|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 9:43:38   
Lu
Ja imam punta,ma prezadovoljna sam,troši malo 6-7 litara po gradu,
četvrta mu godina samo sam na početku promijenila remenje i ulje dvaput,pošto nisam napravila veliku kilometražu.
Zgodan mali autić za obaviti kupovinu i odvest dijete u vrtić,s obzirom da s jednog kraja grada na drugi dođem za manje od 5 min.user posted image
MM ima lađu,Renault Laguna,e francuzi znaju šta je udobnost,uskoro će da ju zamijeni ja bi opet isto ali naravno noviji model ili Citroen 5,a on bi sad neki BMWuser posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 9:46:02   
Modessty
Ako neko od vas reši da mi kupi auto za rodjendan neka to bude Peugeot 407 user posted image

user posted image

ili Hondu

user posted image


ili još bolje ovo:
Peugeot 308 RC Z  user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 9:49:51   
Anoniman
MM vozi Renault Megan Sedan, fenomenalno!

Kad mi kaže "Hoćeš ti da voziš?" ja sam u fazonu "Neka hvala!" user posted image

user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 9:52:20   
Ana RR
Mod, pored toga ja bi dodala još samo i ovo

user posted image

user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 9:52:58   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Ana80

Mod, pored toga ja bi dodala još samo i ovo

user posted image




user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Modessty -- 19.6.2009 9:54:17 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 9:53:27   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

MM vozi Renault Megan Sedan, fenomenalno!

Kad mi kaže "Hoćeš ti da voziš?" ja sam u fazonu "Neka hvala!" user posted image



Evo hoću ja da vozim!!! user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 9:54:50   
Anoniman
Ne želiš, veruj mi! user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 9:55:20   
bebać
Mod, ne igraj se glavom,ti bi da se voziš sa m od Tashe...vidi jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 9:55:59   
Ana RR
Što se smeješ? Pa samo jednom da mogu da ga provozam pa nek crknem user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 9:56:44   
Lu
Ja sam dok sam bila cura vozila Hondu prelude crnu sa zatamnjenim staklima i nekim nabrijanim felgama,
jurila je ko vraguser posted image
malo je reći da su se svi okrećali za mnomuser posted image
MM me molio na koljenima da je se riješimuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 9:57:36   
bebać
Pa LU zato što su se svi okretali za tobom,a oni to baš i vole/ne voleuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 9:57:38   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

MM vozi Renault Megan Sedan, fenomenalno!

Kad mi kaže "Hoćeš ti da voziš?" ja sam u fazonu "Neka hvala!" user posted image

user posted image

A zaštouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 9:57:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu


MM me molio na koljenima da je se riješimuser posted image


Zašto?

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 10:00:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

A zaštouser posted image


Zato što ja ne mogu da se opustim u njegovim kolima. Pa on po kaldrmi vozi k'o po jajima, nemam ja vremena i živaca za takve gluposti. ja kada vozim - vozim, i zabole me za podlogu.

Recimo pre koji dan dođem kod njega na posao, on izašao da me dočeka, kaže "Izduvana ti je prednja guma", naravno ja u čudu, dođem, gledam, kaže on "I iskrivljena ti je felna!", na šta ja krajnje pametno dodam "I nema ratkapne!" user posted image
Pošto je moj auto bio u pitanju, rekao je opušteno "Namestićemo!".

Zamisli da sam mu tako vratila njegov auto. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 10:01:22   
Modessty
IZVORNA PORUKA: lu

Ja sam dok sam bila cura vozila Hondu prelude crnu sa zatamnjenim staklima i nekim nabrijanim felgama,
jurila je ko vraguser posted image
malo je reći da su se svi okrećali za mnomuser posted image
MM me molio na koljenima da je se riješimuser posted image


Ja sam do zimus vozila Hondu CRX, onu malu sportsku. Kako sam volela poglede muškaraca kad u miniću izadjem iz nje! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ili kad ih preteknem user posted image user posted image user posted image user posted image
Ali skroz je otišla u aut! user posted image Baš smo pričali mm i ja da je ostavimo dok ne skupimo pare za popravke. Mada teško je naći delove za nju.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 10:02:13   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Zamisli da sam mu tako vratila njegov auto. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 10:05:20   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: lu


MM me molio na koljenima da je se riješimuser posted image


Zašto?

Pročitaj post od Mod isto o Hondi i sve će ti biti jasnouser posted image
Samo ja tad bila cura "slobodna" mislim zabavljali se,izlazili  pa kad ja dođem pred kafić i izađem u miniću iz auta a on me unutra čeka sav pocrvenio jer vidi da svi gledaju u meneuser posted image
Znaš muškarce kad vide bijesno autu i bijesnu žensku u njemuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 10:06:51   
Ana RR
user posted image  user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 10:09:03   
Modessty
IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: lu


MM me molio na koljenima da je se riješimuser posted image


Zašto?

Pročitaj post od Mod isto o Hondi i sve će ti biti jasnouser posted image
Samo ja tad bila cura "slobodna" mislim zabavljali se,izlazili  pa kad ja dođem pred kafić i izađem u miniću iz auta a on me unutra čeka sav pocrvenio jer vidi da svi gledaju u meneuser posted image
Znaš muškarce kad vide bijesno autu i bijesnu žensku u njemuuser posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 10:11:28   
Modessty
Tasho evo

Honda Prelude

user posted image


Honda CRX

user posted image


Auto je startan i brz. Sporo neće da ide i da ti hoćeš. user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 10:12:46   
Anoniman
jel ovo ženski forum ????? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 10:13:52   
Anoniman
Ma cice - mice moje! user posted image  user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 10:14:10   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

jel ovo ženski forum ????? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 10:15:36   
Modessty
Prošle godine na sajmu automobila nisu mogli da me isteraju iz Honde type S, Pežoa  i Subaru-a user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kakav automobil izabrati???
19.6.2009 10:17:52   
Anoniman
Moja mama vozi Peugeot-a godinama. 206, pa 307, pa sada onaj veliki, 407 user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here