|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta vaša torba govori o vama
6.11.2011 4:59:47   
vukosava
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Velika torba, u nju možete staviti mnogo potrebnih (i nepotrebnih) stvari, ali i možete izledati neorganizirano ili besciljno. Iako su velike torbe moderne, ne pretjerujte s veličinom jer ćete inače davati dojam da ne znate šta bi sa sobom


How, yes, no. A sta ako nosis laptop svaki dan sa sobom na posaouser posted image

Moja: laptop (doduse tablet da budem preciznija), mish, punjac, novcanik za kartice alumijumski, kljucevi od kancelarije u ucionica (5 komada), kljucevi od kuce, kola, hemijske jedno 5 komada, markeri za pisanje po tabli, vizit kartice, mobilni, punjac za mobilni, maramice, zvake, par USB-ova i ponekad racuni koji treba da se plate. Sminku ne nosim sa sobom, nasmikam se pre posla. Rezervni cesalj i ogledalo imam u kancelariji kao i gomilu drugih stvari ako mi zatreba, za to mi sluzi kancelarijski sto.

nesto slicno kao moj novcanik:

user posted image

nesto slicno kao moja torba:

user posted image

A za odlazak sa bebom napolje imam torbu broj dva koja je uvek natankovana sa bebi opremom. Kad idem sa njom nosim samo novcanik (aluminijumska kutija sa karticama), mobilni i kljuc od kola i kuce (u dzepu)

< Poruku je uredio vukosava -- 6.11.2011 5:05:38 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Šta vaša torba govori o vama
6.11.2011 18:29:38   
bratzz
Govori da sam haoticna osoba a ko me dobro poznaje zna da mi nema spasa i da cu umreti u haosu.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Šta vaša torba govori o vama
6.11.2011 18:33:01   
Anoniman
Ako uskoro ne sredim torbu ona će zaista oživeti i propričatiuser posted image

(odgovor članu bratzz)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Šta vaša torba govori o vama
6.11.2011 18:33:44   
zoća
moja torba kaže da ili imam mali stan pa moram sve u njoj da nosim ili sam davno zaboravila da je reorganizujem

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Šta vaša torba govori o vama
6.11.2011 20:09:04   
indy_25
Volim torbe koje su u modi i volim skupe torbe. Kombiniram torbe sa onim sta cu obuci. A u torbama mi je uvijek haos zivi nema cega nema nikad nije uredno. Uvijek nesto tazim po njoj. Onda odlucim ponekad da im odradim generalku i sve fino ocistim ali ubrzo se sve vrati na prijasnje stanje :) I uvijek imam po nekoliko sjajila za usne u torbi i snalica za kosu.

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Šta vaša torba govori o vama
6.11.2011 22:57:56   
Brana
Ja volim velike torbe,u njih mogu sve da stavim sto mi je potrebno,ali volim i male torbice za neke izlaske ili svecane prilike,prakticne su i slatke...nisam osoba koja pati od markiranih stvari,bitno mi je da je torba po mom ukusu...

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Šta vaša torba govori o vama
6.11.2011 23:36:20   
GRGA
Volim OGROMNE TORBE,,Jel sam jelte velika i krupna zena pa mi one najbolje idu.....

U torbi ne nosim nista,,,,Nekada mi bude i praznauser posted image Nosim je kao stajling....Telefone u nju stavim samo kada idem negde bez muza......da bih ga zvala,,kada idm sa njim ne nosim

Obavezno novcanik,,i obavezno vozacka dozvola.....Ostalo nista.............Jednom u dve godine stvaim unutra karmin i to je to....

I da imam obicaj da kupujem jeftine torbe..Koje se brzo pokvare...Mm se ljuti na mene,ALI volim akda upadnem kod kineza...MM samo prevrce oci za to.....Sta da radim kada ne volim da sopingujemKod kineza mi je sve na jednom mestu,,te nemoram da se setam,,sve kupim kod njih!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Šta vaša torba govori o vama
17.2.2012 13:43:33   
Jole84
I ja volim ogromne torbe,a malecka sam user posted image pa me neki put zezaju da je torba veća od mene user posted image
Volim da mi je sve na jednom mestu,a ima čak i viška user posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Šta vaša torba govori o vama
17.2.2012 14:09:39   
hanka
Imam torbe raznih velicina,materijala,boja,jeftinih i markiranih
Prednost dajem velikim torbama jer u njih mogu da stavim sve i svasta
Obavezne stvari su novcanik,svezanj kljuceva izgledam kao dvorski kljucar,maramice svakakve,zvake,labelo,sjaj,ulosci,lekovi,flasteri,antibakterijski gel,cigarete,upaljac,mobilni
Sve ostalo iz nesesera nosim u zavisnosti od mesta izlaska

< Poruku je uredio hanka -- 17.2.2012 14:16:59 >

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Šta vaša torba govori o vama
17.2.2012 17:43:40   
vukosava
Moja torba trenutno govori da ja nemam vremena ni da vidim sta sve imam u njoj user posted image
Sve i da su se misevi sakrili, ja ne bi primetila.

