|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.3.2011 11:39:34   
Jele
Pobediću vas sve sad.... Kuća iznad nas čovek ima svinjac, možete misliti kako to leti smrdi user posted image Svi okolo pale lišće i travu kad im se ćefne, pa eto malo malo pa ste u dimu... Inače, kako se pojavila ova komunalna policija, sad ću da ih uposlim, ma kakve svinje u gusto naseljenom mestu, kakva vatra i paljeje bre user posted image Sva sreća pa nam je plac ogroman pa taj smrad leti ne dolazi do kuće inače nikada ne bih došla ovde...

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.3.2011 11:41:39   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Jele

Pobediću vas sve sad.... Kuća iznad nas čovek ima svinjac, možete misliti kako to leti smrdi user posted image Svi okolo pale lišće i travu kad im se ćefne, pa eto malo malo pa ste u dimu... Inače, kako se pojavila ova komunalna policija, sad ću da ih uposlim, ma kakve svinje u gusto naseljenom mestu, kakva vatra i paljeje bre user posted image Sva sreća pa nam je plac ogroman pa taj smrad leti ne dolazi do kuće inače nikada ne bih došla ovde...

Joj kod mojih je slican,ali stereo program - s jedne strane stala, s druge svinjac koji se ama bas nikad ne cisti...ubija leti! Al dobro,nema komaraca user posted image
Ma ne znam sta je gore - da li stan gde stalno neko vidi nad glavom,stalno se nesto placa ne znam ni ja za sta jer racun navodno ne moze da se dobije user posted image ili kuca gde je svako na svom i bas ga briga sto se dim i smrad iz njegovog dvorista siri na sva druga user posted image

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 152
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.3.2011 11:41:45   
Olga75
prvo nagon mi je bio da je dograbim i presavijem preko kolena i onako roditeljski izvaspitavam
ali sam joj samo rekla da je to stvar svekra i svekrve i da ce njima biti super sa bebom , ako odluce da je dobiju , kad se muz , ona i cerka odsele
Posle se mislim , idi dete u materinu , kad odrasli pricaju ne treba se mesati user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Kakav vam je komšiluk?
2.3.2011 11:43:45   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: olga75

prvo nagon mi je bio da je dograbim i presavijem preko kolena i onako roditeljski izvaspitavam
ali sam joj samo rekla da je to stvar svekra i svekrve i da ce njima biti super sa bebom , ako odluce da je dobiju , kad se muz , ona i cerka odsele
Posle se mislim , idi dete u materinu , kad odrasli pricaju ne treba se mesati user posted image


user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 154
   RE: Kakav vam je komšiluk?
10.3.2011 10:10:33   
eni26
Crn,da crnji ne moze biti heheh (crnci i crnkinje ) ... Ima i francuza ,arapa i portugalaca! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Kakav vam je komšiluk?
10.3.2011 10:25:32   
isidora88
uzasan i to samo zbog neke porodice iznad naseg stana,inace su ostali skroz ok,cak komsinica u stanu pored nam vadicep za flase,neki alat ako nam zatreba,uvek fino procaskamo kad se sretnemo ali ovi iznad 24 h urlaju ali bukvalno,lupaju kao nenormalni,buse i burgijao i danju i nocu,deca mi se deru kao nenormalni,bacaju namestaj,sutiraju loptuuser posted image user posted image user posted image user posted image
stalno se zalimo a oni kuliraju,ne znam kako da ih urazumim,sto puta probude mateju jer je nenormalno glasna bukauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Kakav vam je komšiluk?
10.3.2011 11:26:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eni26

Crn,da crnji ne moze biti heheh (crnci i crnkinje ) ... Ima i francuza ,arapa i portugalaca! user posted image
user posted image user posted image
Kod mene su svi dobri user posted image

(odgovor članu eni26)
  Direktna veza do poruke: 157
   RE: Kakav vam je komšiluk?
10.3.2011 11:36:23   
lanajelena
Iznad mene je drugarica iz osnovne i bas je tiha ne cujem je uopste sem kad galami na telefon user posted image a ostali stanari su studenti za divno cudi svi su mirni pogotovo kad je spavanjac...mislim da smo mi najgori u zgradi user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Kakav vam je komšiluk?
10.3.2011 11:42:40   
aleksandrova
sve matorci i alapace...jedina mlada i pametna komsinica treba sad da mi dodje na jutarnju kafu :) ne mogu da zivim bez nje iako se znamo tek godinu dana obozavam je

