|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prevremeni pubertet kod devojčica
14.1.2021 0:14:36   
Sanjica26 RR
Da, soda bikarbona je super stvar.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Prevremeni pubertet kod devojčica
14.1.2021 0:51:47   
Ivanka 75
Iščitah sve... Ja sve čekam da ovo moje dete od 160cm udje u te faze ali ništa mnogo još uvek.  Grudi su kaaaaaaaao nešto krenule, ali kaaaao. I to vise mene zanima nego nju. Dosadna sam joj.


Sanjice, idite kod lekara da bi ti znala šta da, radiš i kako da se ponašaš. Da budeš mirne glave. Detetu je potrebna smirena majka. Nadam se da će te to umiriti. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Prevremeni pubertet kod devojčica
14.1.2021 0:58:48   
Sanjica26 RR
Otkucah post i izbaci me. 😠 Obavezno idemo. U petak treba da me zove endokrinolog sa instituta. Iskreno zabrinuta sam. Mm mi je rekao da preterujem. Pravim problem gde ne postoji. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Prevremeni pubertet kod devojčica
14.1.2021 1:10:15   
dunja RR
Sanjice proveri, ali je verujem da je sve ok user posted image
Bićeš mirna nakon doktora, dobićeš savete.




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Prevremeni pubertet kod devojčica
14.1.2021 1:17:09   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Otkucah post i izbaci me. 😠 Obavezno idemo. U petak treba da me zove endokrinolog sa instituta. Iskreno zabrinuta sam. Mm mi je rekao da preterujem. Pravim problem gde ne postoji. 


Naravno da si uznemirena kad se to prvi out desava. Od provere i razgovora sa lekarom glava ne boli. Razjasnice ti neke stvari i znaces kako da se ponasas na dalje. Ne slusaj tm. Musko. Za njih su devojcice barbike koje treba da sutiraju loptu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Prevremeni pubertet kod devojčica
2.2.2021 19:40:24   
Andjelcicc
Nisam nasla odgovarajucu temu, pa bih ovde pitala. Izvinjavam se unapred...Moja devojcica uskoro puni 10 godina, pre par dana pozalila mi se da je boli jedna sisica, kada sam pipnula oset_ila sam zlezdicu, ali na drugoj nisam, ja nesto ne mogu da se set_im kako je to kod mene bilo, pa ajde da vas pitam jel to ok, sigurno neka ima vise iskustva od mene, da na jednoj oset_im na drugoj ne. Hvala puno 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Prevremeni pubertet kod devojčica
2.2.2021 20:03:14   
Sanjica26 RR
Andjelcicc, normalno je. Tako je i kod T bilo. Posle je bol presao i na drugu. Spontano je prosao bol. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Andjelcicc)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Prevremeni pubertet kod devojčica
2.2.2021 20:14:44   
Andjelcicc
Sanjice, hvala puno.

I ja sam isto mislila, ali djavo mi ne da mira, majka ko majka, uvek u nekom strahu... 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Prevremeni pubertet kod devojčica
2.2.2021 20:40:48   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Otkucah post i izbaci me. 😠 Obavezno idemo. U petak treba da me zove endokrinolog sa instituta. Iskreno zabrinuta sam. Mm mi je rekao da preterujem. Pravim problem gde ne postoji. 


Naravno da si uznemirena kad se to prvi out desava. Od provere i razgovora sa lekarom glava ne boli. Razjasnice ti neke stvari i znaces kako da se ponasas na dalje. Ne slusaj tm. Musko. Za njih su devojcice barbike koje treba da sutiraju loptu



Kod S je sve ok. Cula sam se sa endokrinologom. Rekla je da nema potrebe da dolazimo na institut. Spontano je prosao bol i sve se vratilo u normalu. Rekla je dr da nekad i hrana uzburka hormone. Mleko da se izbaci. Mlecni proizvodi ne. Piletinu, ne potpuno. Od tada ne dajem piletinu dok ne nadjem domacu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Prevremeni pubertet kod devojčica
2.2.2021 20:57:04   
Ivanka 75
Dobro je Sanjice. Svaka promena na deci nas uznemirava. Ljubim vas! 😊 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Prevremeni pubertet kod devojčica
3.2.2021 11:25:31   
Sanjica26 RR
Kako ne Ivanka. Malko sam se smirila. Super je onaj stetoskop. Zakazali su mi konsultaciju sa endokrinologom. U vreme koje su mi rekli zvali. Vrlo su profesionalni. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Prevremeni pubertet kod devojčica
8.2.2021 13:22:14   
Duškić
Naravno da je bolje pitati i uraditi sta god , nego sedeti i cekati da prodje, a precrknes od straha, ovako te dr,umiti.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 137
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here