|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta vaša torba govori o vama
24.6.2010 13:42:20   
Iva979
I ja mnogo volim torbe, i to sam u poslednje vreme pocela da kupujem veeelike, da mogu da stanu sve gluposti tipa cigareta, pudera, rumenila, sjaja, kojekakvih papira, novcanik, poneki kabl, usb, ulosci, lekovi protiv bolova, zvake... user posted image  sta sve vucem sa sobom, kao nenormalna!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Šta vaša torba govori o vama
24.6.2010 14:53:14   
liliana
Ne znam što govori, samo znam da u njoj samo što nema živih četnika!!! user posted image Ko zna šta kad treba slučajno da zatreba-pa nek se nađe! Otprilike: sve svoje sobom nosim!!! MM ima običaj da kaže da ja imam Sport Bili torbe- nema šta nema!!!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Šta vaša torba govori o vama
24.6.2010 14:58:22   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: liliana

Ne znam što govori, samo znam da u njoj samo što nema živih četnika!!! user posted image Ko zna šta kad treba slučajno da zatreba-pa nek se nađe! Otprilike: sve svoje sobom nosim!!! MM ima običaj da kaže da ja imam Sport Bili torbe- nema šta nema!!!


isto user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Šta vaša torba govori o vama
24.6.2010 15:06:31   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: OTI

moja torba sada govori da imam bebu koja mnogo kaki...user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo .. Takodje ..svoju sad  ne nosim samo malenu za mobilni i pare ubacim u bebinu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Šta vaša torba govori o vama
24.6.2010 15:16:13   
viking
Na nema labella sa šljašticama, verovatno bi govorila da je vlasnik muškarac. Nosim samo neophodno - ključeve od kuće i od kola, novčanik i dva mobilna. Naočare za sunce sezonski. Retko kad se nađe još nešto. Ako mi je torba veća, stavim i mali neseser, da popunim prostor.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Šta vaša torba govori o vama
24.6.2010 16:09:19   
Dora
Neseser sa sminkom,jos sminke van nesesera,dva telefona,ugovor sa telekomom,telenorom i vipom,pecat,stare i nove knjizice,knjigu Mali princ,razne sitnice,vlazne maramice,uloske i dnevne uloske,tri tampona,pastu za zube, dva autica Burago,kupoprodajni ugovor ne znam cijeg lokala, otpusne liste i sve izvestaje lekara za mene i decu u poslednjih godinu dana(otkad sam kupila tasnu) . Ona o meni govori koliko sam neorganizovana i haoticna. A,da, imam i iglu i konac a to nikad ne koristim, a nemam kljuceve jer nikako da izradimo duplikat.
Kome je dosadno nek cita moj glupi post. Nista pametno...

< Poruku je uredio Dora -- 24.6.2010 16:12:28 >

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Šta vaša torba govori o vama
24.6.2010 16:14:34   
Snelle
Ja isto ko viking, uopšte nisam tipična žena. Imam labelo, maramice + eventualno vlažne, ključevi od kuće, dva telefona, a od pre mesec dana tu se može naći i cucla, pelene....user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Šta vaša torba govori o vama
24.6.2010 16:32:08   
bluka
i u mojoj torbi uglavnom samo osnovne stvari (novčanik, ključevi, maramice, telefon, labelo, neseserčić sa nešto lijekova i malom kremom za ruke, sunčane naočale po potrebi), zato mi ostane dovoljno mjesta da puž ubaci svoje stvari (mrzi sve muške torbice).
inače volim torbe, imam ih svakakvih, al' uglavnom nosim samo nekoliko. volim malo veće al' sam ja sitna pa mi nikako ne stoje!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Šta vaša torba govori o vama
12.8.2010 9:22:00   
Anoniman
Imam 25 tasni..Uglavnom su sve velike. Imam par srednje velicine i 4 elegantne za svecane dogadjaje-mada ih ne volim jer u njih ne mozze da mi stane novcanik. Tasne mi nisu markirane (nemam ti ja para za to), sem dve (ako bi se to moglo nazvati markom)-jedna je Monina, a jedna Manualova..Sve ostale su uglavnom iz Karpise i Dejvida Dzounsa..Oni imaju extra tasne, a uopste nisu skupe, tipa, do tri hiljade mozze da se nadje tasna koja je fantazija. E sad, sto se tice izgleda, volim svakakve- i sportske i retro i damske..Omiljena koju imam jeste crvena lakovana i nju nosim uz svoju omiljenu letnju odevnu kombinaciju koju sam vec navela u temi HALJINE, pa da se ne ponavljam. Sad bi trebalo da kupim neku zlatnu, za kumovanje na svadbi..Nadam se da cu naci neku lepuuser posted image

