|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 [23] 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav vam je komšiluk?
31.7.2020 9:47:33   
flamingos
Ne da se Mirko.Bolje oni da se čuvaju.😂


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Kakav vam je komšiluk?
31.7.2020 10:09:53   
physio70
Mirko, ako ti se ne mesaju u zivot sta te briga.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Kakav vam je komšiluk?
31.7.2020 10:10:59   
jabudic
Ja komšije imam ako hoću, a nemam ako neću.

Živimo u gusto naseljenom mjestu, ali iz te ulice imamo svoj putić, most, potok, šumu, kapiju na mostu i potpuno smo izolovani.
Komšije su nekih 200m od nas, ali mi smo u zelenilu i ja nikoga ne vidim, ako sa tom namjerom ne izađem na ulicu.
Moj muž vječito šeta u boksericama, jer nema ko da ga vidi, i uživamo u tom miru.

Ali kažu kad ti je sve potaman stavi kamen u cipelu da te žulja. E taj moj kamen u cipeli su prve komšije ( koje nisu tako blizu), ali nisu normalni i oni se deru non stop. U pitanju su majka i sin, oboje matori. Nekada se svađaju, nekada i tuku, a kad najnormalnije komuniciraju, sve odliježe od njih. Nekad počnu u 6h ujutro, nekad se šetaju oko kuće do 2-3h posle ponoći ( znam jer naši psi laju), i tako.

Navikla sam, tu smo skoro 10g, mada nisu uvijek bili ovoliko ludi. A kad mi zasmetaju ja pomislim zamisli da mi je ovakav u kući, ljepota što je samo u komšiluku. Očekujem da se to riješi, jer vidim da smetaju svima. ili će se poubijati, ili će završiti u nekoj ustanovi za liječenje (za koju je po meni odavno zreo).



< Poruku je uredio jabudic -- 31.7.2020 10:13:27 >

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Kakav vam je komšiluk?
31.7.2020 10:14:07   
flamingos
Joj Jabudic-ispisa,pročitah i-tako je.👍



(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Kakav vam je komšiluk?
1.11.2020 10:44:28   
branki*
nama su nasi,tj osoba jedna koja zivi ispod,doveli policajce na vrata juce.i to ne komunalne,nego prave,dvojicu od dva metra u punoj snazi.
imali smo dvojicu majstora,montirali troja sobna vrata i radila je busilica ,sve ukupno ne ni 5 minuta,recimo 3 put po minut.a
da bi se zacula straasna lupnjava u radijator.nakon pet minuta dolazi komsinica od iznad,starija fina zena da mi se izvini,kaze -nisam ja ni lupala,ni busila.reko-naravnoi,nema problema,busilo se kod nas,a ko je lupao,verovatno ova ispod.da bi nakon 10 m se culo opet zvono i ja otvaram,a oo dva grmalja..uz osmeh-sta se desava ovde,ja ,takodje uz osmeh-kazit vi meni.
kazu,mi smo samo culi uobicajenu deciju grju,nista drugo.i ja objasnim.vide oni majstore,i poznaju se cak.kazu da u svkoj zgradi imas po jednog takvog.


< Poruku je uredio branki* -- 1.11.2020 10:47:55 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Kakav vam je komšiluk?
1.11.2020 11:50:16   
mama Jo
O boze branki, da li je moguce? Znaci stvarno ima svakakvih ljudi.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Kakav vam je komšiluk?
1.11.2020 11:51:33   
Andjelcicc
Strasno Branki, i mi imamo jednu kretenku, sređujemo potkrovlje, a nju zanima ko lupa, ko busi itd... A pritom sam na papiru ostampala u kom su stanu radovi i do kada ce trajati... I pored toga nam smarala majstore, dok joj nisam sisla do stana i očitala lekciju, jer kucni red ne remetimo.... 


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Kakav vam je komšiluk?
1.11.2020 12:13:15   
flamingos
Branki,pa strašno.


(odgovor članu Andjelcicc)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Kakav vam je komšiluk?
1.11.2020 16:39:45   
bokicak1
Branki da li si najavila radove i da ce kratko trajati? Danas i da uradis sve po propisu moras da ocekujes neku neprijatnost. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.11.2020 15:35:16   
branki*
nisam najavila.nisam ni znala da ce da buse.ali,zaboga,,,tri minuta samo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bokicak1)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.11.2020 15:39:22   
mikica88
Strasno, bzb komsinica.
Salim se,

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.11.2020 17:05:42   
emicaa
Branki strasno,tacno u svakoj zdradi ima po jedna takva budala.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.11.2020 20:03:58   
Sanjica26 RR
Divan😄 Nista ih se ne tice. Kad mm kosi dvoriste oni navuku roletne. I stalno govore da nesto damo para za gorivo, za kosilicu. I na tome se zavrsi. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Kakav vam je komšiluk?
3.11.2020 6:57:56   
mikica88
Moji su za sad fini.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Kakav vam je komšiluk?
4.11.2020 18:58:20   
Ivanka 75
Poslednjih nedelja vrlo radoznao 😂Dodju tako radoznalci do nase kapije i stoje i gledaju sta radimo. Tj sta radi mm. A smenjuju se baba i deda radoznalci, miraju sve da isprate, naizmenicno. I tako stoje i nadgledaju kako mm rilja dvoriste, pkstavlja ivicnjake, razvodi struju, danas su betonirali i opet su se izvirivali, sve u nekom poslu 😊
Inace, dobar je komsiluk, osim ovih radoznalaza iz Diagon Alley 😄

