|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
20.9.2013 20:48:31   
viking
Izgleda su bata i seka, ali ja te uz-ove uzimam s rezervom, često pogreše.

IZVORNA PORUKA: Milica cica

viking vidim da si u 18.nedelji, jel znaš pol?


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
20.9.2013 20:50:52   
Ana RR
Mislim da nikad nije bilo ovoliko duplica user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
20.9.2013 21:14:43   
dunja RR
Predivan spisak user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
20.9.2013 21:28:10   
cvećka
AAAAAA, stavljajte bre te tickere, sto ne volim kad ne mogu da vas ispratim!! (: mislim da su i Goca i bebica VTO. Samo neka nas je sto vise user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
20.9.2013 22:58:37   
Milica cica
Samo da mi objasnite kako se stavlja ticker user posted image Da li je neko od vas radio amniocentezu i jesu li vam lekari preporučivali?

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
20.9.2013 23:29:39   
Dani.kv
Ja sam radila. Super sam prosla. Nista strasno. Posle toga odradili i serklaz. Sad setam i nisam strogo vezana za kucu i krevet. Naravno odmaram na levom boku i tokom dana i izbegavam sedenje i slanu hranu

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
21.9.2013 0:09:52   
viking
Maki, Cvećka i ja nismo radile amnio, inače se blizancima rađe radi, kod mene je konkretno bio slučaj da su svi rezultati dobri (dabl, ultrazvuk) a pri tom su obe bebe na prednjem zidu materice što dodatno otežava situaciju pa su doktori procenili da mi je amnio veći rizik nego korist.
A za ticker, imamo temu Kako se ubaci ticker, na prvoj strani imaš sve objašnjeno, lako je :)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
21.9.2013 9:10:29   
Milica cica
Jutro ženice user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
21.9.2013 9:12:20   
Milica cica
Za dabl su i meni pominjali da ću raditi, mada sam ja čula da se sa blizancima često na tom testu dobiju loši rezultati i da nije merodavan. Videću šta će mi dr rći na ekspertnom, ja bih radila AC čisto radi sebe da budem mirnija.

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
21.9.2013 10:07:02   
cvećka
IZVORNA PORUKA: Milica cica

Videću šta će mi dr reći na ekspertnom, ja bih radila AC čisto radi sebe da budem mirnija.


E pa ne moze to tako, i Vik je htela, pa joj nisu dali user posted image ozbiljno, zavisi od dr kako proceni, neki nece da rade... Meni licno niko nije predlagao, jer imam 27god i ekspertni UZ i Quadriple test su mi bili odlicni, a ni mi nismo hteli da cackamo dalje, kad je vec tako... neka bude kako je sudjeno. Jao jedva ih cekamo user posted image user posted image

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
21.9.2013 12:22:47   
Biki34
Joooj Cvecka kod vas ce uskoro biti veseeelooouser posted image user posted image ...
Pozdrav za sve duple trudnice(vidim da vas ima ohohoo) od duple mame...

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
23.9.2013 8:33:25   
Milica cica
Jutro svima, jedno pitanje za duple trudniceuser posted image kada je vama poceo da raste stomak?

(odgovor članu Biki34)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
23.9.2013 12:04:04   
viking
Meni odmah, u stvari još i pre trudnoće mi je od hormona bio malo natečen, a onda posle embriotransfera rastao je iz dana u dan.
Imaš na temi Slike trudničkih stomaka moju fotku iz 12. nedelje, videćeš kolika sam.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
23.9.2013 18:31:56   
*Maki*
Sto se tice double testa, statistike ni kada je jedna beba u stomaku ne mogu da pokazu neku preciznost po pitanju toga sto treba da pokazu, a tek za blizance nije radjena statistika tako da ne znam ni zasto trudnice duplice uopste traumiraju i traze da ga rade. AC jedino precizno moze da da rezultate, ali se kod blizanaca ne radi tek tako jer je jako rizicno. Secam se da sam toliko bila istraumirana sa tim double testom da nisam mogla 3 dana da budem normalna, i onda sam samoj sebi rekla da ako se tako za svaku sitnicu budem traumirala nece izaci na dobro.