_____________________________

mozak mi je otiso na odmor

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Kakav vam je komšiluk?
10.3.2011 11:49:45   
Didy
Opičen u najmanju ruku. Ispod nas roditelji i dva sina od po nekih dvadesetak godina. Svađaju se toliko da mm kaže vrlo često - Daj da zovemo policiju, ovi su na granici da potegnu pištolje. I to se svađaju svako sa svakim. Muž sa ženom, mama sa sinovima, tata sa sinovima, braća međusobno... Haos. Onda se nekad malo potuku opet svako sa svakim. Onad bude - Ti si mene udario, marš iz moje kuće. Onda se svi napiju zajedno, odvrnu muziku u 2h ujutro i mire se, ljube, smeju, plaču... Žurka!
Komšinica iznad nas ustaje u podne, a leže u 5h ujutro, pa kad je nekad pogodi pesma u 3h ujuro, ona odvrne do panja i počne da peva i da igra i skače po stanu, pa se onda čudi kad joj neko od matoraca lupa na vrata. Kao - Zamisli koji bezobrazluk, on se meni usudio lupati na vrata. Orman su montirali nekoliko dana isključivo u periodu od 15-18h i od 22-24h. Moje dete je pevalo danima pesmu iz vrtića: "Saša lupa jednim čekićem..."user posted image Procuri im kupatilo, nismo mi. Jok, od ovih dole procurilo na naš plafon.
Otac i sin sa 4. sprata se bukvalno klali noćima. Tata izbaci sina u gaćama na uicu u 2h ujutro u sred zime i onda ovaj stane ispod prozora i psuje ovom gore, ovaj od gore preti da će ga ubiti kao psa... Tata je umro prošle godine, a sin završio u mentalnoj ustanovi... Ostalo su penzioneri pored kojih ne možeš proći, a da te ne ispitaju sve i gde ideš i šta radiš i kad ćeš doći i šta si jeo...
Treba li još? Nešto sam i zaboravila sigurno.
Srećom, ovde smo podstanari, pa smo odmah znali da je privremeno, tako da smo sve ovo shvatili kao jednu ekskurziju na Brodu ludaka.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Kakav vam je komšiluk?
10.3.2011 11:59:10   
Sanjica26 RR
Uh, ja kad bih pisala o svom komsiluku ne bi bilo krajauser posted image . Ne znam uopste da li ima neko normalan u toj zgradi. Iznad nas zivi samohrana majka sa cerkom. Kad devojcici majka nije tu ona dovede drugarice i jure po stanu. Desava se da dete vozi i rolere po stanu. Pre neki dan sam je zamolila da bude tisa, ali dzabe. Majka cim udje u stan pocne da vice na dete i da joj govori najstrasnije reci.
Pored nas zivi baba kojoj sve smeta. Ako se tusiramo npr. oko 10 sati uvece ona posle mog muza nagrdi kako galamimo. Kad neko pusti u zgradi muziku ona misli da smo mi i lupa nam u zid. Bolesna je. Vise ne pricam sa njom..jer me je na ulici nagrdila kako galamimo. To je bilo vreme kad sam ja bila pred porodjajem i bas mi nije bilo do toga da pravim buku.
I kao slag na tortu na prvom spratu zivi decko psihijatrijski slucaj. Svaki put kad je utakmica odvrne do daske muziku. Ima devojku koju kad se napije prebije od batine. Uvek se cuje kako vristi. Jednom prilikom smo zatekli krv u hodniku. Jedva cekam da nadjemo drugi stan i da pobegnemo odatle.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Kakav vam je komšiluk?
18.3.2011 14:39:50   
Sesilija 83
Mi zivimo u kuci i imamo par normalnih komsija aima i ludaka,bas prekoputa komsinica kojoj je stalno pomerene zavesa sa prozora i ona tu sedi i strika i prati ko ja dosao ko posao sta nosi sta vozi isl,pa sutradan ispituje,a imamo iza nase kuce druga ulica lika koji radi tetovaze inon stop se cuje neka muzika a najvise nocu jer covek samo tada ima inspiraciju i stalno dolaze neki  kosijaneri i potpisuju se motorima i sl,a zena mu je takodje sva isarana,imaju 2cerkice pa samo cekam da i njih ispise,a inace nama je nudio tetoviranje sa popustom jer smo komsijeuser posted image ma cirkus je blaga rec,ima jos ludaka ali ovi prednjace

