|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Putne tašne (koferi)
13.4.2015 20:19:14   
Maraj
I ja to volim. Bolje dati malo vise para i da znas sta si kupila nego da ostanes bez tockica ili rucke u putu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Putne tašne (koferi)
13.4.2015 22:05:32   
Ivanka 75
Dunja, mm je veliki kofer kupio u Bugarskoj a mali u Mađarskoj, oba su odlična, imaju iha-haaaj kilometražu za 10 godina i nisu ni mrdnuli. Oba su platnena, jedan je teget drugi zelen, ovaj veći ima rajsfešlus pa može da se proširi za još 10ak cm dubine što je extra!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Putne tašne (koferi)
13.4.2015 22:47:36   
wivern
Nema potrebe kupovati skupe kofere, i ovi jeftiniji odrade posao ihahaj. Ja sam dobila jedan precenjeni piquadro kofer, koji je zaista sjajan,ali se izdrnda isto kao i onaj moj no name koji je bio dosta jeftiniji.
Mislim da carpisa cak i nije mnogo skupa, a ok su ima koferi.
Ja licno beneton ne bih kupila jer su po meni precenjeni, iz licnog iskustva-radila sam u benetonu svojevremeno.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Putne tašne (koferi)
14.4.2015 6:54:11   
Maraj
Moj beneton se bas dobro drzi evo vec 10 godina trenuo nije.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Putne tašne (koferi)
14.4.2015 7:38:20   
branki*
ja imam david jones platneni,super mi je i samsonite,platneni,isto mi je super i jednu sportsku torbu..sve me sluzi jos uvek,imamo ih nekih 5,6 godina..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Putne tašne (koferi)
14.4.2015 7:52:22   
emicaa
Mi smo kupili prošle godine neki za 30 eura,baš je velik a dobar je.I sveki ga posudjivala za more a još se nigdje ni končić nije izvukao

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Putne tašne (koferi)
29.4.2015 23:15:53   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: branki RR

ja imam david jones platneni,super mi je i samsonite,platneni,isto mi je super i jednu sportsku torbu..sve me sluzi jos uvek,imamo ih nekih 5,6 godina..


E jbg, tek sada videh, a ne uđoh danas u radnju u Ušću. Bila sam u Carpisi u Stadionu, ima jedan za 12.000, 86 litara, a u Carpisi u Ušću jedan za 10.000, 84 litre, ali mi ovaj za 12.000 deluje i lepše a i kvalitetnije (što je bitnije od lepote user posted image ). Gledala sam baš platnene, ali mi prodavac pokaza one tvrde kofere, u Carpisi, on je skroz savio onu plastiku, kaže da ne može da oukne, to su sada kaže neki novi materijali koji se ne lome pri bacakanju. Ali opet, ja ne bih te tvrde jer mi deluju teško i kabasto.

Da li je 84-86 litara OK veličina za porodicu, za manevrisanje ..?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Putne tašne (koferi)
22.5.2015 23:27:14   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: milicicak

Dunja, mi imamo Carpisin komplet kofera. Veliki koji mm mrzi, srednji i neseser. Nas troje se bez problema spakujemo u to.
Ne znam koje su cene ali ja sam jako zadovoljna kvalitetom i izdrzljivoscu ;)


Ima ih ovih kompleta i sada u Carpisi. A Našla sam jedan ok kofer u Carpisi, platnen, oko 85 litara, van kompleta.
Ali, prodavac me danas jedno pola sata ubeđivao da ipak uzmem tvrdi, tj. to je neki polikarbonat. On je gazio po njemu, skakako predamnom i ništa. Kaže da se sada više kupuju ti tvrdi jer su kvalitetniji i praktičniji.
E sada, meni se recimo dopada kod tih tvrdih (to sam danas skopčala) što u srednji tvrdi stane isto kao u najveći platneni. A razlika u težini je 300gr, znači ništa posebno. A taj srednji tvrdi je manje kabast, kaže prodavac da kada se on napuni bude oko 22 kg, koliko i dozvoljavaju avio kompanije, preko te težine se plaća. Što znači da kada bih uzela veliki tvrdi (ovo zvuči za user posted image user posted image ), sigurno bi doplaćivala.