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Kakav vam je komšiluk?
4.11.2020 23:23:49   
Didy
Prvi komšija primitivac teški. Opet je danas palio lišće pred kućom, smrdela je cela ulica. Neki dan je zapalio, a ja tri mašine veša iznela da se suši, lep dan bio. Strašno! Na granici sam da ga prijavim, samo ne znam tačno kome se prijavljuju takve bahanalije. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Kakav vam je komšiluk?
6.4.2021 9:13:46   
Queen Lady
Ja cu kratko i jasno: Komsiluk mi je mator.... user posted image

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Kakav vam je komšiluk?
6.4.2021 9:28:41   
mati
Raznolik. Kulturno se javim i to sve. Bez intimiziranja.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Kakav vam je komšiluk?
6.4.2021 11:49:54   
flamingos
Super je moj komšiluk.Svako gleda svoja posla.Još u današnje vreme,zbog opšte situacije,izbegavamo svaki kontakt.


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.3.2023 17:59:14   
Kata90
Da vam ispricam,kako vec par dana prolazim....od nas druga ulica jedna starija baka oko 70godina....kada izadje na ulicu stoji pred kapijom i svakog prolaznika pita koliko je sati...sad ima ko kaze ima ko ne..Naravno prosla i ja pored nje i pita i mene nista nisam rekla,i tako svaki put.A danas kaze ona meni,tebe sam čekala da mi kazes koliko je sati vtf vise,sta je zapela za mene...a pored nje je danas stojala mladja komsinica i rekla sam joj molim te objasni joj da mi se ne obraca.....ne kontam,zena ima poremecaj ali me i napada....izgleda da cu morati promeniti pravac,ko neka vestica je 😐 sta mislite o ovome? I da sam u startu rekla za vreme opet bi me smarala.Mozda ima lose namere,neznam sta da mislim....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Kakav vam je komšiluk?
3.3.2023 6:43:04   
Milena18
Kato, možda je baka samo dementna, meni tako deluje. Sigirno bi te pitala i da si joj već rekla, ali što misliš da je zlonamerna?
Naše komšije iz nove zgrade pored naše kuće zaključavaju kontejner 😂 Otprilike u vreme kad je zgrada napravljena, nama su odneli dva kontejnera koja su bila na 50 metara od nas. I kad su se oni uselili, stigao novi lep zeleni kontejner 😁 Međutim, posle par meseci zateknemo katanac i nalepljeno obaveštenje da je kontejner pod video nadzorom. Mislim, razumem, oni su ga zakupili (mi to nismo ni znali) i ne žele da ga mi koristimo, ali baš katanac... Kao da nije moglo lepo da se kaže, u ulici nas pored njih ima samo deset_ak. 

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Kakav vam je komšiluk?
3.3.2023 6:59:04   
Kata90
Zato sto me gadno pogleda,i osecam tu negativnost kada prodjem pored nje....Jednostavno ne mogu da je smislim.Ko zna scim se bavi....

A ovo vama za kontejnere,bas glupo to zakljucavati....boze koja debilana,kontam da je to zajednicko uvek i bilo.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Kakav vam je komšiluk?
3.3.2023 8:45:00   
dddaca
I taman kad pomislim da sam svasta cula i procitala, vidim ovo za kontejner. Pa kako ih ne mrzi da otkljucavaju i zakljucavaju? Pa ja samo gledam koji je otvoren da gurnem onu kesu i da se udaljim sto pre. Da ne pipam nista.
Kato, i ja mislim da je baka dementna, da ne upotrebim neki malo tezi izraz. Ako ti bas smeta, idi drugom stranom ulice ili je jednostavno ignorisi

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Kakav vam je komšiluk?
3.3.2023 10:30:49   
Milena18
Kato, to sam i ja htela da napišem. Ako ti smeta, samo je ignoriši, ništa drugo ne možeš.
Daco, imaju ključi i stanari i radnici komunalnog koji prazne kontejner. 😂 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Kakav vam je komšiluk?
3.3.2023 10:50:41   
Ana RR
Milena, e pa sad sam sve čula user posted image

Mada i dan danas mi je potpuni hit to što je moj komšija u zgradi u kojoj sam živela kao devojka, probušio rupu ispod praga da bi mogao da provuče lanac i zakačio katanac za otirač user posted image

Kato, ne znam šta da ti kažem, ja ne razumem šta znači to "gadno me gleda, ko zna čime se bavi". Lično ne bih mogla da prođem pored nekoga i pravim se luda a nešto me pitao. Pa makar i 10 puta dnevno odgovorila na isto pitanje. Starost nije laka, pogotovo ako mozak ne funkcioniše više.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 22 [23] 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 [23] 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here