|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
28.10.2016 12:26:48   
Animsaj9
pa da zbog te boje izgledaju punije , gusce , popunjenije

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
28.10.2016 13:23:29   
isidora88
Joj sto sam videla jednu zenu u radnji sada, sacuvaj me boze, usne onako uokvirene nekom drecavom crvenom bojom, a sve nesto krivudavo uradjeni, a obrve kao da je zalepila crni flaster, kockaste i onako samo obojene, kao markerom, nisam mogla da je gledam, grozno izgleda, nije mi jasno zasto se tako upropaste

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
28.10.2016 13:25:51   
Animsaj9
mislis obrve - krem bananice user posted image
jao ja sam svasta vidjala ..
a jos mi je hit crveni karmin na zubima

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
28.10.2016 14:47:07   
isidora88
e bas kao bananice user posted image pokusavala sam da se setim neke asocijacije ali nisam uspela, mozak mi je zablokiraouser posted image
ali to za karmin na zubima je haos, ne znam kako uspe da im zavrsi na zubima? i na tv.u sam skoro gledala neku emisiju i zena je imala karmina na skoro svim zubima, cudi me da joj niko nije rekao user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
28.10.2016 14:51:17   
Animsaj9
Verovatno neka Nada MAcurauser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
7.2.2017 16:36:44   
Buba Mira
Ima li neko preporuku za salon ili individuu u NS za japansko tetoviranje obrva?
Vidim da ima dosta učenica Phi brows, sve ih je učio BB, a ima li neko preporuku za neku od njih?

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
7.2.2017 22:23:48   
emicaa
Jel iko radio ruski volumen trepavica?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
15.12.2018 11:22:50   
branki*
ja u ponedeljak zakazala japansko iscrtavanje obrva.trebalo juce,ali nije imao ko da mi cuva decu,naravno.valjda ce biti ok.jedva cekam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
15.12.2018 13:43:38   
Jekica86
Ja nikako da se usudim da radim iscrtavanje, a tako zelim.
Javi utiske Branki , molim te

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
15.12.2018 14:26:48   
branki*
javljam se u ponedeljakuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jekica86)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
15.12.2018 14:26:57   
Ana RR
Meni se nikako ne dopada to crtanje obrva. Zapravo, nemam ništa protiv crtanja već protiv toga što danas svaka devojka ima iste obrve bez obzira da li joj stoje ili ne i baš mi je to bzvz. Bože koliko su žene bile lepe nekada kada su bile potpuno prirodne, bez napućenih usana, nacrtanih obrva i koječega još. Kada kažem prirodne, ne mislim na ovu novu modu puštanja dlaka, već mislim da onu prirodnu lepotu, usne bez filera, bez silikona u grudima i dupetima, sa pravom figurom žene a ne kobile, da izvinete.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jekica86)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
15.12.2018 14:26:59   
nata11
Radila i trepavice i obrve i nisam zadovoljna. Bar kako rade kod nas u gradu. Obrve su prvo pretamne pa onda neko vreme ok boja i ubrzo vuce nijansa na zuto-sv braon. 

_____________________________





(odgovor članu Jekica86)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
15.12.2018 14:28:30   
branki*
kad si radila ,nato

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
15.12.2018 15:01:58   
jess021
Ja, iako imam bas svetle obrve, ne bih radila iscrtavanje, jos otkad sam otkrila senku za obrve. ...presrecna 😂
Neko stvarno lepo odradi, ali vidjam ih po gradu u svim bojama, mislim obrve. Od braon, zute, crne, pa i neke nijanse crvene, moze li neko da me prosvetli? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
15.12.2018 15:07:46   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Ana RR

...sa pravom figurom žene a ne kobile, da izvinete.

Pa user posted image Ana. Kao jaje jejetu sve lice.