(odgovor članu bluka)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Šta vaša torba govori o vama
12.8.2010 9:38:25   
pepeljuga
kao prvo, da obozavam beneton user posted image
imam vrlo malo torbi, samo nekoliko, koje nisu beneton, njihove mi bas odgovaraju, em su u mom fazonu em imaju sto pregradica a ja volim da mi je sve uredno, kao sto negde rekoh, ubi me horoskop pa sve mora da mi stoji na mestu user posted image

ono sto uvek nosim u torbi su novcanik, telefon, kljucevi, sjaj za usne, pudrijera sa ogledalcem, naocare za sunce, krema za ruke, maramice i vlazne maramice. bez toga nigde ne mogu da idem.

a, da, i obavezno bar jedna cokoladica user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Šta vaša torba govori o vama
11.12.2010 20:53:35   
Amber
Imam puno tasni uglavnom vecih, elegantnih, nekoliko koznih, ali u zadnje vreme ne nosim ni jednu, stoje u ormanu, vec ranac jer stalno nesto vucem od hrane do knjigauser posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Šta vaša torba govori o vama
11.12.2010 21:01:48   
Anoniman
Moje torbe su kritične. Imam i male, i srednje i velike, svih boja i materijala. Uglavnom koristim 3-4 redovno, i sve su poprilično velike, evo zašto:
U njima uvek imam veliki novčanik, ključeve, telefon, vlažne i obične maramice, poveći neseser sa komplet šminkom koju koristim tog dana, kojekakve papiriće jer kad sam napolju mrzi me da tražim kantu pa svo smeće trpam u torbu, žvake...pre neki dan sam u torbi koju nisam nosila dva meseca našla pola Nešine kifleuser posted image dobro da je nisu nekakve bube napaleuser posted image I obavezno sokić i bombone kad idem sa Nešom negde.

(odgovor članu Amber)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Šta vaša torba govori o vama
11.12.2010 21:09:19   
Olga75
Moje torbe se dele na eru pre Marije i torbe Marijine ere user posted image .
Nekada su bile srednje velicine , uglavnom kozne i crne i u njima sam nosila : novcanik , telefon , kljuceve , maramice raznih fela , cesalj i sve sto odrasloj zeni treba a sada
uglavnom su krmace ili ranci i pored ozbiljnih stvari tu ima i pelena i sokica i igracaka i razne hrane i od popa usiuser posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Šta vaša torba govori o vama
11.12.2010 21:10:38   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Nedja

Moje torbe su kritične. Imam i male, i srednje i velike, svih boja i materijala. Uglavnom koristim 3-4 redovno, i sve su poprilično velike, evo zašto:
U njima uvek imam veliki novčanik, ključeve, telefon, vlažne i obične maramice, poveći neseser sa komplet šminkom koju koristim tog dana, kojekakve papiriće jer kad sam napolju mrzi me da tražim kantu pa svo smeće trpam u torbu, žvake...pre neki dan sam u torbi koju nisam nosila dva meseca našla pola Nešine kifleuser posted image dobro da je nisu nekakve bube napaleuser posted image I obavezno sokić i bombone kad idem sa Nešom negde.



nedjo, nekad me zabrine koliko ti i ja ličimo user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Šta vaša torba govori o vama
11.12.2010 21:10:48   
zoća

IZVORNA PORUKA: prolece

moja torba govori da sam debil. u njoj ima svega i svačega ima sto pregrada i u svakoj po nešto. nikad ne znaš šta može da ti zatrebauser posted image user posted image user posted image , a tek novčanik da mi vidite konobarski model"šef sale '88."  ne volim da su mi pare savijene ovako jednim pogledom znam koliko imam. lepo kažem debil

moja torba je kao tvoja a i novčanik evo ga još jedan debil ako kojim slučajem uzmem neku manju, ne malu,manju sve imam utisak da sam nešto zaboravila

