|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 12:04:45   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: limunada

Ruzno mi je da se neko ruga kad slusas npr.narodnu muziku,nemislim na vas nego sam to dozivela od neki pre osoba da kazem uzdignutih.pa svako ima svoj ukus zar ne


Ja volim da poslušam dobru narodnu i u kafani i nekada inačekada sam u takvom rapsoloženju. Ali ove pesme, šta god su, ne mogu stvarno nikada, i stojim iza toga.

Sećam se, bila sam na Noletovom dočeku, sama otišla, i kada su krenuli oni Tapovci, svi đuskaju, ja ne mogu, jednostavno ne mogu. Takva sam.

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 12:04:53   
Anck Su Nmaun
Podseca me na detinjstvo, isla sam u osnovnu skolu...a neke pesme i na prve izlaske user posted image
Dal volim il ne volim.... al se slusalo i bilo bas bas popularno

Al mi se ne svidja sad sto prave koncerte, kao da uzmu pare na nasu nostalgiju ...pih

Tako da , Da slusala sam , ali sam svasta slusala, bavila sam se muzikom pa sam slusala i klasicnu muziku..pa sve do Oruzijem protiv otmicara, Partibrejkersa itd.

Ne volim  da se ogradjujem samo Jednom vrstom muzike, volim sve sto je dobro i prija mom uhu user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 1.12.2011 12:08:11 >

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 12:05:49   
*Alexx*
Meni su Tapovci još i najmanje zlo od svega toga. Recimo, 90ih nisam podnosila K2. Sad tek vidim koliko je to bila dobra muzika usred sveg onog šunda.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 12:06:21   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: limunada

ja rekla da je zakon dunja i volim dr.igyy al vise slusam narodnu muziku stariju.Svako ima svoj ukus!Ja mogu sve da poslusam.


Ma ok, poštujem. Ja samo rekoh Neđi da stvarno neko voli to (nekoliko vas je napisalo da je ta muzika ili nešto od nje zakon), ništa drugo. Sorry ako sam drugačije zvučala.

< Poruku je uredio dunja RR -- 1.12.2011 12:20:40 >

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 12:08:33   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Meni su Tapovci još i najmanje zlo od svega toga. Recimo, 90ih nisam podnosila K2. Sad tek vidim koliko je to bila dobra muzika usred sveg onog šunda.


Slažem se, ali to htedoh da kažem, da čak ni na njih ne mogu da oset_im nikakvu emociju, a kamoli na druge.

Na Noletovom dočeku su oni bili pa zato spomenuh.

< Poruku je uredio dunja RR -- 1.12.2011 12:09:06 >

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 12:10:13   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: *Alexx*
. Recimo, 90ih nisam podnosila K2. Sad tek vidim koliko je to bila dobra muzika usred sveg onog šunda.


Aaaaa zaboravih njih,  ja sam bas volela K2 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 12:11:49   
minavb
Jao, Partibrejkers. E to je pravi rock!

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 12:14:12   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: minavb

Jao, Partibrejkers. E to je pravi rock!


Ja sam ih volela. A onda sam ih pre koju godinu gledala i skontala koliki je Cane kreten i seljak. Od tada, nekako, ne mogu da ih smislim.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 12:16:59   
*Alexx*
A sećate li se Godine kulture i Atheist Rap-a? user posted image
Jbte, baš je bio dobar rock devedestih user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 12:17:55   
isidora88
sad se setih night shift-a,njih sam bas gotivilauser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 12:18:06   
dunja RR
Neko spomenu Bajagu, videh ga pre neki dan na ulici, izgledao mi je kao voštana figura, sav plastičan i ofarban. I dalje fura fazon martinke i to, vodio neku devojčicu u SKC, pretpostavljam ćerku.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 12:21:25   
minavb
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

A sećate li se Godine kulture i Atheist Rap-a? user posted image
Jbte, baš je bio dobar rock devedestih user posted image

u godini kulture sunce lepše sijauser posted image
napamet sam znala svaku pesmu



_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 12:57:19   
majathegreat
Tih godina sam i ja bila tinejdzerka i nimalo me nije zanimala ta turbo folk muzika. A zaista i nisam imala gde da je slušam jer su svi u mojoj ekipi slušali nešto drugo, izlazili na mesta gde se slušao rock i sl. Inače takođe tih godina su bili divni koncerti godine na spensu, 1993. mi je bio prvi i poslednji put recimo da slušam Ekv. 
Sjajna mesta u Novom Sadu su bila Rupa ili Atrijum, studio 24, T rex, a bilo ih je još dosta mada se ne sećam naziva.
Jedini put kad sam bila prinuđena da slušam tu turbo muziku je bila mala matura kad nismo imali izbora, ali ne sporim da sam se odlično provela i tada.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 13:01:45   
minavb
Đe si majo kućo stara?user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 16:01:37   
limunada
IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: limunada

ja rekla da je zakon dunja i volim dr.igyy al vise slusam narodnu muziku stariju.Svako ima svoj ukus!Ja mogu sve da poslusam.


