|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veličina garderobice... ?!
11.3.2013 19:04:16   
mamamikka
mi nosimo odavno 5-6 za Aleksu (4.5g) i 92-ku za Davida (19m). prve stvarčice su bile 56 obojici.

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Veličina garderobice... ?!
14.5.2013 12:25:05   
Meisje
Ja nekako najvise kupujem 62-68, 56 imam par i to je to. E jedino mi je problem sto mi je termin pocetkom jula i ne znam koliko stvari letnjih a koliko toplijih da kupim,tj koje brojeve toplije da uzmem..kad smo bas na prelaznom periodu a u septembru je vec hladno

(odgovor članu lolic)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Veličina garderobice... ?!
14.5.2013 17:19:57   
minnica
Moja ćerka je rođena 28. juna i imala je 3480g i 46cm. Prilično dugo je nosila 56 (neka 2 meseca), pa 62 i 68 još duže. Ona je imala 68cm tek sa 7 meseci, recimo. Mnogo zavisi i od proizvođača, jer neki ne prave stvarčice standardnih veličina. Zato ne treba kupovati velike količine garderobice, bar dok ne vidiš koliko ti je dete i kojim tempom raste. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Veličina garderobice... ?!
14.5.2013 17:39:26   
anci kv
meni je termin kraj avgusta,pa sam uzela svega par letnjih stvarcica 56 a sve sa duzim rukavom je 62,toplije i 68,ma bitno mi je prvih desetak dana a posle cu kupovati po potrebi a i dobijace dosta tako da ne treba preterivati

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Veličina garderobice... ?!
18.5.2013 14:55:52   
Meisje
Kuku meni ako bude muskouser posted image
user posted image


Minice,Anci u pravu ste,nisam preterivala sa garderobom,dosta sam dobila,samo sam kupila par stvarcica,stvarno ne znam koliko ce mi sta trajati i najbolje kad se rodi da dokupim...

< Poruku je uredio Meisje -- 18.5.2013 14:57:46 >

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Veličina garderobice... ?!
18.5.2013 15:08:31   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Meisje

Kuku meni ako bude muskouser posted image



hahahahauser posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Veličina garderobice... ?!
18.5.2013 18:15:08   
Meisje
Rekli su 99%...user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Veličina garderobice... ?!
18.5.2013 22:22:07   
anci kv
nisi jedina koja je to pomislila!!!hahahaha

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Veličina garderobice... ?!
18.5.2013 22:56:20   
Leax
IZVORNA PORUKA: Meisje

Ja nekako najvise kupujem 62-68, 56 imam par i to je to. E jedino mi je problem sto mi je termin pocetkom jula i ne znam koliko stvari letnjih a koliko toplijih da kupim,tj koje brojeve toplije da uzmem..kad smo bas na prelaznom periodu a u septembru je vec hladno

Moj bebac je rodjen pred kraj Juna ali sam mu kupila i po par stvarcica sa dugim rukavicima jer ipak nocu posle kupanja , onako malenom, sam mu ih oblacila. Sto se tice brojeva to stvarno zavisi od proizvodjaca jer meni se desilo da nam je jedan bodic 68 bio najmanji tj. kada sam ga uporedila sa 56 user posted image   Mislim da tih najmanjh brojeva 56/stvari treba kupiti minimalno jer ih vecina beba brzo izrasteuser posted image

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Veličina garderobice... ?!
19.5.2013 0:04:19   
Sanchy
Za tek rodjene bebe cak i kad imaju preko 4kg dovoljno je 56 velicina..Ja sam kupovala u Aksi i u C&A i dugo je mogao da nosi te stvarcice ,rodjen sa 3200 duzina 52,,,tako da eventualno 62 ponesto a 68 nikako to je preveliko,,naravno govorim za proizvodjace koji se mogu kupiti na ova dva mesta jer stvarno ima velikih odstupanja u brojevima u zavisnosti gde kupujete

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Veličina garderobice... ?!
19.5.2013 0:09:50   
Anoniman
Mojoj uni je 56 bilo knap kada se rodila, nosila je maksimum nedelju dana, i kupovina nove garderobice, a imala je 4i 100 i 60 cm na rodjenju, a kada smo kupovali garderobicu prvu, imala sam utisak da sam uzela veliko, mislila sam da ce plivati u odecici,sva sreca pa nisam kupovala mnogo, vec smo sto je potrebno za prve dane....user posted image

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Veličina garderobice... ?!
19.5.2013 1:17:32   
Sanchy
M.je i kada je imao 5200 i 59cm i dalje nosio 56 velicinu ,toliko je imao sa dva meseca,,moguce da je do proizvodjaca zato sam naglasila gde sam kupovala pa ako neko tamo namerava da kupuje 56 je sasvim dovoljna velicina za ceo prvi mesec pa cak i drugi

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Veličina garderobice... ?!
19.5.2013 11:06:44   
Bebilina

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Za tek rodjene bebe cak i kad imaju preko 4kg dovoljno je 56 velicina..Ja sam kupovala u Aksi i u C&A i dugo je mogao da nosi te stvarcice ,rodjen sa 3200 duzina 52,,,tako da eventualno 62 ponesto a 68 nikako to je preveliko,,naravno govorim za proizvodjace koji se mogu kupiti na ova dva mesta jer stvarno ima velikih odstupanja u brojevima u zavisnosti gde kupujete

