|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav automobil izabrati???
25.7.2010 10:04:41   
Dora
E, kupili smo mercedesuser posted image "hajde da se drogiramo, nek se oči sjaje..." šalim se, nije taj model nego E 220
Probala sam sinoć da ga vozim ali se nisam najbolje snašla, ko da sam sela u avion. Sve je na dugme... dobar je.
Mane: skup a skup i za održavanje, skupa registracija (2,2 dizel), skup prevod, skup servis...
Inače, ja ne volim mercedes ali eto.

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Kakav automobil izabrati???
25.7.2010 15:13:39   
choopa choops
Dora cestitam!!! user posted image

Sa njime sigurno, ali 100%, niste pogrijesili user posted image Sto bi moj drug rekao Mercedes je mercedes i to je to  user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Kakav automobil izabrati???
25.7.2010 18:36:16   
Dora
Hvala! Uh,ja nisam ljubitelj merdze ali ovo je masincina! Uh, treba to znati parkirati. Ogroman je!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Kakav automobil izabrati???
10.8.2010 12:46:23   
Anoniman
Jel vozi neko Golfa 5? Jel ima ISOFIX montažu za dečije sedalice?

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 179
   RE: Kakav automobil izabrati???
10.8.2010 12:47:39   
Vučko.ba.
čini mi se da ima... al ne vozim ....mrzim golfove user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Kakav automobil izabrati???
10.8.2010 12:48:43   
Anoniman
Mene ubeđuju da na našem tržištu sam Renault ima isofix, a meni je to baš čudno? user posted image

(odgovor članu Vučko.ba.)
  Direktna veza do poruke: 181
   RE: Kakav automobil izabrati???
10.8.2010 12:50:51   
*Alexx*
Golf 5 SIGURNO ima isofix. Svi noviji automobili imaju isofix. Kako to samo Renault ima isofix? Ima i Skoda, i Chevrolet, i Hyundai...


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Kakav automobil izabrati???
10.8.2010 12:52:39   
Anoniman
Pa to i ja kažem, kako samo Renault? A drugarica mi kaže da je gledala Top Speed, i da je Goca Tržan bila gost, i da je ona nešto pričala kako se do kraja odlučila za Renaulta jer ima isofix, a ostala kola nemaju? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 183
   RE: Kakav automobil izabrati???
10.8.2010 13:05:10   
choopa choops
Golf V ima isofix. I sto rece Alexx imaju ga sva novija kola user posted image

A Goca Trzan user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Kakav automobil izabrati???
10.8.2010 13:07:34   
pepino
Ja vozim,al nemam pojma da li ima,nemojte se smijati,al sta je isofix?user posted image
Jel nesto u vezi tih AS za djecu?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Kakav automobil izabrati???
10.8.2010 13:11:09   
Vučko.ba.
eno ti pepino u temi autosjedalica sad sam kopirala članak o isofixu

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Kakav automobil izabrati???
10.8.2010 13:15:39   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Tashke

Pa to i ja kažem, kako samo Renault? A drugarica mi kaže da je gledala Top Speed, i da je Goca Tržan bila gost, i da je ona nešto pričala kako se do kraja odlučila za Renaulta jer ima isofix, a ostala kola nemaju? user posted image user posted image user posted image user posted image

Kakva glupost!
Mi imamo touran i WV polo i oba imaju isofix.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Kakav automobil izabrati???
13.8.2010 11:49:57   
Jele
Mi imamo Renault Megana

user posted image

Mm hoće

user posted image

a ja bih za sebe

user posted image


(odgovor članu mama81)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Kakav automobil izabrati???
13.8.2010 12:41:56   
liliana
Mi smo prošle sedmice kupili Ford Focus Tddi, karavan. Srebrni metalik. Trebali smo uzet Reno Lagunu karavan, ali se nešto zakompliciralo. Vektru još nismo prodali, a ja navijam da ostane, da bih ja imala auto stalno na raspolaganju. E, sad MM ne može više da kuka kad pođemo za Srbiju kako nam treba karavan za gomilu stvari!!!user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Kakav automobil izabrati???
13.8.2010 12:46:18   
Jele
IZVORNA PORUKA: liliana

E, sad MM ne može više da kuka kad pođemo za Srbiju kako nam treba karavan za gomilu stvari!!!user posted image


I mm stalno kuka kako pretovarim auto, a ja ne volim da mi nešto fali i po principu sam ''od viška glava ne boli'' (bar mene, njega izgleda da user posted image ) Šta da radim kad moram da ponesem sve za ne daj Bože i za daj Bože...

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Kakav automobil izabrati???
13.8.2010 12:50:52   
liliana
Sad mogu stat i kolica, i bebina ljuljaška i SVE igračke... JUPIIIIIIIII!!!!!!!!!!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Kakav automobil izabrati???
13.8.2010 15:07:09   
*Alexx*
Crni automobili opasniji od belih
U istraživanju koje je trajalo 20 godina pokazalo se da su crni automobili najopasniji, dok su beli, zlatni i žuti najsigurniji automobili u saobraćaju.
Automobili crne boje će u 47 odsto slučajeva češće biti učesnici u sudaru i nesrećama nego automobili drugih boja, prenosi Metro portal. Razlog je jasan - nije važno ko je za volanom (osim ako se radi o pijanoj osobi) već je problem u samoj boji i smanjenoj uočljivosti takvih automobila, objašnjavaju istraživači.

