|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete kod nutricioniste
13.8.2012 11:45:40   
minavb
Pokusaću da se raspitam pa ću javiti. Mod, njene devojčice imaju GER i alergiju, a i slabo napreduju. Njihov problem je kompleksan. Nama na sreću nije bilo potrebno, ali znam da se na Institutu za majku i dete preporučuje Maltodekstrin kao dodatak svakom obroku.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Dete kod nutricioniste
13.8.2012 12:02:22   
minavb
Dr Šrek, mislim da se Andrija zove, rado u kabinetu za poremećaje ishrane. Zakazuje se i potreban je uput. Mislim da je dobar, čitala sam neke njegove tekstove o GERu.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Dete kod nutricioniste
14.8.2012 20:10:38   
Adriana83
Hvala puno! Nas je dr Pavkov iz kabineta uputila kod nutricioniste.I moje zabe imaju GER,netolerancije na hranu i malu tezinu za svoj uzrast.A napredovale su oko 1300 gr za 2.5 meseca.Raspitacu se i ja malo,bas sam nesto user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Dete kod nutricioniste
14.8.2012 21:20:02   
minavb
Probajte kod Sreka, mislim da je dobar.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Dete kod nutricioniste
3.7.2013 9:19:58   
lutkamala
zasto da ne. to je doktor kao i svaki drugi.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here