|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
12.1.2011 12:45:24   
strahinja11
Ne znam da li ima tema biseri u trudnociuser posted image

moj biser dana je da sam dala patronaznoj sestri broj telefona svoje i drugarice user posted image i jos se pitam sto me zena ne zoveuser posted image

potpuni kreten... xaxaxaxa

(odgovor članu strahinja11)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
14.1.2011 12:06:30   
marijap
Ja sam poseban slucaj "pametnije" trudnice...Od pocetka trudnoce,ne mogu ni da popamtim sve moje ispade gluposti i zaborava i nekoncentracije..Po prirodi sam inace bila najorganizovanija osoba koju sam poznavala( (a to je bilo pre trudnoce i pri tom je kljucna rec 'bila'),o svemu sam razmisljala deset koraka unapred,sve sam planirala,i nisu mi se cesto desavali kiksevi,a sad....sad sam nemoguca...Naime,sve je pocelo kada sam u drugom mesecu izgubila(tj.zaboravila) mobilni telefon na sedistu u prevozu.Zatim sam posle toga par dana otisla u dz da dam krv i urin na analizu,i pri tom sam morala kod njih da dam jos jednu dodatnu bocicu urina,i sva unezverena ,zbog cinjence da moram kod njih da ulazim u wc,skinula sam verenicki prsten da ga ne bi popiskilauser posted image i ostavila na lavabo u wc,i kada sam svu proceduru konacno obavila,samo se nosalantno okrenula i izasla iz toaleta,ostavivsi moj prelepi prstencic tamouser posted image .Kad sam skontala da mi nema prstena i i kad sam se vratila tamo,njega naravno vise nije bilo tamo.NE tako zadugo posle tog nemilog dogadjaja,mi se desilo da sam izgubila sat user posted image tj nisam ga izgubila,vec se samo secam na bliceve da sam ga u jednom trenutku imala na ruci ,a u drugom,par sati kasnije,nije ga vise bilo tamo...Suprug mi je do daljnjeg ukinuo pokloncice tog tipa ,i rekao dok se ne vratim u normalu skupocene stvari su mi van dohvata ruke ....

A zaboravljanje obaveze da pijem terapije ,(ima dosta lekova,zbog visoko rizicne trudnoce) ne smem ni da spominjem,jedan put zaboravim da treba da popijem lek,a vec sutradan zaboravim da sam vec popila lekove pa popijem duplu terapiju,i tako u krug ,to traje nec 7 meseci...katastrofa,kakav sam zbunitis postala,samo se iskreno nadam ,da nakon porodjaja,situacija sa popravlja i vraca na starouser posted image

(odgovor članu strahinja11)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
14.1.2011 12:12:50   
Olga75
mislim da se u trudnoci zene vise koncentrisu na bebu nego na sve drugo i otuda da su manje pametne user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu marijap)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
1.4.2011 10:32:19   
AndreaK
Ima smisla...user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
1.4.2011 10:36:09   
Anoniman
pre neki dan sam se dopisivala sa drugaricom jer sam pokusavala da preko nekih ruskih sajtova skinem snitove za trudnicku garderobu.  uplela sam se ko pile u kucinu i na kraju joj kazem ajde ti to meni posalji na mail, ja ne mogu vise. obicno se super snalazim na netu, ne znam sta mi se sad desava, kao debil sam user posted image kaze ona pa draga, trudna si user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu AndreaK)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
1.4.2011 10:45:16   
jance
sad, da sam manje pametna, to sam dokazala juce da nije tacno...pogodila sam svako pitanje u kvizu ko iz puske user posted image
al da sam zaboravna, e to sam sada na kvadrat! kaze mi mm preksinoc da ce doci prijatelj zvani Mika, ali iz Mitrovice da nesto prebaci sa kompa...e sada, mi imamo i drugog Miku ovde iz NS (a obojica imaju obicaj da kasne)...nista, ja sredila malko kucu, i cekam... javi muz oko 11h, kaze javio se Mika, stize za pola sata, dobro, ja spremila coveku i kafu.... njega nema... proslo 12h, jos uveg ga nema.... taman sam uhvatila telefon da zovem, kad eto ti Mike iz Mitrovice, a ja : O, otkud ti? user posted image   a ja vec krenula onog drugog Miku da zovem i da se izderem na njega pa gde je on, kafa ce se oladiti user posted image
kad sam rekla mm, ovaj me je pogledao, pa kaze nije proslo ni 24 sata od kako sam ti reko koji ika ce doci...
od sada sve zapisujem, jer ovo postaje ozbiljno...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
1.4.2011 10:49:25   
Anoniman
Sto se tice pameti mislim da se za sad jos drzim user posted image Ali sto se tice skleroze tu sam prva. Kaze mi neko nesto posle 2 min ja nemam pojma sta je reko. Kad smo se pakovali za put kod mojih pola sata sam stojala pored fioke i nisam znala sta trebam da uznem dok nisam pocela da placem user posted image Onda kad je popa cuo kuknjavinu i naravno prenerazio se i utrcao u sobu da vidi sta je. Reko mi je stojis pored fioke gde su gace sigurno to treba da uzmes. BINGO user posted image

