|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ProPolis Books vam poklanja knjigu "Čuva...
29.11.2021 22:23:58   
marketing RR


Naši dragi prijatelji iz izdavačke kuće ProPolis Books obradovaće najvrednijeg korisnika Ringeraje knjigom "Čuvari šume", Tim Tili!

user posted image

Baba Groza upravlja sirotištem u Košmraku. U njenom stolu nalazi se sve i svašta: sitne alatke, delovi starih džepnih satova, objektivi starih kamera i ostale drangulije po kojima deci nadeva imena. U Košmrak nikad nije zakoračio nijedan usvojitelj i nijedno dete nije izašlo.

Fitiljko sanja o bekstvu. Nakon rada u fabrici šibica, pravi modele kuća od njih. Baba Groza ga je uhvatila i rešila da ga za krađu kazni. Dok je čekao na izvršenje, na batine koje mu sleduju, posmatrao je pticu u letu. Ptica je ispustila nešto nemoguće i čarobno pred njegove noge: žir. Jedan sasvim poseban žir – drvenu kolevčicu za bebu ne veću od polovine kutije šibica, s ćebencetom i pelenom od mahovine, krupnih smeđih očiju i kose crne kao ugalj.

Svoje blago pokazao je samo Latici, ona je Fitiljkova najbolja prijateljica, koja mu pomaže i krije njegove tajne. Latica je oduvek verovala u nemoguće stvari i čarolije. I zato joj nije bilo nemoguće da poveruje u bebu koja spava u polovini žira.


Dobitnik Džoan Ejken nagrade za književnost, Čuvari šume je čarobna priča koja slavi porodicu, prijateljstvo i prirodni svet, ispunjena porukom nade za naše doba.


PROČITAJ VIŠE...


Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik/ca sjajne nagrade?


Najpre treba da budete član Ringeraje, zatim ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do predivne nagrade koja će da upotpuni prolećni i letnji period!
Nagradni konkurs traje od 29.11.2021. do 15. 12.2021. (zaključno sa 15.12.2021.) a najvrednijeg korisnika u okviru nagradnog konkursa Propolis Books će nagraditi knjigom "Čuvari šume", Tim Tili.
Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednja 24 meseca!

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova je pod stalnim nadzorom Ringerajinih programera.

Nakon završetka takmičenja, nagrada će biti poslata na adresu dobitnika u Srbiji (poštarinu o trošku sponzora).


PROČITAJ VIŠE...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
29.11.2021 22:31:28   
Tajčica
Sjajno kao i uvek od ProPolis Books user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
30.11.2021 8:16:11   
flamingos
Predivno.Bravo za našu RR i ProPolis Books.Srećno svima.❤


(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
30.11.2021 13:16:07   
IvanaSK RR
Srecno svima! 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
30.11.2021 15:15:47   
Sanjica26 RR
Dopada mi se i ova😊



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
1.12.2021 11:15:30   
Mirko Svirko
Veliko bravo za RR i sponzora 😊


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
11.12.2021 11:00:50   
Marinkela
Koliko lepis dela , Propolis books.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
21.12.2021 14:32:58   
Mirko Svirko
Mnogo lepih knjiga ima Propolis Books.

(odgovor članu Marinkela)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
21.12.2021 15:09:39   
dddaca
Propolis je imao neku akciju ovih dana, ne znam da li jos uvek traje.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
21.12.2021 19:41:32   
Mirko Svirko
Dddaco,u radnji ili na netu?



(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
21.12.2021 20:01:14   
dddaca
Online je bilo, nisam sigurna da li jos traje

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
25.12.2021 1:13:29   
marketing RR
Dobitnik sjajne knjige "Čuvari šume", Tim Tili, jeeeee Marinkela sa 78 objava tokom perioda takmičenja user posted image

Čestitamo i čekamo podatke na pp :)



IZVORNA PORUKA: marketing RR



Naši dragi prijatelji iz izdavačke kuće ProPolis Books obradovaće najvrednijeg korisnika Ringeraje knjigom "Čuvari šume", Tim Tili!

user posted image

Baba Groza upravlja sirotištem u Košmraku. U njenom stolu nalazi se sve i svašta: sitne alatke, delovi starih džepnih satova, objektivi starih kamera i ostale drangulije po kojima deci nadeva imena. U Košmrak nikad nije zakoračio nijedan usvojitelj i nijedno dete nije izašlo.

