|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
24.6.2010 14:46:18   
pepino
Lanajelena al bi te svako pozelio za drugaricuuser posted image
Sve ti moze povjeriti,sigurno neces prenjeti nikome,sve je sigurno kod tebeuser posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
26.7.2010 17:48:01   
Netina_mamita
Ja sam u utrdnoci bila PAMETNIJA i uspela sam da diplomiram user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
26.7.2010 17:57:07   
Mimče
mislim da to sve zavisi od toga koliko si aktivan koliko znam Taske magistrirala, ja sam samo polotila testove za voznju, ali mnoge buduce mamike spremaju i daju ispite i rade nove projekte itd....

(odgovor članu Netina_mamita)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
27.7.2010 20:07:14   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Maya21

Verus prosto su ti misli zaokupljene bebom i tim novim stanjem, nemas vremena za mozdikanje neko... I da, desava se da zaboravljas ono sto si uradila pre 5 min. Ili tako neke sitnice... Bar je meni tako bilo oba puta user posted image user posted image user posted image


He he he, evo ja radim doktorat, treba da odbranim pre porodjaja pa zivi bili pa videli ako postignem znaci demantovacu tvrdnju, ako ne postignem onda je definitivno tacna... user posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
27.7.2010 20:12:59   
choopa choops
Sto se mene tice da user posted image Ne da sam manje pametna, nego sam glupa ko 20 deka parizera. Glupa choops.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
1.11.2010 18:05:51   
vukosava
Zakazana mi odbrana doktorata za cetvrtak tako da mozda srusim ovu tvrdnju...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
2.11.2010 7:31:50   
mejvis
E pa sretno Vukosava.
Ja imam bebu od 6 meseci a zaboravnost nikako da prestane, počela sam da se preslišavam da li mogu na se setim nekih stvari ili je ovo početak Alchajmerauser posted image
To je to, malo spavam, non stop razmišljam oko bebe jesam li ovo, jesam li ono.... i glava poludi.
A utrudnoći uopšte nisam bila nešto posebno zaboravna.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
2.11.2010 10:52:06   
Jeca*
ja imam osecaj da sam i dalje malo tupsava user posted image  moj muz samo kaze: oooo demencijaaa user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
2.11.2010 10:59:47   
Anoniman
Ja sam u trudnoći toliko pametna da se namerno pravim glupavom i mnooogo mi je dobro tako user posted image  

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
2.11.2010 13:31:18   
vukosava
Srecom neko izmisli Powerpoint - sve cu citam .... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
2.11.2010 13:32:36   
vukosava

IZVORNA PORUKA: mejvis

E pa sretno Vukosava.
Ja imam bebu od 6 meseci a zaboravnost nikako da prestane, počela sam da se preslišavam da li mogu na se setim nekih stvari ili je ovo početak Alchajmerauser posted image
To je to, malo spavam, non stop razmišljam oko bebe jesam li ovo, jesam li ono.... i glava poludi.
A utrudnoći uopšte nisam bila nešto posebno zaboravna.


Ma samo papir i sve zivo zapisuj pa stikliraj sta si uradila, nema leba drugacije. Ja koristim kalendar u Outlook-u za sve zivo, nema leba da bi se setila koji je dan inace...

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
2.11.2010 18:15:13   
Verus
Eeee pa srecnouser posted image   Ma i ja sam i dalje tupava...ne secam se kome sam sta rekla ili uradila...a opet, mozda je to sve umoruser posted image
IZVORNA PORUKA: vukosava

Zakazana mi odbrana doktorata za cetvrtak tako da mozda srusim ovu tvrdnju...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
4.11.2010 22:29:56   
vukosava
Zavrsila sam user posted image user posted image user posted image
3.5 h ispitivanja, beba je pravila dole show unutra zadnjih sat i po
Drustvo mi kaze da i njoj treba da daju PhD jer mi je saputala...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
4.11.2010 23:37:39   
pepino
Bravo Vukosava!user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
5.11.2010 7:34:05   
mejvis
Bravo!!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
6.11.2010 7:39:56   
sely
pa jojjjjj ...nisam manje pametnija...ali sto jest,jest,uzasno sam postala zaboravna...i tako cijelu sedmicu zapisujem na papiric sta trebam kupiti za kucu,neceg se sjetim odmah sve napustam trcim da zapisem..i to je ok,al je problem sto ja bas svake sedmice zaboravim ponijeti papiric kada idem u shoping..hehehe user posted image .. i ponekad znam u toku jednog sata muza pitati "koliko je sati",dvadeset puta,jos se izderem na njega,zasto mi ne odgovori,zaboravljajuci da mi je vec odgovorio...sve me strah da ne trazi razvod zbog toga,hihihihuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
9.12.2010 13:26:03   
Ognjena
Hahaha, sad sam se ismejala vasim komentarima, i tacno vidim i sebe jer imam isti problemuser posted image
Koncentracija mi je gotovo ravna nuli, kad ucestvujem u nekom "slozenijem"razgovoru (pogotovo oko posla) potreban mi je veeeeliki napor da se fokusiram, i opet pola zaboravim posle 5 min. Sutradan jedva da mogu da se setim nekih detalja, osim ako doobro ne napregnem mozak. Pre neki dan sam mm pricala nesto, prekinuli me u pola recenice i jos uvek se nisam setila sta sam htela da mu kazem!user posted image user posted image A o zaboravljanju spiska za kupovinu, "kuvanja" kafe bez ukljucivanja ringle, kretanja negde pa vracanja jer sam zaboravila gde sam posla - i da ne govorim.
A videla sam jos u drugom mesecu da ce biti svasta, kad sam sedela prvih 10 min. na ispitu i pokusavala da se setim bar jedne reci koja ima veze sa pitanjima... Hahaha, punih 10 min., vec pocela da me hvata panikauser posted image Srecom, dobro se zavrsilo user posted image

