|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.4.2011 1:29:16   
liliana
IZVORNA PORUKA: liliana

Mi smo prošle sedmice kupili Ford Focus Tddi, karavan. Srebrni metalik. Trebali smo uzet Reno Lagunu karavan, ali se nešto zakompliciralo. Vektru još nismo prodali, a ja navijam da ostane, da bih ja imala auto stalno na raspolaganju. E, sad MM ne može više da kuka kad pođemo za Srbiju kako nam treba karavan za gomilu stvari!!!user posted image

Morala sam citirati samu sebe: Pre neki dan mi je MM rekao da nama treba kombi ili autobus!!! Kuku, što li bi nam trebalo da nas je više od troje?!? user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.4.2011 1:54:49   
mati
IZVORNA PORUKA: liliana

IZVORNA PORUKA: liliana

Mi smo prošle sedmice kupili Ford Focus Tddi, karavan. Srebrni metalik. Trebali smo uzet Reno Lagunu karavan, ali se nešto zakompliciralo. Vektru još nismo prodali, a ja navijam da ostane, da bih ja imala auto stalno na raspolaganju. E, sad MM ne može više da kuka kad pođemo za Srbiju kako nam treba karavan za gomilu stvari!!!user posted image

Joj Lili , mi smo se nameracili na Ford fokus produzeni, bas da bi sve moglo da nam stane kad krenemo sa Matom negde... Znaci vi ne uspevate sve da popakujete? I i mm pre neki dan izjavio da jos malo pa ni sleper ne moze da nas potovari...
Morala sam citirati samu sebe: Pre neki dan mi je MM rekao da nama treba kombi ili autobus!!! Kuku, što li bi nam trebalo da nas je više od troje?!? user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.4.2011 7:35:03   
Ana007
Mi smo pre par meseci kupili Ford Fokus Cmax,veliki je i komforan auto.Pravi mali kombi user posted image Prostran mu je gepek,stanu kolica bez problema,a dok smo vozili punta,stavljali smo ih na suvozačevo sedište jer u gepek nisu mogla da stanuuser posted image .Jedina mana po meni za ovog Cmaxa je što je benzinac a troši jako,jako,puno.Da je dizel bila bi druga priča.Meni se još sviđa i Renault Scenic.

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Kakav automobil izabrati???
10.6.2011 22:58:05   
dunja RR
Pravi porodični:)

user posted image



< Poruku je uredio dunja RR -- 10.6.2011 23:01:38 >

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Kakav automobil izabrati???
10.6.2011 23:03:03   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Pravi porodični:)

 




Fiat multipla:)!

< Poruku je uredio dunja RR -- 10.6.2011 23:10:49 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.7.2011 8:45:56   
Anoniman
Mm je kupio Fiat Punto na kredit, po sistemu "staro za novo" i rata mu je 7000 din u narednih 7 godina, cini mi se. Namerno kazem da je mm kupio ,a ne mi, jer ja ne vozim niti imam slicnih ambicija, do posla idem biciklom ili autobusom zimi, a ako je neophodno, uzmem taksi.
Iskreno, nisam sigurna da nam je taj automobil uopste preko potreban jer ga on vozi do posla i nazad, jednom u 3 meseca odemo do mojih i odemo u nabavku dva puta mesecno. On ga vozi, on ga i placa user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 231
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.7.2011 9:34:32   
viking
Odličan je, i meni se sviđa user posted image

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Fiat multipla:)!


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.7.2011 9:43:26   
Anoniman
Ja se za sebe dvoumim izmedju ta dva, dizel varijanta. Reci mi da li si uzela ovaj novi Cmax, nisam obratila paznju kada je izasao? A Cmax mi je favorit za sad mada je nemoguce videti novi Senic do septembra, sve su rasprodali cak i one iz salona.
IZVORNA PORUKA: Ana007

Mi smo pre par meseci kupili Ford Fokus Cmax,veliki je i komforan auto.Pravi mali kombi user posted image Prostran mu je gepek,stanu kolica bez problema,a dok smo vozili punta,stavljali smo ih na suvozačevo sedište jer u gepek nisu mogla da stanuuser posted image .Jedina mana po meni za ovog Cmaxa je što je benzinac a troši jako,jako,puno.Da je dizel bila bi druga priča.Meni se još sviđa i Renault Scenic.

