|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grejanje
30.9.2014 16:56:04   
Trcosava
Doco, šta bi ti grejala tačno sa TA peći? Moja mama se inače greje celu zimu na nju, ali ona ima odrađenu termoizolaciju kuće.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Grejanje
30.9.2014 17:05:34   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR

te izduvne kao i one kvarcne su ludilo,jedu struju ali bukvalno,ma parno je zakon nego me nervira sto ga kasno pustaju a cele godine se placa puna cena user posted image



To mi se nikako ne svidja. user posted image a valjda je od 15.oktobra ako je T ispod 10C ?
A nama radijator u kuhinji skoro da ne greje, rekoh ovim momcima danas da pogledaju al ne mogu nista dok ne pocne grejna sezona .



(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Grejanje
30.9.2014 17:07:19   
doktorkakristal
TRCO stavila bih je u dnevni boravak stana da premostimo taj period bez parnog

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Grejanje
30.9.2014 18:06:34   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR

te izduvne kao i one kvarcne su ludilo,jedu struju ali bukvalno,ma parno je zakon nego me nervira sto ga kasno pustaju a cele godine se placa puna cena user posted image

Da,moja mama placa godisnje centralno vise nego sto ja potrosim da sipam gas i kupim koji kubik drva za zimu,pri tom zavisis od volje distribucije ,cekas 15.oktobar a pri tom je evo ceo septembar hladan,kada je minus razmisljas hoce li uvece produziti ili ne ,onda oni drza temp.20 stepeni jel?Toliko salju?Uglavnom i da je 22 to je hladno,ako neko ima losiju stolariju sta dobije?Nista,smrzava se..ma najbolje ziveti na moruuser posted image ,tamo su bar zime blage..


_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Grejanje
30.9.2014 21:40:51   
doktorkakristal
SANCY ovde je grejanje dobro u smislu da moras otvarati prozore jer je pakleno vruce izli zavrtati radijator,tako da je bar to ok,a da kasno pustaju e to jeste problem

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Grejanje
16.10.2016 21:14:22   
branki*
Zene,vi koje imate parno grejanje u stanu,je l nemo mozda odjavio to cenrptralno grejanje i presao na pec?mm poceo da se zanosi idejom da odjavimo grejanje,jako je skupo i da uzmemo neku pec na pelet,valjda se tako zove.ja ne znam ni sta je to.greje li se neko ovako?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Grejanje
16.10.2016 21:25:19   
Sanjica26 RR
Da, ali je jako skupo ta pec i taj pelat. Ide sve na daljinski i prakticno nije prljaco kao kad cistis od drva.
A koliko vi placate grejanje kad je skupo? Mi placamo 2.500, a ove godine u letnjoj sezoni je bilo 1.500.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 16.10.2016 21:26:18 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Grejanje
16.10.2016 21:36:09   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Mi placamo 2.500, a ove godine u letnjoj sezoni je bilo 1.500.


user posted image

Mi ljeti 60e, zimi od 120-180e user posted image u zavisnosti od toga da li se grijemo i na drva dodatno.

Branki u startu su skupe peć na pelet, ali kazu da se isplate kasnije. Mi smo isto razmisljali, ali trenutno nismo u mogucnosti.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Grejanje
16.10.2016 21:38:08   
dunja RR

Sanjice, kod vas se centralno grejanje zimi i leti plaća po različitoj ceni?

U Beogradu je cena ista svakog meseca, koliko mi se čini, nezavisno od godišnjeg doba i plaća se kroz račun za infostan.
Npr. moj stan je 60 kvadrata, i mi nemamo centralno grejanje, infostan plaćamo 1600. Moja tetka ima stan veličine kao moj, ima centralno grejanje i plaća infostan oko 9.000. Znači 7.000-7.500 je grejanje, svakog meseca tokom cele godine.

