|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
12.7.2019 9:13:17   
doramar11
Ne zahtevam, ne nosim ni ja stalno.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
12.7.2019 10:36:46   
MimaKos
Ali jenlepo, stvarno, muskarac sa burmom 


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
12.7.2019 11:13:47   
doramar11
Kao prsten na cevapu :)

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
1.6.2020 23:46:59   
Mirko Svirko
Ne zahtevam. 

Moj je nosio samo na vencanju. Ja uglavnom nosim. Inace volim nakit. Kad mesim skinem pa se onda set_im za par dana da vratim...

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
2.6.2020 7:39:48   
Duškić
Ne.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
3.6.2020 12:41:01   
jabudic
Mi smo in an open relationship user posted image
On je nosio nedelju dana posle vjenčanja, onda smo imali udes, on se rasjekao na burmi i skinuo je.
Ja sam je nosila jedno vrijeme, ali je i meni počela da smeta, i već više od 10g smo oboje singl. user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
3.6.2020 13:20:20   
Ana RR
Jabudic user posted image

Mi nosimo samo kada izlazimo iz kuće, u kući ne podnosim nakit.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
3.6.2020 14:37:15   
Olga75
Ugojio se matori pa seviše ni trag burme ne poznaje (već ohoho godina). Probao je mučenik da je stavi kad smo prošlog avgusta išli u neku svadbu-kao on ćesad da ohrabri mladoženju user posted image
Skoro smo vatrogasce zvali da ga oslobode user posted image (mislim matorog, a ne mladoženju)

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
3.6.2020 14:40:24   
Ana RR
user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
3.6.2020 16:17:32   
flamingos
Joj Olga nasmeja me.😀Ne nosi,niti zahtevam.Ništa ne nosi od nakita,pa ni burmu.Meni je stalno na ruci-skidam je samo kada mesim i opet je stavim.Navikla sam.Tako evo skoro pa 27 godina.❤


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
3.6.2020 19:57:16   
ivaMark
Mi ih i nemamo 😅😅😅



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
3.6.2020 22:41:22   
Mirko Svirko
Jao Olga hahaha 😊


Vidim jedan nas komsija nosi oko vrata kao privezak za lanac 😊

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
3.10.2020 23:13:11   
mikica88
Ne zahtevam, on sam zeli. I izabrao je sto jednostavnjju ,tu je zeleo i nosi je.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
4.10.2020 5:19:42   
jess021
Ne zahtevam, nosi je sam od sebe 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
4.10.2020 12:16:51   
Maruska15
Moj debil je zaboravio na poslu. Tek poceo da radi,nije jos dobio kljic od kaset_ice i normalno neko je ukrade. I krio je od mene mozda mesec dana. I tek tada sam ja primetila. Luda kuca 😁


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
4.10.2020 14:31:12   
branki*
Ne.Kad sam se udala,bilo mi je to bas bitno..da svi vide da je ozenjen i tako...sad mi nije to bitno..ne nosimo je ni on ,ni ja.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 191
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here