Iako sam i sama u jednom periodu bila za to da uradim to neko japansko iscrtavanje, sva sreca pa sam na vreme odustala od te ideje, i dobro je.
Isto kao i jess imam bas svetle obrve, ali sam pronasla super nijansu senke koja mi odgovara i savrsenu cetkicu sa kojom je nanosim i to je to. Kad stavis 3 puta vec se izvestis i uopste ne treba puno vremena za to. Ne znam stvarno ali sve te obrve koje vidjam mi vise izazivaju smeh nego divljenje.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
15.12.2018 15:15:08   
emicaa


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Meni se nikako ne dopada to crtanje obrva. Zapravo, nemam ništa protiv crtanja već protiv toga što danas svaka devojka ima iste obrve bez obzira da li joj stoje ili ne i baš mi je to bzvz. Bože koliko su žene bile lepe nekada kada su bile potpuno prirodne, bez napućenih usana, nacrtanih obrva i koječega još. Kada kažem prirodne, ne mislim na ovu novu modu puštanja dlaka, već mislim da onu prirodnu lepotu, usne bez filera, bez silikona u grudima i dupetima, sa pravom figurom žene a ne kobile, da izvinete.



Dodala bih samo amin 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
15.12.2018 17:08:17   
nata11


IZVORNA PORUKA: branki*

kad si radila ,nato


Jos pre nekih godinu i po dana. Citala sam u casopisu o zeni koja radi i koja kaze da bi kvalitetna boja morala trajati za moju nijansu i do godinu i po, dve. Meni pocelo da bledi bukvalno posle 2 meseca.A i nisam bila zadovoljna oblikom, rade ih sablonski. Ja imam problem da obrve rastu do pola, od pola ni makac ali nasla ekstra senku u Alexandar shopu i to resim iz dva poteza. A o trepavicama sam pisala u odgovarajucoj temi da se ne ponavljam. 

_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
15.12.2018 17:38:35   
branki*
moje su jako retke,i svetle i retke i bas me nerviraju...stalno moram da ih crtam.svaki dan.ja se radujem,,sad kako ce biti i koliko ce trajati videcemo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
18.12.2018 6:30:41   
branki*
ja uradih juce i suuuper sam zadovoljna.jedina zamerka je sto dugo traje,skoro tri sata sam tamo lezala.za mesec dana je rekla da dodjem na korekciju koja je gratis.mnogo mi se dopada.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
18.12.2018 8:29:54   
mama Jo
Branki, super sto si zadovoljna. Je l' bolelo?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
18.12.2018 8:48:37   
gagana83
Ja sam obrve radila pre 2 god i nikako da se resim da odem ponovo. Moje su obrve svetle i od silnog cupanja u mladosti skroz tanke i super mi je doslo japansko. Boju i oblik mi je ubola fenomenalno, bas je prirodno delovalo pa je retko ko i primecivao. Evo posle dve godine jos uvek imam obrise iscrtavanja, pa mi je mnogo lakse da ih docrtam.

< Poruku je uredio gagana83 -- 18.12.2018 8:51:44 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
18.12.2018 9:05:06   
emicaa
Branki daj sliku kad se smiri crvenilo 

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
18.12.2018 18:09:41   
branki*
nije bollelo,da anesteziju u vidu kreme i ne osetis bol,samo kao grebuckanje,ali to nije bol.stavljam sliku sa tell.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
18.12.2018 20:24:07   
vocicana
a uradim, ali ne sme devojka, zbog dva mladeza koji prolaze uz ivicu gde treba da se crta. Tako da mi ne gine olovka, mada...narucila sam gel onaj koji privremeno oboji na par dana obrve, videcemo kako ce ispasti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
1.1.2019 13:48:27   
branki*
meni su se stvorle krastice,kako otpadaju krastice,otpadne i boja,totalno bzv..idem na korekciju za par dan koja je uracunata u cenu,nadam se da ce biti ok.jer mi se bas dopada kako je ispalo..ali,ako se skida,skroz je bzv.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tvoj omiljeni Labello u limitiranom izdanju
Beograd, 19.februar 2024. – Bez obzira na godine, nikada nećemo biti spremni da se odreknemo slatkog, šarenog sveta crta...
Isprobani recept mladolikih mama!
Odmor, hidriranost i adekvatna svakodnevna nega kože bi bili dobitna kombinacija za mladolikost! Međutim, nije uvek lako...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here