Ma ok, poštujem. Ja samo rekoh Neđi da stvarno neko voli to (nekoliko vas je napisalo da je ta muzika ili nešto od nje zakon), ništa drugo. Sorry ako sam drugačije zvučala.
user posted image ok user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 16:56:18   
Anoniman
Ih Partibrejkersi pa miiiialim super su, moram da priznam da sam njihov fan (ali onako u skladu sa godinama haha) Ali slusam svasta i slusala sam, ali sve je to deo odrastanja i kako kod koga :)

(odgovor članu limunada)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 18:05:29   
lajla

IZVORNA PORUKA: isidora88

sad se setih night shift-a,njih sam bas gotivilauser posted image



slazem seuser posted image

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 19:49:48   
Anoniman
Ja se 90-tih nisam skidala sa MTV-a. Ja sam bila u rok, punk, alternativnom i grunch (ako se tako pise) fazonu. I sad to slusam najcesce, jer od ovog novijeg mi se malo toga dopada. Mislim da je u 90-tim jedino bila dobra muzika i to sto sam bila mlada user posted image

A od domacih se slabo sad secam sta je tacno bilo 90-tih. Azru zam volela, EKV, i sl a od novijih tada mislim da su bili Kanda kodza i nebojsa ili to bese kasnije, pa Oruzejem protivu otmicara, pa Boje i Obojeni program.... Moglo je tu da se probere interesantnih stvari.

(odgovor članu lajla)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 23:07:27   
LillyT
IZVORNA PORUKA: minavb

Devedesetih je bilo dobre muzike, mogli smo i da biramo šta ćemo da slušamouser posted image


Meni je asocijacija na devedesete Beck - Loser user posted image to je bila stvar za fajront u Muzičkom klubu....
Inače, videla sam da se opet organizuje Koncert godine u NS i jako mi je drago zbog toga


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 23:47:58   
minavb
Beckuser posted image user posted image
Imamo sestra i ja video kasete sa omiljenim nam spotovima. To ona cuva kao oci u glavi. Valjalo bi prebaciti na cd, stvarno ima vrh spotova.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: (ne)volim 90te - muzika
1.12.2011 23:56:41   
Anoniman
Lillyt da da, isla sam samo jedne godine na Koncert godine u NS, mislim da je bila '98 :)

UUuu I'm loser baby so why dont you kill me

I

Radiohead - Creep



(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: (ne)volim 90te - muzika
2.12.2011 0:01:20   
Anoniman
A ovo ... ma svasta se slusalo tih devedesetih, bar ja .. a tek sada, svi zanrovi :) Turbo i ostalo nisu zanrovi te se s toga ne racunaju :)

Ugly kid Joe

meni su ove stvari karakteristicne za to vreme, pa bar za pocetak devedesetih :)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: (ne)volim 90te - muzika
2.12.2011 0:16:36   
Anoniman
Nesrećne devedesete... Ja sam devedesetih nosila uske somoske pantalone, karirane košulje i martinke, izlazila u KST, Dom Omladine, na Akademiju, u Crnu macu i Fest (vidi se da sam išla sam u Zemunsku)... A slušala sam širok repertoar: The Doors, Led Zeppelin,Deep Purple, Ramones, R.E.M., The Cure, Nick Cave, Nirvana, Pearl Jam, Soundgarden, Alice in Chains, Faith No More... Mogla bih da nabrajam do prekosutra al mislim da ste stekli sliku...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: (ne)volim 90te - muzika
2.12.2011 8:54:08   
*Alexx*
Ja sam skontala da je akcenat na domaćoj muzici 90ih?
Ako širimo priču na stranu mjuzu (pored pominjanja Prodigy-ja), ja sam bila veeeeeliiiikiiiii fan BritPop-a. Blur, Oasis, Radiohead, Pulp, Suede... i dan danas se naježim kad ih čujem.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: (ne)volim 90te - muzika
2.12.2011 8:54:57   
*Alexx*
Sećate li se podele - dizelaši i padavičari? user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here