< Poruku je uredio Sesilija 83 -- 18.3.2011 14:41:12 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Kakav vam je komšiluk?
18.3.2011 14:49:36   
jabudic
Divan! Komsinica preko puta mi je kao sestra, mlada zena, ima 3 djece, mogu da pricam sa njom o svemu i svacemu, da pripazimo jedna drugoj djecu, da damo sve sto treba... I ostali su stvarno vise nego korektni...

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Kakav vam je komšiluk?
18.3.2011 16:17:42   
usamljena
user posted image user posted image user posted image Predivan!
Sveki preko puta


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Kakav vam je komšiluk?
18.3.2011 16:21:25   
anajid

IZVORNA PORUKA: jabudic

Divan! Komsinica preko puta mi je kao sestra, mlada zena, ima 3 djece, mogu da pricam sa njom o svemu i svacemu, da pripazimo jedna drugoj djecu, da damo sve sto treba... I ostali su stvarno vise nego korektni...

Jabudic lociraj se majku mu,pa da i ja dojem tamouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Kakav vam je komšiluk?
18.3.2011 16:24:01   
JMPM
IZVORNA PORUKA: anajid


IZVORNA PORUKA: jabudic

Divan! Komsinica preko puta mi je kao sestra, mlada zena, ima 3 djece, mogu da pricam sa njom o svemu i svacemu, da pripazimo jedna drugoj djecu, da damo sve sto treba... I ostali su stvarno vise nego korektni...

Jabudic lociraj se majku mu,pa da i ja dojem tamouser posted image user posted image user posted image

I ja i ja user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Kakav vam je komšiluk?
18.3.2011 17:59:54   
New Mom
Očajan! Niko se nikom ne javlja, vrata interfona stalno razvaljuju jer nemaju ključ, jutros smo našli gomilu od nekog ko je izvršio nuždu, A NIKOME ne smeta!user posted image  Takođe, imamo odeljak sa narkomanima, odeljak sa poslovnom pratnjom (sa sve makroom) i odeljak ljudi koje mrzi do kanti napolje pa ostave kućno smeće kod sandučića. I NIKOME ne smeta! O svađama od 23h do 3h i bacanju nameštaja, renoviranju stanova bez najave po mesec i po dana od 6.30h do 23h, da ne pričam. I nikome naravno ne smeta! Smeta samo kad moje dete plače, onda lupaju po zidovima. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Kakav vam je komšiluk?
18.3.2011 19:24:55   
jabudic
IZVORNA PORUKA: JMPM

IZVORNA PORUKA: anajid


IZVORNA PORUKA: jabudic

Divan! Komsinica preko puta mi je kao sestra, mlada zena, ima 3 djece, mogu da pricam sa njom o svemu i svacemu, da pripazimo jedna drugoj djecu, da damo sve sto treba... I ostali su stvarno vise nego korektni...

Jabudic lociraj se majku mu,pa da i ja dojem tamouser posted image user posted image user posted image

I ja i ja user posted image

Vidjeces kad dodjes user posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Kakav vam je komšiluk?
18.3.2011 19:26:43   
JMPM
IZVORNA PORUKA: jabudic

IZVORNA PORUKA: JMPM

IZVORNA PORUKA: anajid


IZVORNA PORUKA: jabudic

Divan! Komsinica preko puta mi je kao sestra, mlada zena, ima 3 djece, mogu da pricam sa njom o svemu i svacemu, da pripazimo jedna drugoj djecu, da damo sve sto treba... I ostali su stvarno vise nego korektni...

