|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Putne tašne (koferi)
22.1.2020 16:49:22   
dunja RR
Isto i ja, i zbog ovoga što Pari kaže, a i zbog toga što mi je najbolja drugarica koje je dugo godina radila kao stjuardesa rekla da ona nikada tvrdi kofer ne bi kupila jer iz njenog iskustva, puno se lome ti koferi, prilikom bacanja u avionima.
Možda nije bitno, onom ko puno ne leti avionom, ali ja nekako gledam dugoročno, letimo, letećemo sigurno i dalje, leteće i deca, a ne kupujem kofere često, bolje kupiti kvalitetniji a da dugo traje.

IZVORNA PORUKA: pari

Ja sam vise za ove mekane kofere, moze vise stvari da stane :)





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Putne tašne (koferi)
22.1.2020 19:54:35   
Ivanka 75
Moj drugarica cesto putuje i gomilu kofera su joj na aerodromima upropastili. Pocepani, izlomljeni, ode sa kofeeom, vrati se u dzakovima.
Na kraju je u Spaniji pre 10ak god kupila neke folije koje se obaviju pko kofera i to ga drzi da se ne raspadne kad ga bace. 
Vidim da i ovde sad ima tih folija, nekih vrecica za kofere. N''umem da ih imenujem... 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Putne tašne (koferi)
22.1.2020 19:57:25   
dunja RR
Jes, jes, ima, i vidim da mnogi umotavaju na aerodromu ja nešto nemam naviku, pojma nemam zašto. Ne znam koliko košta, ne verujem da nije puno, ako se uopšte i plaća.

< Poruku je uredio dunja RR -- 22.1.2020 20:06:13 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Putne tašne (koferi)
22.1.2020 19:57:45   
Ivanka 75
Zastitne navlake za kofere. Sad gledh. Ima gi raznih, sa motivima. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Putne tašne (koferi)
22.1.2020 22:08:57   
Didy


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Jes, jes, ima, i vidim da mnogi umotavaju na aerodromu ja nešto nemam naviku, pojma nemam zašto. Ne znam koliko košta, ne verujem da nije puno, ako se uopšte i plaća.



Da, plaća se oko 10 evra, kako gde.. I imamo neku veliku streč foliju kod kuće i umotamo sve kofere kad idemo avionom. Kad se vraćamo, ne umotavamo jer nam bude skupo. 
Imamo i tvrde i meke, nema tu meni neke velike razlike, osim što je taj tvrdi težak sam po sebi, pa manje kg možeš spakovati u njega kad si ograničen na avionsku kilažu. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Putne tašne (koferi)
23.1.2020 21:39:14   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image Bila sam do Kengur radnji,prvi set_ 3/1 je oko 7100. A drugi 6500din..Deluju mi ok..


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Putne tašne (koferi)
23.1.2020 22:39:57   
Didy
Meni je ovaj prvi, šareni komplet lepši. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Putne tašne (koferi)
23.1.2020 22:46:56   
Ana RR
Mi smo AS umotavali kada smo putovali u CA. Kofere ne ali obavezno na ručku zavežem nešto u boji da bih ga lakše prepoznala user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Putne tašne (koferi)
23.1.2020 23:05:33   
Didy


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mi smo AS umotavali kada smo putovali u CA. Kofere ne ali obavezno na ručku zavežem nešto u boji da bih ga lakše prepoznala user posted image



Mm dosta putuje avionom zbog posla. Već 3 kofera su nam stradala od tog bacakanja po aerodromima. I nema veze da li su skupi, jeftini, bace ga i slome ručku ili točkiće i možeš da se slikaš s njim posle. Od tada redovno umotavamo sve. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Putne tašne (koferi)
2.1.2023 19:52:00   
IvanaMatkovic
Imate detaljan vodič na


Meni je puno pomogao u odluci, izbor je na kraju pao na kabinski kofer od tekstila - proširiv je a i neće pući na aerodromu kao prethodni

Ukoliko želite da se reklamirate na portalu Ringeraja, molim vas da kontaktirate naš marketing.

< Poruku je uredio Ana RR -- 3.1.2023 10:53:30 >

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Putne tašne (koferi)
3.1.2023 10:48:53   
dddaca
Meni ovo ipak deluje kao reklama za online shop

(odgovor članu IvanaMatkovic)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Putne tašne (koferi)
3.1.2023 11:16:27   
Dragica Draga
Isto daco.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Putne tašne (koferi)
4.1.2023 20:08:26   
Duškić
I meni treba neki kofer pa sam pregledala ponetu.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 63
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here