< Poruku je uredio dunja RR -- 16.10.2016 21:40:29 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Grejanje
16.10.2016 21:40:52   
Sanjica26 RR
Dunja, to je od ove godine tako. Nije bilo do sada tako. Videcemo zbog cega je preko leta jeftinije.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Grejanje
16.10.2016 21:44:26   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: branki RR

Zene,vi koje imate parno grejanje u stanu,je l nemo mozda odjavio to cenrptralno grejanje i presao na pec?



Ja znam masu ljudi u Bg koji isključe centralno i pređu na struju jer je jeftnije. Ne može se na struju lepo ugrejati kao kod centralnog, to je činjenica, ali je nekima supo da plaćaju centralno pa zato prelaze na struju, jer struju možeš kontrolisati, pa makar se malko i smrzo user posted image Mi ne volimo da je pretoplo u stanu. Btw još nismo počeli da se grejemo (ne zbog štednje, nego nam nije hladno), ušuškan nam je stan, a spavaću sobu gotovo nikada ne grejemo, samo kada je baš smrzzzz.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Grejanje
16.10.2016 21:48:58   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Dunja, to je od ove godine tako. Nije bilo do sada tako. Videcemo zbog cega je preko leta jeftinije.


Aha, nisam znala. Jel to sada svuda tako? Ja uzimam račune od podstanarke moje najbolje drugarice koja živi u inostranstvu, i znam da je za prošli mesec platila infostan nešto više od 9.000 (stan od 70m2). Letos je isto toliko plaćala.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Grejanje
16.10.2016 21:52:04   
Sanjica26 RR
Uf bas je skupo. Izgleda je u mojoj opstini tako. Nas greje Kostolac. I pretoplo je.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Grejanje
16.10.2016 21:55:06   
isidora88
Dunja jel vi zavrcete radijatore kad kazes da jos ne grejete, ako sam razumela imate centralno preko gradske toplane?
Nama je cele godine svaki mesec 6700 grejanje plus ostale stavke na racunu infostana, nama je oko 12000 mesecno infostan(nemamo protocnu toplu vodu) plus struja oko 4500, i jos dodatno sbb i telefoni...

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Grejanje
16.10.2016 21:59:53   
Sanjica26 RR
Nama je uvek struja 2.500. Bas stedimo. Jedino preko leta bude malo skuplje zbog klime. Mada, letos smo je slabo palili.
Dunja, nama je posebno infostan.Samo nam je grejanje toliko. Ostla posebno placamo vodu, komunalije.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 16.10.2016 22:10:49 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Grejanje
16.10.2016 22:41:03   
Animsaj9
mi imamo podno grejanje na gas i ja sam. prezadovoljna , jos i protocni bojler

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Grejanje
16.10.2016 22:55:43   
branki*
Stan placamo 12000,od toga 8000 ide samo za grejanje sveki mesec u toku godine.neka koleginica mm kupila i kao treba joj oko 250 evra ili 200,ne secam se tacno za zimu da se greje na taj pelet,a sama pec ne znam koliko je,ver skupa,ali ovo grejanje na godisnjem nivou je ravno 100 000!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Grejanje
16.10.2016 23:15:27   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: isidora88

Dunja jel vi zavrcete radijatore kad kazes da jos ne grejete, ako sam razumela imate centralno preko gradske toplane?



Ne, ne, pisah gore da ja nemam centralno grejanje, zato mi je infostan 1.600, a mojoj tetki koja ima stan iste veličine kao moj je infostan oko 9.000 ( ona ima centralno). Mi se grejemo na struju, imamo dve velike kaljeve peći, koje su nekada bile na drva ali sam ja našla majstore, pre nego se S rodio, koji su u te peći ugradili grejače i zatvorili dimnjak, tako da sada te kaljeve peći rade na struju. Dobro greju, mada neuporedivo duže drže toplotu kada su na drva, i bude toplija kuća (sećam se iz perioda detinjstva, dok su te peći radile na drva). Ali i ovako su ok, mi smo zadovoljni. I imamo malu TA peć u dnevnoj sobi. Ali nismo još ništa od te 3 peći palili ove jeseni, jer nam je toplo u stanu.