Jabudic lociraj se majku mu,pa da i ja dojem tamouser posted image user posted image user posted image

I ja i ja user posted image

Vidjeces kad dodjes user posted image
Dogovoreno user posted image !Da i ja malo uzivam u komsijama user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Kakav vam je komšiluk?
18.3.2011 20:33:30   
majathegreat
Odličan!
Četiri stana u ulazu.
Preko puta drug iz razreda iz osnovne - extra, iznad drug iz razreda iz osnovne - extra i još jedan stariji bračni par sa kojima smo već 30 godina na dobar dan, kako ste i to je sve.
Pored našeg ulaza je lokal tih i fin, lepo uređen gde nam se okuplja društvo iz ulice sa kojima sam odrasla. Prelepo, pogotovo leti i jedva čekam da postave bašticu. Obožavam svoju ulicu, nisam bila tu nekih pet godina, ali sam se prošle godine vratila i ostajem tu. A to su upravo uradili i svi moji vršnjaci.

< Poruku je uredio majathegreat -- 18.3.2011 20:34:04 >

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Kakav vam je komšiluk?
18.3.2011 20:53:07   
IVA 11
Očajan, preočajan.
Sve ljudi sa strane koji su nas pojahali. Došli iz pm i dali sebi za pravo da od jutra do mraka buše, lupaju, bacaju namjestaj u ponoc, vrište iz mozga, jaoooo. Pored mene neka raspuštenica sa 3 cerke, ne zna se koja je gora. Po meni, najveca greška je to što prvo naprave stanove, pa tek onda poslovne prostore. I koliko god da ih ima, nikako da završe radove.

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Kakav vam je komšiluk?
18.3.2011 20:57:54   
isidora88
ljudi moji ja cu da poludim od ovih debila iznad mene user posted image
ne mogu viseeeeeeeeeeeeee,ako se ne preselim uskoro odrobijacu nekog user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Kakav vam je komšiluk?
18.3.2011 22:41:23   
mikica sa
tema je odlična, nema šta, u par navrata sam se od srca nasmijala user posted image
kod mene u Sa je komšiluk jako fin mada smo nakon rata imali par pacijenata iz Ist.Bosne (Žepa) koji nisu znali za šta je "sitna voda" tako da je na momente bilo i šokantnih situacija. Inače, jako druželjubiv i dobar komšiluk koji će ti uvijek priskočiti u pomoć.
Ovdje, u Švajc. je sve drugačije, kao što reče Lenaa. Imamo Nijemaca, Švajc. i sve je bilo super do prošlog ljeta kad su nam renovirali zgradu. Tad smo dobili nove komšije, između ostalog i dva Italijana koji su tik pored nas (dvoetažni stan) i ispod tog prvog. Mladi, samci plus svako veče puše marihuanu tako da o sjedenju na balkonu nema šanse user posted image
Danas im je mm pisao pismo i ubacio u sandučić (jer se to ovdje tako radi zaboga user posted image ) da prestanu s tim jer želimo koristiti svoj balkon inače će zvati policiju. Večeras otvorim balk.vrata i izbacim nos kao psić da omirišem vazduh i imam šta i omirisati, piči hašiš kao lud user posted image  Da poludiš!
U ponedeljak idemo na policiju. Neću da dozvolim da mi dijete od samog rođenja bude narkoman, ne svojom voljom!

I,kao što Lenaa reče, ovdje ti niko neće pomoći. Naše komšije su u stvari naši prijatelji koje znam iz Juge i to je to.

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Kakav vam je komšiluk?
18.3.2011 22:45:02   
marija32
Sve vojna lica u penziji...za vreme rata '99 su  njih trojica iz zgrade imali odred, ne mogu naziva da se setim. Frik do frika, naravno kada ih sve drzis na distanci, nema mnogo zamerkiuser posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Kakav vam je komšiluk?
22.3.2011 10:15:25   
Nensi*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kakvih ljudi ima,uh kako sam besna sad!!!
Od juce je komsija ispod nas poceo da lupa motkom u plafon kad stavim Vuka u dubak,a Vuk jedino u dubku ne vristi i ne histerise...Pa brate mili,ne mogu da vezem dete za krevet i da mu ne dam da ustane...Sta li ce samo biti kad prohoda i krene da trci po stanu...
A inace smo u dobrim odnosima sa tim covekom,nisam ocekivala ovo,i rekla sam mm da danas ode do njega i da vidi u cemu je problem,Vuk ne seta u tome kad je kucni red...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here