Fitiljko sanja o bekstvu. Nakon rada u fabrici šibica, pravi modele kuća od njih. Baba Groza ga je uhvatila i rešila da ga za krađu kazni. Dok je čekao na izvršenje, na batine koje mu sleduju, posmatrao je pticu u letu. Ptica je ispustila nešto nemoguće i čarobno pred njegove noge: žir. Jedan sasvim poseban žir – drvenu kolevčicu za bebu ne veću od polovine kutije šibica, s ćebencetom i pelenom od mahovine, krupnih smeđih očiju i kose crne kao ugalj.

Svoje blago pokazao je samo Latici, ona je Fitiljkova najbolja prijateljica, koja mu pomaže i krije njegove tajne. Latica je oduvek verovala u nemoguće stvari i čarolije. I zato joj nije bilo nemoguće da poveruje u bebu koja spava u polovini žira.


Dobitnik Džoan Ejken nagrade za književnost, Čuvari šume je čarobna priča koja slavi porodicu, prijateljstvo i prirodni svet, ispunjena porukom nade za naše doba.


PROČITAJ VIŠE...


Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik/ca sjajne nagrade?


Najpre treba da budete član Ringeraje, zatim ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do predivne nagrade koja će da upotpuni prolećni i letnji period!
Nagradni konkurs traje od 29.11.2021. do 15. 12.2021. (zaključno sa 15.12.2021.) a najvrednijeg korisnika u okviru nagradnog konkursa Propolis Books će nagraditi knjigom "Čuvari šume", Tim Tili.
Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednja 24 meseca!

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova je pod stalnim nadzorom Ringerajinih programera.

Nakon završetka takmičenja, nagrada će biti poslata na adresu dobitnika u Srbiji (poštarinu o trošku sponzora).


PROČITAJ VIŠE...


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
25.12.2021 6:06:49   
flamingos
Čestitam.Uživajte u čitanju,pa nam javi utiske.❤


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
25.12.2021 9:19:02   
dddaca
Cestitam user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
25.12.2021 9:25:28   
Mirko Svirko
Cestitam 😊


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
25.12.2021 16:27:33   
Marinkela
Hvala, hvala. Nisam ovo ni videla.
Obradovah se danas bas dosta!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
25.12.2021 17:25:01   
Bambino1
Cestitam. 🙂

(odgovor članu Marinkela)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
26.12.2021 7:49:44   
dddaca
Hvala Bambino

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
26.12.2021 8:50:44   
Marinkela
Poslala podatke i javljam kad stigne knjiga ovde a forumu.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
26.12.2021 9:03:23   
dddaca
Dobro si me podsetila, ja sam zaboravila.

(odgovor članu Marinkela)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
26.12.2021 9:03:45   
dddaca
greska...

< Poruku je uredio dddaca -- 26.12.2021 9:04:03 >

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
26.12.2021 9:14:34   
Mirko Svirko
Ja mislim da je ovo bas interesantna knjiga.



(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
26.12.2021 11:19:12   
dddaca
I ja mislim, nego jutros otkucah poruku za pogresnu temu, a zurila sam, tako da sam samo napisala greska... Da ne pomislite da se to odnosi na knjigu. Propolis stvarno ima zanimljive knjige za razlicite uzraste.
Hahah, sad videh da sam se i Bambino zahvalila user posted image Skroz sam omasila temu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
26.12.2021 16:36:42   
flamingos
Joj Daco,nasmeja me.Dešava se.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
26.12.2021 17:10:08   
dddaca
Pa nije mi se desavalo da bas toliko promasim 🙃

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here