Struju plaćamo oko 2.000-2.500, a zimi oko 3.500 do 4.500 max, al 4.500 bude eventulano jedan najhladniji mesec, uglavnom oko 3.500 do 4.000 ta dva tri meseca.

< Poruku je uredio dunja RR -- 16.10.2016 23:19:34 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Grejanje
16.10.2016 23:41:40   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Eh, mi smo jedini koji su pukli pare na uređaj za odvlaživanje vazduha user posted image da nije toga voda bi nam lila niz zidove user posted image 'ebem ti kuću.

Ana koji aparat imate? Pomaže li? Nama je ogromna vlaga u kuci, a one male posudice ne rade posao, vrlo brzo se napune, a negdje sam čitala da i nisu baš "zdrave"user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Grejanje
17.10.2016 9:25:11   
isidora88
Dunja to je bas povoljno grejanje. Greje li se neko u stanu na toplotne pumpe?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Grejanje
17.10.2016 9:49:56   
Sanjica26 RR
Cini mi se da mi je brat rekao sinoc da je taj kotao za pelat 100.000 dinara. Mozda cak i vise.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Grejanje
17.10.2016 10:48:24   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: choopa choops


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Eh, mi smo jedini koji su pukli pare na uređaj za odvlaživanje vazduha user posted image da nije toga voda bi nam lila niz zidove user posted image 'ebem ti kuću.

Ana koji aparat imate? Pomaže li? Nama je ogromna vlaga u kuci, a one male posudice ne rade posao, vrlo brzo se napune, a negdje sam čitala da i nisu baš "zdrave"user posted image


Choopo ovaj imamo klik

Pomaže, kako ne. Pa evo čim je krenulo hladnije vreme nama su prozori potpuno mokri, u spavaćoj sobi jedan ćošak zida je ceo vlažan. Obično mm uključi ovaj uređaj pre spavanja i radi celu noć, napuni se posuda vodom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Grejanje
17.10.2016 14:58:50   
Animsaj9

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Cini mi se da mi je brat rekao sinoc da je taj kotao za pelat 100.000 dinara. Mozda cak i vise.

jeste oko 1200 e je , znam jer mi smo razmisljali kad smo uvodili grejanje dali pelet ili gas , ali smo gas zato sto mm kad ode na posao nema ko da mi sipa taj pelet iz dzakova u pec , da cisti , ili da se vatra ugasi pa da bude hladno kada nas nema kuci , ovako imamo spoljni senzor tako da se kotao sam pali ukoliko temp naglo padne napolju ili se gasi ako nema potrebe da radi

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Grejanje
18.10.2016 15:51:50   
Divnica
Nama u Kg grejanje odlicno

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Grejanje
18.10.2016 23:49:23   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: choopa choops


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Eh, mi smo jedini koji su pukli pare na uređaj za odvlaživanje vazduha user posted image da nije toga voda bi nam lila niz zidove user posted image 'ebem ti kuću.

Ana koji aparat imate? Pomaže li? Nama je ogromna vlaga u kuci, a one male posudice ne rade posao, vrlo brzo se napune, a negdje sam čitala da i nisu baš "zdrave"user posted image


Choopo ovaj imamo klik

Pomaže, kako ne. Pa evo čim je krenulo hladnije vreme nama su prozori potpuno mokri, u spavaćoj sobi jedan ćošak zida je ceo vlažan. Obično mm uključi ovaj uređaj pre spavanja i radi celu noć, napuni se posuda vodom.

Koliko košta ovo otprilike? Trosi li puno struje ili kako funcioniše? Ja mislim da bi nama u kući bilo puuuno toplije, samo da je manja vlaga. Evo recimo dva dana pada kiša, užasna nam je vlaga u kući. Za nekoliko dana ce vjerovatno svi plafoni pet biti crni!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here