Viki,ako se bebe lepo nameste moze da se vidi pol,meni su videli jasno polove u 16 nedelji, to zavisi od kvaliteta ultrazvuka i od strucnosti doktora. Jer kad se beba namesti i kada se uslika paćorak a onda uveća nekoliko puta bude ti kristalno jasno da je paćorak user posted image A sto se curica tice vide se neke tri tackice,nema omašaja user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
23.9.2013 18:37:04   
viking
Maki, bili smo pre dva dana na ekspertnom i lepo se videlo da su bata i seka :) Joj, kako ti se približilo, baš ti zavidim, ja jedva čekam!
A što se dabla tiče, meni je dr rekao da je on za blizanačke trudnoće pouzdan tek oko 50% a za "normalne" 80 %.

< Poruku je uredio viking RR -- 24.9.2013 12:18:57 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
23.9.2013 19:34:49   
17 joka
Cvecka,Maki jos malo pa se druzite i uzivate sa svojim user posted image user posted image

postavljajte slikice tamo u temu te divne trbe user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
23.9.2013 21:20:33   
Milica cica
Uh ja se naslušah svašta ovih dana pa se istraumiram user posted image što kaže Maki to stvarno ne valja, a ja nekako ne mogu da se opustim. Mi u sredu idemo na prvi ekspertni.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
24.9.2013 18:40:48   
Gocavg
i ja sam vto duplica u pravu si cvecka,doca mi rekao dva decaka mada za drugog nije siguran sto posto posto se uvek namesti nezgodno ili su prekrsene noge ja se nadam da je devojcica,user posted image
pozdrav za sve duple user posted image

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
25.9.2013 8:54:43   
bokicans
Jaoooo Divno koliko Vas jeuser posted image Ja sam bila sama ....E ne racunajte na pol koji vam kazu ,ne oslanjajte se puno.I kod nas bata i seka ,9 meseci ,sve spremili ...kad ono,Hop prvi bata,hop drugi bata user posted image

(odgovor članu Gocavg)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
25.9.2013 9:45:37   
viking
Bokice, evo prve dve sa spiska nam se porodiše, sad nas je "samo" šest :)
1. Gocavg
2. Mala bebica
3. Prvi cvijet
4. Dani.kv
5. Viking
6. Milica Cica

A što se pola tiče, ni ja to ne uzimam zdravo za gotovo, i sigurno neću sređivati sobu u plavo i roze, tako da šta god da bude - nema veze user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
26.9.2013 9:30:45   
Milica cica
Hehe i nama su rekli bata i seka, mada što vi kažete ne treba uzimati zdravo za gotovo, da se posle ne iznenadimouser posted image bili smo na ekspertnom, sve je ok, radila i dabl test isto ok.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
27.9.2013 8:09:23   
Milica cica
Nešto ste mi slabo aktivne ovde user posted image

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
27.9.2013 10:57:30   
viking
Milice, uglavnom pišemo u Tromesečjima (ti si sad na kraju Prvog tromesečja), ovde pišemo ako je nešto baš karakteristično samo za blizance. Ovo je sad iznimna situacija da ima ovako mnogo blizanaca na forumu, najčešće bude samo jedna trudnica, pa da ne bi pričala sama sa sobom druži se sa ostalim ženicama na forumu.
Evo ih teme (da znaš da je na forumu pravilo da se za sve chat teme svakog prvog u mesecu otvara nova tema, jer su to neobavezni razgovori a ne "stručne" teme pa nema potrebe da se čuvaju)

Prvo tromesečje

Drugo tromesečje

Treće tromesečje

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
8.10.2013 2:47:38   
Mache
Divan spisak zenice user posted image Kako niste malo pozurile pa da imam i ja veeeeeliko drustvo zimus?! user posted image Veliki ljubac za sve duplice i njihove trbice od mene i mojih zenskaca! Ako nesto treba, tu smo..

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo
8.10.2013 17:39:01   
Milica cica
Jesu vama dr predlagali serklaž? Meni dr spominjao za 16.nedelju da bi on stavio serklaž, e sad za desetak dana idem kod njega pa ćemo videti.

(odgovor članu Mache)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here