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
1.4.2011 10:50:49   
Anoniman
Znala sam Popo da ces da dodjes na ovu temuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
1.4.2011 10:51:40   
jance
user posted image  Maro..e tako nesto se i meni desava
skleroza na kvadrat....


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
1.4.2011 10:51:40   
Anoniman
Morala sam jer pocinjem da se sekiram za samu sebe user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
1.4.2011 10:52:12   
Ana RR
Ja ne smem ni da pišem user posted image svaki dan nova glupost user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
1.4.2011 10:53:09   
Anoniman
Reko mi popa da ce mi veze karticu na ruku gde pise moje ime da ne zaboravim user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
1.4.2011 10:54:12   
jance
user posted image user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
1.4.2011 10:54:13   
Anoniman
Verujemuser posted image user posted image user posted image Moja komsinica je juce popunila pogresno 4 obrasca za odjavu mesta prebivalista,pri tom je na svakom napravila istu greskuuser posted image , a onda me je zvala da joj popunim petiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
1.4.2011 12:14:22   
nencydrew
Mene svuda jure da mi vrate zdravstvenu, u prodavnici novčanik...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
1.4.2011 12:16:54   
Ana RR
Pošto uvek zaboravim da nešto pitam dr na kontroli, ja uzela pa zapisala sva pitanja na papirić. Kad smo krenuli kod dr, ja ne znam gde mi je papirić user posted image džabe sam se mučila user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
1.4.2011 12:19:20   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
i ja sam vec biser...pola stvari u radnji zaboravim da kupim,a imam spisak!user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
1.4.2011 12:24:28   
sonyasha
Ja u ovo stvarno nisam verovala, mislim u ovu izgubljenost i sklerozu, mislila sam da se trudnice razmaze pa ne misle ninašta i da im se prašta pa je zato tako (što kao tako ne bi bilo uopšte loše). Nažalost izgleda da nije rasejanost zbog previše razmišljanja o bebi, nego totalna zaboravnost zbog hormona, stvarno imam problem - sve pišem i što kažeš Anče izgubim papir i stalno se mnogo nerviram zbog toga, mnogo više od drugih koji mi se smeškaju u fazonu počelo je počelo user posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
1.4.2011 12:42:59   
jance
e zato ja sve upisujem u mobilni..vec sam prebukirala Notes ali nije me briga...najmanja verovatnoca je da cu ga zaboraviti pa mi tako lakse..user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
1.4.2011 12:45:02   
Anoniman
Nemoj da mislis ja sam moj trazila ceo dan da bi ustanovila da mi je ostao u autu user posted image user posted image

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
1.4.2011 12:50:58   
jance
pa da, zaboravila sam i ja moj kod zaove...al za to barem imam naviku, svako jutro preslisavam mm dal je poneo svoj mob, pa tako i on mene onda za moj... veci je problem kad ga ne mogu pronaci u tasni a znam da sam ga ponela  user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
1.4.2011 12:52:40   
Anoniman
E ja tu nemam tacku oslonca jer je on vise zaboravan od mene. Nekad sam ja bila njegov podsetnik a sad nista user posted image

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
1.4.2011 12:58:06   
jovicaa
o daaaaaa, u trudnoci sam bila glupa, a od kad samse porodila,(vec treci put danas ponavljam) gluplja sam no ikaduser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
1.4.2011 14:04:51   
sonyasha
Nije Valjda Jovice da je ovo stanje bespovratno, ako je tako neće da valja user posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
1.4.2011 19:50:24   
mirjanica
Ovo je tacno, 100%!

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here