(odgovor članu Ana007)
  Direktna veza do poruke: 233
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.7.2011 12:04:25   
NadaR

IZVORNA PORUKA: viking RR

Odličan je, i meni se sviđa user posted image

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Fiat multipla:)!



Meni je naprijed ruzan user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.7.2011 12:23:39   
Anoniman
Kako su zadovoljni vlasnici Forda? Mi merkamo Fokus karavan pa me zanimaju iskustva i mane. I mm kaže da više dizel nije povoljnija varijanta, sad dođe na isto, pa zato gleda benzinca user posted image

I meni je ok Kia Rio, karavan. Ima li je ko?

< Poruku je uredio BubaMira -- 19.7.2011 12:26:06 >

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 235
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.7.2011 12:28:10   
Verus
Moja drugarica ima kia rio ali ovaj kratki-i evo vec 6 godina ga voze i nemaju nikakvih prolema.  Mada, ovde je garancija na taj auto 10 godina ili 100 000 milja, sta se pre "desi", tako da i ako se nesto desi sve se popravlja o trosku dealera, tako da dosta ljudi kupuje Kiu iz tih razloga...mada, sada i prave lepa kola, mm kaze i dosta kvalitetnija nego pre.

OT: Bubo nadje li onog zlatara na pijaci? Sibni mi pp.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.7.2011 12:30:19   
Anoniman
Bubo, ja sam nekad imala onaj punto ali 1, prvi i mogu ti reci da je bio odlican. Moji matorci imaju ovog Zastavinog i koliko sam se vozila sa njima, rekla bih da je prilicno plastican.

Ford je dobar auto i meni je opcija za novi, a znam neke koji imaju Kia Ceed i on je stvarno odlican, za druge modele ne znam.

Mi smo racunali izmedju dizel i benzin varijente, ustedom na kolicini goriva i razlici kad budem prodavala taman cu pokriti razliku u kupovnoj ceni izmedju benzinca i dizela, tako da me valjda na kraju izadje isto. Ja po BGD prelazim dosta, posebno sto mm cesce vozi moja kola nego njegova, a racunam da cu prelaziti i mnogo vise kad dodje dete.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 237
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.7.2011 12:35:14   
Anoniman
Moja greška, napisala sam Fiat umestio Ford, dakle merkamo Forda karavana ili Kiu Rio, naravno sve je to još u teoretskim planovima, još će se pregovarati a moram i da se psihički pripremim za kredit.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 238
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.7.2011 13:34:42   
viking
Čitala sam u nekom automobilskom časopisu, napravili su računicu da vide koliko se dizel zapravo isplati i izračunali su da se isplati jedino ako prelaziš 15.000 km godišnje i to bar 6 godina, što stvarno malo ko čini. Drugim rečima, za obične ljude se ne isplati.

Što se Forda tiče, u prošloj firmi smo imali nekoliko službenih Fordova, raznih modela. Meni se uopšte nisu dopali, sedišta su neudobna, zvučna izolacija nikakva, velika je buka u kabini... Ukratko, ja ne bih.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.7.2011 14:03:52   
Anoniman
Sa malim detetom ili decama user posted image obavezno KARAVAN!!!
Mi otkad smo uzeli Opel Astru karavan ne mogu se načuditi kako smo se snalazili u onoj staroj Vektri sa mini gepekom user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 240
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.7.2011 14:41:44   
Anoniman
Viking, ja isto pamtim Fordove kao izuzetno neudobne, ali mm kaže da je "druga priča kad je u pitanju karavan, komotniji je" user posted image . Ne znam kakva je ta Kia Rio (karavan), onako mi deluje baš ok a i cifra joj je podnošljiva. Moram da provršljam po tim auto- forumima. Mm je ovde jako neozbiljan, ponaša se kao dete koje treba da dobije igračku pa se zanosi više nego što bi trebalo, zato JA moram dobro sve da prostudiram.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 241
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.7.2011 14:45:00   
Ana RR
Kia Rio je skroz ok, koliko se sećam. Nije neudoban.

