|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 9:07:55   
Misha i Ljisha
Ja imam slicnu sivacu masinu kad sam ja bila mama, donela mi baba teta iz Njemacke user posted image . I mogu ti reci meni nije bila nesto zanimljiva hahaha..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 9:10:20   
Sanjica26 RR
Njoj je sve sto se tice kreativnosti zanimljivo. Mislim da ce da se onesvesti kad bude dobila. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 9:12:24   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Njoj je sve sto se tice kreativnosti zanimljivo. Mislim da ce da se onesvesti kad bude dobila. user posted image


Verujem ja sam imala starijeg brata i igrala sam fudbala i igrala sam se sa auticima a lutkama su falile ruke i glave tako da nisam merodavnauser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 9:19:23   
Peace*
Ja sam imala šiveću mašinu, crvenu. Obožavala sam je!

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 9:33:31   
Anck Su Nmaun
Lesice ja sam stazu za autice i kao onaj spust ..nemam pojma kako se zove.
A T bih uzela nesto za istrazivace...a nemam pojma sta. Ona obozava tako nesto da eksprimentise. Da smislja, kad odemo kod uja , on elektricar, pa ima tih diodica i cuda i ona to sklapa , smislja.. pa s magnetima..ma cuda!
Da joj kupim kutiju za alat user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 24.11.2017 9:35:47 >

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 9:35:36   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Lesice ja sam stazu za autice i kao onaj spust ..nemam pojma kako se zove.
A T bih uzela nesto za istrazivace...a nemam pojma sta. Ona obozava tako nesto da eklerimentise. Da smislja, kad odemo kod uja , on elemtricar, pa ima tih diodica i cuda i ona to sklama , smislja..
Da joj kupim kutiju za alat user posted image

i moja D ima alat user posted image , i ima LUPU znaci jedno vreme i to dugo se sve ali SVE gledalo pod lupom user posted image , a lupa kod kineza kupljena za stvarno neke jeftine novce

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 9:38:13   
Anck Su Nmaun
Mislis na plasticne ..ah to je za bebe. Ona bi ovo za velike user posted image
Ujo kupio profi aparat pa se i time zanimala. Sve namesta poze, pa uglove..aham moze onda i to user posted image
Inace imaju kuci par pokvarenih starih pa stalno kao nesto slikajuuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 9:40:32   
Misha i Ljisha
Ma ne ne plasticna PRAVA lupa, metalna i bas uvecava do 20 puta. Ja se bas iznenadila kad sam videla kod kineza tako nesto user posted image .

i mi volimo stari fotoaparat, i jos skljoca. Mislim radi on, samo baterije i film da ubacim ali to kad bude starija. Te stare stvari je ionako tesko pokvaritiuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 9:52:10   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Mislis na plasticne ..ah to je za bebe. Ona bi ovo za velike user posted image
Ujo kupio profi aparat pa se i time zanimala. Sve namesta poze, pa uglove..aham moze onda i to user posted image
Inace imaju kuci par pokvarenih starih pa stalno kao nesto slikajuuser posted image

Anck, videla sam dobar mikroskop u pertiniju. I to sam se mislila za T.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 10:00:11   
Anck Su Nmaun
Ljiso mislila sam na alatuser posted image ne na lupu.
H je rekla da bi volela ranac za skolu al ro mi malo oset__ljivo da kupujem bez nje. Sta cu ako joj se ne svidi user posted image

T je skoro imala reportazu za vest s aparatom. H slomila prozor a ova citav izvestaj sa.lica mesta, intervjui..kidali smo se od smeha.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 24.11.2017 10:02:34 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 10:14:07   
Misha i Ljisha
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ljiso mislila sam na alatuser posted image ne na lupu.

user posted image toga imamo kod dede na izvoz heheeh...

e da a i mom tati super dosla lupa, i on cita s lupom, matorcima dobro dodje jer su coravi ko kokoske u sumraku user posted image

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 24.11.2017 10:16:06 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 11:11:27   
IvanaSK RR
Anck, mozes da vidis u radnji da li bi hteli da zamene ranac. Ili je povedi pa gledajte ranceve i pitaj koji bi volela da dobije od dekiceuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 11:13:48   
mama krava
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