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Šta vaša torba govori o vama
11.12.2010 21:13:12   
Lu
Nedja i Jeca...pridružujem se klubuuser posted image
Uvijek i sve moram imati u torbi, a smeće redovno skupljam ili dok smo u gradu ili po autu ako R nešto gricka, a uvijek nešto grickauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Šta vaša torba govori o vama
11.12.2010 21:17:56   
Dada81
Jao,ja mislila da sam ja jedini ''sakupljač smeća'' u torbiuser posted image
Meni je najbolje rešenje uvesti manje torbe-manje nepotrebnih stvari

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Šta vaša torba govori o vama
11.12.2010 21:18:24   
Mishica 77
Nemam puno tašni ali se svaka slaže sa odgovarajućom obućom do detalja..... ne bih mogla da nosim različito. user posted image
Uvek su pune svega i svačega: ključevi od stana i od auta, od ulaznih vrata na poslu, novčanik, manji neseser sa neohodnom šminkom za taj dan, obične i vlažne maramice, gel za dezinfekciju ruku, ogledalce, ponekad četka za kosu, rezervna šnala, žvake, tašnica sa telefonima, hemijska olovka, hrpa bespotrebnih i potrebnih papirića.... mislim da je to sve mada mi se čini da sam nešto propustila da napišem.
Pitam se šta moja tašna govori o meni?
Možda da ništa ne prepuštam slučaju i da uvek nosim sa sobom sve neophodno i što može "ne daj Bože" da zatreba.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Šta vaša torba govori o vama
11.12.2010 21:27:20   
Anoniman
Jeco, lu user posted image Zaboravila sam da dodam da, kad idem na faks, u torbu strpam i rokovnik, svesku i  nekoliko olovakauser posted image A kad idem negde u goste sa detetom  njegove zepe, rezervne gaće i pantalone, za slučaj da se upiškiuser posted image Užas

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Šta vaša torba govori o vama
11.12.2010 21:28:50   
Mishica 77
Ono je moja tašna kad idem na posao. user posted image
Ova sa Isidorinim stvarima će uskoro morati da se zameni putnom tašnom na sprat. user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Šta vaša torba govori o vama
11.12.2010 21:30:27   
zoća
ma preselimo kuću a ja i posao u torbu sportbili

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Šta vaša torba govori o vama
12.12.2010 7:42:16   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Nedja

Jeco, lu user posted image Zaboravila sam da dodam da, kad idem na faks, u torbu strpam i rokovnik, svesku i  nekoliko olovakauser posted image A kad idem negde u goste sa detetom  njegove zepe, rezervne gaće i pantalone, za slučaj da se upiškiuser posted image Užas


a često te olovke zaboravim da izvadim, pa posle nekog vremena u dzepicu imam 500 olovaka user posted image

ja sam inace pre neki dan, da se pohvalim, od muza dobila fenomenalnu benetton "čupavu" torbu...ogromnu!! mogu u nju da stavim sve sto imam u stanu user posted image  ali mana skupih torbi je sto nemaju dzepove nego su kao dzak, pa je vazda u njima "sport billy" varijanta....jedina prednost "jeftinih", da ne kazem kineskih torbi je milion dzepova!!!
ja imam i ovakve i onakve. Kod sisley i benetton torbi nema dzepova, ali sam prosle godine kupila 2 torbe marke DOCA i jako sam zadovoljna. Em su kvalitetne em imaju dzepova koliko vam volja user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Šta vaša torba govori o vama
12.12.2010 8:46:10   
Anoniman
Ja sam se navkla na torbe bez džepova, tako mi dođe i lakše, jer je sve na gomili, a kad imam 100 džepića ono što tražim je uvek u poslednjemuser posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Šta vaša torba govori o vama
14.12.2010 23:55:13   
Alexis79
Obozavam  torbe svih velicina,boja i namena.

Kad me ne bude mrzelo slukacu ih.

Imam ih u skoro svim bojama ,jer volim da ih kombinujem sa onim sta nosim.

Obicno u torbi nosim novcanik,2 telefona,kljuceve(stan,kola 1,kola 2,mamin stan,kljuc za posticu),neseser sa sminkom,rokovnik,maramice i parfemic.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Šta vaša torba govori o vama
5.11.2011 20:34:43   
soni
moja torba govori da sam u totalnom haosu...kazu kakva ti je torba takav ti je zivot... kod mene uvek nered i ne mogu da je sredim a kamoli nesto lako u njoj pronadjem user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
NIVEA Rose Touch sa organskom ružinom vodicom
Beograd, jul 2021. - Ruža je poznata kao kraljica cveća, simbol lepote i znak ljubavi. Međutim, ona ima i dugu tradiciju...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here