Ja sam još uvek vrlo pozitivno iznenađena našom Daciom Sandero, toliko sam bila protiv kupovine a sada sam prezadovoljna. Udoban i stabilan auto, prostran, baš neočekivano dobar auto.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.7.2011 14:51:59   
*Alexx*
Moje iskustvo sa veličinom automobila: kupiti auto Golf klase, ili čak Corsa klase, i kupiti krovni gepek. Po gradu vam veliki auto samo stvara problem prilikom parkiranja, a gepek od karavana vam treba par puta godišnje, kada posao može završiti i krovni gepek.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.7.2011 14:54:54   
Anoniman
Dizel ili benzinac, nakon svega?

Mi se ne bi smo vozili mnogo. Definitivno neću dozvoljavati da se mm vozika na posao i sa posla kada ima savršenu autobusku liniju do posla i plaćenu mesečnu kartu. To bi samo bio trošak više. Uostalom, kad mogu ja busom, može i on.


< Poruku je uredio BubaMira -- 19.7.2011 14:58:44 >

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 244
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.7.2011 14:54:55   
Verus
Ja vozim karavan i ne bih ga menjala ni zasta na svetu, gepek naprotiv koristimo stalno: za kolica, za nabavku namirnica (1x nedeljno naveliko), za prevoz psa do parka itduser posted image  bas bas je korisno, volim moj autouser posted image

A po tom pitanju sam postala pravi amerikenjac, obozavam velika kola, mada, da sam u NS, def. bih planirala nesto malo, bas ovo zbog parkinga sto alexx kaze...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.7.2011 14:55:46   
Verus
mm sledeci planira dizel: kaze da je potrosnja puno manja, a i on jako jako puno vozi.
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Dizel ili benzinac, nakon svega?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.7.2011 14:57:48   
*Alexx*
Činjenica je da  je karavan najbolji porodični auto, ali parking mesta ovde su... blago užasna. Ja bih sledeći svakako kupovala dizel. Jeste malo veći udar na džep u startu, ali se posle lakše podnosi keširanje na pumpi user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.7.2011 14:58:31   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Dizel ili benzinac, nakon svega?


Mi imamo ugrađen plin (odmah smo tako tražili) tako da kombinujemo sa benzinom.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.7.2011 15:01:31   
Verus
Jeste, ja jedva parkiram juga kad sam tamouser posted image ...ovo sa plinom je isto dobra opcija, znam puuuno ljudi koji su to uradili...Ne znam, mi smo racunali to za benzin/dizel i dizel se vise isplati-mada ih u SAD ima malo, bar za sada...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.7.2011 15:06:19   
viking
Slažem se sa ovim što kažeš za karavan. Ja vozim mali gradski, a gospodin viking vozi karavan. Kad se nekad zeznem pa dođem njegovim kolima u grad, poludim, a ja stvarno dobro parkiram, uglavim se između dva kontejnera ako treba ali prosto za tako veliki auto nema mesta.
A ovo za dizel se uopšte, ali uopšte ne slažem :) Skuplji, tromiji, zimi teže pali, smrdi kao fuga... baš ne volim dizel. Ne mogu da smislim ni jedan argument zašto bih kupila dizel.

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Činjenica je da  je karavan najbolji porodični auto, ali parking mesta ovde su... blago užasna. Ja bih sledeći svakako kupovala dizel. Jeste malo veći udar na džep u startu, ali se posle lakše podnosi keširanje na pumpi user posted image



< Poruku je uredio viking RR -- 19.7.2011 15:07:51 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here