|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grejanje
19.10.2016 8:06:30   
IvanaSK RR
Mi smo se do sada grejali na mekove (grejače) u radijatorima, a u dnevnoj imamo inverter klimu. Zimi su nam racuni od 8000-12000,leti oko 3500 din.
Ove godine cemo se grejati na gas.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Grejanje
19.10.2016 8:12:40   
isidora88
Mi srecom nemamo problem sa vlagom. Mm kolega ima grejanje na gas u stanu, szper im greju i nisu mu strasni racuni, oko 300-400e ga kosta grejna sezona za skoro 70kv.
Ja moram da uzmem neki ovlazivac vazduha, bas je suv vazduh odkako je krenulo grejanje

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Grejanje
19.10.2016 8:59:06   
Ana RR
Choopo, bio je 500 evra tada kada smo ga mi kupili. Koliko troši struje nemam pojma, iskreno, mogu da pitam mm. On može i da greje.

Kod nas je problem što spolja nemamo izolaciju već samo fasadu. Kuća nije naša a svekar bi pre crko nego uložio u fasadu. Tako da to nam je što nam je dok smo ovde. Čim je hladno sve je mokro a tek kada pada kiša...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Grejanje
19.10.2016 14:54:24   
choopa choops
Da, i kod mene je izolacija nikakava, ali evo MM ce se mozda KONACNO podijelit sa bratom, pa cemo mozda s vremenom i moci da ulozimo nesto u kucu.

Nesto razmisljam ja imam dvije klime u kuci, i kad bi njih uključivala na onaj program za vlagu, da li bi to imalo isti taj efekat? user posted image

Isidora pozajmim ti ja jednu kantu vlage, ne moraš vraćat user posted image

< Poruku je uredio choopa choops -- 19.10.2016 14:55:54 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Grejanje
19.10.2016 15:27:09   
Ana RR
Nemam pojma, ne znam po kom principu funkcionišu ti programi.

Isi, i ja ću da ti dostavim, poštarina besplatna user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Grejanje
19.10.2016 16:05:55   
isidora88
neka, neka ne treba mi user posted image
jel ste zadovoljni grejanjem na gas za one koji ga imaju?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Grejanje
19.10.2016 17:49:37   
Ana RR
Grejanje na gas je praktično jer podesiš kad želiš da se uključi i isključi i ne razmišljaš. Mi imamo i kotao na gas i kotao na drva tako da kombinujemo i mnoooogo je toplije kada se grejemo na drva.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Grejanje
19.10.2016 18:01:22   
Mala Elena
Danas ne greju, bas je hladno...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Grejanje
19.10.2016 18:03:57   
isidora88
ana moguce da je zbog izolacije, u zgradama nisam primetila da nije dovoljno toplo jer sve imaju izolaciju

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Grejanje
19.10.2016 19:49:24   
IvanaSK RR
Kolega od mog muza ima gas, on je dobio obican termostat (od investitora) na kome ne može da se podesi tajmer, nego samo temperatura, pa su oni kupili-oko 50e taj sa tajmerom.
U zgradi su, tek skoro su uzeli stan, tako da ne znam kakvi su im racuni. Isidora, javicu ti za koji mesec, jer i nama ovih dana uvode gas. Nase brojilo ima mogućnost da se i bojler prikaci na njega. Mada, treba da se plati oko 150 e.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Grejanje
25.2.2017 7:31:17   
IvanaSK RR
Racun za gas u januaru je oko 7000 din, u decembru oko 6000 din.
Nama nedostaje jedan radijator, pa se pre podne dogrevam klimom u dnevnoj. Dnevna se rashladi preko noci, jer mi se gas uglavnom iskljuci(u spavacim sobama bude oko 22 stepena, preko toga mi je vruce).
Racun za struju je isto 7000 din, pošto leti bude oko 3500 din, toliko sam znaci i sada potrosila na grejanje.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Grejanje
25.2.2017 20:09:34   
mati
Mi smo i dalje na Eldi konvektorima. Zadovoljni smo.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Grejanje
25.2.2017 21:04:59   
choopa choops
Nama raćčun za struju (grijemo se sa beharadijatorima, klima konverter) za januar bio 130e što je juuuuuuhuhu koliki je ostalima. I to samo zato što nismo bili kući 10 najhladnijih dana, inače bi bio preko 200e.