I sada sam u dilemi, da li veliki platneni ili srednji tvrdi. Možda bih uzela još jedan neseser (mislim onaj mali ručni koferčić), mada razmišljam da li mi je to uopšte potrebno. Šta nosite u neseseru? Ako ne nosite taj neseser, gde spakujete ručni prtljag za avion? Ja sam poslednji put letela pre tri godine i ručni prtljag sam tada smestila u veliku torbu za plažu, jer sam nosila neke veće uramljene slike drugarici u Dubai, a nisam smela da ih stavim u kofer, plašila sam se da se ne oštete od bacakanja kofera.

Već imam jednu putnu torbu, Carpisinu, na točkiće sa ručkom, pa bih možda nju ponela i kofer, za nas troje. Ili dva kofera? Ta torba mi je ok kada idemo recimo u BIH, ali se stvari dosta izgužvaju, mada mi to i nije bitno jer tamo u BIH imam peglu. li na moru mi ne pada napamet da peglam user posted image Zato možde bolje dva kofera? U tom slučaju bih gledala komplet, ali sam primetila da su ti koferi u kompletima (mislim na komplet: veliki (ne onaj najveći) kofer + mali + neseser, oko 14.000 je) ipak lošijeg kvaliteta. Ovi pojedinačni koferi u Carpisi su 10.000 veliki platneni i 13.000 srednji tvrdi.



< Poruku je uredio dunja RR -- 22.5.2015 23:33:26 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Putne tašne (koferi)
22.5.2015 23:54:43   
Ana RR
Dunjči, mi smo za Kanadu nosili dva large kofera+car seat (to ide u bunker)+jedan small koji ide sa nama u kabinu+ranac za laptop i sve ostale takve stvari+Markov ranac+kesa sa jastukom i ćebetom za Marka.... Vratili smo se sa tri large kofera, jedan small, tri ranca, kesom sa jastukom i ćebetom za Marka... kao cigani čergari user posted image

Hoću da kažem, kad smo odlazili menjali smo tri aviona, u povratku dva, koferi i car seat boga pitaj kako su bacani (negde su nam zakačili car seat pa se na jednom mestu pocepalo platno iako je bilo skroz umotano u plastičnu foliju) ali koferima ništa ne fali. Bukvalno se na njima ne vidi da smo putovali. Što se mene tiče, Dormeo platneni koferi su pun pogodak. Baš smo zadovoljni.

< Poruku je uredio Ana RR -- 22.5.2015 23:56:29 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Putne tašne (koferi)
23.6.2015 2:21:45   
dunja RR
Anči hvala ti user posted image
Manji kofer ste uneli kao ručni prtljag? Da li i lap top ide kao ručni prtljag?

I dalje ne znam da li da uzmem platnene ili tvrde, ali mislim da ću uzeti u Carpisi ...




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Putne tašne (koferi)
23.6.2015 8:21:44   
milicicak
Dunja, ako putujes Air Srbijom pravila su sledeca:
Mali kofer moze u rucni prtljag ali ne moze da bude tezi od 8kg ponekad drndaju za to.
U avion mozes da poneses ili lap top ili tasnu/torbu. Meni je torba za lap top sluzila kao tasna.
Imas pravo na jedan kofer po osobi i on ne sme da bude tezi od 23 kg.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Putne tašne (koferi)
23.6.2015 9:19:03   
Ana RR
Nama na Bg aerodromu nisu merili ručni prtljag tj kofer (u Kalgariju jesu i morala sam da ga prepakujem). Imaš pravo na mali kofer i ručnu tašnu/laptop po osobi. Sava je mali pa on nema pravo na poseban prtljag.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Putne tašne (koferi)
23.6.2015 11:50:10   
dunja RR
Hvala drage moje, i da, putujem sa Air Serbia, još samo da saznam za kolica, da li smem ova veća (kišobran ali ona teža, od rođenja). Ova su mu baš udobna, jer on ne hoda, a najviše voli da se zavali i digne noge user posted image

