|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta vaša torba govori o vama
6.10.2020 22:06:58   
Didy
Rokovnik i hemijska, bez njih nigde i flašica vode i leti i zimi. Ključeva imam više od 10 na tri priveska. Novčanik, mobilni i maramice se podrazumevaju, od skoro i maska. Od kozmetike krema za ruke i labelo. Vlažne maramice, sredstvo za dezinfekciju od skoro i pakovanje jednokratnih papirnih podloga za WC šolju (kad idem s decom negde). 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Šta vaša torba govori o vama
6.10.2020 23:19:49   
jess021


IZVORNA PORUKA: pari

Ja imam i neke igračke u torbi pored svega ovoga ..upaljač ni ja nemam ;)





Pari, ali ja imam cigarete 😁😂

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Šta vaša torba govori o vama
6.10.2020 23:22:22   
mikica88
Da mi sve treba. To govori.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Šta vaša torba govori o vama
6.10.2020 23:38:59   
emicaa
Jess nisam znala da pusis.Imam ih i ja,mada se trudim da ih namjerno zaboravim.Da dodam i slusalice za telefon,kremu za ruke,sprej za rane(jer imam Davida 🤣) i kesicu sa kojekakvim slatkisima 🤣 Moj ranac je zasluzio medalju sta sve stane



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Šta vaša torba govori o vama
6.10.2020 23:39:45   
jess021
Puškam, sto bi rekao mm😂



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Šta vaša torba govori o vama
7.10.2020 4:49:07   
Misha i Ljisha
Da imam i ja cigare a kad idem u skolu imam jos i flomastere za tablu i hemijsku pa knjige, zbirke uglavnom. Usb, zvake, bar dve maske, tonu papirica, al od "zenskih" stvari nemam nista osim tampona i uloska. Uvek imam i jedno i drugo


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Šta vaša torba govori o vama
7.10.2020 12:35:17   
vocicana
Torba govori da sam bas nenormalna i da ce mi uskoro trebati koferce kao rucni prtljag sto se nosi, a komotno moze i da se koristi kao hladno oruzje u slucaju preke potrebe. Eto bas tako.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Šta vaša torba govori o vama
2.11.2020 15:50:10   
branki*
trenutno govori da sam u haosu i u guzvi i da imam gomilu obaveza..prepuna je svega i svacega,a kako menjam torbe,samo prebacujem i pojma nemam gde mi je tacno sta.treba mi red.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Šta vaša torba govori o vama
2.11.2020 15:52:33   
Ana RR
Branki tako sam ja skoro otišla kod kumova i nešto da potražim u novčaniku a njega nigde. Lepo sam se vozala po Bg bez dokumenata, ostao mi novčanik u drugoj tašni. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Šta vaša torba govori o vama
2.11.2020 16:00:55   
Sanjica26 RR
Moja torba je svastara😄



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Šta vaša torba govori o vama
2.11.2020 16:02:48   
Ana RR
Pa moja u suštini nije, ali eto, propustih da prebacim novčanik user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Šta vaša torba govori o vama
2.11.2020 16:06:05   
branki*
ja sanjam da mi je red u torbi,,neka bude svega,ali da znam sta imam i da je sredjeno,a trenutno je budibogsnama.tako da..razumem,anci,sanjice.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Šta vaša torba govori o vama
2.11.2020 19:41:30   
bokicak1
Sreca da ne moze da govori! Rekla bi da sam ja jedna vrlo haoticna zena.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Šta vaša torba govori o vama
2.11.2020 19:59:55   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: branki*

ja sanjam da mi je red u torbi,,neka bude svega,ali da znam sta imam i da je sredjeno,a trenutno je budibogsnama.tako da..razumem,anci,sanjice.



Kod mene su uglavnom knjige, pernica, ulosci, novcanik, mobilni, labelo, krema za ruke i alkohol za dezinfekciju😄

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Šta vaša torba govori o vama
3.11.2020 7:07:52   
mikica88
Da trenutno ne idem na posao. Nosim malu torbicu ovih dana.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 90
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Tvoj omiljeni Labello u limitiranom izdanju
Beograd, 19.februar 2024. – Bez obzira na godine, nikada nećemo biti spremni da se odreknemo slatkog, šarenog sveta crta...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here