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Šta vaša torba govori o vama
17.2.2012 18:05:24   
slavica.
S obzirom da sam radila u tri prodavnice torbi,imam svakakvih,i malih,i velikih,i sportskih i elegantnih.... E sad,to sto se ja zakacim uglavnom za jednu,to je vec druga prica...i sto kaze Vukosava,moja torba trenutno govori o meni samo to da nikako da je sredim....nije da nemam vremena,ali nesto me mrzi sa tim da se bakcem....

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Šta vaša torba govori o vama
17.2.2012 19:13:29   
jelena038
crni rančić, championov. nosim ga a jednom ramenu, i uz štiklu, i uz patike. ne menjam ga nikad nicim. pre 11 godina sam od tate dobila isti takav samo braon, kad sam pocela da se bavim novinarstvom. toliko sam ga vucala vise svuda, da su deca na retorici pocela da me prozivaju zbog tog ranca. a onda sam se jedan dan pojavila sa novim. istim takvim. nasla ga u nekoj prodvnici sportke opreme u nisu, posle 7 godina od kad je taj model izasao. i trajace mi bar jos 5! vise ga niko ni ne primecuje. taj ranac je moj zastitni znak, bukvalno i stoji mi, verovali ili ne, i uz mini suknju user posted image
inace, ja uopste nemam vijugu za posedovanje sto vrsta cipela, tasni, farmerki, midjusa.. svega toga sto ide na coveka. luda sam jedino za tregerima. isto imam samo jedne user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Šta vaša torba govori o vama
1.3.2012 17:42:26   
Victoria
Moje torbe ,ne torba :) govore o meni da sam PROKLETA za torbama,i kada me dragi pita sta ces da ti kupim zna odgovor unapred i nekad se pitam sto uopste i postavlja pitanje :))) Volim ih vise od cipela ili bilo kog odevnog koada...Imam jednu original Louis Vuiton torbu koju sam dobula za prvu godisnjicu braka i sigurno preko tridesetak replika kupljenih od koje kakvih sanera,u Mangu,Zari i Furli...Nema meseca kada od plate ne kupim bar jednu...

_____________________________

Nema na svetu ružnih žena. Postoje samo žene koje ne znaju da bi sa malo truda mogle da budu lepe...
Dior

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Šta vaša torba govori o vama
27.1.2020 17:53:40   
branki*
govvori da mi sve treba.nema sta mi ne treba.olovke,notes,telefon,novcanik,punjac,voda,neseser,vlazne maramice,kljucevi,cetka..samo trpam,premestam,cesto menjam torbe i onda je sve u haosu,ali snalazim se.kad idem na zabavu,imam problem,jer ne mogu da u onu malecku stavim sve sto zelim.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Victoria)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Šta vaša torba govori o vama
4.10.2020 21:00:55   
mikica88
Branki, sve to i kod mene. Imam i mali neseser sa uloskom , lekovima.
A leti bez vode ne mrdam, sad i maske po torbama natrpam, maramice, gel za suvo pranje ruku.
Govori da mi je torba ogromna i napunjena max.

< Poruku je uredio mikica88 -- 4.10.2020 21:01:31 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Šta vaša torba govori o vama
5.10.2020 7:44:22   
jess021
Da imam dvoje male dece😁



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Šta vaša torba govori o vama
5.10.2020 12:03:52   
Dragica Draga
Joj govori mi da sam zaboravna jer uglavnom ponesem neke nepotrebne stvari a zaboravim ono sto mi treba :)

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Šta vaša torba govori o vama
5.10.2020 19:58:06   
jabudic
Govori da sam kao musko, novcanik, telefon i jedan ruz za usne. I da, maska od skoro 😁


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Šta vaša torba govori o vama
5.10.2020 20:23:46   
mikica88
Jabudic, haha.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Šta vaša torba govori o vama
5.10.2020 22:45:41   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: jabudic

Govori da sam kao musko, novcanik, telefon i jedan ruz za usne. I da, maska od skoro 😁






Haha ja cak nemam ni ruz. Menjam ruz za maramice 😁

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Šta vaša torba govori o vama
5.10.2020 22:54:43   
jess021


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha



IZVORNA PORUKA: jabudic

Govori da sam kao musko, novcanik, telefon i jedan ruz za usne. I da, maska od skoro 😁






Haha ja cak nemam ni ruz. Menjam ruz za maramice 😁



Ljiso, ni ja nemam ruz😝

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Šta vaša torba govori o vama
6.10.2020 17:16:48   
emicaa


IZVORNA PORUKA: jess021

Da imam dvoje male dece😁




Isto.Obavezno vlazne maramice,obicne maramice,flasteri,voda,nesto za pregristi kad im naidj🤣Tu je jos novcanik,sredstvo za dezinfekciju,maske,kljucevi,labelo,upaljac,ol8vka i papir.Jos malo pa ce i kosti poceti ispadati

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Šta vaša torba govori o vama
6.10.2020 19:21:19   
jess021
Emice, ja uglavnom nemam upaljač 😂



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Šta vaša torba govori o vama
6.10.2020 19:45:16   
pari
Ja imam i neke igračke u torbi pored svega ovoga ..upaljač ni ja nemam ;)



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Šta vaša torba govori o vama
6.10.2020 20:02:47   
mikica88
Pari, kad imas decu sve je normalno . Moja sestra nosi autice, sendvice, snalice

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...
MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here