(odgovor članu sely)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
11.12.2010 9:49:02   
mirjanica
Ja sam zaboravna strasno! I ranije mi je koncentracija bila losija strana, ali sada... u sekundi zaboravimuser posted image

(odgovor članu Ognjena)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
11.12.2010 9:56:45   
jabudic
Ja sam u prvoj trudnoci isla na fax, zavrsavala 4. godinu, nikad bolje nisam pamtila, ni bolje ocjene imala, a sad, Boze sacuvaj, nekad zaboravim i kako se zovem user posted image

(odgovor članu mirjanica)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
11.1.2011 8:43:22   
Crvenkapa85
e ovo sam pronasla hahahaha,mi smo bre pametne!!!!

Trudnoću oduvijek smatraju uzrokom čudna ženskog ponašanja, ali nova studija pokazala je da i prije nego postanu ''supermame'' žen(k)ama se povećavaju sposobnosti.
Studija provedena u australskom Nacionalnom sveučilišnome centru za mentalno zdravlje pokazala je kako nema dokaza da trudnoća šteti ženinim spoznajnim sposobnostima. Upravo suprotno!

Istraživanje se temelji na analizi ispitivanja 2500 žena u dobi od 20 do 24 godine, a prvi je put provedeno 1999., zatim 2003. i 2007.
Utvrđeno je da 76 žena koje su bile trudne na drugom ili trećem razgovoru nije imalo ništa lošiji rezultat na logičkim i memorijskim testovima nego na prijašnjim razgovorima. "Nije bilo razlike između njih i žena iz kontrolne skupine", rekla je prof. Helen Christensen koja je vodila istraživanje.

Po njezinim riječima ako je suditi prema istraživanju na glodavcima, gravidne ženke štakora sposobnije su za obavljanje više od jedne zadaće, bolje se kreću kroz labirint te osjećaju manje straha i tjeskobe.

"U mozgu ženke štakora događaju se goleme promjene u trudnoći pa bismo mogli očekivati da žene na ispitivanju prođu i bolje nego kad nisu trudne", rekla je.

Izvor: net.hr

< Poruku je uredio Lilly RR -- 11.1.2011 10:16:24 >

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
11.1.2011 21:05:24   
strahinja11

Bravo Crvenkapiceuser posted image user posted image user posted image

Ja sam samo uzasno nezainteresovana za neke stvari i super mi je argument da trudnice slabije pamteuser posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
11.1.2011 21:17:48   
Brana
Ja mislim da su zene pametnije u trudnoci,ja sam dala sve ispite u trudnoci,i znam mnogo zena koje su zavrsile fax u trudnoci davale ispite,....user posted image

(odgovor članu strahinja11)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
11.1.2011 21:22:30   
magnetic
Ne mislim da sam bila manje pametna.Zaboravna jaakoooo,ali manje pametna ne.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
11.1.2011 21:34:03   
Didy
Ja sam u prvoj trudnoći ispolagala sve ispite na postdiplomskim, ostao mi još završni rad i stoji od tad. Sad bih mogla u drugoj trudnoći njega da uradim i da stavim tačku na to.user posted image
Ne mislim da su manje pametne, naprotiv. Možda su malo usporene (bar sam ja bila, pogotovo u poslednjim mesecima), pa su samim tim i refleksi, a verovatno i misli usporenije.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Da li su zene u trudnoci "manje pame...
11.1.2011 21:59:53   
strahinja11
Magnetic,

meni je isto tako, ali samo za nesto sto u sustini nije ni bitno :)))

IZVORNA PORUKA: magnetic

Ne mislim da sam bila manje pametna.Zaboravna jaakoooo,ali manje pametna ne.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here