Crni, sivi, srebrni, crveni i zeleni uopšte se ne ističu u odnosu na okolinu i pozadinu, pejzaž i ostale učesnike u saobraćaju.

Do tih zaključaka su došli stručnjaci sa Univerziteta Monash iz Australije koji su analizirali izveštaje o automobilima iz 850,000 slučajeva saobraćajnih nesreća - uzimali su u obzir podatke o automobilu, vremenu i obliku nesreće. Komercijalna vozila, poput taksija izostavljena su iz istraživanja.

Nakon što su pokušali da otkriju da li određena boja privlači vozače sklone riziku i podstiče ih na divlju vožnju, istraživači su otkrili da su automobili crnih nijansi najčešći učesnici saobraćajnih nesreća. Tokom dana mogućnost da učestvuje u nesreći veća je za 12 odsto kod crnih automobila u odnosnu na bele, a predveče i tokom noći taj se procenat penje na 47. Kako se navodi u časopisu Safety Science, odmah iza crnih slede sivi i srebrni pa crveni i plavi.

Stručnjaci se slažu da boja vozila igra veliku ulogu kad se posmatraju sigurnosni faktori u saobraćaju, ali kako dodaje dr Stuart Newstead, važnije je to kako se vozači ponašaju, da li piju ili voze pod uticajem opijata.

„Moguće je da najjednostavnije rešenje, poput upaljenih svetala tokom dana, može efikasno smanjiti rizik (od nesreće) koji je posledica boje vozila", zaključuje na kraju Newstead.

Izvor - AutoKlub.hr

< Poruku je uredio Alexx RR -- 13.8.2010 15:12:01 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Kakav automobil izabrati???
13.8.2010 15:07:45   
*Alexx*
Dakle, koji god automobil izabrali, nemojte crni (a mi bas crni kupili) user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Kakav automobil izabrati???
13.8.2010 15:11:12   
anci 81
Moram da kazem ovom mom da vise ne kuka sto nam je auto bele boje! user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Kakav automobil izabrati???
13.8.2010 23:17:54   
Mishica 77
I moj je crn. Planiramo da kupimo nov... i taj će SIGURNO biti crne boje!

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu anci 81)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Kakav automobil izabrati???
13.8.2010 23:58:09   
viking
Ta istraživanja se rade svake godine i svake godine su rezultati isti user posted image  Sećam se kad sam kupila kola pre 6 godina (koja su žuta kao ovaj smajli) malo posle toga sam naletela na isti članak u kome je pisalo da žuta kola najređe učestvuju u saobraćajkama. Eto, pogodila sam a nisam ni znala user posted image
U svakom slučaju, za manja kola su mi lepše življe boje a za limuzine neke malo ozbiljnije.
Lično ne bih kupila nikada crn auto jer volim boje, a kad smo već kod istraživanja, ona su pokazala da je u crnom automobilu tokom leta temperatura za 5 stepeni veća nego u istom koji je bele boje....

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Kakav automobil izabrati???
14.8.2010 0:01:58   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: viking RR

Lično ne bih kupila nikada crn auto jer volim boje, a kad smo već kod istraživanja, ona su pokazala da je u crnom automobilu tokom leta temperatura za 5 stepeni veća nego u istom koji je bele boje....


Garantovano. Kad su ovakve vrućine, u autu mi je 100 stepeni. Uključim klimu na 15-16 stepeni i na max. da naduva i o'ladi. Užas. Prijavljuje mi uvek preko 40 stepeni ali se smanji kad krenem u vožnju.
Neka.... meni se jako sviđaju crni automobili... izgledaju "opasnije" pa makar to bio i fića.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Kakav automobil izabrati???
12.11.2010 17:59:21   
Alexis79
Mene je mm iznenadio autom za mene ,jesmo to nesto pominjali ali onako nista konkretno.
Verovatno mu se smucilo sto sam mu stalno otimala njegovu "mezimicu"  Vectru user posted image .

Uzeo mi je novog Punta .Neki model Classic Dinamic sa klimom. 
Ispalo mu je nesto povoljno preko firme na rate pa eto i ja dobih auto . jeeee

user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Kakav automobil izabrati???
12.11.2010 21:21:07   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Ja da osvežim temu, pošto su mi moju zaključali user posted image

U vašem automobilu....
Staju li kolica u gepek ili moraju na suvozačevo sedište? Da li, pored kolica, staje i torba sa pelenama, kese iz supermarketa...
Ima li dovoljno mesta na zadnjoj klupi?
Da li je dovoljan mali gradski auto, ili mora karavan?
Možete li svojim autom na more? Ima li mesta i za kofere?
Koji biste auto vozile umesto ovog koji vozite sada (ili nemate automobil), a u svetlu gore navedenih tačaka?



I u gepek i na suvozačevo i može još da se strpa par kesa iz supermarketa (uključujući i npr. veliki prašak, jumbo pelene i tako to). Išli smo na more, jedan veliki kofer, jedna velika torba, dve srednje torbe, bebina torba i još nekoliko kesa, mm je sve uredno složio. Vozimo forda focusa, a ja bih sebi kupila Tojotu Rav4, da me duša mine.
I da, vozamo se na plin, pa nam ceo točak stoji u gepeku (i njega smo vukli na more), tako da što se tiče mesta, zamerki nema. Mada, poznanik je kupio forda K, a ima dvoje dece i ne žali se na prostor user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Kakav automobil izabrati???
12.11.2010 21:52:30   
Lu
Alexis 79, e to se zove iznenađenjeuser posted image
Bravo za mužekauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here