Eh kamo srece da je i nama bilo tako, bebac rodjen sa skoro 4.5kg nije mogao u 56 ni pod razno. Cak ni owne americke marke koje su sire- njemu je oko ramena i ruku sve bilo tesno, a duzina torza pa tek... Probala mama, uvukla ga u sekino prvo odelce koja je bilo najkomotnije i slikala prozor user posted image A 62 je nosio nesto smesno kratko, oko 2-3ned jer za mesec dana je izrastao 7cm. Ma sa njim san naucila lekciju nista unapred, najosnovnije i tek po rodjenju shoping. user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Veličina garderobice... ?!
19.5.2013 11:06:48   
Meisje
Mene je najvise 'strah' da kupujem 56 i 68 pa sam nasla zlatnu sredinu sa 62. Najvaznije da imam od 56 od svake stvarcice po nesto i za hladnije i toplije dane,jedino kapiram da mi bas jakna nece trebati do septembra. Inace najvise sam kupovala u H&M i neke holandske marke

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Veličina garderobice... ?!
19.5.2013 11:27:06   
adulence
ja sam na srecu imala samo 2-3 stvarcice 56 jer je to nosila bukvalno 2 nedelje,dete za mesec dana dobilo 1,5kg..tako da sam imala srece,naravno zahvaljujuci zenicama sa rr ,da ih nisam poslusala i kupila samo par stvarcica,verovatno ne bi stigla da joj obucem 70% stvari koje sam naumila da joj kupim na srecu nisam...jer sada sa 5,5 meseci nosi stvari od 6-9 pa cak ima i stvari od 9-12 meseci koje nosi,a opet sve zavisi i od proizvodjaca,a inace ja bi da pohvalim H&M stvarcice,mi ih bas puno osimo i super su...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Veličina garderobice... ?!
19.5.2013 14:38:25   
Anoniman
Zavisilo od proizvodjaca ili ne, ja za sledece dete, kada ga budem imala nista necu kupiti 56, moze za prvih nedelju dve, ali uglavno 62 i 68.... mi imamo h&m, c&a, i carter's garderobicu, i ona je meni vec sa 6 meseci nosila 12/18 carter's, a sada sa 18 meseci H&M nosi 92, 98, 102...

(odgovor članu mamamikka)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Veličina garderobice... ?!
19.5.2013 15:28:36   
Sanchy
Carter s su jako mali bas sam juce gledala one spilhozne za M.i nije bilo velicine ,od 9 do 12 je kao od 3 do 6 e bukvalno,e sad mozda druge stvari nisu ali ovo sto sam ja gledala bukvalno je tako..ne znam,M.je nosio 56 dugo,i to sa 5200 i 59cm , citava dva meseca,,onda je on sitan u odnosu na vasu decu nema drugeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Veličina garderobice... ?!
19.5.2013 19:45:52   
Bebilina
Puno je toga do marke, ali i do gradje, duzina torza, nogu, itd...
Mi smo od 8m kad je imao 78cm i 11kg u 12-18 duksevima i bluzama, al 18-24 pantalonama i bodicima zbog pufnastih pelena. Pantalone samo zavrnem i super, bitno da je oko guze komotno i udobno user posted image Jakna nam je isto 18-24...
H&M imamo samo jedne pantalone, one chinos, uskih nogavica i one su 18-24.

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Veličina garderobice... ?!
19.5.2013 23:51:28   
Moiraina

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Carter s su jako mali bas sam juce gledala one spilhozne za M.i nije bilo velicine ,od 9 do 12 je kao od 3 do 6 e bukvalno,e sad mozda druge stvari nisu ali ovo sto sam ja gledala bukvalno je tako..ne znam,M.je nosio 56 dugo,i to sa 5200 i 59cm , citava dva meseca,,onda je on sitan u odnosu na vasu decu nema drugeuser posted image


Meni su Carter's stvarčice diiivne, ali i meni se činilo da su manje, pogotovo bodići. I tako ja uzmem bebcu kada je imao 3 meseca jedan komplet bodića veličinu 6-9 user posted image , plivao je u njima... Još uvek ih nosi i sigurno će moći da ih obuče još neko vreme, a ima odavno preko 9 kila. Dosta su rastegljivi, a izgledaju još uvek kao novi.

Inače, moji ni jedan nisu bili sitni, stariji rođen sa 3.550, mlađi sa 3.800 i veličina 56 nam je bila dobra 2 meseca (doduše, nisu nosili široki povoj, pa i to ima veze).


(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Veličina garderobice... ?!
20.5.2013 2:17:08   
Sanchy
M je rodjen sa 3200 i nosili smo siroki i pored toga 56 smo nosili dva meseca pa tek onda presli na 62,ali stvarno verovatno ima veze i sa gradjom nekome je duzi torzo nekome nogice itd..pa zbog toga oprecna misljenja o ovoj velicini user posted image

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Veličina garderobice... ?!
6.6.2013 15:26:41   
Meisje
user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Veličina garderobice... ?!
6.6.2013 15:32:44   
NadaR
Kakav bodic user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Veličina garderobice... ?!
6.6.2013 16:36:49   
Figaro88

IZVORNA PORUKA: Nada RR

Kakav bodic user posted image user posted image user posted image

Presladak jeuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Veličina garderobice... ?!
6.6.2013 18:24:03   
anci kv
user posted image
ovo je jedino roze sto sam kupila,pise br 56 a meni se cini ogromno,mada kad se opere verovatno ce se smanjiti

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Veličina garderobice... ?!
6.6.2013 19:21:42   
minnica
Mei, anči, divne su stvarčice! Tako sam i ja kupovala za devojčicu, a sad za dečaka nešto nisam inspirisana. A za curice ima diiivnih stvari. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here