psihijatriji.
A tu je i porodica albanaca iz Makedonije sa cetvoro djece.Kad god prolazim pored njihovog stana unutra je ratno stanje.Djeca vriste ili placu a oni ili galame na djecu ili jedno na drugo

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Kakav vam je komšiluk?
22.1.2019 9:34:41   
bebilule
Emice draga, kao da opisuješ favelu user posted image .
Mi živimo u kući, ok je. Drago mi je što u ulici ima klinaca njegovog uzrasta. Već su to mali banditi.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Kakav vam je komšiluk?
22.1.2019 10:20:59   
BubaBubica



Emice kod vas stvarno ludnica 😵 kako izdržavate tako?


Mi isto živimo u kući i imamo ok komšiluk, niko nikog ne dira, većinom su to stariji ljudi pa su u fazonu da su komšije veća rodbina nego prava rodbina. Ja mislim da je pravo bogastvo imati normalne komšije jer kad slušam kako neko ima problema sa komšijama jer njima u životu dosadno pa ajde da smaramo i ne damo mira drugima mi se diže kosa na glavi.



_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Kakav vam je komšiluk?
22.1.2019 10:30:21   
emicaa
BubaBubica sa ovim sa cetvoro djeca nemam problem,nismo na istom spratu pa ih ne cuje.Tako da zabole me sta rade.A ovu ispod koliko mogu ignorisem,kad mi prekipi lupam joj a ako ni to ne pomogne odem i zvonim dok ne utisa.Ako nastavi ovako sa muzikom(a hoce)onda cu pisati zalbu vlasniku zgrade.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Kakav vam je komšiluk?
22.1.2019 13:25:10   
lesli
Oh prava tema za mene 😁

Sa komsijama od iznad ne razgovaramo vise. Poplavili su nam stan jedno 4-5 puta. Na stecu, samo jednom je bilo da je morala da se skida kuhinja i budji iza. Naime zapusio im se odvod od sudopere i oni su to tako gledali dok se nama kuhinja nije napunila vodom, da bi rekli mi smo to videli da je zapuseno ali ta voda polako otekne. Curilo je nama u stan kroz neke spojeve cevi. Ostalo smo prosli sa manjom ili vecom flekom na plafonu. Dalje tresu prljave krpe, mrve, tepihe, zalivaju zardinjere sa cvecem, bacaju pocupano cvece preko terase, ljuske od jaja, blistere od lekova itd. Takodje, imaju i macku i jednom smo nasli izmet na nasem simsu a drugi put brdo dlaka (macijih, nadam se 😂). O ciscenju stana u sitne sate da ne pricam. Pricali smo, tj. mm uglavnom. Nije pomoglo. Pozvala sam komunalnu inspekciju i oni ih opomenuli. Od tada su se malo smirili...

A ovi ispod su kupili stan, renoviraju ga vec mesecima i ne deluje da se kraj nazire kao da prave Skadar na Bojani. Burgijaju i lupaju u vreme kucnog reda, u par navrata cak i nakon 22. Neko im lupao u radijatore, ali se pitam sto im ne pozvase (komunalnu) policiju?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Kakav vam je komšiluk?
22.1.2019 14:47:13   
emicaa
Lesli i kod tebe veselje 😂😂😂 
Sa takvim nema drugacije nego policiju im nakaciti

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Kakav vam je komšiluk?
25.1.2019 20:26:26   
Maraj
Komsije preko puta nas kupili nekog kera... to kuce toliko laje da je to strasni. Kad ga izvode laje u hodniku, cela zgrada jeci. Par puta mi decu probudio.
A komsije 2 sprata iznad nas imaju i kuce i mace . Doselili su se pre god.dana i sada se meni u zadnjih 10-ak dana u kupatilu pojavljuju mravi. Naravno, kroz ventilaciju. Gde ve mravi nego kod zivotinja. A najcesce kod macaka. I sta ja sad da radim. ... stan da prskam ne mogu imam malu decu. Nikad bube i mrave imali nismo a sad eto nadjem po kojeg u kupatilu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Kakav vam je komšiluk?
25.1.2019 20:48:06   
emicaa
Maraj i mi imamo macu ali nikad nismo imali mrave u stanu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Kakav vam je komšiluk?
25.1.2019 21:19:15   
Maraj
Od peska kazu da se stvaraju mravi. Ili ga vec bude u pesku.
I iznad mojih su bili podstanari koji su imali macku. Isto su im se mravi pojavili

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Kakav vam je komšiluk?
25.1.2019 21:24:27   
milicicak
Maraj, ja stvarno ne znam da postoji veza izmedju drzanja kucnih ljubimaca u stanu i pojave mrava. Mi imamo macku evo vec 7 godina, nikad mrave u stanu nismo imali. A vrlo efikasno ubija i vece insekte koji ulete kroz prozor 😁 a i jedan zalutali slepi mis se nije lepo proveo 😂
Moj komsilul je hmmm, pa fin. Fino se jave i to je to

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Kakav vam je komšiluk?
25.1.2019 21:25:09   
milicicak


IZVORNA PORUKA: Maraj

Od peska kazu da se stvaraju mravi. Ili ga vec bude u pesku.
I iznad mojih su bili podstanari koji su imali macku. Isto su im se mravi pojavili



Kog peska?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Kakav vam je komšiluk?
25.1.2019 21:29:02   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: milicicak



IZVORNA PORUKA: Maraj

Od peska kazu da se stvaraju mravi. Ili ga vec bude u pesku.
I iznad mojih su bili podstanari koji su imali macku. Isto su im se mravi pojavili



Kog peska?

Verovatno misli na pesak gde mace obavljaju nuzdu.
Mi nemamo mrave, imamo kuče.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Kakav vam je komšiluk?
25.1.2019 21:38:26   
milicicak
Hmm, tolike godine imam macku a nisam imala pojma da se posip zove pesak 😂 a nikad nisam videla da iz njega izlaze mravi a cistim ga redovno

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Kakav vam je komšiluk?
25.1.2019 21:41:09   
Maraj
Znala sam da ce vlasnici ljubimaca da se jave odmah user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Kakav vam je komšiluk?
25.1.2019 21:46:12   
Maraj
Jao mili...sad je to posip user posted image dobro ajde sad to pomodarstvo user posted image
Taj posip je nista drugo nego pesak

Nije ni vazno kako se zove.
Pozalila sam se na mrave iz ventilacije koji mi dolaze od komsija. A i za to postoji lek. Ali problem mi je sto ne mogu zbog male dece da prskam stan. L se svuda zavlaci a S je cesto na podu. I kako sad da istrebim mrave
Komsije da preselim ne mogu

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Kakav vam je komšiluk?
25.1.2019 21:46:56   
nata11
Maraj ja se nisam javila samo sam pomislila da je moj komsiluk tolerantan 😁😁 Zivi bili jos 100 godina. Navikli se na moje dve ludace koje ne zaklapaju. 
Mace ne idu u obican pesak (bar moje nisu). Kupuje im se poseban mirisljav pesak. 



_____________________________





(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Kakav vam je komšiluk?
25.1.2019 21:48:02   
nata11
Naprskaj sirceta tu gde izlaze ili u krugu oko njih posipaj prasak za pecivo. 

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here