MK mi smo Dunji prosle godine ispunili zelju i upisali je na klizanje, kupili joj klizaljke i evo je ove godine ide na hokej user posted image , zanimljiviji je od umetnickog klizanja ehhehe...Ali mi smo uzeli klizaljke koje se kao i roleri za male razvlace 4 broja. A i ja imam utisak da su te prave klizacke mislim te za umetnicko klizanje (drugacije su za hokej) klizaljke teze za nauciti.Nemam pojma iskreno ja ne klizem kao ni tiuser posted image tako mi se samo cini heheh


Ljisho, obzirom da ne kližem, nemam pojma, ali znam da kažu da je klizanje teže od rolera. Ona je proletos dobila rolere za rodjiš i to neke ludakči brze, pa ih je super skontala, a sad neka se čeliči i za klizaljke. Ja se realno moooogo plašim klizanja, tj ja se plašim da kližem, ali ne želim da njoj to prenosim, pa ću zato da se potrudim da nauči na vreme sve, a ove klizaljke umetničke, što kažeš, dobiće veći br, pa mislim da će moći i dogodine, ali za te pare, tj 15 ak eur, nema veze nek ih i preraste. Ja mislim da će biti baš oduševljena što su tako ženstvene, tj kao Elzine user posted image

< Poruku je uredio mama krava -- 24.11.2017 11:16:24 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 14:41:46   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ima li neko onaj super graf. Moja je to narucila od deda mraza, samo crta i crta i besumicno crta (mada ne cini mi se da je neki talenatuser posted image ). Skuplja je igracka pa ako je neko ima da cujem vredi li tih novaca.




Ima(la) je L, ne znam gdje je. Što kaže Lesi svakog gosta pola sata dosta.

Ja mojima ne znam šta ću. L ima milion želja, M nijednu. Za I šta god bi uzela već sve imamo!user posted image
ZA njih su u užem izboru pametni satovi, ona traži neki jorgan i jastuk u boji, jastuke u obliku user posted image , neku pernicu...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 14:51:19   
MamaNecaVo
Mi smo projektor,kako ja onu "masinu" zovem uzeli deverovoj devojcici.
Posle sam tek videla da ima i kopila za celih 1300 dinara a istu radnju radi i isti je smisao.
Sta znam,ok je,igra se.Crta iako je jos mala (3+).

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 14:51:45   
milicicak
Mini buba je dobila Hemijska laboratorija odusevljena je. A i nama je zabavno.
Za one koji traze drustvene igre, topla preporuka za dr Eureka stvarno je zabava za celu porodicu. I panic-lab je odlican

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 16:12:29   
Ana RR
Milicicak, to je sjajno, mom detetu bi se dopalo. Baš ću da pogledam.

Samo vi pišite, ja skupljam ideje user posted image molim samo da više pišu mame dečaka user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 16:29:14   
Sanjica26 RR
Mili, gde ima kod nas da se kupe takve drustvene igre?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 17:30:17   
IvanaSK RR
Mislim da sam videla slicne drustvene igre u Aksi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 18:22:08   
milicicak
U Beogradu u Bulevaru despota Stefana ima prodavnica u kojoj ima igara i za odrasle i za decu. Mi smo nase uzimali preko jednog kluba drustvenih igara, ko zeli pisem mu u pp da ne bude da reklamiram :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 18:38:59   
dunja RR
Želim pp :)

IZVORNA PORUKA: milicicak

U Beogradu u Bulevaru despota Stefana ima prodavnica u kojoj ima igara i za odrasle i za decu. Mi smo nase uzimali preko jednog kluba drustvenih igara, ko zeli pisem mu u pp da ne bude da reklamiram :)



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 18:40:13   
dunja RR
Kada su vaši mališani postali zreli da možete sa njima da igrate zajedno društvene igre?

Pokušala sam sa S Ne ljuti se čoveče, ali još ne ide user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 18:51:35   
Sanjica26 RR
Mozda domineuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 18:53:02   
Anck Su Nmaun
Za pocetak je Ne ljuti se covece, oko 4 god rekla bih. Probaj karte mozda, moje jako vole da igraju Uno, rata. Dobro mozda je jos mali ali mozda ga vise zainteresuje. Ili domine?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 18:56:02   
Sanjica26 RR
Mi smo npr igrali igre memorije sa kartama. Ima onih sa likovima junaka.
Mi se igramo sa S domina.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here