Da li u ručni prtljag smeju kašice u teglicama?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Putne tašne (koferi)
23.6.2015 12:25:24   
milicicak
Dunja, mislim da je limit za kolica tezina i da je 12 ili 13 kg al proveri na sajtu AirSerbia.
Kasice mislim da smes ali moraju da budu u teglici neotpakovane i stavljene u posebnu kesu ali i to mozes da proveris kod njih na sajtu ili da zoves call servis, jako su ljubazni.
I da, meni su u Bg merili oba prtljaga i rucni i onaj koji se predaje samo sam se ja spakovala tako da bude knap 8 i 23 :) a ispred mene su gospodju sa 9 kg rucnog prtljaga drndali da se prepakuje

< Poruku je uredio milicicak -- 23.6.2015 12:27:27 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Putne tašne (koferi)
23.6.2015 13:13:13   
Ana RR
Eto vidis, a nama nisu merili rucni prtljag. Doduse, u odlasku smo bili knap pa cak i manje kg ali zato u povratku...jedva se spakovasmo.

Suzi, sve moras da spakujes u one kese sa zip zatvaracem. Imas ih u dm-u a ima i po prodavnicama, mislim da Fino proizvodi (to su zip kese za zamrzivac).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Putne tašne (koferi)
23.6.2015 14:23:42   
Maraj
Ranije je bilo da ne moze ni hrana zabebe....moze ak ako je kupis na aerodromu- na free shop-u uz fiskalni račun

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Putne tašne (koferi)
8.1.2018 16:01:45   
emicaa
mom koferu je otisla ona rucka na izvlacenje.Öik sto nas je prevozio sa aerodroma do smjestala mu je neato uradio i vise se ne moze izvuci.Zadavit sam ga mogla

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Putne tašne (koferi)
10.4.2019 10:43:26   
nata11
Da li neko ima Enzo i lorenzo kofere sa tockicima?


Znam da nije neki kvalitet ali za ovaj novac mi deluje prosto smesno. Ne znam da ne porucim nesto da ne funkcionisu tockici uopste? 

_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Putne tašne (koferi)
10.4.2019 12:42:50   
bubulence


IZVORNA PORUKA: nata11

Da li neko ima Enzo i lorenzo kofere sa tockicima?


Znam da nije neki kvalitet ali za ovaj novac mi deluje prosto smesno. Ne znam da ne porucim nesto da ne funkcionisu tockici uopste? 



Uzela sam mami pre 2 godine u ''o la la''". Onako... Prosecni... Za te pare su mi sasvim dobri... 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Putne tašne (koferi)
10.4.2019 21:10:14   
nata11
Porucih nebo plavi. Na snizenju oko 2.700. Bitno da funkcionišu tockici. 

_____________________________





(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Putne tašne (koferi)
10.4.2019 22:44:18   
bubulence
Ona nije nikada imala problema sa tockicima. Ali nije ni da ga koristi svaki dan... 


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Putne tašne (koferi)
22.1.2020 9:30:57   
vonavoj
Kakva su vam iskustva sa tvrdim koferima?Ima kod nas u Kengur radnji,set_ od 3kom 9600..rotitaju se tockovi,ima 4kom.. prosle godine sam kod kineza kupila za 3000din,srednji i raspao se..


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Putne tašne (koferi)
22.1.2020 10:25:48   
Ana RR
Von, nemam pojma. I ja sam videla baš lepe ali mi imamo one dormeo kofere i odlični su. Bili su na 50% popusta kada smo ih kupovali.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Putne tašne (koferi)
22.1.2020 12:57:23   
Ivanka 75
Ja sam kumici za 18ti kuoila celiki taj tvrdi koder u Metro obuci, ona birala 😂
I skoro je pitam kako je sluzi ona kaze super se pokazao, dosta putuje sa klubom pa ga i koristi. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Putne tašne (koferi)
22.1.2020 14:23:44   
pari
Ja sam vise za ove mekane kofere, moze vise stvari da stane :)



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here