I recimo da smo potrošili oko metar drva (50e).

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Grejanje
25.2.2017 23:21:03   
isidora88
Nama ce racun za gas biti oko 8000 din za februar sto je super s obzirom na 90kv koje grejenje, sami palimo i gasimo kotao i imamo brojilo pa pratimo potrosnju. Jedino planiram da mozda uzmemo sledecu zimu vece radijatore, kontam da ce brze zagrejati i da cemo mozda manje trositi, mada nisam sigurna. Da li vredi uzimati vece radijatore zna li neko?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Grejanje
26.2.2017 6:31:13   
IvanaSK RR
Isidora, mislim da ce biti veca potrošnja, ne manja. A treba dati i novac za radijatore, ne znam koliko radijatora po koliko rebara imas, ali jedno rebro ti je oko 10e,plus zamena...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Grejanje
7.8.2017 14:17:39   
krin 40
Ja u dnevnom imam inverter.Vredi svaku paru.Kilovat struje na sat.Leti hladi zimi greje.Sobe su na spratu i u svakoj imam mermerni radijator.Isto vrede svaku paru.Zimi mi je struja oko 8-9 hiljada.Nemam parno što mi odgovara.Infostan mi je 300 din

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Grejanje
23.10.2017 9:23:48   
nata11
Mnogo je bitno sta grejete, na kojoj temperaturi. U sustini drzava se nikad nece zeznuti i uvek je prosek grejanja isti -drvo, struja, gas -isto.
Mi imamo mali kamin u dnevnoj koji greje kompletno prizemlje (drva koja skacu svake godine), kupatilo i spavaca su elektricne grejalice , ulaz podno na stuju i po potrebi ujutru pre posla ukljucimo u dnevnoj sobi da ne bi lozili. Meni je struja dosla 2.800 din. E sada ako neko ocekuje da greje suplji blok to je vec druga prica. Sto vise ulozite u izolaciju objekta to je manji utrosak energenata.

_____________________________





(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Grejanje
23.10.2017 9:32:28   
Milena18
Krin, imate invertersku klimu? Koliku površinu greje? Mi baš sada gledamo da je kupimo, nezgodno nam je da ložimo sa ovim nemirkom.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Grejanje
23.10.2017 9:45:51   
Mala Elena
Nama je infostan tokom cele godine preko 7 000 mesecno...
Uskoro ce valjda poceti da greju.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Grejanje
23.10.2017 9:51:02   
isidora88
Mi imamo grejanje na gas, a informatika nam je oko 4000 din, mala zgrada a samo zajednicku struju placamo 800-900 din a u celoj zgradi samo par sijalicauser posted image nema lifta. Voda nam je u toj stavci oko 1500 din, odbosenje smeca oko 800 din. Preskupo i jos plus grejanje

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Grejanje
23.10.2017 10:39:30   
Sanjica26 RR
Mi imamo gradsko grejanje i nema zime.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Grejanje
23.10.2017 13:24:42   
Duškić
Kod mojih je tata lozio grejanje, ma prava milina, kod muzevljevih se smrznemo, lelo guzi kad navikne da je svud po kuci ili stsnu toplo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Grejanje
23.10.2017 13:45:30   
degu
Mi lozimo, imamo onaj kao kamin, celu zimu smo ukratkim rukavima

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Grejanje
23.10.2017 13:52:44   
emicaa
mene je bas bio strah kakvo ce nam biti grijenje ovde u novom stanu.za sad samo podne cijevi griju i bas je toplo.Cesto moram otvarati da se malo osvjezi unutra.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Grejanje
23.10.2017 17:20:51   
Anck Su Nmaun
Pocelo i nama danas grejanje. Bili mi svi radijatori zatvoreni jedva sam i skontala

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here